Відгуки про Райффайзен Банк

Роман Безсмертний 26 липня 2024, 11:49
Добрий день, розкажу свою історію з блокування рахунків
Я клієнт банку приблизно з 2016−2017років, коли почав отримувати ЗП на цей банк так як компанія з ним працювала. Потім коли звільнився і перестав отримувати ЗП на картку данного банку, все одно користувався послугами. За весь час співпраці не було ніяких проблем до 25.06.2024року. Я брав кредити (платив в принципі вчасно та завжди намагався достроково погасити), вносив власні кошти і т.д.
Власне про історію з блокування. З’явилося у мене в додатку повідомлення що банк мені може видати кредит, без струхування з відносно нормальною відсотковою ставкою, тож думаю скористуюся даною пропозицією. Зв’язавшись з оперетором все оформили за хвилин 10−15, це було 21.06.2024р, і ось кошти в мене на рахунку, перекинув трохи на інший банк, щоб закрити кредитку, оплатити комуналку так як з райфа не зручно платити ком.послуги. І ось 25.06.2024р, намагаюся я виконати платіж з даної карти, а мені пише що відмовлено, ну думаю можливо якісь неполадки чи щось таке, пробую пізніше виконати даний платіж знову відмова. До слова через додаток не можливо було оновити дані, вибивало повідомлення що тех.збій чи щось на зразок цього. Заходжу я на електронну пошту і бачу лист від банку що шановний клієнте АТ «Райффайзен Банк» (далі — Банк) висловлює Вам свою повагу та повідомляє про наступне.
Положеннями абзацу 3 частини 1 статті 15 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації
(відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню
розповсюдження зброї масового знищення» No 361-IX від 16.12.2019 р. передбачені обставини, з якими законодавець пов’язує наявність у Банка обов’язку щодо відмови від підтримання ділових
відносин з Клієнтом.
Використовуючи надане законодавством право, Банк даним листом повідомляє Вам про
відмову від підтримання ділових відносин від 25.06.2024 р. у зв’язку з встановленням неприйнятно
високого рівня ризику.
Поновлення обслуговування не можливе.
До цього не було ніякого попередження про блокування у разі не оновлення даних
Звернувся до оператора, на що мені відповіли що перекиньте нам копію паспорту, ідентифікаційний код, довідку про доходи. Все зробив так як сказали у відповідь прислали такий самий лист, на запитання чи може ще якісь документи потрібні чи виписки, прислали знову такий лист. На рахунку залишились кошти які заблоковані, та залишився непогашений кредит. Звернувся щоб кошти які заблоковані перерахували на кредит, менеджер по клієнтам Андрій № 645 відповів що розмовляв з фін.моніторингом і так можна буде зробити тільки потрібно звернутися до відділення подати заяву. Звернувся до відділення у м.Житомир на вул.Перемоги 10, це було 18−19 червня 2024р точно не пам’ятаю, на що мені відповіли, що все змінилось і вже так не можна зробити, треба подавати якусь іншу заяву, кажу добре, подали заяву відповіді ще отримав. На рахунок оплати по кредиту то це взагалі треш, звернувся уточнити на який рахунок проводити оплату, оператор мені відправив повідомлення з реквізитами, я звернувся до іншого банку, перекредитувався, зробили платіж, ті кошти зарахувалися на поточний рахунок для виплат, і зависли. Звернувся до оператора 24.07.2024 той відповів що мені передзвонить менеджер щоб вирішити питання, до пір ніхто не передзвонив. Натомість телефонують з кредитного відділу та запитують коли буде оплата по кредиту, розповів ситуацію сказали чекати, але ж то відсотки по кредиту нараховуються і ніхто їх скоріш за все не компенсує, хоча кредит мали б закрити ще 23.07 чи нехай 24.07. Ось така ситуація.
26 липня 2024, 11:50

Проаналізуємо ситуацію та надамо коментарі.

RaiffaizenAlex 26 липня 2024, 11:56
Вдячні за очікування.

Ми цінуємо співпрацю з Райфом, тим паче такий тривалий час.
Нам дуже прикро, що не змогли задовольнити Ваших потреб в обслуговуванні повною мірою.
Хочемо пояснити, що Райф — великий системний європейський Банк, що чітко виконує вимоги чинного законодавства та постанови НБУ, саме тому ми ретельно та уважно перевіряємо кожну операцію та робимо все для збереження та захисту коштів наших Клієнтів. В свою чергу сподіваємося на підтримку та розуміння, щодо важливості здійснення час від часу перевірок джерел надходження коштів на рахунок та надання документів.
Розуміємо, що дане блокування було неочікуваним та могло вплинути на Ваші плани. Але зауважимо, що процес перевірки зарахувань шляхом надання підтвердних документів передбачений законодавством. Зазначимо, що Банк зацікавлений у вирішенні питання у максимально короткий термін.

Дуже хочемо допомогти вирішити питання, тому просимо написати нам в приватні повідомлення Ваш фінансовий номер телефону або ідентифікаційний код.
Будемо вдячні за зворотній зв’язок!

RaiffaizenAlex 26 липня 2024, 12:16
Ваше звернення успішно передано в роботу менеджеру з питань клієнтського сервісу, який бере питання під свій контроль та буде надалі комунікувати з Вами.

fenixe 25 липня 2024, 11:40
Відділення за адресою: Київ, вул. Харківське шоссе, 2
Абсолютна не компетентність, не обізнаність співробітників колл-центру. Коли я питав чи роблять вони крос-курс обміну валют доллар/евро, як в інших нормальних, мобільних банках мені сказали, що так але тільки через касу. Коли я запитав про курс, мені сказали що він вказаний на сайті. Я записався спочатку в одному віддалені в касу, але плани змінилися і попросив в той же день змінити відділення на інше, та дівчина в колл-центрі була настільки «розумна», що записала двічі!!! в теж саме відділення, яке було мені не зручне. В відділенні менеджер не пояснив, що на справді це буде не крос-курс, а дурний обмін долар-гривня-евро. В іншому випадку, я перерахував би і пішов в інший банк. А так, я втратив 450 євро, за то банк на рівному місці заробив за день 22,000 грн. Сподіваюсь після мого відгуку таких простаків стане менше у банку і інші клієнти кілька разів подумають перш ніж звертатися чи не надурять його наступного разу.
25 липня 2024, 11:46

Нам прикро, що у Вас склалось таке враження. Хочемо пояснити, що Райф не здійснює обмін валют по крос-курсу. Тобто, якщо Ви бажаєте обміняти долар на євро, то спочатку відбувається обмін долар — гривня, далі гривня — євро. Курс буде актуальним на момент обміну в касі відділення. Також переглядати курси валют можна на сайті Банку за посиланням: https://raiffeisen.ua/currency.
Маємо на меті проаналізувати ситуацію, а тому просимо написати в приватні повідомлення Ваші дані (ідентифікаційний код, або фінансовий номер). Очікуємо на зворотній зв'язок!
sferaprom19 24 липня 2024, 10:43
У червні, юр. особі, без попередження було заблоковано всі рахунки. На запит банка, на наступний день, 04.07.2024 було направлено документи, що розкривають мету та підстави проведення операцій по рахунку (договори, акти, видаткові накладні, кошториси, дозволи тощо) та лист з докладним описом змісту госп. діяльності підприємства).
Термін розгляду документів, як зазначив банк, становить до 14 днів.
Проте, станом на сьогоднішній день, ми не отримали ніякої відповіді від банку стосовно направлених документів, неодноразові звернення не принесли результату, банк іх просто ігногує. Майже місяць рахунок заблоковано, а разом з тим повністю заблокована діяльність підприємства, компанія несе великі збитки, працівники вже місяць не отримують заробітну плату.
Не шановний банк, ви зловживайте наданими вам повноваженнями, прикриваючись законодавством!
Це очевидно и не повинно залишитись без уваги, необхідно надати максимальний розголос!
24 липня 2024, 10:48

Нам дуже прикро, що у Вас склалась така ситуація.
Хочемо пояснити, що Банк не блокує рахунки безпідставно.
Райф — великий системний європейський банк, який чітко виконує вимоги чинного законодавства та постанови НБУ і неухильно їх дотримується, як і всі банки в Україні, саме тому ми ретельно та уважно перевіряємо кожну операцію та робимо все для збереження та захисту коштів наших клієнтів. В свою чергу сподіваємося на підтримку та розуміння, щодо важливості здійснення час від часу перевірок джерел надходження коштів на рахунок та надання документів.

Ми завжди готові проаналізувати ситуацію та вирішити її в індивідуальному порядку. Тому просимо Вас надати в приватні повідомлення ЄДРПОУ.

RaiffaizenAlex 24 липня 2024, 11:04

RaiffaizenAlex 24 липня 2024, 15:34
Дякуємо за можливість проаналізувати звернення.
На поточний момент маємо інформацію, що з Вами успішно зв’язався наш спеціаліст та питання було вирішено.Якщо в майбутньому будуть виникати питання — звертайтесь, завжди раді допомогти.

Три літри 23 липня 2024, 18:34
В новому застосунку немає окремої функції зміни телефону, однак якщо вийти із свого акаунта і потім при вході вказати новий номер і підтвердити особистість через Дію то новий номер телефону автоматом буде привʼязаний до акаунту як фінансовий. Від відкриття нової картки можна відмовитись якщо вам не потрібна ще одна картка.

Але є одне але: перед цим запишіть номер картки, строк її дії та CVV код. Бо при вході в застосунок він вас спитає ці дані і якщо у вас віртуальна карта як в мене то вам ніде буде взяти ці дані.
23 липня 2024, 18:41

Вдячні за Ваш зворотній зв'язок.
Ми намагаємось створити зручний та сучасний додаток, який буде задовольняти максимальну кількість потреб наших Клієнтів. Наразі MyRaif на етапі активного наповнення новими функціями, з кожним оновленням додаються нові послуги. Незабаром він стане повнофункціональним.

NataliKr 22 липня 2024, 10:12
Відділення за адресою: Херсон, пр-т 200 років Херсону, 41-А
Я.Степова Валентина Василівна.Знахолджуся на тимчасово окупованій території.Не маю мобільного зв’язку.Уже тривалий час намагаюся зв’язатися з оператором банку «Аваль» через проплачений у євро рахунок у скайп, так як безкоштовно постійно видає повідомлення про слабкий сигнал.Маю пенсійну карту Вашого банку.Хочу пройти реєстрацію додатку Вашого банку для поновлення доступу до своїх пенсійних коштів.Так як моя карта протермінована банк приймає її як помилкову.Хоча зважаючи на ситуацію у всіх банках дію карток подовжено у зв’язку з військовим станом.
22 липня 2024, 10:20

Нам дуже прикро, що дана ситуація вплинула на Ваше враження про Банк.
Хочемо зазначити, що термін дії всіх карток було подовжено на 3 роки, від дати, вказаній на картці.
У разі відсутності мобільного зв'язку, Ви можете зателефонувати у Viber. Здіснити такий дзвінок можливо 2 шляхами:
1. Необхідно знайти у Viber наш аккаунт «Raiffeisen» та зайшовши в нього вам буде доступна кнопка виклику;
2. Відкрити сервіс дзвінків Viber та натиснути комбінацію *521.

Маємо на меті проаналізувати ситуацію, тому будемо вдячні якщо Ви нам напишете у приватні повідомлення дані ( ідентифікаційний код та актуальний контактний номер).

RaiffaizenAlex 22 липня 2024, 10:49

angelinaburova 19 липня 2024, 16:41
Дуже некомпетентний персонал. А при спробі поговорити з начальником відділення Петрук Богданою Іванівною наткнулись на хамовите відношення. І не отримали ніякого пояснення. Прохання обирати працівників відповідальніше. Дякую!
19 липня 2024, 16:45
Вітаємо.

Нам шкода, що досвід відвідування відділення Райфу призвів до таких емоцій, і вдячні, що Ви звернулись до нас, та залишили зворотній зв'язок — це надає можливість аналізувати ситуацію, щоб надалі надавати лише якісний сервіс.

Для детального аналізу просимо написати нам в особисті повідомлення Ваш ідентифікаційний код, контактний номер телефону та дату звернення до відділення. Чекаємо на зворотній зв’язок.

Valya1234 18 липня 2024, 22:52
Мені заблокували карту через те, що поступила сума більша 100 тис грн за місяць. Я надала довідку про доходи виписку з іншого банку та пояснення що це мої відкладені кошти. Після того як їх не влаштували мої документи написала заяву щоб перевели мої кошти на інший банк та закрили рахунки після чого гроші зникли з рахунку і написали мені таку відповідь, нібито транзакція була 5.07 а вони кошти списали 18.07, як так може бути? Я надала скрін що кошти саме на ту транзакцію зарахувались 05.07, але ні відповіді ні коштів.
19 липня 2024, 9:02
Дякуємо за очікування на відповідь.
Нам прикро, що Ви отримали саме такі емоції, щодо співпраці з Банком.
Зазначаємо, Райф — великий системний європейський банк, що чітко виконує вимоги законодавства та постанови НБУ, саме тому ми ретельно та уважно перевіряємо кожну операцію та робимо все для збереження та захисту ваших коштів. Хочемо зауважити, що Банк не блокує рахунки безпідставно.
У випадку, якщо на Ваш рахунок протягом останнього часу надходили поповнення у значній сумі — Вам може надійти запит, щодо надання підтверджуючих документів про ці зарахування, а саме — про походження зарахованих коштів. У випадку, якщо документи не надано вчасно — рахунок блокується.
Процес перевірки зарахувань шляхом надання підтвердних документів передбачений законодавством.
Також зазначимо, що Банк не має на меті утримувати кошти Клієнтів, а навпаки, зацікавлений у вирішенні питання.
Хотіли б проаналізувати ситуацію, просимо Вас написати нам у приватні повідомлення та зазначити: ідентифікаційний код або фінансовий номер телефону.
Щиро очікуємо на зворотній зв'язок.

Ольга Иванова 17 липня 2024, 10:36
Не змогла в Житомирі купити валюту, касир повідомила що продають тільки клієнтам банку і в обмеженому розмірі.Це банк є російським? Чому він так поділяє людей ?? Це ганьба!!! Чому НБУ таке дозволяє?!
17 липня 2024, 10:42

Ми дуже засмучені, що досвід відвідування відділення Райфу призвело до таких емоцій, і вдячні, що Ви звернулись до нас, та залишили зворотній зв'язок — це надає можливість аналізувати ситуацію, щоб надалі надавати лише якісний сервіс.
Придбати валюту, в межах наявної в касі, може кожен, а не лише Клієнт Райфу. Для уточнення наявності валюти Ви можете звернутися до каси в порядку живої черги.
Додатково зазначимо, що Райффайзен Банк в Україні, є окремою юридичною особою, що зареєстрована та працює виключно на території України за українським законодавством. Ми дотримуємося всіх міжнародних санкцій та не маємо жодних зв’язків із російським банком.
Хотіли б проаналізувати ситуацію, тому просимо Вас написати нам у приватні повідомлення та зазначити: ідентифікаційний код або фінансовий номер телефону.

RaiffaizenAlex 17 липня 2024, 16:30

Pshkll 16 липня 2024, 17:15
Без пояснення причин заблокували карту. Попросили надати документи по всім вхідним і вихідним платежам, наголошую, за 6 місяців та ще купу різних документів, довідок! До цього пару місяців назад так же само заблокували карту мого товариша, також без причини і попросили документи по платежам за місяці. Це жах, категорично не рекомендую будь-які продукти цього банку. Відгук про нього буду росповсюджувати всюди.
16 липня 2024, 17:19
Вітаємо.

Нам шкода, що у Вас склалось таке враження про наш банк.

Не хотіли б залишатися осторонь та маємо бажання допомогти, а тому просимо надати нам в приватні повідомлення Ваші дані (контактний номер телефону або ідентифікаційний код).

GMash 16 липня 2024, 17:11
второй раз за полгода банк блокирует карту. просто достали уже. это была последняя капля через край. просто возмутительно. 31 декабря в другой стране заблокировали карту и испортили отпуск. потом произвольно без моего ведома списали какую то сумму мелкую с моего счета не уведомив меня. потом опять заблокировали карту и теперь предлагают ее перевыпустить. все господа хорошие. наигрались вы со мной. завтра иду закрывать счет и забыть вас навсегда. хватит кошмарить украинцев.
16 липня 2024, 17:18

Нам дуже шкода, що Ви отримали негативні емоції від співпраці з нашим Банком. Маємо зазначити, що Банк не блокує картки та рахунки безпідставно.

Для детального аналізу ситуації Ваше звернення успішно передано в роботу менеджеру з питань клієнтського сервісу, який бере питання під свій контроль та буде надалі комунікувати з Вами для оперативного вирішення питання.

RaiffaizenAlex 17 липня 2024, 11:10

0673393850n 12 липня 2024, 10:28
Відділення за адресою: Івано-Франківськ, вул. П. Орлика, 7
за відсутності світла мушу писати відгук на це віддлення. При зручному паркуванню в час пік, при колективі, який за роки роботи став як рідний, мене не можуть обслужити як клієнта банку при відсутності. світла. Мої директори фірм, яким рекомендоване віддлення обурюються, я теж дуже обурена, що таке відділення втратить клієнтів за відсутності у ньому альтернативного джерела світла. Вартість генератора ніщо відповідно до репутації. Зверніть увагу на бажання своїх клієнтів мати постійний доступ до гарного обслуговування, постійного (незалежного від світла).
12 липня 2024, 10:46

Нам надзвичайно сумно, що дана ситуація могла вплинути на Ваше враження про Банк. Наразі ми, як і вся країна, перебуваємо у нетипових, непередбачених умовах. Наші відділення, так само як і житлові будинки поряд, певні періоди часу перебувають без електрики.
Також, базові банківські послуги можливо отримати у відділеннях банків-партнерів, що також входять до мережі Power Banking/НБУ 😊
При цьому, відділення, які поки що не обладнано генераторами, на час відсутності енергопостачання продовжують працювати в режимі консультацій.
Ми докладаємо зусиль, щоб обслуговування у Райфі відповідало Вашим очікуванням та завжди раді допомогти у вирішенні ситуації будь-якого рівня складності.

RaiffaizenAlex 12 липня 2024, 11:17

Juliaverysport 11 липня 2024, 18:40
Відділення за адресою: Івано-Франківськ, вул. П. Орлика, 7
Доброго дня! Нажаль, у відділенні де обслуговується наша компанія відсутній генератор. Тому, коли відбуваються відключення електроенергії наше відділення працює тільки в режимі консультації, що зовсім не зручно, особливо коли є потреба швидко зробити банківську операції безпосередньо у відділенні.
11 липня 2024, 18:47

Розуміємо Вашу прикрість з приводу неможливості вирішити Ваше питання у зручний час. Наразі ми, як і вся країна, перебуваємо у нетипових, непередбачених умовах. Наші відділення, так само як і житлові будинки поряд, певні періоди часу перебувають без електрики. В цей час відділення працює лише у режимі консультацій.
Дізнатись перелік відділень, які працюютьи та надають необхідні банківські послуги під час відсутності електроенергії можна за посиланням: / https://power.bank.gov.ua/. Сподіваємося на Ваше розуміння та підтримку.
Лише разом ми зможемо перемогти!

blackangel37 10 липня 2024, 17:02
Відділення за адресою: Київ, вул. Костянтинівська, 2-А
Багато років користався преміум-пакетом Prestige від Райфу. Деякий час назад виїхав за кордон і рахунком користуватися перестав, залишок був 7 копійок. За умовами тарифу плата утримується «за умови достатності коштів на рахунку», і кілька місяців мій неактивний рахунок просто висів з біля нульовим балансом. Аж раптом наприкінці березня (26.03) відбулося списання в мінус та ще й заднім числом за лютий та березень. Помітив я це лише 9.05, бо додаток давно вигрузився на айфоні через невикористання. Написав своєму преміум-менеджеру про помилкове списання та попросив пояснень. Списання відмінили, і я розслабився. (Пояснень не отримав.) Тим паче, що списань за квітень чи травень не було, то ж я був далі певен, що то була лише прикра технічна помилка.
І ось в липні знову згадав про Райф, а там знову -1300 гривень в мінус. Я в шоці. Відміняти не хочуть, бо типу вже відміняли. Але ж звідки я знав, що така зміна правил без зміни тарифу? Преміум-менеджер каже, що на моїй стороні, але на питання, чому почалися списання ні в травні, ні тепер відповісти не може. Жах.
Райф, що мені зробити аби просто закрити рахунок без ваших поборів без пояснень та зміни тарифів та попрощатися з вами назавжди?
10 липня 2024, 17:09

Нам дуже прикро, що Ви отримали негативні емоції від співпраці з нашим Банком. Ми готові завжди піти на зустріч, допомогти з розв’язанням незакритих ситуацій, адже у нашому Банку працюють компетентні фахівці та професіонали свого діла. Клієнт Банку – найголовніша людина, яку ми готові підтримати та допомогти.
Хочемо пояснити, що для користування рахунком безкоштовно, необхідно виконати умови тарифу, а саме здійснити операції та платежі по рахунку на загальну суму понад 15 000 грн на місяць. Якщо ці умови не виконуються, списується вартість тарифу.

Ми б не хотіли залишати осторонь Вашу ситуацію та бажаємо в усьому розібратися й допомогти із вирішенням. Просимо написати нам в приватні повідомлення Ваші дані (ідентифікаційний код чи контактний номер телефону) для аналізу. Чекаємо на зворотній зв’язок.

RaiffaizenAlex 10 липня 2024, 17:15
Ваше звернення успішно передано в роботу менеджеру з питань клієнтського сервісу, який бере питання під свій контроль та буде надалі комунікувати з Вами для оперативного вирішення.

Олена Мерена 10 липня 2024, 10:33
Доброго дня,

Знімала гроші в банкоматі Райффайзенбанк (після вмикання світла було перезавантаження банкомата), грошу не видав, з картки списали. Пожала заявку на повернення коштів, сказали очікувати 60 днів перша відповідь, такий регламент.

Це не припутимо в умовах сьогодення! Цей Регламент треба змінювати, бо це умови війни!!! Треба створювати Петицію, щоб змінити цей регламент. Давайте зробимо це разом.
10 липня 2024, 10:41
Нам відверто прикро, що Ви потрапили в таку неприємну ситуацію та кошти були списані без їх фактичного отримання. В умовах відключення світла ми стараємось надавати свої послуги безперебійно, але бувають такі прикрі ситуації.
На 100% розділяємо Ваше бажання якомога швидше повернути кошти. На перший погляд термін може здатися не таким, як Ви розраховували, адже кошти потрібні саме зараз. Процедура перевірки займає певний час, якщо карта належить Райфу, ми будемо тримати Вас в курсі.

ukrx 9 липня 2024, 15:58
На карту зачислялись средства от OLX или «Новой почты».
В платежах указаны оптравитель оплаты — Novapay.
Но банк начал утверждать, я что я занимаюсь терроризмом и распространение ядерных боеголовок. По этой причине я должен был предоставить документы на происхождение средств.
Я документы предоставил.
За весь год было всего около 10 зачисислений. Меньше 1 месяц.
Банк заявил, что я бизнес и закрыл засчет.
У кого есть претензи к банку, оставляем жалобу
1. https://apps.apple.com/ua/app/raiffeisen-online-ua/id1383858144?l=ru
2. https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.aval.dbo.client.android&hl=ru
3. https://bank.gov.ua/ua/consumer-protection/citizens-appeals
4. Пишем письма в материнскую компанию info@raiffeisen.at.
9 липня 2024, 16:05
Вітаємо.

Нам шкода, що у Вас склалось таке враження про наш банк.

За Вашими зверненнями попередньо проводилась комунікація з менеджером, який надав всі відповіді та пояснення. Якщо у Вас залишились незакриті питання, просимо написати нам в особисті повідомлення.

Олеусій В 9 липня 2024, 10:20
Відділення за адресою: Київ, вул. Антоновича, 37/13
Замовляв валюту через чат додатку, але на тиждень наперед мені не змогли запропонувати час на три відділення у м. Київ. Підключили до чату для вирішення питань менеджера, він задав питання про варіанти дат/часу, на які я відповів і з тих пройшов день, але мені не відповідають. Коли пишу у чаті, мене ігнорують.
Дзвоню по телефону, мені IVR каже, що передзвонить але не передзвонює.
Пишу у додатку звіт про багу, мені приходить стандартний лист, що звіт не стосується додатку, і щоби я писав у чат або дзвонив по телефону.
Коло замкнулося. Як у банку Райфайзен можна отримати валюту? Що то за квест такий? Як можна було настількі складну і неклієнтоорієнтовану систему нагородити, адже у конкурентів є безліч значно простіших рішень?
9 липня 2024, 10:29

Нам шкода, що не змогли виправдати Ваших очікувань щодо сервісу. Ми прагнемо працювати таким чином, щоб наші Клієнти завжди залишались задоволеними та отримувати виключно позитивні емоції.

RaiffaizenAlex 9 липня 2024, 10:43
Ваше звернення успішно передано в роботу менеджеру з питань клієнтського сервісу, який бере питання під свій контроль та буде надалі комунікувати з Вами для оперативного вирішення питання.

RaiffaizenAlex 9 липня 2024, 13:27

NovikovaN 7 липня 2024, 1:59
Заблокували рахунок та вхід в онлайн кабінет. В мене при пожежі згорів будинок, люди допомагали грошима, як підсумок мене заблокували. допоможіть, мені треба за щось жити
7 липня 2024, 9:01

Перш за все вдячні за очікування відповіді.
Нам надзвичайно шкода, що Вам довелося зіткнутися з такими складними моментами. Бережіть себе та рідних, адже життя – найцінніше!

Стосовно звернення, то хочемо пояснити, що Банк не блокує рахунки безпідставно.
Маємо на менті розібратись в ситуації та будемо вдячні, якщо напишете нам у приватні повідомлення свої дані (контактний номер або ідентифікаційний код), для аналізу.

RaiffaizenAlex 7 липня 2024, 10:22

RaiffaizenAlex 17 липня 2024, 17:14
Вітаємо. Дякуємо за можливість проаналізувати звернення.
На поточний момент маємо інформацію, що з Вами успішно зв’язався наш спеціаліст та питання було вирішено. У разі виникнення питань в майбутньому звертайтесь, завжди раді допомогти.

Вячеслав Стангрит 5 липня 2024, 16:25
Відділення за адресою: Миколаїв, вул. Артилерійська, 19-А
4 июля 2024 года я зашёл в центральное отделение Raiffeisen Bank в городе Николаеве по адресу ул. Артиллерийская, 19-А. Цель — пополнить карту на 41000 гривен. Направился сразу в кассу. Милая девушка-кассир выслушав меня бодро сообщила: «Идите в банкомат, сделаете это там». На моё возражение она поспешила к выходу и добавила: «Это придётся сделать двумя операциями, больше 40-ка купюр банкомат не принимает». Ну да ладно, может человеку выйти срочно нужно, подумал я и направился к банкомату. Всё что я успел сделать — вставить карту. Сразу после этого пропало электричество, погас свет. Секунд через десять он появился снова и банкомат начал перезагружаться. Карта конечно же осталась внутри. Я знаю, её не вернут, придётся перевыпускать — политика безопасности. Но! Когда я зашёл в операционный зал и рассказал о своей проблеме, мне сообщили что именную карту придётся ждать 10 дней и… перевыпуск мне обойдётся в 100 гривен. Как так? Это же форс-мажор, который однако банк мог предотвратить просто установив соответствующее оборудование, защищающее от скачков напряжения или последствий переключений. И почему в этом случае человек должен платить за вашу ошибку? Я развернулся и ушёл. Карту перевыпускать не стал. Остаток средств перевёл на карту другого банка с помощью онлайн-банкинга.
5 липня 2024, 16:32

Зізнаємось, нам дуже прикро, що у Вас склалась така ситуація. Виготовлення іменної картки здійснюється протягом 10 робочих днів. Замовлення додаткової картки до Вашого рахунку виконується відповідоно до тарифів Вашого рахунку. Ознайомитися з ними можна на сайті Банку за посиланням: https://raiffeisen.ua/storage/files/tariff-25062024.pdf. Натомість Ви можете отримати у відділенні миттєву картку або віртуальну, поки триває виготовлення іменної.
Ми б хотіли більш детально розібратися в ситуації, тому просимо написати в приватні повідомлення Ваші дані (ідентифікаційний код чи контактний номер телефону). Чекаємо на зворотній зв’язок.

RaiffaizenAlex 5 липня 2024, 16:39

RaiffaizenAlex 15 липня 2024, 19:48

Дякуємо за можливість проаналізувати звернення.
На поточний момент маємо інформацію, що з Вами успішно зв’язався наш спеціаліст та питання було вирішено. Якщо в майбутньому знадобиться допомога — звертайтесь, завжди раді допомогти.

45414541 5 липня 2024, 9:11
«Дуже крута кредитна картка»
Було 1% за використання і 1% за погашення, зараз 1% за використання, і 0.01% за погашення. Виходячи з цього назва картки звучить як знущання. А найголовніше, це те, що про ці зміни ніхто ніде не повідомляє-дізнався це тільки коли звернувся на гарячу лінію. Комунікація з своїми клієнтами рівна 0.У банка є великі можливості, але через таку політику, Ви втрачаєте багато клієнтів, кажу це з свого досвіду, і досвіду усіх моїх знайомих.
5 липня 2024, 9:20

Розуміємо, що Ви звикли накопичувати бонуси саме за поповнення рахунку. Та, Банк приймає виклики сьогодення й рухається далі, тому було переглянуто умови користування кредитною карткою «Два кешбека». Відповідно з 1 червня кешбек нараховується за наступною логікою:
за погашення – 0,1%;
за покупки – 1%, якщо покупки здійснені за рахунок кредитних коштів.

Завчасно клієнтів було проінформовано про цю зміну.
Наразі Ваше звернення передано в роботу менеджера, просимо очікувати на зворотній зв'язок.

45414541 5 липня 2024, 8:03
Продовження історії до попереднього відгука.Йшов 5 день намагань повернути гроші назад, а у них все не виходить і не виходить, з підтримки написала, що їм ще потрібен час, сподіваюсь до кінця місяця щось зроблять, бо до кінця тижня вже не вийде, сьогодні п’ятниця-треба готуватись до відпочинку.
А якщо серйозно, то мені сьогодні на мою дебетову картку повинні надійти гроші, а використати я їх не можу, тому що там п' ятий день мінус, який буде покрито моїми грошима, який зробив мені банк:«бо у них така система"
І як ви думаєте, мене цікавлять ваші відписки???
Банк категорично не рекомендую як кредитора. Всі ваші кредитні картки для ФО дно, через вашу систему (складається враження що там сидить якась бабуся, і на рахівниці три дні вираховує скільки кому треба заплатити кредиту)
На рахунок нового додатку, то якби я був замовником цього додатку, я б вже давно звільнив всю команду розробників, і знайшов тих, які дійсно працюють. Рік розробляти додаток в якому можна переказати гроші і поповнити рахунок, ну це мабуть треш!!!
5 липня 2024, 8:59

Вдячні за очікування відповіді.
Нам дуже прикро, що Ви отримали негативні емоції від співпраці з нашим Банком. Ми готові завжди допомогти з розв’язанням незакритих ситуацій, адже у нашому Банку працюють компетентні фахівці та професіонали свого діла.
Розуміємо, що наш застосунок MyRaif є недосконалим, нові функції та фішечки з кожним оновленням додаються. Сподіваємось змінити Вашу думку на краще.

Маємо на меті проаналізувати ситуацію та допомогти із вирішенням, тому просимо Вас написати нам в приватні повідомлення дані (ідентифікаційний код чи контактний номер телефону).

RaiffaizenAlex 5 липня 2024, 9:24

RaiffaizenAlex 5 липня 2024, 18:01
Дякуємо за можливість проаналізувати звернення.
На поточний момент маємо інформацію, що з Вами успішно зв’язався наш спеціаліст та питання було вирішено.Якщо в майбутньому будуть виникати питання звертайтесь, завжди раді допомогти.

Головна / Банки України 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Відгуки про Райффайзен Банк 📝
На сторінці ви можете ознайомитись з відгуками про Райффайзен Банк, а також залишити коментар про свій досвід співпраці з банком. Відгуки клієнтів, допоможуть вам вирішити, в якому банку краще розмістити депозит, взяти кредит готівкою, відкрити рахунок або просто обміняти валюту. Якщо банки не дають вам кредит, візьміть позику онлайн в мікрофінансових організаціях України.