Акції страхових

Активні
Минулі
Інші
Страхова група «ТАС» Страхова група «ТАС» У СГ «ТАС» стартує безпрецедентна акція-вікторина «19 за 19»!  до 19 жовтня 2017
Всі клієнти компанії зможуть перевірити свої знання в сфері страхування і скористатися унікальним акційною пропозицією при покупці страхових продуктів-бестселерів СГ «ТАС»
Талісман Страхування Талісман Страхування Приводьте друзів і економте до 99% на страховці!  до 31 грудня 2017
Кількість приведених друзів — не обмежена, тому ви можете компенсувати майже всю вартість замовленої послуги на наступний рік. Максимально можлива економія — 99%. Знижка діятиме до 30 вересня 2018 року.
КАСКО
ВіДі-Страхування ВіДі-Страхування Дорожите сімейними цінностями і дружбою? Приведіть друга!  до 31 грудня 2017
Запропонуйте тим, хто цінує вашу думку, застрахувати автомобіль по каско в ВіДі-Страхування і отримаєте винагороду!
Альфа Страхування Альфа Страхування Каско за найвигіднішими тарифами, пальним і Технічною картою в подарунок!  до 31 грудня 2017
Альфа-Страхування повертає 5% від страхового платежу бонусів на карту WOG, за які клієнт може придбати пальне або щось інше. А також в подарунок клієнти отримують Технічну карту.
Альфа Страхування Альфа Страхування Програма лояльності «Бонуси за каско»!  до 31 грудня 2017
Виберіть і купіть будь-яку страхову програму каско від СК «Альфа Страхування» і отримаєте бонуси від партнерів, які ви можете використовувати як гроші на придбання палива, товарів і послуг в мережах партнерів компанії!
Альфа Страхування Альфа Страхування СК «Альфа Страховання» дарує 10% знижку всім власникам карт MAXI!  до 31 грудня 2017
Кожному власнику Maxi Card, СК «Альфа Страхування» надає 10% знижки по найбільш затребуваним добровільних видів страхування: страхування автомобіля, квартири або будинку, страхування від нещасного випадку, відповідальності, туристичне страхування.
Уніка Уніка Унікальне каско для власників карт VISA!  до 31 грудня 2017
Поспішайте скористатися спеціальною пропозицією від страхової компанії «Уніка» і платіжної системи VISA. Станьте власником поліса автоКАСКО зі знижкою від 10%!
ОСАГО
Альфа Страхування Альфа Страхування Оформляй Автоцивілку з бонусною карткою ЕКО маркету — отримуй 100 грн на покупки!  до 31 грудня 2017
При оформленні полісу автоцивілки в СК «Альфа Страхування» вартістю від 600 грн отримаєте в наступному місяці 100 гривень на бонусну карту ЕКО маркету.