Мінфін - Курси валют України

Встановити

Сенс Банк

Рейтинг Мінфіну
9 місце 3.76
Ренкінг НБУ
8 місце із 64
Fitch Ratings
AA(ukr) Дуже висока кредитоспроможність, прогноз стабільний, 06.10.2023
Эксперт-рейтинг
uaAAA Найвища кредитоспроможність, прогноз стабільний, 25.12.2023

Курс валют в Сенс Банк

Валюта Купівля Продаж
EUR 41.15 41.95
USD 38 38.7
Всі курси банку

Реквізити

Юридична назва
Акціонерне товариство «Сенс Банк»
МФО
300346
ЄДРПОУ
23494714
SWIFT
SENSUAUKXXX
Головний офіс
03150, Україна, м. Київ, вул. В. Васильківська, 100
Email
ccd@sensebank.com.ua
×

Введіть ваш E-mail
для оформлення передплати:

Підписатися

Підписку оформлено успішно

На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.

Ми раді, що ви з нами!


Уважаемый Андрей!

У додатку до оформення підписки
ви можете також отримувати:

Підписатися

Підписку оформлено успішно

На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.

Ми раді, що ви з нами!Повернутися на сайт
×

Отримуйте по E-mail найголовніші
фінансові новини України і світу:

Підписку оформлено успішно

На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.

Ми раді, що ви з нами!Повернутися на сайт
Підписатися

Відгуки про обслуговування банку

Відгуки про банк ( 7875 за 180 дней )

Позитивний відгук Негативний відгук
Сервіси ( +1187 / -2837 відгуків)
29% 71%
Депозити ( +367 / -338 )
52% 48%
Кредити ( +50 / -666 )
7% 93%
Інші продукти ( +608 / -1306 )
32% 68%
Відділення і банкомати ( +181 / -335 )
35% 65%

Відомості про банк

Ліцензія НБУ № 61 від 01.12.2022 р.

Sense Bank (раніше Альфа-Банк Україна) — один з найбільших банків України, який було засновано у 1992 році.

З 2001 року здійснював свою діяльність під назвою АТ «Альфа-Банк» та з 2004 року входив до складу приватної міжнародної банківської холдингової компанії з головним офісом у Люксембурзі. У 2022 році було ухвалено рішення про відмову від бренду Альфа-Банк, здійснено зміну юридичного найменування банку на АТ «Сенс Банк» та створено новий бренд Sense Bank.

До 22.07.2023 р. це був комерційний банк з міжнародним капіталом. Серед акціонерів істотної участі в Банку були холдингові компанії ABH Holdings S.A. (Люксембург) — 57,6 % акцій і ABH Ukraine Limited (Кіпр) — 42,4 % акцій, а кінцевими бенефіціарами: російсько-ізраїльський бізнесмен Михайло Фрідман — 32,86 %; громадянин Росії та Латвії Петро Авен — 12,4 %; російський бізнесмен Андрій Косогов — 40,96 %.

22 липня 2023 року Міністерство фінансів України та Фонд гарантування вкладів фізичних осіб уклали договір купівлі-продажу 100% акцій АТ «Сенс Банк». Sense Bank перейшов у власність держави. За день до цього Кабінет Міністрів України прийняв рішення про націоналізацію Сенс Банку: https://minfin.com.ua/ua/2023/07/21/109360987/

Ключові акціонери банку: Міністерство фінансів України — 100%.

Sense Bank посідає провідні позиції у всіх сегментах банківського ринку, є одним зі стійких і надійних банків України, входить до переліку системно важливих банків України, затвердженим рішенням правління Національного банку України 2023 року.

Цифровим банком Sense SuperApp від Sense Bank користуються 2 мільйони українців. Завдяки мобільному додатку клієнти банку отримують цілодобовий контроль над особистими і бізнес-рахунками та інші переваги цифрового банкінгу: онлайн отримання довідок, основні операції для ФОП, цілодобовий відеочат зі службою підтримки, можливість придбати військові облігації, купівля валюти з подальшим розміщенням на депозиті та багато іншого. Sense SuperApp постійно оновлюється і поповнюється важливими для користувачів функціями.

З початку військових дій банк активно підтримує українську армію. Загалом, з 24 лютого банк направив понад 156 млн грн допомоги на потреби Збройних сил України та територіальної оборони. Крім того, на допомогу ЗСУ через додаток Sense клієнти та співробітники банку переказали більше 166 млн грн, ще понад 5,2 млн грн пожертвували постраждалим від війни громадянам.

Рейтинги:

У липні 2022 року РА «Експерт-Рейтинг» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг Банку на рівні uaAAА за національною українською шкалою. Також на рівні uaAAA було підтверджено довгостроковий кредитний рейтинг облігацій Банку серії S, що перебувають в обігу. Рейтингове агентство акцентувало увагу, що Банк Україна є окремою юридичною особою та не підпадає під міжнародні санкції: https://minfin.com.ua/ua/2022/07/28/89555052/

У січні 2022 року рейтингове агентство Fitch Ratings підвищило довгострокові кредитні рейтинги Банку за міжнародною шкалою до рівня «B», прогноз «Стабільний». За національною шкалою кредитний рейтинг банку було піднято до рівня «A (rus)». Також Fitch Ratings підвищило і рейтинг стійкості Банку до рівня «b»: https://minfin.com.ua/ua/2022/01/27/79936643/

Нагороди та досягнення

Банк отримав ряд авторитетних фінансових нагород:

— Sense Bank став срібним призером FinAwards 2023 в номінації «Найкраща програма лояльності», а також бронзовим призером в номінації «Найкращий мобільний банк».

— У 2022 році глобальна технологічна компанія Mastercard нагородила Sense Bank Відзнакою Стійкості (Resilience Award).

— Влітку 2022 року за версією авторитетного британського журналу The Banker Банк переміг у номінації Innovation in Digital Banking Awards 2022 у категорії Best Bank in Central and Eastern Europe for Innovation in Digital Banking.

— В межах щорічної премії FinAwards 2022 Банк отримав 5 нагород в різних номінаціях: «Краща інвестиційна пропозиція», «Краща платіжна картка», «Провідні технології та інновації», «Кращий мобільний додаток» та «Краща преміальна картка».

— У грудні 2021 року Банк визнано «Банком року в Україні» («Bank of the Year award for Ukraine 2021») за версією авторитетного міжнародного журналу The Banker. Нагорода вручена за успішну реалізацію стратегічних та технологічних ініціатив та ефективність заходів підтримки клієнтів під час пандемії Covid-19.

— Авторитетне міжнародне видання Global Finance визнало Банк найкращим банком в Україні в рамках щорічної премії World's Best Bank Awards 2021; та вперше оголосило переможців премії SME Bank Awards 2022 року. Банк було визнано найкращим SME-банком в Україні.

АТ «Сенс Банк» є учасником «Фонду гарантування вкладів фізичних осіб» з 2 вересня 1999 року (свідоцтво № 045 від 05.12.2022 року).

Сенс Банк — системно важливий банк у 2023 році, відповідно до даних НБУ

Sense Bank пропонує наступні банківські послуги та сервіси:

для приватних осіб:

 • кредитні картки,

 • кредити готівкою,

 • депозитні рахунки,

 • платежі та перекази,

 • пакети послуг,

 • онлайн-сервіси,

 • військові облігації, тощо;

малому та середньому бізнесу:

 • кредитування,

 • овердрафт,

 • лізинг,

 • торговий та інтернет-еквайринг тощо;

корпоративному бізнесу:

 • фінансування,

 • управління коштами,

 • розміщення грошових коштів тощо;

 • фінансовим інститутам:

 • кореспондентські рахунки,

 • міжбанківські операції тощо.

Акції банку: https://minfin.com.ua/ua/company/sensebank/deals/.

Інтернет-банкінг і мобільний банкінг для фізичних осіб: https://minfin.com.ua/ua/company/sensebank/internet-banking/.

В.о. голови правління Sense Bank — Олена Зубченко

Олена Зубченко призначена на посаду виконуючої обов’язки Голови Правління Sense Bank 15 серпня 2023 року.

Пані Олена має понад 15-річний досвід успішної роботи в державному секторі, юридичній та банківській сферах.

До приходу у банк Олена очолювала Департамент фінансової політики Міністерства фінансів України та була Членом ради Фонду розвитку підприємництва та Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. З 2021 по 2022 роки працювала радником з юридичних питань та трансформації в АТ «ПриватБанк». В попередні роки обіймала посади Члена Наглядової ради у ДУ «Державна іпотечна установа» та ДУ «Офіс адміністрування проєктів міжнародного фінансового співробітництва». Здійснювала управління трьома стратегічними підприємствами від імені держави як акціонера та державним майном (газотранспортна система, лінії електропередачі). У 2020 році була директоркою з корпоративних, регуляторних та юридичних відносин у ПАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця».

У 2017 приєдналась до команди менеджменту Приватбанку після націоналізації в найбільш кризовий період для банку та координувала ряд стратегічних напрямків, включаючи розроблення та імплементацію міжнародної юридичної стратегії.

Пані Олена здобула вищу освіту в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка на юридичному факультеті.

Заступники голови правління:

 • Зубченко Олена — в.о. голови правління
 • Шклярук Олексій — член правління, головний ризик-менеджер
 • Тютюн Інна — член правління
 • Соколов Андрій — член правління

Фінансові результати Сенс Банку: https://minfin.com.ua/ua/company/alfa-bank/rating/.

Джерела: дані сайту і прес-служби банку, сайтів НБУ, ФГВФО, Опендатабот, YouControl.

Курс валют в Сенс Банк

Валюта Купівля Продаж
EUR 41.15 41.95
USD 38 38.7
Всі курси банку
На нашому сайті можна порівняти умови і відсотки по депозитах в Сенс Банк з депозитами інших банків України. Також ви можете розрахувати курс валют Сенс Банку в конвертері валют, і визначити, в якому банку кращий курс для купівлі чи продажу валюти. Якщо банк відмовив вам у видачі кредиту, спробуйте отримати мікрокредит на карту в мікрофінансових організаціях України.