Мінфін - Курси валют України

Встановити

Введіть ваш E-mail
для оформлення передплати:

Уважаемый Андрей!

У додатку до оформення підписки
ви можете також отримувати:

Повернутися на сайт

Отримуйте по E-mail найголовніші
фінансові новини України і світу:

Повернутися на сайт
Підписатися
Для того, щоб залишити відгук, потрібно увійти або зареєструватися
перевіряється
Dmitryi11 18 жовтня 2021, 19:39
Обратился в отделение банка с целью перевыпуска карты. Консультант стал заявлять, что активация карты возможна ТОЛЬКО через приложение «оплата частями», которое нужно установить и потом авторизоваться, после чего он должен выполнить какие-то операции согласно новым правилам. Так и сделал, но на сайте банка нигде об этом ничего не сказано. Родственник, который недавно обращался в отделения по аналогичному поводу, благополучно активировал карту через банкомат. Приложение в итоге благополучно снёс, но зачем сотрудник банка вводит клиентов в заблуждение, заставляя устанавливать на телефон какие-то сторонние приложения?
KsuSon 18 жовтня 2021, 18:13
Неделю назад скидывала деньги через терминал на другую карту. Терминал выбил ошибку и на карту деньги не пришли. Написано «звоните на горячую линию». Дозвонится не могу уже неделю!!! в отделениях тысячи людей, я тоже работаю и не могу стоять целый день в очереди! И это только одна проблема! Вторая проблема: мою карту заблокировали, так как закончился срок годности. Написали в Приват 24, что можно активировать онлайн, путем предоставления актуальных данных. Захожу в Приват24, там моих карт вообще нет и активировать ничего нельзя. Ужасное отношение к клиентам, если бы не оставшиеся деньги на карте, давно бы поменяла банк. А еще перестали работать в выходные.
18 жовтня 2021, 19:23
Добрий вечір!
Йдемо в приватні повідомлення, щоб уточнити ваші контакти та детальніше розібратися в ситуації.
0685785137 17 жовтня 2021, 23:15
Здравствуйте. Несколько недель назад увидела в приложении что мои карты ограничены, и нужно обновить информацию так, как со стороны банка были замечены подозрительные операции по моих картах. информацию там же, в приложении, подтвердила, но к моиму удивлению ничего не изменилось. Обратилась на горячую линию и мне сообщили что банк расторгает со мной договора по картам, хотя конкретной причины так и не назвали. Одна с карт это карта для выплат, на которую приходят детские. я спросила будут ли они ещё зачислены — ответ был положительным, и я решила что зайду в банк, чтобы разорвать договора после их поступления. но на данный момент задержка в их зачислении составляет примерно 7−10 дней (когда в какой день начислялись до этого). не понимаю как лучше поступить в данной ситуации.
18 жовтня 2021, 10:15
Добрий день!
В своїй діяльності банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності. Керуючись законом 'Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення' банк як суб'єкт первинного фінансового моніторингу зобов'язаний: забезпечувати виявлення фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу, до початку і в процесі їх проведення. При розірванні ділових відношень клієнту надається можливість отримання власних коштів.
не зарахована Модерація сайту не підтвердила відгук
Lubichn 17 жовтня 2021, 16:16
Добрий день, зіткнулась з шахраями, не перераховуйте гроші на картку Приватбанку 4731 2191 1702 1398, особа продає дитячий одяг, але після замовлення та перерахування грошей зникає та не відповідає на повідомлення. На даний час шахрайку заблоковано на сайті «Шафа».
17 жовтня 2021, 17:40
Добрий день!
В даній ситуації, попри все бажання захистити та вберегти своїх клієнтів від шахраїв, Банк обмежений у своїх можливостях. Пошук і затримання зловмисників, разом із проведенням розслідувань за випадками шахрайства є обов'язком правоохоронних органів та згідно із законодавством, знаходяться поза юрисдикцією банку. Правоохоронці можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом всю необхідну інформацію.
Badabumm 17 жовтня 2021, 9:05
Достал меня приват банк своими выходками и я решил закрыть все карты/счета. Закрыть то вроде закрыли, но это не точно. На просьбу дать мне документ подтверждающий закрытие счета и отсутствие каких либо долгов мне говорят давай 100 гривен или возьми бесплатно в приват 24. А что толку от электронной версии? В напечатанном виде это уже черно-белая не мокрая печать, я в фотошопе могу таких справок всем наделать только юридической силы они иметь не будут.
Вот как нужно делать деньги на ровном месте.
17 жовтня 2021, 11:11
Добрий день!
Дійсно, отримання довідки про закриття картки у відділенні платне та зі своєї сторони ми даємо клієнтам можливість отримати аналогічну довідку в електронному вигляді безкоштовно через Приват24. Така довідка матиме спеціальний код, за яким можна перевірити та впевнитись, що вона дійсно сформована банком. Це можна зробити на нашому сайті https://privatbank.ua/check
Евгеній Деркач 17 жовтня 2021, 7:13
Спасибо, дорогой Минфин, что даете возможность ускорить взаимодействие между банками и клиентами.

На сей день столкнулся с ситуацией с Приватбанком:

У меня возникла реально просроченная задолженность перед Приватбанком, которую хочу сверить и погасить.

Справка Приватбанка о сумме просроченной задолженности отличается от справки УБКИ на 22%. (обе справки формировались одновременно). Приватбанк увеличил задолженность согласно «Угода № SAMDNWFD0073036646300 від 17.05.2021 р.», но предоставить ее отказался.

Оператор с 3700 ответил что это «штраф за порушення кредитної процедури», но алгоритм расчета и прочую инфу предоставить отказался. Повторное обращение в чат тоже не принесло результатов.

Вот мой чат с оператором:

Всі необхідні дані для його вирішення передані відповідальним фахівцям. Вам надійде відповідь протягом 12 годин обраним Вами способом.
Дякую за розуміння.

Я:
прошу присвоїти моїм запитам вхідні номери
чекаю
запит 1 та запит 2

Віталій:
Вхідних номерів немає, так як це запитання подається на відділ по Вашому питані, Вам прийде рішення протягом 12 годин, це може бути і швидше, на Вашу пошту

Я:
добре, але як я зможу довести свою позицію, що я звертався?
чому немає номера звернення?

Віталій
Інформація зафіксована в чаті, якщо Ви звернетися повторно в чат, співробітник зможе переглянути діалог і надати відповідь

P. S. Все что я хочу от банка — это прозрачность и надежность. (Компетентность сотрудников на втором плане). Госбанки Украины превращаются в тоталитарные структуры, плюющие на законы и граждан, которые являются их клиентами.

Часть вторую напишу позже, цена вопроса 88 грн за РКО, которую сотрудники 3700 не позволяют оплатить с другого банка (!!!)
17 жовтня 2021, 11:02
Добрий день!
Фахівці проаналізують ваше звернення в підтримку та перевірять інформацію, щодо питання по заборгованості. За результатом з вами додатково зв'яжуться.
TataTK 16 жовтня 2021, 23:22
12.10 я звернулась на пошту help@pb.ua, бо протягом 1.5 місяців не маю змоги заплатити ком. послуги за одним з трьох домогосподарств, які знаходяться в одному місті та обслуговуються однаковими організаціями (окрім ОСББ) через помилку «Невірне формування унікального ключа послуги (продубльоване значення)». «З міркувань безпеки» мене відправляють в чат, де оператор пише, що мені необхідно уточнити рахунки отримувачів, і що, на жаль, не клієнти банку не можуть зберігати шаблони (а я вже років з 10 клієнт). Через брак часу, бо відповідей доводилось чекати, я не мала змоги більш детально обговорити всю ситуацію, тому 15.10 я знову написала на пошту з додаванням скринів та описом проблеми. Мене попросили надати додаткову інформацію, яка була відправлена в той же день. Сьогодні я знову отримую стандартну відписку про чат «з міркувань безпеки»! Тобто я вже вчетверте! повинна описати все і додати 10 скринів! Отже, я роблю висновок, що мої листи зі скрінами та фото ніхто не відкривав! Я не отримую заробітну плату за спілкування з вами, це ви отримуєте гроші за СПІЛКУВАННЯ зі мною, а не за відписки по шаблону. Це ваша робота — вирішити технічні питання! Вся інформація, яку ви просили, у вашій пошті! Працюйте!
17 жовтня 2021, 11:44
Добрий день!
Питання передано на розгляд профільним фахівцям. Після перевірки наші колеги зв'яжуться з вами.
Val1971 16 жовтня 2021, 23:07
Відділення за адресою: Харків, пр-т Московський, 293-А
Доброго всем времени.
По решению судебно-исполнительной службы заблокирована карта Голд
Вот уже 1,5 года ничего не рашается в этом вопросе.
Карта уже прекратила свой срок действия, на ней оставались средства.
Хотелось узнать когда-нибудь я получу их каким то образом или нет?
И где теперь мои деньги бывшие на карте?
17 жовтня 2021, 10:32
Добрий день!
Підстави для зняття арешту встановлюються Інструкцією про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті, затвердженої Постановою НБУ від 21.01.2004 № 22.
Зняття обмеження з картки здійснюється банком після того, як до банку надходить постанова від виконавчої служби про зняття арешту.
Дізнатись контактні дані виконавця, номер виконавчого провадження (ВП) ви можете перейшовши на сайт Міністерства юстиції https://erb.minjust.gov.ua/#/search-debtors. На сайті необхідно ввести своє прізвище і ім'я, або ІПН.
не зарахована Модерація сайту не підтвердила відгук
SanSan61 16 жовтня 2021, 21:46
Моя мать оформила у вас пенсионную карту Visa для виплат 4149 *** 1453 ждали пенсию, нет месяц, звоним в ПФУ, сказали на почте, жена пошла в отделение выяснять, сказали, что уволилась сотрудница, которая не сообщила в ПФУ реквизиты, ждите в следующем месяце. Прошла еще одна пенсия мимо. Что делать?
17 жовтня 2021, 10:28
Добрий день!
Наші колеги перевірять інформацію за ситуацією та за результатом зв'яжуться з клієнтом.
denscorpion 16 жовтня 2021, 12:46
Ситуація: Я є чесним клієнтом Приват Банку, користувався кредитом вміло та вчасно сплачував його.
Мав кредитний ліміт в 2000грн.
— Проте, 14 жовтня 2021року Банк вирішив без попереднього попередження — просто анулювати мій кредитний ліміт повністю, та ще й залишив в мінусі (-800грн).
На рахунку було 1190грн, і при цьому — я мав час до сплати кредиту аж до 25 листопада!
А на тот момент я мав важливі плани на ці 1190грн.
— На данний момент етика відносин до клієнтів на не людському рівні.
БАНКУ НЕОБХІДНО ЗМІНИТИ СВОЇ УМОВИ НАДАННЯ ПОСЛУГ!!!
Бо це схоже на шахрайство — що хочем і коли хочем міняєм та без бажань і можливостей клієнтів.
— Тепер Приват Банк БУДЕ віддавати за мене кредит у розмірі 800грн і не тільки!
Або поверне кошти (1190грн) в повному обсязі.
— Якщо б не цей випадок — користуватись послугами Приват Банку досить комфортно, кажу як є.
— Прошу Приват Банк повернути мої кошти протягом 3 діб, і все обійдеться.
Я даю ще час.
Рахуйте це за офіційне звернення до Керівництва Приват Банку, їм є що втрачати!
Не ховайтеся за умовами свого банку)

Офіційно Денис С.
16 жовтня 2021, 15:07
Добрий день!
Згідно Умов і Правил надання банківських послуг кредитний ліміт наданий клієнту в користування може бути змінений банком. Як при встановленні ліміту, так і при його зменшенні чи збільшенні банк враховує велику кількість факторів, саме тому виділяти один з них було б некоректно, так як кожен має свою вагу і впливає на кінцеве рішення. Зменшення доступного для користування ліміту не відміняє необхідність погашення використаних клієнтом кредитних коштів.
Адреса для кореспонденції банку, за якою приймаються офіційні звернення оформлені у вигляді листа: вул. Набережна Перемоги, 30, м. Дніпро, 49094, Україна. Відповідь на такі звернення надається банком у визначений законом термін.
Mihail11 15 жовтня 2021, 17:56
14.10.2021 попытался рассчитаться картой Приватбанка в магазине разливного пива. По карте пришел отказ с комментарием: Оплату заблокировано в целью безопасности. Позвонил на 3700, — оказывается, они все транзакции в этой торговой точке помечают как не надежные. Со слов продавца, сегодня минимум 5 человек не смогли рассчитаться. Поясните, в чем смысл помечать как ненадежная много лет существующую торговую точку?
15 жовтня 2021, 18:06
Перепрошуємо за незручності.
Ми піклуємось про кошти наших клієнтів та в деяких випадках, коли система вважає операцію ризиковою, просимо додатково підтвердити платіж. Таким чином ми можемо впевнитись в тому, що операцію здійснює саме клієнт, а не третя особа.
12 октября открыла карту, оператор все данные взял, но в приват 24 (приложение обновлённое, не старая версия) требует актуализацию, когда отправляю сама данные, то происходит сбой, в чат данные свои тоже передала, но тоже ничего не изменилось. Почему я выстояв 2 часа в очереди, предоставив всю информацию о себе и сейчас должна ещё что-то предоставлять.
14 жовтня 2021, 18:39
Добрий вечір!
Бачимо, що ви надали дані, однак для успішного проходження ідентифікації, необхідно, щоб вони пройшли перевірку. Ми зробимо все, щоб надати вам результат в найкоротший термін.
Вибачте за можливі незручності.
annashcherbonos 14 жовтня 2021, 15:20
Я владелец GOLD карты с кредитным лимитом, коим не пользуюсь. положила деньги на терминале самообслуживания для того что бы перевести человеку. совершаю операцию через приват 24, а мне выдаёт: «Відмова» повторяю операцию-ответ тот же. И так 4 раза. через некоторое время захожу в архив платежей (сугубо что б проверить наличие интернета) и вижу 4 транзакции в стадии обработки. судорожно дозваниваюсь по номеру 3700, где оператор мне говорит что возник сбой системы. соединится с оператором пытаюсь три раза в ожидании на линии минут по 7, и безуспешно. в итоге платёж провёлся 4 раза. получатель мне тут же возвращает лишнее, но я вижу что не хватает на карте 1800 грн (которые как выяснилось позже представляют собой комиссию за пользование кредитными средствами) только к вечеру дозваниваюсь до оператора, поскольку персональный банкир на выходном (на кой хрен он мне тогда вообще нужен?!) оператор принимает заявку на рассмотрение о возврате средств. И только через 4 дня звонит менеджер банка и говорит что в возврате средств отказано! Менеджер сказала, что подобных обращений много, но сами виноваты — нужно было следить за архивом платежей. А кто соизволил об этом предупредить? кто из вас даёт вводные об этом? кто из вас оповещает о сбои системы? ощущение складывается такое, что клиенты Приват Банка — повально идиоты. никто не додумался посмотреть в архив, только жалобами сыплют. Поэтому, Господа, будем обращаться к юристам
14 жовтня 2021, 16:38
Добрий день!
На жаль, по наданим вами даним у заявці, ми не змогли ідентифікувати вас як нашого клієнта.
Йдемо в приватні повідомлення, щоб уточнити ваші контакти та детальніше розглянути ваш випадок.
DenisPeps80 14 жовтня 2021, 14:10
Я обладатель социальной карты ХЕСД у Приват банка, по которой оказывается помощь организацией людям с ограниченными возможностями и с возможностью покупать только продукты питания без возможности снятия и перевода денег. Данную карту заблокировали второй раз. По закону данные карты не могут блокироваться. Данный случай не единственный и происходят в каждом банке. Если банки блокируют людям счета, которым нельзя блокировать по закону- зачем нам нужны такие банки.
14 жовтня 2021, 16:24
Добрий день!
Блокування рахунків банком при надходженні запиту від виконавчої служби є обов'язком банку в такій ситуації, що регламентовано діючим законодавством.
Для того, щоб банком не було накладено арешт на окремі картки — це має бути описано в самому впровадженні. Інформацію має вказати виконавець, що надсилає листа.
Дізнатись контактні дані виконавця, номер виконавчого провадження (ВП) ви можете перейшовши на сайт Міністерства юстиції https://erb.minjust.gov.ua/#/search-debtors. На сайті необхідно ввести своє прізвище і ім'я, або ІПН.
При надходженні до нас запиту про зняття арешту від виконавчої служби, обмеження буде знято.
Банк завжди готовий до співпраці, основою якої має бути повна відповідність взаємних дій законодавству України.
charavallium 14 жовтня 2021, 13:55
Все началось с того что я решил перевести деньги со своей личной карты привата на свою личную карту монобанка! Мне сказали подтвердить действие звонком по тел 3700. Позвонил там девушка полуробот задала вопросы я ответил и дальше… Бинго мне забанили все отвязали номер тел заблокировали все карты слава богу что ФОП счет не забанили! В общем остался я в выходные без денег, а отделения заработают только через 4 дня! Пытался восстановить все онлайн, но тоже все бесполезно! Ну слушайте это вообще непрофессионализм полный! Особенно поразило пись пришедшее на эмейл где было указано что банк не смог со мной связатся по номеру тел который я указал! Это полное неуважение к клиенту.
14 жовтня 2021, 16:59
Добрий день!
З метою безпеки платежів і захисту коштів на рахунках, ПриватБанк використовує передові алгоритми моніторингу операцій в режимі онлайн. Дійсно, вибірково платежі можуть випадати на перевірку. Перевірка проводиться, як автоматизованими програмними комплексами так і співробітниками Відділу Моніторингу.
Для розблокування карток просимо вас звернутися в підтримку чата повторно, так як, на жаль, попередній діалог ви залишили завчасно. Наші фахівці будуть раді вам допомогти.
maks177 14 жовтня 2021, 13:05
У вересні Приватбанк відключив частину функціоналу старої версії Приват24 (для фізичних осіб). Разом з цим виникло дві величезні проблеми:
Перша. Зникла можливість проводити оплату з поточного рахунку.
Друга. Зникла можливість оплачувати на картковий рахунок фізичної особи у форматі ібан, якщо він відкритий у Приватбанку. Ця функція видає збій також у старій версії Приват24, де раніше все працювало.

Є конкретний приклад для цієї проблеми. Укладаємо угоду про купівлю-продаж нерухомого майна. Нотаріус вимагає надати квитанцію про сплату. І в продавця і в покупця рахунки відкриті в Приватбанку. Так от, зробити таку оплату через Приват24 зараз неможливо!!! Лише як з карти на карту, але в такому разі у новій версії в квитанції в полі призначення платежу вилазить стандартне «Переказ власних коштів для поповнення картки», а в старій версії у квитанції реквізити зазначаються як 5168 **** **** 9517. Очевидно, що обидва варіанти квитанцій не влаштовують нотаріуса.

Тричі звертався до чату Приват24, проблема просто ігнорується з няшним формулюванням
«На жаль наразі можливість оплати з поточних рахунків не реалізована. Орієнтовних термінів на жаль немає. Ви може зробити переказ на карту та проводити оплату.»
«На картковий рахунок фіз. особи в ПриватБанку оплата не здійснюється за номером рахунку, оплату можна провести лише за номером картки. Платежі за реквізитами — для рахунків в інших банках»
«Ми засмучені тим, що сталася така ситуація».
О, а як я засмучений.

Тож склалася така ситуація, що для оплати на ібан фізичної особи відкритий в приватбанку я змушений спочатку переказати свої кошти на рахунок в іншому банку, і звідти перераховувати на Приватбанк продавцю.

Тому питання, чи планується виправлення цієї ситуації і в які строки? Чи вже переходити на обслуговування до іншого банку, бо тримати гроші на рахунку з якого не можна оперативно робити переказ немає сенсу. Крім того, як пояснити доцільність (легітимність мети) таких операцій фін моніторингу цього банку-посередника?
14 жовтня 2021, 16:14
Добрий день!
Дякуємо за ваш відгук. Ми проаналізуємо ситуацію щодо ваших зауважень.
Також, ми звернулися до вас приватним повідомленням для уточнення вашого номеру телефону, щоб перевірити якість наданої вам консультації в чаті.
Valeriid 13 жовтня 2021, 21:46
Давно не пользовался приватбанком, но так как скинули на карту деньги, хотел перевести на свой счёт в другом банке. При переводе, сообщение чтобы продолжить — позвоните на 3700
Вопрос, для безопасности, ну ок и понеслось:
Сумма перевода,
Знаком ли получатель,
ФИО
Число месяц и год рождения
Адрес прописки полный
Город рождения
И внимание! Сколько вам полных лет?
Если я сказал год рождения, какой смысл в этом вопросе? Если я сказал дату рождения.
Или бюрократия или поиздеваться над клиентом.
Из-за таких «мелочей» нет желания пользоваться банком
14 жовтня 2021, 9:57
Добрий ранок!
Процедура направлена на протидію шахрайства.
Бувають ситуації, коли шахраї отримують доступ до мобільного шляхом перевипуску сім-картки і в цьому разі смс не є перешкодою для них.
Відмова від перевірки операцій і підтвердження особи клієнта, або не проходження верифікації наражає на ризик втратити свої кошти.
Просимо проявити терпіння і розуміння необхідності в операції верифікації.
KVDPRIVAT 13 жовтня 2021, 17:17
У меня депозит в Привате без права досрочного закрытия. Возникла ситуация, связанная с очень серьезной болезнью, угрозой жизни. Нужны были срочно деньги на лечение. На мою просьбу о возвращении денег с депозита сотрудники банка отнеслись с пониманием за два дня я смог получить деньги. Огромное спасибо за участие сотрудникам Привата, спасибо Лене с отделения Харьков, гв. Широнинцев 62
Валерий.
13 жовтня 2021, 18:55
Стараємось для вас!
Mellanta 13 жовтня 2021, 15:30
Відділення за адресою: Миколаїв, вул. Космонавтів, 55/8
В июне открыли кредитный лимит, за все это время не было ни одной просрочки, карта пополнилась регулярно на сумму лимита и даже больше. До этого активно использовала евро карту для получения свифт платежей больше 4 лет. Сегодня без причины без предупреждения закрыли кредитный лимит! На каком основании? Желание сотрудничать дальше с банком пропало полностью. Буду закрывать всн счета и пользоваться услугами адекватного банка. Вот так вы теряете платежеспособных клиентов!
13 жовтня 2021, 16:21
Добрий день!
Нам сумно від того, що ви бажаєте припинити співпрацю і оцінюєте весь банк лише за одним критерієм — надання вам кредиту. Дійсно, банк може в односторонньому порядку як збільшити, так і зменшити ліміт. Він встановлюється та змінюється на основі багатьох факторів. Один чи декілька з них виділяти було б некоректно, так як кожен має свою вагу та враховується при прийнятті рішення банком.
Рекомендуємо вам вчасно погашати заборгованість як в нашому банку, так і в інших фінансових установах. В такому разі, шанси на отримання бажаної вам суми кредитних коштів значно збільшаться.
Банк проводить аналіз по кожному клієнту та регулярно переглядає своє рішення.
Радимо вам подати заявку на отримання кредиту після 7 числа наступного місяця.
TRIMPLEX 13 жовтня 2021, 14:14
звертався до онлайн спеціалістів, і кожного разу різні рекомендації по вирішенню проблеми яку так і не вирішили, це або спеціалісти самі не знають який алгоритм вирішення або його немає, тому коментар не позитивний
13 жовтня 2021, 15:30
Добрий день!
Вибачте, що після звернення до нашої підтримки у вас залишився неприємний осад. Ми проведемо бесіду з операторами, які допустили помилки при наданні вам консультації, щоб подібних ситуацій більше не повторювалось.
На жаль, надані раніше вами документи не пройшли перевірку.
Просимо звернути увагу, що необхідні наступні документи (оригінали) для надання кредитних канікул:
1. Військовий квиток i довідка із зазначенням строку військової служби для осіб рядового, сержантського і старшинського складу та офіцера запасу:
— перший розворот, де ПІБ і фото;
— 2,3 стор. або 4,5 стор., де вказаний період проходження військової служби.
2. Службове посвідчення і довідка із зазначенням строку військової служби (витяг з наказу або довідка про зарахування до списків військової частини для резервістів) для осіб офіцерського складу i прапорщикiв.
Довідка із зазначенням строку військової служби повинна бути видана структурним підрозділом, військовою частиною або вiйськовим комiсарiатом (територіальним центром) особам, якi підпадають під дію п.15 ст. 14 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» не бiльше нiж мiсяць тому.
Максимальна кількість сканкопій — 2 шт.
Дані надані згідно з Листом від Міністерства оборони України від 01.02.2019 № 321/722.

Курс валют в Приватбанк на сьогодні

EUR 30.000 30.600
RUB 0.3550 0.3850
Всі курси банку
Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝
На сторінці ви можете ознайомитись з відгуками про Приватбанк, а також залишити коментар про свій досвід співпраці з банком. Відгуки клієнтів, допоможуть вам вирішити, в якому банку краще розмістити депозит, взяти кредит готівкою, відкрити рахунок або просто обміняти валюту. Якщо банки не дають вам кредит, візьміть позику онлайн в мікрофінансових організаціях України.