annet24 24 квітня 2024, 19:06
Шахраї використовують карту вашого банку 5355 0860 2496 9171

Іншим користувачам, будьте обережні та не перераховуйте кошти на цю карту.
IraG25 22 квітня 2024, 17:45
Зранку робила оплату в додатку Екобанк, операція була не успішна, що висвітилось на екрані телефону, кошти з рахунку списані не були, після чого я здійснила оплату з карти іншого банку. Через деякий час захожу і додаток і бачу, що кошти списані. Не було ні сповіщення, ні повідомлення. Як таке розуміти? Ви пишете, що транзакція не успішна, а потім через деякий час списуєте кошти, як тепер їх повернути?
Сергій Лунін 29 березня 2024, 15:23
Відділення за адресою: Рівне, вул. Княгиницького, 5-А
Це жах якийсь сидиш в черзі я дурень, то подруга поза чергою, то знайомий знайомого, якщо вам цей банк не нав’язали як зарплатна картка обходьте його стороною і хрестітьтся що то не ваш банк, це жесть якась…
Сиджу один і на думку спадає совок все по блату))))
Попри те, що воєнний стан і термін дії усіх карток подовжено, незалежно від кінцевої дати використання, в коштах мені було відмовлено, в зв’язку із закінченням терміну дії картки. Я змушена відпрошуватись з роботи, їхати вдруге в місто, щоб вирішити цю проблему: або поновити картку, або нехай хоч кошти віддадуть, бо в суботу вихідний. Нічого проти ваших вихідних днів не маю, але тоді хоча б налаштуйте банкомат, введіть певні його налаштування. Таке обслуговування створює дискомфорт для клієнтів Вашого банку.
Ayron15 4 березня 2024, 19:59
Ещё в августе прошлого года на карту нельзя пополнить деньги с других банков. При обращении в кол-центр, отделение, или чат приложения, все гоняют по кругу. Говорят карта активна, но нихрена не работает, и нельзя пополнить карту. Всех не записывал кто мне давал ответы. Но вот оператор колл-центра Гоч Оксана 4марта2024 тоже отправляет дальше в отделение, из-за чего хочу что бы ей вынесли штраф и всем тем кто отправлял меня по кругу, словно девушку лёгкого поведения. Понабирали всех по объявления и никто не может ничего сказать, решить и разобраться в вопросе. Банк явно не заинтересован в клиенте, если какие нибудь проблемы, ты сам должен бегать и вызванивать месяцами! Всем плевать!
crowinthesky 19 лютого 2024, 15:49
Звернувся до відділення банка для отримання коштів з мононбанку, монобанк попередньо замовив кошти на відділення 368/07 але фахівці відділення, а саме каноріна Надія Андріївна відмовила у обслуговуванні, обґрунтовуючи це тим що вони обслуговують лише клієнтів свого банку
Євгеній Білик 13 лютого 2024, 22:19
Відділення за адресою: Запоріжжя, бул. Вінтера, 40
Запоріжжя у відділенні Укргазбанку бул.Вінтера не видавали пенсію по інвалідності у повному обсязі за місяць пояснюючи що війна! Документів обгрунтовуючих відмову надати не змогли. Охорона банку застосувала рукоприкладство до інваліда. У спину мені сказали: КАК ЭТИ ВОЕННЫЕ ***! Отак Укргазбанк допомагає ВСУ.
Egorl11n 2 лютого 2024, 21:48
Десь місяці 2 назад мені обмежили використання картки, на питання чому, сказали підтвердити дохід. Надав у банк всі документи та підтвердження операцій по рахунку. Після цього 2 тижні тиша. Вчора приходить сповіщення в телеграм що кошти списано. Сьогодні зранку пішов до відділення де мені сказали що рахунок закрито і треба підписати заяву на вивід коштів що я і зробив. Після цього мені зателефонувала співробітниця банку та сказала що кошти вивести поки не можна так як триває перевірка і поки рахунок заблокований їх вивести не має змоги. В мене питання, як можна списати кошти з рахунку на не зрозумілий транзитний рахунок і фактично грошей на моєму рахунку не має. Так яка проблема повернути кошти якщо вже закритий рахунок?
Alexandraaa 1 лютого 2024, 17:31
Відділення за адресою: Вінниця, вул. Ботанічна, 24
Укргазбанк відчутно прогресує.
Але для ще більшого прогресу, і задля покращення роботи Укргазбанку кожен клієнт повинен за місяць обслуговування приносити по одній коробці цукерок менеджеру. Також для покращення роботи банку працівники мають кожному клієнту казати «Вітаємо в Укргазбанку», «До зустрічі в Укргазбанку», — тому що відсутність такої традиції погано виглядає на фоні деяких інших банків.

Також не надто зрозуміла «екологічна спрямованість» банку. Багатьом клієнтам може здатися, що банк просто економить на поліетиленових файликах, раз на рік віддаючи договори в фірмовій паперовій обгортці, а решту часу і без файликів, і без неї
Євгеній Ігнатенко 23 січня 2024, 19:34
Відділення за адресою: Одеса, вул. Пушкінська, 7
Кращий з банків з яким доводилось працювати. Привітний персонал, вирішить будь-які нагальні питання, що вас цікавлять. При необхідності проконсультують. Працює чотири каси, що дуже зручно при великій кількості людей. Є два банкомати для видачі готівки та навіть велопарковка, де можна залишити свій транспортний засіб, що є не у всіх банках. Користуюсь послугами банку з 2021 року, а з 2022 став клієнтом, ще жодного разу не пожалкував. Завжди раджу своїм друзям і знайомим, як альтернативу Приватбанку
kleker 19 січня 2024, 1:28
Пытался войти в аккаунт 10 минут. Ввожу пароль- пишет неправильный, ввожу другой- тоже неправильный. Посмотрел записаный и ввёл его- опять неправильный. Вводил его раз 15 (проверял раскладку, капс, правильность написания и тд). Никак не входило, всё писало что пароль не тот. Закрыл и опять открыл страницу банка, ввёл тот же самый пароль и теперь получилось зайти. Далее мне предстояло ввести 4 последних цифры любой карты и пинкод. Ввожу- опять неправильно. Перепроверил — ввожу 100% правильные. Пишет неправильно. Опять перезагрузил страницу, опять помучался с паролем и вернулся к 4 цифрам и пинкоду. Ввёл то же что и вводил и о чудо! Наконец то зашел в свой аккаунт! На это понадобилось всего 10 минут. Во время всх этих попыток пытался писать в поддержку, но толку ноль. Сперва отвечает бот, прошу направить на оператора, жду пару минут и оно мне пишет что надо сперва подтвердить что это я через ДИЮ. Вам моих данных карты не достаточно чтоб понять кто я, обязательно морочить мне голову чтоб я заходил в дию и подтверждал что это я? Поддержка бесполезная и очень тормознутая. Сам по себе сайт сделан, видимо, студентом 1 курса какого то ПТУ. Найти нужное крайне сложно, много абсолютно лишнего, сайт тупит и тормозит. Никогда бы не пользовался этим «Банком». Впринципе и так стараюсь не пользоваться, просто деньги присылают на карту и сразу же их вывожу в нормальный банк. Ни один психически здоровый человек, я думаю, не станет добровольно пользоваться этим
Shikh 10 січня 2024, 12:24
Незадоволений роботою центрального офісу. 12 днів тому у банкоматі цього банку знімав готівку карткою Приватбанку. Не зміг із контейнера вибрати усю суму. І на протязі цього часу досі Газбанком (хоча вже давно проведено інкасацію) не повернено коштів. Проста операція для центрального офісу, а така довготривала «робота»…
kanekii 2 січня 2024, 17:03
Обманює людей на предоплата 4966804607104014
IraTimkova 29 грудня 2023, 11:11
Звернулись до відділення в м.Бердичів, для обміну пошкодженої національної валюти, купюра номіналом 500 грн. На що касир Корольчук Євгенія вказала на прейскурант цін для обміну!!! Хоча на сайті НБУ зовсім інша інформація. «Національний банк нагадав, що відповідно до ст. 38 Закону про НБУ зношені і пошкоджені грошові знаки України приймаються й обмінюються безоплатно на нові грошові знаки Національним банком та банками України без обмежень щодо сум та строків такої заміни.»
podolich 27 грудня 2023, 17:21
27.12.23 звертався 2 рази в чат для уточнення інформації по карті, звідки 10 євро мінусу, але за день так і ніхто не дав відповідь в чаті.
пертелефонував на гарячу підтримку озвучив питання, поставили на отримання та скинули виклик і не перетелефонували.
Я ще раз перетелефонував і тільки вже тоді вирішили питання
Скаргу подаю тут, оскільки в телефонному режимі скарги не приймають, то легше її подати тут, щоб всі бачили
Alexa1957 25 грудня 2023, 17:52
19.12.23. провiв платiж по картi евро, операцiяипройшла, коштiв достатньо.
22.12.23 в мене на евровiй картi зявляеться сумма 17,14 евро нiби вiд банку
25.12.23 повiдомлення в телеграм
«Шановний клієнт, увійдіть у Новий рік без боргів! Погасіть прострочену заборгованість у розмірі 17,14 EUR до 28.12.2023. АБ „УКРГАЗБАНК“ 0800205500 або телеграм 0504160036»
Звернувся в колл центр, вiдповiдi не знают, хотiли переключить на вiддiл заборгованностi, а там всi зайнчтi
При тому шо на картi грошi цi лежать
Якi борги? З вiдки вони взялся?
Шось нараховують потiм хочуть записать в боржники
Aenoflux 21 грудня 2023, 16:00
16 грудня 2023 року я намагався зробити інтернет оплату за допомогою власної картки Укргазбанк. Сума була більшою, ніж ліміт інтернет-оплат на сайті, тож операція не пройшла. Після цього я збільшив ліміт, але банк знову відхилив оплату. Я зробив ще декілька спроб, після чого з’ясувалося, що мою картку заблокував моніторинг. Наступного дня я зателефонував на гарячу лінію, щоб підтвердити, що операцію виконував я. Оператор запитав мене про слово-пароль. Я назвав слово-пароль (використовую однакове слово для всіх банків), але через некваліфіковану роботу консультанта, який заповнював договір при відкритті рахунку, або в написанні слова було допущено помилку, або ж його взагалі не записали, у договорі слово-пароль так само було відсутнє. Після цього оператор поставив мені безліч питань щодо моїх персональних даних. Відповівши на всі питання, я дізнався, що весь цей діалог був марною тратою часу, оскільки для розблокування картки мені тепер треба встановити слово-пароль через процедуру відеоверифікації. Того ж дня я зробив заявку на сайті. Підтримка відповіла наступного дня, мене зобов’язали заповнити широкий перелік різних документів та підписати всі Дія.Підписом, які я вже заповнював їх, коли відкривав рахунок. Я вважаю, що банк міг втратити мої документи, інакше я не розумію, навіщо банк вимагає від мене їх повторного заповнення. До того ж деякі питання повторювалися з анкети в анкету, що марнує мій час. Врешті-решт я заповнив усі документи, які мені надіслали, але щодня з’являються нові запити з боку банку щодо додаткових документів, які ще необхідно відправити. Я не розумію, чому одразу не перерахувати всі необхідні документи та швидше вирішити питання, де компетентність банку, якщо співробітники не можуть з першої спроби заповнити всю інформацію про клієнта та не загубити її. Мабуть, компетенції вистачає лише на відмивання коштів чи на розкрадання державного майна (як наприклад, справа колишнього голови НБУ Кирила Шевченка та колишніх екстопів). Необхідно, щоб НБУ частіше звертав свою увагу на те, що відбувається в даному банку.
shvecelena 7 грудня 2023, 13:34
На предприятии получила зарплатную карту Укргазбанка, при зачисление зарплаты на карту, банк снимает ежемесячно комиссии.При этом налоги с зарплаты я все плачу.На каком основании я должна платить комиссии этому банку? Деньги с зарплатной карты без комиссии тоже снять невозможно.
Даниил Швец 5 грудня 2023, 21:11
02.11 із закордонного рахунку відправив долари на доларовий рахунок в цьому банку і зняв готівку в касі. У виписці все по нулях в застосунку банкінгу також — через місяць приходить повідомлення що в мене заборгованість 5 баксів і маю 2 дні на погашення інакше буде пеня. Жоден співробітник банку не зміг пояснити внаслідок чого зʼявилась заборгованість
zxc bersh 4 грудня 2023, 19:01
НЕ платіть за товар з євро карти через додаток там вас обовязково пограбують!!! Минулого місяця при оплаті товару в додатку з євро карти мене пограбували на 15 євро в цьому місяці ситуація повторилась.Я спеціально зробив контрольну оплату!!! Так 1.12.2023 я зі своєї гривневої карти придбав через додаток 81 євро на залишку в мене було 1.55 виходить разом 82.55 добре через 15 хв я роблю оплату в іноземному магазині де оплата за товар в євро 79.9 оплата проходить і на залишку залишається 2.5 євро але вже на ранок вони пропадають, а оператор на гарячій мені бекає і внятно не може пояснити де мої 2.5 євро!!! Ваш додаток сміття повчіться в Привату як повинен працювати додаток. Я попав на 17 єро переживу.Але інші люди будуть втрачати більші кошти.Тому і попереджаю не платіть у євро через їхній криворукий додаток.Мій контактний номер 0972400001 Володимир.

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні

Курс валют в Укргазбанку на сьогодні

Головна / Банки України 🏦 / Укргазбанк 💰 / Відгуки про Укргазбанку 📝
На сторінці ви можете ознайомитись з відгуками про Укргазбанку, а також залишити коментар про свій досвід співпраці з банком. Відгуки клієнтів, допоможуть вам вирішити, в якому банку краще розмістити депозит, взяти кредит готівкою, відкрити рахунок або просто обміняти валюту. Якщо банки не дають вам кредит, візьміть позику онлайн в мікрофінансових організаціях України.