Акції страхових

Активні
Минулі
Інші
Талісман Страхування Талісман Страхування Приводьте друзів і економте до 99% на страховці!   до 31 грудня 2017
Кількість приведених друзів — не обмежена, тому ви можете компенсувати майже всю вартість замовленої послуги на наступний рік. Максимально можлива економія — 99%. Знижка діятиме до 30 вересня 2018 року.
КАСКО
ВіДі-Страхування ВіДі-Страхування Дорожите сімейними цінностями і дружбою? Приведіть друга!   до 31 грудня 2017
Запропонуйте тим, хто цінує вашу думку, застрахувати автомобіль по каско в ВіДі-Страхування і отримаєте винагороду!
Альфа Страхування Альфа Страхування Каско за найвигіднішими тарифами, пальним і Технічною картою в подарунок!   до 31 грудня 2017
Альфа-Страхування повертає 5% від страхового платежу бонусів на карту WOG, за які клієнт може придбати пальне або щось інше. А також в подарунок клієнти отримують Технічну карту.
ВіДі-Страхування ВіДі-Страхування Купуйте КАСКО та гарантовано отримайте подарунок!   до 31 грудня 2017
Учасникам, які оформили договори добровільного страхування наземного транспорту відповідно до умов акції, вручається подарунок у вигляді брендованого «Powerbаnk»
Альфа Страхування Альфа Страхування Програма лояльності «Бонуси за каско»!   до 31 грудня 2017
Виберіть і купіть будь-яку страхову програму каско від СК «Альфа Страхування» і отримаєте бонуси від партнерів, які ви можете використовувати як гроші на придбання палива, товарів і послуг в мережах партнерів компанії!
Альфа Страхування Альфа Страхування СК «Альфа Страховання» дарує 10% знижку всім власникам карт MAXI!   до 31 грудня 2017
Кожному власнику Maxi Card, СК «Альфа Страхування» надає 10% знижки по найбільш затребуваним добровільних видів страхування: страхування автомобіля, квартири або будинку, страхування від нещасного випадку, відповідальності, туристичне страхування.
Уніка Уніка Унікальне каско для власників карт VISA!   до 31 грудня 2017
Поспішайте скористатися спеціальною пропозицією від страхової компанії «Уніка» і платіжної системи VISA. Станьте власником поліса автоКАСКО зі знижкою від 10%!
VUSO VUSO Авто на підміну при покупці Каско онлайн!   до 31 січня 2018
Страхова компанія VUSO для всіх автомобілістів запускає нову акцію по Каско — «Ні дня без авто!» У рамках програми «Антистрес» усі клієнти при оформленні Каско онлайн в подарунок отримують карту техдопомоги -Каско Assistanse і в разі необхідності — підмінне авто.
ОСАГО
Альфа Страхування Альфа Страхування Оформляй Автоцивілку з бонусною карткою ЕКО маркету — отримуй 100 грн на покупки!   до 31 грудня 2017
При оформленні полісу автоцивілки в СК «Альфа Страхування» вартістю від 600 грн отримаєте в наступному місяці 100 гривень на бонусну карту ЕКО маркету.
VUSO VUSO Замовляй ОСАГО онлайн — отримуй 10 літрів палива в подарунок!   до 31 січня 2018
Учасниками можуть стати всі водії, які куплять поліс страхування ОСАГО або ОСАГО + ДГО (додаткове збільшення відповідальності) на суму понад 1000 грн на сайті VUSO.