Мінфін - Курси валют України

Встановити

Введіть ваш E-mail
для оформлення передплати:

Уважаемый Андрей!

У додатку до оформення підписки
ви можете також отримувати:

Повернутися на сайт

Отримуйте по E-mail найголовніші
фінансові новини України і світу:

Повернутися на сайт
Підписатися
Для того, щоб залишити відгук, потрібно увійти або зареєструватися
Gew 28 червня 2022, 11:33
Відділення за адресою: Миколаїв, вул. Шевченка, 59-А
В коллцентре и в чате сказали что заказать выдачу денег нельзя. В отделении оператор Карина без проблем решила этот вопрос. Рекомендую обращаться в отделение.
28 червня 2022, 11:44
Можливо, що змогли отримати кошти, які вже були в касі. Замовити можемо на 3й робочий день для зняття ваших коштів з рахунку (для покупку валюти не можна). Якщо виникла проблема з контакт-центром, або чатом, то чекаємо на деталі в особистих ;)

Рекомендуємо звертатися до онлайн-підтримки, це простіше, швидше і не треба ходити :) З цим прикрим непорозумінням розберемося
martin1000 28 червня 2022, 11:16
Відділення за адресою: Одеса, вул. Пушкінська, 75
23 июня 2022, я пришла в банк что б оплатить квитанцию в розмере 3000 грн.всё прошло, мне дали чек, а сегодня я узнаю что кассир неправильно ввела код квитанции и деньги не пришли.куда пропали 3000?
28 червня 2022, 11:42
Дуже шкода, що так сталось, гадаю, такі ситуації будуть повністю виключені лише якщо роботи постануть проти людей:) Зараз напишемо вам в особисті повідомлення, щоб переглянути, куди поділись кошти.
Lina2022 27 червня 2022, 16:55
Бути переселенцем це важке випробування, особливо коли вже вдруге вимушений тікати від війни.
Я маю реєстрацію у м. Ясинувата, Донецької області яка з 2014 року є тимчасово неконтрольованою українським Урядом територією. Однак, починаючи з 2014 року ми почали своє життя з чистого аркушу. Відновлювали бізнес у м. Краматорськ, Донецької області, сплачували податки та заробітною плату співробітникам. В цей період в Донецькій області активно працювали міжнародні проєкти по підтримці малого та середнього бізнесу. Для участі в одному з проєктів, я зареєструвала у 2020 році ФОП, який мав адресу реєстрації як і я на неконтрольованій території. Але цей ФОП став на облік у Ясинуватсько-Авдіївськй ДПІ та сумлінно сплачував податки державі Україна. Рахунок для ФОП було відкрито в Альфа-Банк у м. Краматорськ, Донецької області.
Але у лютому 2022 російська федерація завдавши ракетних ударів по території України фактично почала відкриту війну проти нашої Держави. Та не лише російські ракети вбивають українців, до цього долучився і Альфа-Банк.
Після переїзду до м. Дніпро мене чекала несподіванка. 15.06.2022 Альфа-Банк заблокував всі мої рахунки (як особисті так і рахунок ФОП), звинуватив у відмиванні коштів та фінансуванні тероризму. Тиждень спілкування з представниками банку у відділеннях м. Дніпро (відділення № 1 та № 10 у м. Дніпро) не додав жодного пояснення по суті звинувачень та підстав по блокуванню рахунків. Менеджери банку як мантру повторювали ст 15 ЗУ «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масовог…». Чого я тільки не почула на свою адресу. Було і звинувачення у сплаті податків до російської федерації, незаконне збагачення.
Крім того, сьогодні мала розмову із Ясинуватсько-Авдіївськй ДПІ вони продовжують здійснювати свою функції, тимчасово знаходяться у м. Львів та приймають податки від зареєстрованих у Донецькій області підприємців. Нічого в структурі ДПІ не змінилось. Тож всі підозри та звинувачення з боку Альфа-Банк є нездоровою фантазією.
Тож відновленню підприємницької діяльності на території України перешкоджає не лише російська авіація та російські ракети, а ще й Альфа-Банк.
Таким чином, вімагаю від Альфа-Банк повернення коштів та пояснення підстав блокування рахунків. Зі свого боку, залишаю за собою право на оскарження дій Альфа-Банк до Національного банку України.

P. S. Окремо хочу відзначити наднизький фаховий рівень співробітників у м. Дніпро (1 та 10 відділення). Бачу таке вперше.
27 червня 2022, 18:47
Здається, ви пережили багато неприємностей. На жаль, ми не можемо повідомляти причину блокування, але напишемо вам в особисті повідомлення, щоб детальніше з'ясувати, що сталось.
argumentexpert 26 червня 2022, 23:12
Відділення за адресою: Харків, вул. Полтавський шлях, 14
Два раза с супругой снимали иностранную валюту в пределах разрешенной НБУ суммы. Заказывали за 3−4 банковских дня. Нам каждый раз звонили, говорили Ваш заказ готов, приезжайте (ехать нам нужно было 70 км). В отделении при наличии достачного количества посетителей нас обслуживали быстро. Прошу выразить благодарность сотрудникам отделения Альфа-банка в Харькове по адресу: Полтавский шлях, 14.
Также благодарность службе поддержки. 1 раз заказывали сумму через службу, второй раз непосредственно в отделении.
27 червня 2022, 8:14
Дякуємо за ваш відгук! Працюємо для вашого комфорту. Якщо виникнуть зауваження — обов'язково пишіть 🥰
Vasya140276 22 червня 2022, 14:08
Был вопрос с депозитом (ставка по пролонгированному депозиту отображалась ниже обещанной) Вопрос с депозитами решили положительно продлили под обещанный процент. Спасибо поддержке банка за оперативность. Кстати скажу что поддержка отвечает быстро как по телефону так и в сообщениях. Не ищет сразу отмазок, а вникает с ситуацию. Мне даже не пришлось приводить доказательства. Решил оставшиеся депозиты не забирать.
Vasya140276 22 червня 2022, 0:44
решил открыть в этом банке несколько депозитов «мобильный» под 7%, чтобы частично компенсировать инфляцию, поддержать банк который из-за происхождения переживает не лучшие времена. После поднятия учетной ставки НБУ банк предложил его пролонгировать один из них под 14%. Подумал, чем переоформлять под 11% продлю под 14%. После продления обнаружил что он продлился не под 14, а под 11% годовых. Звоню на поддержку и мне говорит девушка что это ошибка и после выходных все исправится. В понедельник вижу что по аналогичным моим депозитам ставку пролонгации исправили на 11% Через день подходит к концу другой подобный депозит и снова предлагают с 7% продлить на 14%. И я понял что меня, как думаю и других опять хотят развести. Решил не вестись, а закрыть депозит и забрать деньги с этого банка от греха подальше. Думаю с таким отношением они быстро растеряют адекватных клиентов.
Приобретал для жены в кредит мобильный телефон. В магазине Алло. Из положительного для меня этот банк отреагировал первым и выдал мне кредит. Остальным отказывал уже я. Не начислялись штрафные санкции в военное время, это тоже плюс. Появилась возможность погасить кредит в полном объёме. Что я и сделал в отделении банка. Уточнил, что хотел бы получить документ подтверждающий отсутствие задолженности перед банком. Мне посоветовали установить приложение банка. И сообщили, что в приложении я смогу получить данную справку бесплатно. Я сказал спасибо и уехал. После наступления даты последнего списания я установил приложение…, но оказалось, что теперь, я не являюсь клиентом банка и не могу авторизоваться в приложении. Позвонил на горячую линию, описал ситуацию мне сообщили, да, я больше не клиент и приложение у меня не заработает. На вопрос что делать сказали — можно зарегистрировать карту или приехать в отделение, которое находится в 50 км от меня, и там, заплатив 150 гривен получить бумажку, или получить данную бумажку на электронную почту, тоже заплатив за это деньги. А в приложении, где бесплатно, никак. Видимо я достал оператора на горячей линии, но у банка «замечательный» подход. Когда ты нужен всё что тебе можно, пожалуйста, как только «не клиент» — свободен. Для подобных случаев можно было бы оставить возможность пользоваться данным сервисом, хотя бы пару месяцев. Ситуации бывают разными, для банка должно быть важно уважение тех, за чей счёт они живут. А кредиторы выполняющие кредитные обязательства Вас кормят. Считаю оценку вполне заслуженной, нисколько не заниженной. По поводу оформления карты. Не вижу смысла тратить время на открытие и закрытие карты, если не собираюсь ею пользоваться. А банку рекомендую доработать приложение, что бы банк был для клиента, а не наоборот. Ещё раз напомню — банк живёт за счёт ответственных кредиторов. Будьте адекватнее. Город и отделение указываю не точно, т.к. покупал телефон в другом городе в магазине Алло. В этом отделении закрывал кредит.
21 червня 2022, 21:18
Насправді, нас не так просто позбутись. І ми в свою чергу також ніколи не позбуваємось наших клієнтів одразу після закриття кредиту, тим паче таких відповідальних. Напишемо вам в особисті повідомлення, щоб вирішити це непорозуміння.
Майя Колесниченко 21 червня 2022, 12:17
14.06.2022 года я совершила платеж по реквизитам, банком-получателем являлся Альфа-Банк. В моем банке мне сообщили, что платеж успешный, деньги были списаны с моего счета 15.06.2022 года, но по состоянию на сегодня — 21.06.2022 года — платеж так и не поступил на счет получателя.
Обратилась в оба банка с просьбой вернуть деньги.
Что говорят в моем банке? «Банк-получатель должен самостоятельно инициировать возврат средств, так как с нашей стороны операция успешна».
Что ответили в Альфа-Банке? «Вы не наш клиент, мы не имеем права консультировать 3 лиц, ваш банк должен сам подать запрос на возврат».
Круг замкнулся.
21 червня 2022, 12:49
Вітаю! Давайте розірвемо це коло. Ми дійсно не можемо надавати інформацію третім особам, тому будь ласка — попросіть отримувача звернутись до нашого банку, з квитанцією, що ваш платіж був успішний, і ми обов'язково його знайдемо♥ Він може звернутись до нашого чату підтримки, це дуже зручно) Гарного дня, будемо щиро раді, коли вирішимо ваше питання!
Татьяна Столбун 21 червня 2022, 10:40
27 квітня 2022 року було надіслано свіфт платіж на нерезидента в Італії. До 06 травня платіж не надійшов до нерезидента, цією датою була подана заява до банку на повернення платежу. До 21 червня відповіді від банку немає. Зв’язуючись з дистанційним менеджером відповідь завжди одна — відповідь на запит банку не отримано, чекайте. Перевели договір до іншого банку, банк сплатити суму недостатню для отримання товару у нерезидента неспроможна оскільки немає підстав т.к. за фактом, сума пішла вся. Підприємство із травня місяця не може ні працювати, ні платити податки, НІЧОГО- великими літерами
Andry22 17 червня 2022, 23:49
В квитанції про оплату комуналки взагалі немає інформації.
Ні отримувача, ні призначення платежу.
В квитанції інформація тільки коли був платіж і «одержувач: комуналка та інші платежі».
LG181976 16 червня 2022, 21:03
16 июня 2022, специалист Альфа Банка Оксана Ховдій очень подробно и терпеливо разбиралась в моей проблеме. Профессионально решила вопрос, предложив мне наиболее подходящий продукт банка, от начала до конца помогла мне установить необходимое приложение на Андроид, и предоставила свои дальнейшие рекомендации. Спасибо. Я очень ценю.
16 червня 2022, 21:52
Дякуємо за ваш відгук! Стараємось і працюємо для вас ❤
Світлана Васейко 16 червня 2022, 16:36
Відділення за адресою: Миколаїв, вул. Шевченка, 59-А
Хочу подякувати, співробітнику банку у Миколаєві, Цехмайструк Юлії, завдяки якій проблему із моєю заробітною картою було вирішено, незважаючи на те, що ій довелося чекати мене після закінчення робочого часу. Хочу відзначити, що вона дуже ввічлива та відмінний спеціаліст. Прошу передати мою подяку.
16 червня 2022, 17:15
Заради вас ми готові ночувати на роботі!) Обов'язково зафіксуємо вашу подяку Юлії.
Мінфін
Відповідь адміністратора
17 червня 2022, 13:01
Відгук зарахований (на 17.06.2022).
Користувач надав докази на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даного банку.
0669600702 15 червня 2022, 18:52
Ещё в 20 числах марта сделал запрос на е помощь.Уже июнь заканчивается и так её и нет.
15 червня 2022, 19:14
На жаль ми не впливаємо на терміни надходження виплати :( Зі свого боку затримок в жодному випадку не створюємо. Одразу після того як Мінекономіки надішле нам кошти ми їх зарахуємо на вашу єПітримку
Viktoria0 14 червня 2022, 17:53
Воспользоваться акцией удалось примерно так.

Сначала по акции единоразово вносим на счет порядка 40 000 из 50 000.

Через пару недель приходит официальная справка из банка с печатью, в которой указано, что сумма 10 000 является «прощенным долгом» и долг по данному кредитному договору уже аннулирован.

Через месяц шальной продавец возвращает деньги по транзакции, оплаченной еще до войны. (Прошло 3 с половиной месяца после транзакции). Примерно эту же сумму.

Тем самым, эти деньги, вуа-ля, уходят на погашение… внимание… того самого долга, который уже был «аннулирован» и «прощен»!

По данной акции, оказывается, есть такие условия, о которых что-то нигде не пишут даже в стиле «мелким шрифтом», и, если вам не очень повезет, вы узнаете о них только потом!

В результате, клиент отказался от возможности использования кредитного лимита, от использования всех рассрочек (среди которых были рассрочки еще на год вперед), бодро отнес в банк немалую сумму за раз… и сидит как идиот, получив только нервотрепку.
ukrx 14 червня 2022, 0:19
Открыл карту. Ничего не работает. Карта активирована. Нельзя ни пополнить карту, ни поставить код, ни заблокировать, ни посмотреть код карты. Короче, ничего.
На горячей линии не помогают. Короче, кошмар абсолютно полный.
Andry22 13 червня 2022, 22:39
Компанія яка керує альфа банком належить російському олігарху.
Офіційна інформація про компанію:
ABH Holdings S.A. — приватна інвестиційна холдингова компанія зі штаб-квартирою в Люксембурзі, що має інвестиції в банківські групи в Україні, країнах СНД і Європи. Належить РОСІЙСЬКОМУ олігарху Михайлу Фрідману. Операційні компанії ABHH є в Україні, Росії, Казахстані, Білорусі та Нідерландах
14 червня 2022, 8:41
Михайло Фрідман дійсно, є акціонером ABH Holdings S.A. Але дана частка не є контрольним пакетом володіння, що неодноразово підтверджувалось регулюючими органами України. Більше того, розглядається питання зміни структури власності банку задля відповідності вимогам міжнародного та національного законодавства та забезпечення безперебійної роботи та сервісу для клієнтів.
Проблема вирішена
Paul Yer 13 червня 2022, 11:02
Відділення за адресою: Київ, бул. Перова, 32
З самого початку війни я вирішив відкрити додаткову картку на мою дитину. Мета проста і зрозуміла: дитина в евакуації зможе користуватися моїми коштами, якщо зі мною щось трапиться (загину, наприклад) і я не зможу надіслати кошти на власну картку моєї донечки. Але банк був закритий у Києві. Як тільки відкрився банк, я пішов і замовив додаткову картку. Але мені відмовили — банк не випускав картки через блокаду Києва. Пізніше я зателефонував персональному менеджеру і перезамовив картку. Нарешті картка була готова, АЛЕ не до того рахунку. Я попросив персонального менеджера виправити помилку і випутити потрібну картку. 10 червня 2022 я нарешті отримав замовлену картку, АЛЕ помітив, що з мене списали 40 доларів США. Мене ніхто не спитав чи згоден я на таку оплату мені не прийшло жодного повідомлення про списання 40 доларів США з рахунку. У чаті мені повідомили, що це плата за ЗАЙВУ картку понад тариф. Тобто помилково випущена картка була безкоштовна, а от потрібна мені вже перевищила тариф. Я лояльний клієнт АльфаБанку приблизно сім років. Моя лояльність у тому, що я довірив банку власні кошти у сумі, що перевищує гарантовану ФГВФО у декілька раз і тому став клієнтом преміум банкінгу та отримав персонального менеджера. АЛЕ у чому полягає преміум-банкінг? Списати 40 доларів за виправлення помилки Банку без запитання згоди?! Окремо маю зазначити, що я не підписував жодних документів на випуск додаткової картки і не активував її. Тобто я не отримав цю картку як фінансову послугу — КАРТКА не активована. Прошу у будь який спосіб виправити цю прикру помилку та анулювати непотрібну мені картку у гривнях (а у разі неможливості картку в доларах /США) і повернути на мій рахунок 40 доларів США. Гарантую позитивний відгук у соцмережах та мою щиру вдячність.
tav 13 червня 2022, 9:58
Всем добрый день!

Уже несколько лет пользуюсь картой «Эко» от Альфа Банк — 2% от все расчетов картой через терминал переходят в бонусы Экомаркета, очень удобно и приятно.

Но за два с половиной месяца бонусы не были начислены, начал разбираться, оказывается на сайте есть предупреждение:

УВАГА! В зв’язку з воєнними діями які проходять на території України та згідно з пунктом 4.2 Офіційних правил участі у програмі лояльності, починаючи з 11 березня 2022 року дія программ «Подяка Щодня» та «ЕКО Максимум» тимчасово призупинені на невизначений термін. Про поновлення програм «Подяка Щодня» та «ЕКО Максимум» буде повідомлено додатково.

В итоге не доначислили около 1200 грн.

Но никаких сообщений не от Эко, не от Альфа Банка мне не поступало.
Очень неприятный момент.

Уважаемые руководители Альфа Банка, советую Вам побыстрее возобновить программу с Эко бонусами, потому что многие мои друзья просто переходят на карты других банков с кешбеками и т. д. Я лично сейчас пользуюсь картами Монобанка и ПУМБ — там кешбек остался, хотя категорий стало поменьше.

По другим продуктам Альфа банка — пользуемся, содрудники в Чернигове в отделении на Проспекте Победы — молодцы, быстро и оперативно помогут и проконсультируют.

Спасибо
13 червня 2022, 10:17
Ми повідомляли в новинах на сайті і соц. мережах про призупинення нарахування за всіма бонусними програмами, шкода, але це так :(

Пояснюємо чому: коли ви робите покупку нашою карткою, то ми отримуємо прибуток за рахунок міжбанківської комісії і частиною цього прибутку ділимося з вами у вигляді бонусів. На початку війни щоб підтримати бізнес цю комісію МПС повністю скасували, нещодавно повернули в мінімальному розмірі. Через це, а також з ряду інших причин у всіх українських банків не найпростіші умови для роботи і тому потрібно приймати такі, не найприємніші рішення для забезпечення стабільної роботи банку.

Сподіваємося що зможемо повернути нарахування бонусів якомога швидше :(
KaterynaaS 11 червня 2022, 10:55
За 3 месяца увеличили мою задолженность по карте на 8 тыс! Это во время войны! Когда люди потеряли работу! Я не пользуюсь картойа они насильно увеличивают лимит и снимаютденьги!
11 червня 2022, 11:31
Розуміємо, що ви засмучені цією ситуацією. У вас нараховуються та списуються відсотки за користування кредитними коштами, згідно НБУ нарахування відсотків у банку не було припинене, і щоб не виникало простроченої заборгованості, а після закінчення кредитних канікул і штрафів по цій простроченій заборгованості — по карткам збільшується ліміт. Це дозволяє банку надавати вам кредитні канікули без штрафів та пені.
Ярослав Сениськів 11 червня 2022, 2:53
Дуже сильно хочу подякувати консультанту
Яні Клешні, яка дуже швидко вирішила моє звернення, і відповіла на чітко поставленні запитання.
Це було професійно і якісно, а головне доступно
Цінуйте таких співробітників

EUR 36.500 37.350
RUB 0.3300 0.3750
Всі курси банку
Головна / Банки України 🏦 / Альфа-Банк 💰 / Відгуки про Альфа-Банк 📝
На сторінці ви можете ознайомитись з відгуками про Альфа-Банк, а також залишити коментар про свій досвід співпраці з банком. Відгуки клієнтів, допоможуть вам вирішити, в якому банку краще розмістити депозит, взяти кредит готівкою, відкрити рахунок або просто обміняти валюту. Якщо банки не дають вам кредит, візьміть позику онлайн в мікрофінансових організаціях України.