Мінфін - Курси валют України

Встановити

Введіть ваш E-mail
для оформлення передплати:

Уважаемый Андрей!

У додатку до оформення підписки
ви можете також отримувати:

Повернутися на сайт

Отримуйте по E-mail найголовніші
фінансові новини України і світу:

Повернутися на сайт
Підписатися
Для того, щоб залишити відгук, потрібно увійти або зареєструватися
adkud 26 червня 2022, 19:23
Так как внятного ответа дано не было, порошу еще раз разъяснить, каким образом держатели валютных депозитов могут получить свои средства в долларах и евро по окончании этих депозитов, находясь не в Киеве и Днепре, а в других городах Украины, в частности — Николаеве?
Fedas 26 червня 2022, 8:10
Доброго дня. Користуюся усіма продуктами Монобанку, але останній рік цей банк змушує задуматися про його заміну. Ситуація наступна:
Ми виїжджали до Румунії у відрядження на декілька днів і я поцікавився на гарячій лінії Монобанку який буде курс румунського лея для карти Моно. Мені відповіли, що 6.27 грн за 1 лей, тобто навіть на 2 копійки нижче ніж встановив Національний банк України. Після перетину кордону в додатку відображався курс 7.00. Я зв’язався із службою підтримки з проханням відповісти чи вони знали, що буде курс не 6.27 а 7.00, на що вони відповіли:
«Так, звісно ми знали. Але як я писав вище, порядок конвертації у разі оплати гривневою карткою за кордоном, коли запит надходить у екзотичній валюті, 1) RON → USD за курсом MasterCard/Visa; 2) USD → UAH за курсом Банка. Тому оператор назвав курс платіжної системи, в таких випадках коректно орієнтуватись саме на нього».

Нікому не раджу Монобанк. Тут працівники не несуть жодної відповідальності за свої консультації!!!
monobankua 26 червня 2022, 14:40
Дякую вам, що допомагаєте нам розвиватися і покращувати наш сервіс.
Ми детально перевірили інформацію, так, дійсно, за вашим зверненням оператор перевіряв курс платіжної системи і вірно назвав вам поточний курс. На сайті платіжної системи курс рахується через НБУ, згідно його рекомендацій. В додатку вказано поточний ринковий курс (при оплаті в екзотичній валюті за кордоном буде конвертація через долар, а саме екзотична валюта — USD — UAH. Якщо валюта карти — UAH, валюта транзакції — RON (румунский лей). Порядок конвертації: 1) RON -> USD за курсом MasterCard/Visa; 2) USD -> UAH за курсом Банка). І він відрізняється від курсу платіжної системи, який назвав оператор.
polibank 25 червня 2022, 22:31
Дуже повільна робота з обробки Swift через Payoneer. Мої колеги користуються ПриватБанк і вже отримали платіж (в день зарахування коштів), а мені не пошастило. Після того як дочекаюсь свій платіж, відв‘яжу від Payoneer карту моно.
monobankua 26 червня 2022, 15:58
Регламент зарахування переказу з сайту Payoneer SWIFT-переказом на картку Монобанку до 5 робочих днів. У кожного банку свої банки-кореспонденти та у кожного банку унікальні комерційні умови. Термін зарахування залежить від банків-кореспондентів у ланцюжку, від маршруту платежу та залежить від відносин між банком-відправником та банками-посередниками

У разі здійснення переказу через додаток Монобанк суму буде зараховано протягом 15 хвилин після операції.
Для того, щоб поповнити свою картку Моно з Payoneer, необхідно зайти в програмі Монобанк — меню Поповнити картку — Payoneer. Далі для переказу грошей на картку monobank авторизуйтесь за допомогою логіну Payoneer. Після цього на екрані з'явиться баланс облікового запису Payoneer, і ви зможете переказати потрібну суму. За цей переказ з боку Монобанку комісії немає, з боку Payoneer комісія складає 2% від суми переказу.

Для уточнення даних, ми написали вам в особисті повідомлення
Dmytro Po 24 червня 2022, 14:18
Добрый день. Ситуация следующая:

Полтора-два года являюсь клиентом monobank, у меня был открыт счёт и к нему привязана виртуальная карта, дебетовая. Так как я нахожусь в ОРДО, пришлось выбрать такой вариант.

Пользовался услугами банка, всё устраивало более чем полностью, никаких претензий ко мне, как к клиенту, не было. Прекрасная служба поддержки, удобный интерфейс, в общем, всё круто.

Решил на неделе просто перевыпустить виртуальную карточку. Заранее проконсультировался с оператором, можно ли так сделать — да, можно, вам нужно сначала закрыть счёт, а потом автоматически откроет новый с идентичной виртуальной карточкой. Это было во вторник.

Ок, перевёл остатки со счёта на мобильный, подал заявку — в среду уже счёт был закрыт.

В четверг обратился в службу поддержки в Telegram — сказали, что автоматически ничего не откроется, надо всё же заново подавать заявку. Ну хорошо, начала регистрацию, прошёл все этапы, отобразилась карта, где можно получить карточку. Написал в банк, что физически я не смогу этого сделать, мне нужна такая же виртуальная — и бац, выскакивает сообщение, что мы не можем открыть вам карточку в нашем банке. То есть полностью отказано в обслуживании.

Я в шоке.

Пишу в службу поддержки — скинули ссылку на моно для видеоверификации c сотрудником Виталием. Пообщался, всё объяснил — через 20 минут Виталий говорит, что вам отказано в повторном открытии счёта, вы можете связаться с руководством.

Ок, давайте связываться. Дали ссылку на Zoom к супервайзеру Егору, звука в Zoom не было, раз 5 пытались и ничего. Говорят, давайте письменно тогда общаться. Давайте. В итоге Егор написал, что по каким-то там внутренним причинам мы не можем вам открыть счёт в вашем банке.

Я в шоке повторно и вот пишу этот отзыв. Не знаю, что делать. У меня меня сложные жизненные и семейные обстоятельства, зарабатываю фрилансом, оплата проходила через mono.

Теперь я вообще не знаю, что делать. Вот такие дела. Я не мошенник, никаких счетов в местных банках не открывал, никаких сраных паспортов сепарских не получал, являюсь гражданином только Украины. Если есть какие-то вопросы, на любой готов ответить, за каждую транзакцию, если по ней также есть вопросы — в том числе.

В апреле, когда Олег Гороховский собирался прикрывать счета в ОРДЛО, писал в службу поддержку, индивидуально проверили мой счёт — всё в порядке, к вам претензий никаких, именно вы можете пользоваться нашими услугами и дальше.

В общем, вот такая ситуация. Знал бы, что так будет — не перевыпускал бы заново виртуальную карточку. Тем более оператор сказал, что проблем не будет, двое-трое суток и всё будет готово.

Можно ли что-то сделать с этой проблемой?
24 червня 2022, 14:22
Написали вам в личном сообщении, для уточнения и проверки информации
Полезный комментарий
MadamSergeevna 26 червня 2022, 2:14
Дело в том, что нельзя вести предпринимательскую деятельность через карты физ. лиц. Банк блокирует счета, если система распознаёт подобное. Возможно вы просто привлекли внимание банка своей просьбой.
Анатолий Малина 23 червня 2022, 21:36
При снятии средств с карты моно банка через банкомат приватбанк, не выдал средства, а списал с карты 10000 грн это было 28 мая 2022 года и до этого числа не может вернуть обратно на карту, они говорят подали запрос на приват банк, но он им ничего не ответил, вреде бы 21 век и камеры стоят на каждом банкомате и инкассаторы приезжают и считают все операции, теперь меня кормят, что ситуация будет рассматриваться 2 месяца и говорят что могут не вернуть средства и тогда это решать только через суд.В Харькове идёт каждодневная бомбежка, сейчас каждая копейка на счету и, а им все ровно.
24 червня 2022, 13:10
Мы понимаем, что ситуация неприятная
Действительно, к сожалению, для оспаривания через платежную систему необходимо временя
Со своей стороны мы стараемся делать все максимально быстро, чтобы как можно скорее помочь вам с возвратом средств
Alla89 23 червня 2022, 12:16
Зробила покупку за кредитні кошти, БЕПРОЦЕНТНО.
Перевела у розсрочку на 3 місяці під 1,6 %. Отримала ДОГОВІР, в якому описано, що я маю сплачувати певну суму, враховуючи 1,6% щомісяця.
В день проплати змімається зовсім інша сума, більша ніж вказана у договорі.
На моє запитання в чому справа, мені надана відповідь: ПІСЛЯ ОПЛАТИ ЗА РАХУНОК КРЕДИТНИХ КОШТІВ СПИСУЄТЬСЯ ДОДАТКОВА КОМІСІЯ — 4%.
Відповідно- БОНУС 5,6% щомісяця. От така математика.
ДУЖЕ «ДЯКУЮ» банку за турботу.
23 червня 2022, 12:58
Написали вам у особисті повідомлення для перевірки цієї ситуації.
NickYalta 23 червня 2022, 10:52
Итак, политика на лицо.
Попытался открыть счет в этом банке, паспорт Украины, однако выезжал в Крым до начала войны и банк отказал в открытии счета, без объяснения причины, вот Вам и свобода Ваших прав, то есть если вы Крымчанин с Украинским паспортом, банк откажет Вам в обслуживании, несмотря на громкие возгласы поддержки Крымчан со стороны Украины, двойные стандарты на лицо. Отказать без причины, это прямое нарушение Конституции Украины, и они видимо не знают что В ноябре 2014 г. появилось постановление правления НБУ № 699 «О применении отдельных норм валютного законодательства во время режима временной оккупации на территории СЭЗ «Крым». Оно определяло, что лица, которые зарегистрированы в Крыму, но имеющие справку внутренне-перемещенных лиц, считаются резидентами Украины. Но монобанку *** .
23 червня 2022, 14:16
Мы анализируем более тысячи параметров и факторов при регистрации наших клиентов, ваши выезды в Крым не являлись решающими в принятии решения о невозможности предоставления обслуживания в нашем банке. Согласно пункту 6.3.1 наших Условия и правил обслуживания банк имеет право отказать в обслуживании на свое усмотрения без указания конкретных причин.
Артем Харченко 22 червня 2022, 21:39
10.06 был произведен осознанный платеж у авиа фирмы (Ryanair) на сумму 5.75€ и переведен по курсу в тот день. 13.06 был повторен такой же платеж, но уже без моего ведома, так же как и 15.06 и 17.06 в такой де сумме 5.75, но уже по другому курсу. За 15.06 платеж бы возвращен, а за те 2, сотрудник монобанк, не дал информации, а моя карта заблокирована.
Вопросы
1. Почему монобанк дает списывать мои личные средства, ирландской компании и поддержка говорить писать на них заявления в полиции
2. Сколько еще сил и времени мне прийдется тратить вместо вас моно, на это решения
3. И как вы думаете, уже на данном этапе, только возврата средств, за просто так списание будет актуален?
Депозиты я в банк не ложил, и не разрешал брать. А мое время что-то та стоит.
Буду писать заявление в полицию, объясняя детально информацию
23 червня 2022, 12:47
Написали вам в личные сообщения для детальной проверки данной ситуации.
Kiroha 22 червня 2022, 20:50
14.04 на карту был зачислен перевод в сумме 2815 грн за продажу детской игрушки сына. Покупатель прислала скрин, на мой счёт зашли деньги. Я выслала товар, девушка его получила.
Сегодня (22.06) с моей карты была снята эта же сумма под предлогом неполучения клиринга.
ВНИМАНИЕ! Спустя 2 месяца деньги просто были списаны с карты без каких-либо утончений и оповещений.
В службе поддержки операторы мне рассказывают, что был сбой виза. Деньги у клиента не были списаны (а по версии оператора горячей линии были списаны и зачислены обратно ей спустя 30 дней), банк в тот день получил запрос на пополнение моей карты и зачислил мне из «авансом».
Как мне сказал оператор: «вы должны связаться с отправителем и попытаться решить этот вопрос с ним. Банк пошёл Вам на встречу, когда зачислил эти деньги, потому что мы заботимся о своих клиентах». Спустя 2 месяца!!!

Это я должна решить вопрос? Это я зачислила средства, а потом «кинулась»! Так как быть, а?
23 червня 2022, 12:26
Написали вам в личные сообщения для проверки данной ситуации более подробно.
SI13 22 червня 2022, 17:44
Моно!!! Дякую за можливість використовувати ФОП як кредитну карту без потреби переказувати кошти на карту. Супер комфортно.
Та і взагалі дуже люблю банк
Залишайтеся такими ж крутими <3
22 червня 2022, 17:54
Вдячні за ваш відгук!
Мінфін
Відповідь адміністратора
24 червня 2022, 19:49
Відгук не зарахований (на 24.06.2022).
Користувач не надав доказів на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даного банку / даної компанії.
Vasylkosteniuk 22 червня 2022, 10:45
При наявності в банку депозиту на 20 тис eur вам відмовляють у кредиті 5000 грн. Тобто ви банку довіряєте суму у декілька десятків разів більшу, а банк вам ні.
Це останній мій депозит в цьому банку.
22 червня 2022, 15:18
Написали вам в особистому повідомленні, для перевірки інформації
Skorpion2022 21 червня 2022, 16:50
самому банку претензий нет в плане обслуживания оно на должном уровне. Но вопрос с выплатой гос программы єПідтримка 6500 до сих висит в воздухе. Много людей до сих не получили выплаты и стоит ли их вообще ждать и с кого спрашивать? Заявка была одобрена ещё в марте 31числа, а уже 21 июня.
21 червня 2022, 18:10
Мы являемся лишь получателями перевода от Министерства экономики
К сожалению, пока что перевод к нам не поступал, ожидаем поступление в ближайшее время
Как только средства поступят, они сразу же будут зачислены на ваш счет и вы получите от нас уведомление в мобильное приложение

Статус заявки могут прокомментировать в Министерства экономики

Контакты:

Телефон: (044) 200 47 53
Електронная почта: meconomy@me.gov.ua
Можно заполнить заявление по ссылке: https://www.me.gov.ua/Feedback/SendMessage?lang=uk-UA
Проблема вирішена
Vizualiti 21 червня 2022, 16:19
Завжди любив монобанк за простоту, але це просто якийсь пі пі пі… Виглядає як реальне грабіжництво :(

Здійснював покупку на японському сайті. При прямій оплаті через Віза/ Мастер японський сайт дає можливість вибрати валюту оплати (10−20 валют включно з гривня), вибрав гривню = мало списати біля 26 000 грн, а в результаті списує 29 000 грн (добре що більше не закинув грошей) — втрата близько 12 %!!!

Написав продавцю, запитав за подвійну конвертацію — відповіли, що краще використати Пайпал і в ньому можна відключити подвійну конвертацію, так і зробив. Звернувся до тех. підтримкий Пайпал, отримав відповідь цитую:
«Здравствуйте, Если валюта карты **** в гривне, то при оплате JPY, происходит только одна конвертация из гривны в JPY.»

Думаю ну ок, все добре має бути і пробую платіж, тепер замість 26 000 пробує списати 29 500 — прикольно. Звертаюсь до підтримки монобанку і тут починається ПОВНА каша…
При детальному описі ситуації отримую дивні відповіді:

«Ми лише приймаємо або не приймаємо запит на списання. І в даному випадку нам надходить саме така сума до списання, через подвійну конвертацію.» — це при тому, що саппорт пайпал відповів, що конвертація йде пряма з гривні зразу в Єни …

«На жаль, саме такий запит на списання надходить нам.
Подвійна конвертація проходить саме таким чином: з єни у долар за курсом платіжної системи і потім з долара у гривню за курсом Моно» — і хто бреше ?? Пайпал який каже шо якшо карта гривнева — списує в гривнях і по своєму курсу конвертує в Єну. Чи Монобанку який каже шо підступний Пайпал виставляє рахунок в доларах, в себе конвертує долари в Єни…

І ВИШЕНЬКА на тортику))) Роблю тестово через Пайпал 2 платежі, один на 26 000 грн інший на 100 грн, результат феноменальний:

115 347 ¥JPY / Курс обмена валют PayPal: 1 UAH — 4,35177 JPY = 26 505,77 ₴ має списати з карти, натомість списує 29 627. Тобто кінцевий курс 1 UAH — 3,8933 JPY (це жесть)

Другий скрін:
472 ¥JPY / Курс обмена валют PayPal: 1 UAH — 4,35177 JPY = 108,46 ₴ має списати з карти по підрахунку Пайпал і СПИСУЄ ВОНО САМЕ СТІЛЬКИ — 108,46 ₴. 1 UAH — 4,35177 JPY.

Тобто треба оплачувати 26 000 грн по 100 грн і тоді буде норм курс)))

Раніше підтримка монобанку писала:
«PayPal міжнародна електронна платіжна система, яка надає послуги в транскордонному режимі будь-якій людині у світі, в якої є банківська картка. Оскільки цей ресурс не зареєстровано в нашій країні, операція, яка відправляється у валюті, гривня проходитиме конвертацію в долари, за курсом платіжної системи.»

Після підрахунків вище агент підтримки лконічно відповів:
«Все залежить від того, який саме запит, з якого саме терміналу надсилає запит ПейПал. На жаль впливати на ці запити, ми не маємо можливості.»

Тобто одне притирічить іншому…

Може би розібратись в цій ситуації і виправити? Не гарно на такому наживатись на людях…
21 червня 2022, 18:07
Торгова точка виставляє рахунок у гривні для вашої зручності. Безпосередньо списати суму у гривні з гривневої картки немає можливості, тому що торгова точка – закордонна, тому оплата проходить шляхом конвертації гривня (відображається на сайті) – долар (валюта платіжної системи) – гривня (валюта картки)
До нас надходить запит у доларах
Ми беремо витрати на себе у випадку, якщо сума списання до 10 доларів, тобто у вас списується саме та сума, яка вказана на сайті. Через це списання на суму 108,46 ₴ відбулося без додаткових витрат з вашого боку
Діалоги зі співробітниками підтримки ми обов'язково перевіримо та проведемо роботу
Приносимо вибачення за негативний досвід при зверненні до нас
Elto 21 червня 2022, 13:17
Наверное, я один из тех сказочных счастлиффчиков, кому Монобанк в мае таки вернул рассрочку. Во всяком случае, я так думал до вчерашнего дня.
Когда-то в довоенное время мой лимит на рассрочку был 50 тысяч грн. Потом у меня появилась железная карта, лимит тут же подняли до 100 тысяч. Рассрочкой не пользовался, и однажды утром банк решил еще докинуть аж до 120 тысяч. Соблазняли как могли)

Что произошло 24 февраля утром, знают все и повторяться не хочу. IRON или просто черная, всем рубанули кредиты, паника, пробки и т. п.

В мае Моно неожиданно сообщает мне, как мне повезло и дает 20 тысяч на рассрочку. Решил уточнить в поддержке, отчего такая щедрость и все ли прежние условия в силе — ну там можно ли перевести в рассрочку траты и т. п., потому что при закупка на фронт каждая копейка на счету. Некий розовощекий юноша радостно подтверждает, мол, да, все как прежде, пользуйтесь. Ровно через 1 (одну!) минуту после общения лимит рассрочки я вижу установленным на уровне 15 тысяч, что на 5 тысяч меньше.

Опять общаюсь с поддержкой, уже другой розовощекий юноша пытается меня убедить, что банк изначально и дал мне 15 тысяч, а двадцать это мне привиделось или я что-то напутал. Так как с идиотами принципиально не общаюсь, прекращаю этот диалог и думаю, что могу полезного купить для парней на Розетке.
Нахожу, понимаю, что в 15К грн. не вписываюсь, пробую поменять вручную лимиты на кредит и рассрочку — индейский домик.

Опять обращаюсь в поддержку, те предлагают мне снизить кредитный лимит по карте и повысить на рассрочку. В результате манипуляций кредитный лимит уменьшается, а на рассрочку — становится равным… нулю)))

Мне уже просто смешно, опять обращаюсь в поддержку, где девочка-припевочка радостно сообщает мне, что мне рассрочка вообще не положена и если я рассрочку очень хочу — чтобы я пробовал через 30 дней.

Не менее радостно предлагаю ей самой дома под одеялом попробовать, кладу трубку и шлю Монобанк по тому самому адресу, который они пишут на картах про руssкий корабль.
А уровень поддержки вообще ниже плинтуса, какой-то сброд.
21 червня 2022, 13:45
Позвольте, пожалуйста, детально все проверить
Для уточнения информации, написали вам в личном сообщении
Rouen 21 червня 2022, 10:47
Протягом двох років користуюсь карткою Монобанк. Нарікань не мав. Рік назад, 30.06.2021 оформив депозит на суму 40000грн, без права дострокового розірвання з можливістю поповнення на 1 рік під 10%річних. Поповнював його, тож зараз на рахунку ще більше. 20.06.2022 банк повідомив мене що не може продовжувати моє подальше обслуговування і прийняв рішення про закриття мого карткового рахунку. Конкретної причини не назвав. Зв’язався з представником банку. Мене попросили написати заяву про розірвання мною депозиту з повною втратою відсотків. Тобто банк користувався моїми грошима 11 місяців і 20 днів, а тепер пропонує мені закрити депозит з втратою відсотків. Згідно положень банку я забовязаний написати заяву на припинення дії депозиту протягом 10 днів. Якщо не напишу то вони автоматично закриють мій депозит. Тобто в жодному випадку відсотків по депозиту я не отримаю. При подальшому спілкуванні з представником банку отримав багато відповідей які були не коректно обгрунтовані правилами банку і правилами депозитного договору. Представник банку навів мені в приклад з десяток положень правил Монобанку, де ні в одному з них чітко не йшлося чому мій депозит повинен бути перерахований під 0.00001% річних. Знайшов в інтернеті інформацію що я такий не один. Уже 11 тис. Клієнтів. https://info-kurs.com/uk/post/monobank-virishiv-zakrivati-rahunki-kliyentiv-a-potim-peredumav-sho-govorit-zakon. В положеннях банку багато правил оперуючи, та викривляючи які банк користувався рік моїми грішми, а зараз повертає з відсотковою ставкою 0.00001%. А тож через рік зі свого депозиту під 10% річних я не отримаю ні гривні. Будьте обережні з цим банком.
21 червня 2022, 18:00
Колеги написали вам в месенджері детально, на рахунок депозиту
illuzor 20 червня 2022, 17:29
Не дают возможности снять депозит через кассу. Все время проблемы с системой и обещают что скоро исправят, но по факту просто не хотят отдавать деньги. Не советую этот банк, мошенники которые не хотят отдавать сумму больше 100 тыс. грн.
20 червня 2022, 17:39
Позвольте, пожалуйста, детально все проверить
Написали вам в личном сообщении
Мінфін
Відповідь адміністратора
23 червня 2022, 11:13
Отзыв не засчитан (на 23.06.2022).
Пользователь не предоставил доказательства по запросу администрации сайта, подтверждающие, что он является клиентом или пользовался услугами данного банка.
Grtdcfdsa 19 червня 2022, 21:00
Повна лажа, а не банкінг 🤣 Завжди якісь трабли:
— то неможливо оформити розстрочку (в службі підтримки говорили, що розстрочка це тий же кредитний ліміт і просто постійно підвищували кредитний ліміт… Тільки через 2 години потраченого часу і аж 3-й спеціаліст служби підтримки зміг змінити ліміт оплати частинами за 2хв)
— на запитання де можна зняти готівку (йшла річ про суму 30000грн), щоб не стояти біля банкомату і не клацати по 1−2 тисячі, спеціаліст служби підтримки відправив мене з Івано-Франківська до Києва у відділення Універсал банку, або ж у Львів, коротше куди мені буде зручніше… Знімав кошти дуже довго, бігаючи від банкомату до банкомату…
— через деякий час потрібно було отримати кошти по депозиту, на що знову спеціаліст відправив мене за коштами з депозиту у відділення Універсал банку або як альтернативу запропонував вивести на карту (а з картою історія вище і через то такий варіант мені не підходить), через декілька днів в іншого спеціаліста дізнався, що можна знімати кошти з карти і по депозиту в партнерському відділенні А-Банк.
— заблокував списання по підписці епл, так як доступ до аккаунту та пристрою був втрачений (все працювало ок з квітня місяця, але сьогодні кошти списалися після декількох невдалих спроб і списалися вони за рахунок кредитних коштів (на хвилинку кредитний ліміт — 0, ліміт на покупку частинами також — 0, картка використовувалася тільки з особистими коштами)
І знову ж служба підтримки водить мене за ніс… На цю ситуацію відписують шаблонними текстами про підписки, а запитання як із відключеними всіма кредитними лімітамм пройшла оплата в кредит, просто петляють від відповіді.
Аж 4-й спеціаліст служби підтримки сказав, що це овердрафт і, що все спрацьовує автоматично в такому випадку. Типу банк мене автоматично кредитує, так як не уявляє мого життя без підписки епл 😆
Картку заблокували і сказали відкрити нову, кредитування потрібно виплатити)
І це тільки декілька історій зі службою підтримки, описувати всі то занадто довго, але було їх набагато більше
Що можна сказати, можливо і багато плюсів в цього банку, але і мінусів так як і у всіх решти, а особливо це некомпетентність служби підтримки, де на вирішення простих запитань потрібно витратити дуже багато часу і можливо енний спеціаліст підтримки зможе допомогти Вам з вирішенням проблеми.
20 червня 2022, 11:28
Приносимо вибачення за негативний досвід при спілкуванні з колегами
Дозвольте, будь ласка, все детально перевірити та провести роботу над помилками
Написали вам в особистому повідомленні, для уточнення інформації
Карта М Б у меня появилась в начале 2018 года, я был в числе первой десятки тысяч клиентов. Тогда еще был wow эффект от фишек приложения и реализации всех задумок Дубилета, которые он не успел реализовать в Привате.
Кредитный лимит был получен без всяких заморочек на основании документов, которые подавал и в Приват. Со временем начало ощущаться ослабление IT-подразделения Привата и частые сбои, приводящие к отсутствию уверенности, подтолкнули к тому, что именно карта Моно стала у меня основной.
Да, уточню, что являюсь клиентом премиального обслуживания в Моно и Привате, поэтому имею возможность сравнивать.

Однако репутация зарабатывается годами, а перечеркнуть можно в один момент.

Первым шагом с сильным душком стало тихушное изменение в использовании рассрочки: уже не все действия стало можно переводить в рассрочку, да и срок такого тихо изменили, хотя изначально подавали как конкурентное преимущество.
Не скажу, что я пользовался этой услугой более 1 раза, само обстоятельство когда обслуживающая меня компания втихаря меняет условия и это выясняется пост-фактум — это свинство.
Дальше.
Заблокировать 24.02.2022 _любое_ использование кредитных средств, чтобы нельзя было даже заправить авто, купить продукты в дорогу или вызвать такси — это как называется?
Вишенка на торте: срезать рассрочку клиенту, который полностью и досрочно закрыл кредитные договора, не имеет ни единой просрочки за всю историю пользования. В мае, будучи заграницей, не смог воспользоваться оплатой частями для покупки в Украине реально нужной вещи родственникам. В надежде перераспределить лимиты кредит/рассрочка, я снизил кредитный лимит, но рассрочка так и не появилась, хотя до войны было более 60 тыс. грн. именно на рассрочку.
Поддержка просто отвечала заученными фразами, что пока скоринговая модель не дает мне рассрочку.
На пятый день только один человек из сотрудников МБ, на которого удалось выйти, в неформальном общении сообщил, что у меня есть статус «клієнт з міграцією закордон», то есть системе отлично видно, что я пребываю заграницей и расплачиваюсь там в течение времени. Правда, система Монобанка упорно игнорировала суммы официальных поступлений мне на счет, суммы трат, категории трат (АЗС, магазины техники и т. п.) и частоту использования карты (максимальный перерыв — 2 дня). И по возвращении в Украину рассрочка точно также не появилась.

Упреждающий ответы не менее стандартные закидоны ряда завсегдатаев, которые здесь просто прописались и бескорыстно (ага, конечно) с фанатичным упорством готовы 24/7 отстаивать финансового провайдера так, словно они ему жизнью обязаны по гроб.

Так вот:

1. У меня есть деньги сделать покупку целиком, без рассрочки. При этом у меня есть принципиальное желание, чтобы услуга была предоставлена. Тем более она у меня была ранее.

2. Да, Монобанк, как и любой другой, в теории имеет право вести себя, как ему взбредет в голову (сегодня хорошее настроение — даем рассрочку, завтра — не даем), но нафиг такое нужно, если банк применяет это на практике и совершенно бездумно. Банк выбирается и по надежности и предсказуемости в том числе. Особенно взрослыми людьми, а не студентами по приколу.

3. Приват за время войны выглядит значительно солиднее. И здесь я не про на выплаты зарплат своим сотрудникам наперед, а про отношение к клиентам и особенно к тем, кто относится к сегменту премиального обслуживания. Приват дал кредитные каникулы, персональный менеджер был на связи, узнавал что мне может быть необходимо и сообщал все новости. Монобанку же на меня и мои потребности как клиента было просто наплевать. Проще нанять пару писак, вместо нормальной поддержки?

4. Кстати, отсутствие реакции банка на выпады моноботов демонстрирует, как минимум, незрелость PR-стратегии. Малолетние писаки, нанятые за 12 тысяч отмазывать банк, видимо, не знают, что слово «пиар» происходит от Public Relations, то есть умения работать с аудиторией клиентов и как эта стратегия влияет на сам бизнес.

5. На момент возвращения в Украину на картах Привата и Моно была схожая ситуация (плюс-минус 4 тысячи грн) с использованием кредитных средств и в первую неделю обе кредитки были полностью закрыты в ноль. После чего Приват автоматически вернул мне оплату частями в полном объеме, а Моно остался на уровне квазибанка, выполняющего куда более важную функцию: информационного табло про футбольные матчи и вещания, что я круче, чем 98% пользователей.

Значит будем пользоваться услугами и доверять деньги тем, кто знает, как с ними обращаться. А другие могут постики в ФБ строчить и про котиков рассказывать.
nadismailova6 19 червня 2022, 15:21
Добрий день! Завжди лояльно відносилась до цього банку, але після даної ситуації все бажання користуватися цим банком відпало.
Відкрила депозит в квітні 2021 року на один рік без пролонгації так как планувала зняти кошти у 2022 році. Та у квітні 2022 року без будь-якого попередження (зазвичай банки смс відправлять чи сповіщення у вайбер), що строк дії депозиту закінчився він був автоматично пролонгований ще на рік без права дострокового розірвання. Просто немає слів. тепер ніякої довіри до цього банку.
Як тепер розірвати договір і доказати що там не було пролонгації?
19 червня 2022, 17:07
Написали вам у особисті повідомлення для перевірки цієї ситуації детальніше.
Не рекомендую даний недобанк нікому, бо кинуть любий скрутний час без пояснень, користувався декілька років їх послугами по повній, все було ок, перед початком війни мав кредитний ліміт 100 000 гривень ,50 основного і 50 на оплату частинами, але коли почалась війна зменьшили до 10 000 гривень основного ліміта, ну це я зрозумію ще та і мені впринципі цього вистачає, також Олег Гороховський співзасновник монобанку асоціював його як бак для людей і весь час хвалив підтримку банка, 13 травня він в телеграм каналі свойому зробив пост про те що повернуть ліміт на оплату частинами, я чекав чекав так нічого і не дочекався, думав хоча б 10 000 можливо запросить на оплату частинами через меню додатка.але мені відмовили, тому я звернувся в службу підтримки, там теж саме вони не розбираються, а все через їх хвалену розумну систему тільки, причин відмови не повідомляють, ніколи прострочок по кредитній карті не було, покупки деякі по оплаті частинами достроково погашав, кредитний рейтинг високий, тому думаю попрощатися з цим недобанком, та і зарплата з пенсією в ощад та приват банках у них і свої кредитні продукти є, а з таким відношенням до людей (клієнтів) то краще вам котиків розводить, а не в банківському секторі працювати, та і з балаболами як Гороховський, я думаю ніхто не захоче мати справи ні в Україні ні в Европі
19 червня 2022, 15:09
Дозвольте нам додатково перевірити цю ситуацію детальніше, написали вам у особисті повідомлення.

Курс валют в monobank

EUR 33.3500 34.5700
RUB 0.2700 0.3300
Всі курси банку
Головна / Банки України 🏦 / monobank 💰 / Відгуки про monobank 📝
На сторінці ви можете ознайомитись з відгуками про monobank, а також залишити коментар про свій досвід співпраці з банком. Відгуки клієнтів, допоможуть вам вирішити, в якому банку краще розмістити депозит, взяти кредит готівкою, відкрити рахунок або просто обміняти валюту. Якщо банки не дають вам кредит, візьміть позику онлайн в мікрофінансових організаціях України.