Введіть ваш E-mail
для оформлення передплати:

Уважаемый Андрей!

У додатку до оформення підписки
ви можете також отримувати:

Повернутися на сайт

Отримуйте по E-mail найголовніші
фінансові новини України і світу:

Повернутися на сайт
Підписатися
Для того, щоб залишити відгук, потрібно увійти або зареєструватися
перевіряється
uns8t3d 30 липня 2021, 21:29
Пишу свой отзыв с целью что может быть кому то это поможет и будет полезно.
07.07.2020 взял в лизинг автомобиль Honda Accord. Нареканий на автомобиль никаких нет и не было, авто осматривались перед покупкой. Процесс покупки от «увидел объявления» до «уехал на ней» занял 5 рабочих дней. Изначально брал на 3 года, но планировал закрыть досрочно, так и получилось, закрыл ровно за год (раньше нету смысла, так как минимальный срок действия договора 1 год, закрыть раньше можно что бы не платить проценты и каско).
Читал огромное количество негативных отзывов по лизингу от привата, надеялся что это вбросы, ведь хорошие отзывы пишут редко, но и меня проблемы не обошли стороной, теперь о них подробнее.
10.07.2021 был закрыт лизинг, 27.07.2021 забрал полный пакет документов, впринцыпе почти уложились в 10 рабочих дней. В этот же день поехал в сервисный центр на переоформление и тут началось веселье. С автомобиля не сняли обтяження, машину запрещено перерегистрировать. Сразу же пошли звонки в банк, раза с 5 мою ситуацию поняли и приняли заявку. По итогу мой вопрос решили за 2 дня (возможно благодаря нужным знакомствам, возможно просто решили). Сегодня, 30.07.2021 снова поехал в СЦ и чуть было не получил отказ. Так как машина до меня была так же в лизингах привата и были аресты их имущества в реестре очень много записей. По факту ничего страшного, но об этом надо знать. Снова же спасибо нужным знакомствам. Но к счастью сегодня эта эпопея закончилась, автомобиль оффициально мой.
Что я могу посоветовать тем кто хочет или уже имеет лизинг от привата:
1. Пока ждёте документы (можно на стадии пересылки) мониторьте наличие обтяження, в случае чего сразу звоните в банк и оставляйте заявку на снятие обтяження. Так не потеряете лишнее время
2. Если в СЦ дают отказ на регистрацию просите оффициальный документ с печатью СЦ и отправляйте его в банк.
3. Звоните в банк по несколько раз в день с просьбой решить вопрос быстрее, ссылайтесь на пункты договора купли продажи 1.2 и 5.1
Maria1989 30 липня 2021, 18:33
Вчера пришла смс о списании средств в сумме 2.22 USD. Позвонила на горячую линию оператор сообщила, что у них разбалансировка сказала, что да деньги действительно списались, но по выписке нигде не отображается это массовая проблема и вроде как решится должна сегодня в 14.00. Проблема не решилась. А оператор мне сообщила, что 2 доллара сумма не большая примерно около 50 грн и ничего страшного. Банк возвращает средства более 150 грн. И вообще смс якобы пришла ошибочно и деньги не списывались. Сейчас 50 грн, через неделю 100 и наберётся приличная сумма.
30 липня 2021, 20:05
Оплата карткою проходить в два етапи: якщо операцію схвалено, на картці блокуються кошти в розмірі, що направив банк, через термінал якого проводилась операція. Саме списання проходить пізніше, його строки залежать від платіжної системи, регіону, де здійснювалася операція, типу операції тощо.
Зазвичай списання з рахунку при оплаті в торгових точках або в інтернеті проходять через 3-5 днів після покупки (авторизації).
Якщо торгова точка не присилає суму до списання протягом 10 днів, на 11 день сума автоматично розблокується і повертається на картку і стає знову доступною для користування.
Так і сталося цього разу, сума була повернена на 11 день після покупки, але послуга була надана.
Банк, через термінал якого проводилась оплата, затермінував надання інформації щодо списання коштів.
Сума списана один раз.
Ви можете звірити всі операції зарахування і списання, тим самим переконатися, що баланс збігається з дійсністю. У разі виникнення додаткових питань, будемо раді допомогти в особистому повідомленні.
Alex2012aa 30 липня 2021, 15:22
27 июля через терминал Приватбанка покупал билет Полтава-Киев, внёс 400грн и произошёл сбой, на горячей линий оформил заявку на возврат, и о чудо заявка обработана и денег никто возвращать не собирается. Я уже написал на сайте НБУ заявление о мошенничестве этого «Не до Банка Приватпомойки. Эти воруют деньги у клиентов. -100 я им ставлю такую оценку. Верните деньги.
30 липня 2021, 16:35
Йдемо до приватних повідомлень, щоб детальніше розібратися в ситуації.
joni2021 30 липня 2021, 11:20
Хочу теж поділитися своїм досвідом у страхуванні в Приватбанку. Не марно говорить народна мудрість і Теодор Рузвельт: «Дурні вчаться на своїх помилках, а розумні — на чужих». Виходить я двічі дурень, бо мене змогли вмовити на підписання двох страховок: «Захист на кожен день» і «Страхування здоров`я». Останню я вже закрив, тому що по 2-ом зверненням відповідь одна — не страховий випадок. Кожні захворювання дійсно я не знайшов у договорі конкретики з моїм випадком (червоний лишай і грибок нігтя). А по другому випадку звернення — короно-вірусна хвороба, теж відмова, — «такої хвороби не зазначено в договорі». Я кажу не платіть мені за «корону», але за гострий бронхіт заплатіть, який вказаний в договорі… теж ні, бо він в мене стався внаслідок короно-вірусної хвороби. А нещодавно я ремонтував стріху у тещі, сталось так, що поїхала драбина і об уламок шифера я розрізав ногу, наклали шви, рана вже місяць не заживає (таке місце). І хоч за 58 статтею шви більші за 5 см підлягають виплаті, все рівно відмова, мабуть за недотримання техніки безпеки. Тож шановні вкладники Приватбанку 100 разів подумайте перед страхуванням у Приваті. Не так жалко тих грошей, які потрачені на лікування, просто іх менеджери запевняють в іншому, коли вмовляють застрахуватися. Тому сьогодні закрию і «Захист на кожен день».
30 липня 2021, 12:45
Дозвольте звернути вашу увагу, що ПриватБанк не є страховим агентом. Зі сторони банку лише надається сервіс, за допомогою якого можна укласти угоду та зручно проводити оплату на страховку. В свою чергу, рішення про виплату компенсації приймає саме страхова компанія. Не визнаються страховими подіями розлади здоров'я, у тому
числі пов'язані із нещасними випадками, які не зазначені в договорі. Ознайомитись із договором страхування можна в Приват24, меню «Мої рахунки» — «Страховки» — «Мої страховки» — «Операції» — «Завантажити/роздрукувати». А також з відповідями страхових компаній в меню «Мої рахунки» — «Страховки» —«Страховий випадок» — «Історія заявок по страхових подіях».
vanyha77 30 липня 2021, 10:54
поповнюючи термінал готівкою на власну карту при зарахуванні пішов збій та кошти не зарахувалися, одразу зателефонував на гарячу лінію і мені сказали що дійсно бачать що було внесено суму 41тис але треба заждати інкасацію і перерахувати залишок, і що це займе не більше 24години, пройшло вже 2 доби. сума не маленька, а ніхто ніякої відповіді дати не може і зарахування до цих пір не відбулося!!! жахливе відношення до клієнта!!! в аналогічних ситуаціях з монобанком кошти зараховувались на протязі декількох хвилин після дзвінка на гарячу лінію, в приватбанка орієнтованість на клієнтів на нулю!!!
30 липня 2021, 12:34
Для ухвалення рішення за заявкою нам необхідно отримати звіт щодо залишку коштів у пристрої, інкасувати його. Ми дуже стараємося встигнути надати відповідь в обіцяний вам термін.
goczuly 30 липня 2021, 9:20
Вчора звернулася в касу Приват Банку з метою придбання 1000 доларів.Касир відповіла що є в наявності тільки 800. Я погодилася, вона назвала суму в гривнях яку, я повина заплатити за валюту. Коли я їх віддала і касир перерахувала та відповіла, що не вистачає ще 1000 грн. Я їх додала, а коли вдома перерахувала залишок гривень, то виявилося що я переплатила 1000 грн. Я розумію, що зараз нічого не докажу але так не робиться…
30 липня 2021, 10:17
Йдемо до приватних повідомлень, щоб детальніше розібратися в ситуації.
AdamW 29 липня 2021, 13:48
Начнем со знакомства…
5 звезд поставлено за время пока я был клиентом этого банка до сегоднешнего дня.
Были разные проблемы с банком, с которыми мирится можно, до сегоднешнего утра 29.07.2021 9:26
Банк прислал о списание 160$ от системы с которой я работаю больше 3 лет Google ads (так они сказали) — так как данных о транзакции не было, я усомнился…
До этого на счету было 1900 грн, и вроде бы все ок, пока я не увидел что мой счет -2600
Кредитом я не пользуюсь! И тут счет минус, ну думаю ошибка, бывает, все будет ок.
Запрашиваю у Google причину — в ответ это не мы!
Делаю ошибку! Не скриню выписки по карте, хотя проверяю — все ок до утра, везде суммы сходятся, задержек не было…
Прихожу в отделение, спрашиваю за транзакцию, говорят: «это системная ошибка, уже исправленно»
Ну ок, исправленно, а счет то у меня -2600 по прежднему.
Смотрим выписки и хопа 22/07/2021 у меня произошло списание по данному сервису в МИНУС (хотя google не списывает когда на счету нет денег И КРЕДИТА У МЕНЯ НЕТ)
Тут я вспоминаю что я проверял и такого не было… Денег везде хаватало… Бред и не сходится.
Говорю о том что это бред и этого не было (к оператору притензий нет) она говорит что такое бывает — задержалось позже списалось, вы не расчитали деньги и бла бла…
Как итог доказать что было все ок и система все подкорректировала я не могу! Уведомления так же почищены и не хватает именно того периода…
Я погасил данную задолжность и все карты закрыл!
Мораль сей басни такова — если тебя нае***т система, вали от нее как можно дальше и чем раньше тем лучше.
Спасибо банку за 8 лет и подавитесь своими 100$
29 липня 2021, 15:28
Добрий день!
Йдемо в приватні повідомлення, щоб уточнити ваші контакти та детальніше розглянути ваш випадок.
Решил написать здесь. Может, действительно это я идиот, а ответы Приватбанка просто не могу понять в силу природной тупости?
Дело было так. В июне и июле я пользовался кредиткой в льготном периоде. До 25-го июля решил погасить задолженность. По кнопке «Розрахувати» увидел цифру задолженности и проценты, которые платить не нужно при своевременном погашении. Кроме того, 20 июля пришло сообщение в додаток Приват-24:

«Ви ше можете встигнути!
Щоб не платити відсотків за кредитом, 20 25-го числа поточного місяця внесіть на вашу картку „Універсальна“
ТЕ, ЩО ВИКОРИСТАЛИ: **** грн.»

Я внес означенную сумму до 23 июля, но там теперь висит задолженность 270 гривен. На мои вопросы пишут какую-то дикую чушь

«По Вашій карті 5***, щоб не платити відсотків за користування кредитом, усі витрати, які Ви здійснили цього місяця, потрібно погасити до 25 серпня (274.21 ГРН). Витрати в липні складали — 149,50 грн, але на 30.06.21 була операція на суму 135.50 грн
Продукти: ******, ця транзакція фактично була проведена 01.07.21 і із-за цього виникла більша сума заборгованості, так як оплата була проведена в терміналі іншого банку.»

Так погодите, 20 липня от вас было сообщение. Что, до 20-го траты от 30 червня никак нельзя было учесть?

Так сообщение это ошибочное или нет? Отвечают- нет, оно истинное. НО Я, ПО ИХ МНЕНИЮ, САМ ДОЛЖЕН БЫЛ ДОГАДАТЬСЯ, ЧТО ТАМ (и в Приват-24 по кнопке «Розрахувати») ИДЕТ РЕЧЬ ДОЛГАХ ТОЛЬКО ЗА ИЮНЬ МЕСЯЦ. Соответственно нужно заплатить еще и не задавать глупых вопросов.

А льготный период как же? Я рассчитывал на 2 месяца- июнь, июль до 25-го, но получается, что во втором месяце вообще ничего
нельзя тратить, т. к траты за июль будут учтены вообще неизвестно когда? Что это за льготный период такой? Где расписаны такие условия?
Это больше смахивает на мошенничество.
29 липня 2021, 17:23
Списання про яке йде мова та пільговий період — це різні речі.
Зараз ви бачите таку заборгованість, так як торгівельна точка направила запит на списання не на момент оплати, а через деякий час, що і викликало невиличке непорозуміння.
Перевірити трати по картці можна у виписці в вашому Приват24, натиснувши на потрібну картку. Ви зможете побачити за що саме було списання і переконатися, що це не за користування лімітами.
Також, якщо натиснути «розрахувати», то система підкаже чи в пільговому періоді картка.
Що стосується повідомлення, яке ви отримали, то ми розглянемо ваш сигнал, щоб покращити комунікацію та стати краще, дякуємо вам.
Якщо у вас виникнуть питання, то напишіть нам в приватні повідомлення, будемо раді проконсультувати вас індивідуально та все пояснити :)
Chocobo 29 липня 2021, 10:25
Сегодня утром пришла смс-ка, о списании средств. Проверил приват24 — операция отсутствует, но деньги списались. На горячей линии оператор говорит о массовом сбое. По факту деньги списаны, нервы потрачены, о компенсации речи не идет.
29 липня 2021, 12:51
Списання проведено по операції за запитом торгівельної точки.
Перевірити дату операції та деталі ви можете в виписці у вашому Приват24.
Оплата могла відбутись лише при умові, якщо було введено коректно дані картки.
Якщо послуга не була надана сервісом або ж ви не проводили цю операцію, то напишіть нам, будь ласка, до приватних повідомлень.
IgorShpola 29 липня 2021, 9:56
У мене 23.07.2021 вночі без мого доручення Приватбанком було проведено дві транзакції по 1 USD зі списання коштів з кредитного рахунку на користь інтернет ресурсу amazon.com. Зранку, коли я побачив дані транзакції, я заблокував картки. Після блокування карток відбулось ще три спроби списання коштів. Реквізити картки, з якої відбулось списання коштів, я нікому не давав, з інтернет ресурсом amazon.com я ніколи не працював.
28.07.2021 я звернувся в Шполянське відділення щодо повернення коштів, які банк списав з рахунку без мого доручення. Після переписки працівника відділення в планшеті з якимись службами банку, мені було відмовлено з формулюванням, що банк займається розслідуванням випадків шахрайства із сумами понад 155 грн. і може допомогти лише перевипуском карти, а щодо повернення коштів необхідно звертатись до інтернет ресурсу amazon.com. На всі мої заперечення, що шахрайства не було, а була крадіжка, відповідь одна і таж сама, що банк займається розслідуванням випадків шахрайства із сумами понад 155 грн. і може допомогти лише перевипуском карти, а щодо повернення коштів необхідно звертатись до інтернет ресурсу amazon.com.
Таким чином виходить, що банк своєю бездіяльністю сприяє крадіжці коштів з рахунків клієнтів.
Слід зазначити, що працівник відділення робив все, що від нього залежить навіть і більше для вирішення даної ситуації але все марно.
29 липня 2021, 12:08
Добрий день!
Якщо операції були проведені без вашого відома, то вірогідніше за все картку було скомпрометовано. Для проведення оплати на сторонніх сайтах та сервісах, або для прив'язки картки (збереження її для подальших оплат) необхідно, щоб були введені реквізити картки, що мають бути відомі лише її власнику.
Сума блокується на картці та очікує запит на списання від торгівельної точки (сайту), якщо такий запит не надійде — протягом 10 днів сума буде розблокована.
У разі ж списання, варто звернутися на сайт, де проведена оплата, щоб провести повернення коштів.
MykolaA 29 липня 2021, 7:28
Відділення за адресою: Київ, вул. Багговутівська, 1
Вчера вечером получил мэйл. Вот копия:
28 июл. 2021 г., 18:35
3000.00UAH Безготівкове зарахування 4*64 18:35 Бал. 78000.00UAH Кред. лiмiт 75000.0UAH
Зашел в ПР24. Вот копия:
18:35 Безготівкове зарахування.
Коментар до платежу: TsMRU Ministerstva yustytsii (m.Kyiv) #UA3630 **** ****
026201645081231 25010100;Zm.dokh.chast.pov.pom.per.kosht.zh (ФИО)IPN (1…0)
Реквизиты получателя полностью мои, но текст латиницей понять сложно.
За что деньги, Зин???
Сразу набрал поддержку. Дозвонился легко, робота обхожу простым заклинанием: «Соедините с оператором»
После 3-его повтора всегда соединяает. Быстрее не удавалось.
Запросил максимально доступную информацию, чтобы определиться кто и за что заплатил.
Оператор (к сожалению не запомнил имя) дополнила реквизиты плательщика и обнаружила,
что «назначение платежа» у нее прописано кирилицей.
Оператор продиктовала мне текст с теми же сокращениями, но украЇнською мовою.
Это дает возможность прочитать назначение платежа.
Проблема «За что деньги, Зин???» чудесным образом решилась.
Спасибо за оперативную помощь.
29 липня 2021, 10:09
Добрий день!
Раді, що ваше питання було вирішено. Раптом що – ми поруч цілодобово.
ikmorische 28 липня 2021, 23:24
история о том, как я SWIFT перевод получаю.

начиналось всё с того что я решил вывести деньги из инвестиционной компании через которую инвестирую в зарубежные активы.

В общем оформил SWIFT перевод на вывод денег на валютную карту привата, спокойно себе жду деньги, но уже понимаю что сроки SWIFT перевода подходят к концу, обращаюсь в поддержку чтобы уточнить статус перевода, в ответ мне говорят (к сожалению чат привата не хранит всю историю переписки поэтому некоторые вещи будут моими словами):
— мы не принимаем переводы от Форекс
— Но это не Форекс, — пишу я в ответ. — Это инвестиционная компания предоставляющая брокерские услуги, я могу предоставить договор на обслуживание и регламент работы компании. (в дальнейшем это не запрашивалось)
— Мы обрабатываем информацию, пожалуйста подождите.

ожидание было не долгим, что несомненно плюс, однако дальнейший ответ немного поверг меня в шок:
— Мы не можем принять перевод от инвестиционной компании.
— Но почему, на основании какого закона или нормативного акта вы отказываетесь принять этот перевод? — спросил я пытаясь понять ситуацию. — Предоставьте ссылку!
— Дякую за очікування.
З приводу нормативних актів надаємо посилання-https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/v0005500−19
8. Клієнти (резиденти та нерезиденти) здійснюють валютні операції (купівлю іноземної валюти, переказ коштів), визначені в пункті 75 розділу VII та цього Положення, через один банк.
— Тоесть что это значит?
— Вы должны были осуществлять SWIFT переводы на инвест счет через наш банк, иначе мы не можем проверит Е-лимиты.

на какое-то время я подумал что я не прав и действительно что-то не так, но почему елимит работает на перевод В страну, а не наружу, я не понял.
позже у меня появилось немного времени почитать о чем же написано по ссылке предоставленной сотрудником банка. и так постановаление НБУ «Про затвердження Положення про заходи захисту та визначення порядку здійснення окремих операцій в іноземній валюті»:
I. Загальні положення — Пукт 8 на который ссылалась сотрудник:
Клієнти (резиденти та нерезиденти) здійснюють валютні операції (купівлю іноземної валюти, переказ коштів), визначені в пункті 45−1 розділу IV, пункті 75 розділу VII та цього Положення, через один банк. (приведен второй абзац на который была ссылка)

и тут вроде бы да, должно идти всё через 1 банк и никак иначе, но далее начинаем читать ссылки — пункт 45:
«Емітент-резидент, що купує…» — не подходит, я не емитет и ничего не емитирую,
идем дальше 75:
«75. Клієнти-резиденти здійснюють валютні операції з купівлі іноземної валюти/банківських металів та/або переказу з власних рахунків валютних цінностей (іноземної валюти/гривні/банківських металів) за кордон/на поточний рахунок нерезидента в Україні (крім інвестиційного рахунку) "

воу воу воу! кроме инвест счетов?! да как так! оказывается один банк под данную ситуацию не подходит?!

на данные аргументы из нормативно правового акта, на который сама сотрудник банка ссылась я получаю ответ:
— На жаль, якщо інвестиції виводилися не через наш банк, відсутня буде можливість зарахувати вхідний swift-переказ.
-пАчиму? — недоумеваю я!
— Нам нужно проверить Е-Лимит, а мы не можем это сделать если вы переводили деньги не через нас …

о Боги… тоесть если я переводил деньги кудато через банк банкрот — то я никогда не получу свои деньги обратно?) ну не нужно же так…
читаем дальше тоже постановление НБУ и там:
«88−1. Фізичній особі-резиденту дозволяється здійснювати інвестицію за кордон також за участю резидента-інвестиційної фірми, яка діє від свого імені (від імені цієї фізичної особи) за дорученням і за рахунок цієї фізичної особи (далі в цьому розділі — інвестиційна фірма), шляхом переказу коштів в іноземній валюті з власного поточного рахунку такої фізичної особи в банку на поточний рахунок інвестиційної фірми»

воу, тоесть можно не совершать свифт платёж вообще чтобы инвестировать кудато, если у компании есть филиал в нашем государстве? ну если верить НБУ то можно…

Но вопрос о Е-Лимитах не давал покоя девушке, мол:
— Ну не можем мы проверить Е-Лимит (а зачем на ввод денег то???) если вы через нас туда деньги не высылали (так отсылал же, но не свифтом, а на укр счет филиала компании! всё в рамках закона!).

— что делать? — пронеслось в моей голове, — нужно отправить перевод обратно и вывести через другой банк — молнией сверкнула мысль, ведь у других банков таких проблем нет!
«мы работаем согласно законодательства» — вспомнилась цитата из переписки с оператором поддержки. Вот ведь гады в другом банке куда приняли перевод без вопросов!!! ЗАКРЫТЬ ИХ за нарушение ЗАКОНА!

Далее я продолжаю листать постановление НБУ и вижу там следующее:
«97. Банк за умови відповідності поданих резидентом (ініціатором, інвестиційною фірмою) документів (інформації) вимогам законодавства України до проведення Валютної операції надсилає до Національного банку запит в електронному вигляді засобами АІС „Е-ліміти“ для перевірки ліміту клієнта та внесення інформації про Валютну операцію до АІС „Е-ліміти“.»

что? ЧТО? ЧТО?! Банк отсылает запрос в НБУ о Е-Лимитах? а какже свифт переводы через банк, как же один банк на все случаи жизни? как же прямые свифт переводы непосредственно на инвест счет?

О чем мне говорила ваш сотрудник?
В данный момент я ожидаю «Ми сформували запит на надання для Вас відповіді від банку по переказу, будь ласка очікуйте, наші спеціалісти за Вами зв’яжуться.»
«Завжди раді допомогти 😇
Протягом 3−5робочих днів з Вами зв’яжуться фахівці для консультації.»

спасибо… 3−5 рабочих дней чтобы признать таки что вы не правы?

нет, конечно я не изучил всю нормативно правовую базу, да и данное постановление просмотрел по ключевым словам, но то что я там увидел говорит о том, что никакой ОДИН банк или свифт переводы через какой-то банк или Е-Лимиты, которые вы якобы не можете проверить, это всё чушь.

Да и на сайте привата SWIFT: «Срок проведения операции:
от 1 до 3 дней»…
а по факту у вас возникла проблема, может недопонимание, и вы не оповестили меня, я связался с банком узнать статус перевода и получил целую кучу информации которая не соответсвует действительности.
Скажите почему я должен тратить своё врем на выяснение всех этих моментов, когда вы должны были просто принять перевод, оповестить меня о зачислении и всё.
Но уж если вы никак не хотите принимать этот перевод — почему я узнаю это по запросу, а не вы сообщаете мне?
Спасибо.
29 липня 2021, 13:22
Добрий день!
У своїй діяльності банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності.
На жаль, даний платіж не відповідав вимогам його отримання, тому за вашим запитом, банк здійснив поверення переказу.
По відомим причинам, ми не можемо публічно оголосити усі нюанси. Ми написали вам в приватні повідомлення, щоб надати детальну інформацію.
Tania13051992 28 липня 2021, 22:01
Робота ПриватБанку просто жахлива.
Я уже декілька років являюсь ФОПом і маю рахунок в Приватбанку. Постійно надаю всі документи, що підтверджують походження коштів.
Останній раз банк перейшов всі границі. Я як завжди щ ФОПа перекинула кошти на свій рахунок фіз особи, зробила замовлення готівки у доларах. Заявка вперше за всю мою роботу була відхилена, я подала акт і договір в приват 24 для бізнесу, там документи були прийняті і я знову подала заявку на зняття готівки. І знову відмова, я все-таки розібралася з фахівцями і подала документи ще в звичайний приват 24 для фіз осіб, після чого прийшло повідомлення, що документи успішно прийняті і знову отримала відмову в заявці!!!
Повторно намагалася вивідати, що ж від мене хоче банк. Вирішили, що потрібна пояснювальна записка. Я її подала і намагалася дізнатися в оператора, чи все нормально з моїми документами. Як виявилося, оператор не може надати таку інформацію і потрібно знову подавати заявку!
Шановний банк, я маю тижнями вирішувати дане питання?! Фахівці не можуть чітко надати відповідь, які документи потрібні, повідомляють про квитанції оплати податків!!! А у виписці моїй не можна подивитися? Надати інформацію про працівників і офісу, так в мене їх не має, я працюю вдома! Документ про кваліфікацію, так мені вам диплом показати? Так я працюю не по спеціальності, я самоучка!!! То скільки, мене іще будуть кошмарити!!!
Якщо після пояснювальної записки знову заблокують заявку, я буду писати скаргу в Нацбанк на неправомірне блокування мого валютного рахунку!!!
29 липня 2021, 10:58
Добрий день!
Вже розглядаємо ваше питання. По результату вам зателефонуємо.
srgzlb 28 липня 2021, 16:30
Покупаешь валюту, а с тебя ещё снимают комиссию 1%. Об этом кассир не предупреждает, я увидел это сам в Приват24.
28 липня 2021, 18:02
Добрий вечір!
Комісія за валютообмін відсутня, саме тому касир при здійсненні такої операції не повідомляє про комісію. Коли ви здійснюєте платіж між своїми картками через Приват24 може стягуватись комісія за сам платіж, незалежно від валюти карток. Радимо ознайомитись з актуальними тарифами на нашому сайті: https://privatbank.ua/perevod-na-kartu-schet-v-privatbanke
valentinavolga 28 липня 2021, 15:05
Відділення за адресою: Одеса, пл. Грецька, 3/4
В целом банк меня устраивает, но работа умных консультантов не очень. Приходила дважды в отделение греческая ¾. г. Одесса и 2 разных консультанта мне сказали что у них нет в наличии бесплатных карт для выплат, а только с помесячно оплатой, хотя в онлайн поддержке заверили что бесплатные карты у них есть. Но потеря времени на сидение в очереди, поход в другой банк, так как в приват нет бесплатной карты не устроила
28 липня 2021, 17:58
Добрий день!
Перепрошуємо за незручності. Звернулись в особистому повідомленні, щоб розібратись в ситуації детальніше.
Проблема вирішена
Marechik 28 липня 2021, 14:59
Відділення за адресою: Київ, пр-т Соборності, 10/1
30.06 звернувся у відділення для перевипуску картки, так як стара картка розшарувалась і стала непридатна для користування. Після випадку з неприйняттям карти кількома різними банкоматами і терміналами в торговельному центрі, звернувся за номером 3700. Оператор повідомив, що ніяких проблем нема, прийдіть у відділення для перевипуску карти. До кінця дії карти ще три місяці. У відділенні, у випуску картки було відмовлено без пояснення причини, точніше ні працівник відділення, ні оператор гарячої лінії не знають чому мені відмовлено в облуговуванні, нічого конкретного сказати не можуть. Посилаються лише на пункт, що банк не зобов’язаний пояснювати чому так відбулося. На сайті Приватбанку у розділі питання — відповіді є посилання на розділ «Обмеження на проведення банківських операцій» при виникненні подібної ситуації. Але в даному розділі говориться про валютні операції із закордоном на валютні операції 400 000 грн. і більше. Мій рахунок зарплатний і там ніколи не набиралось і восьмої частини цієї суми, не говорячи уже про операції.
Кредитів не брав, в єдиному реєстрі боржників мене немає.
Жахливий банк і ставлення до клієнтів жахливе, якщо ви не хочете опинитись в аналогічній ситуації, не рекомендую мати справ з приватом.
28 липня 2021, 15:21
Добрий день!
Питання, щодо можливості подальшого обслуговування та перевипуску картки розгядається профільними фахівціями. За результатом з вами додатково зв'яжуться.
DuDe123 28 липня 2021, 14:47
Я достатньо давній клієнт ПБ і повністю згоден з авторами позитивних постів — на сьогодні це поки найкращий банк України, про це говорить і його місце на банківському ринку країни, а по різноманітним банківським новітнім сервісам — це просто БОМБА. Дуже боявся, що після націоналізації ПБ буде опускатися до рівня ОщадБанку, але на моє здивування цього не сталося, і, на мою думку, рівень його сервісів навіть підвищився. Зараз важко знайти громадянина України, який не має рахунку і картки ПБ — не мати картки ПБ вважається непристойним. Але я бачу останнім часом рівень ПБ почав знижуватись — чому, наприклад, ліквідований дуже корисний депозит «Стандарт безподатковий», Бонусні нарахування Універсальної картки та інше — для мене це є досить неприємним сигналом.
Чи може представник банку дати відповіді на ці питання?
28 липня 2021, 15:21
Добрий день!
Нам стає тепло на душі коли читаємо такі відгуки. Дякуємо, що ви з нами :)
В нас на сайті є інформація по актуальній лінійці депозитних вкладів, котрі можуть замінити для вас Стандарт безподатковий або нарахування коштів на залишок по картці. Ми не перестанемо розвиватись та радувати наших клієнтів новими сервісами та послугами.
LongName 27 липня 2021, 23:51
Всем привет. Раскрою новые подробности работы привата, для тех кто не в теме читайте мой первый отзыв, я тот кто проиграл 100кк$ в онлан казино. Куда переводил деньги через карту приватбанка.
Так как судебный иск составлен, раскажу как отжигает банк по этому поводу.
После того как я начал собирать инфу меня быстренько заблокировали по закону ПВК/ФТ.Но угловатые чарджбеки которые делает отдел привата еще остались, тоесть я еще якобы клиент и могу требовать. Так я сделал запрос на выписку по расходам из своей карты за последний квартал, она (оооочень долго делалась) и после 7 дней звонков, все таки пришла без 65 операций 450к на счет Joycasino. Limmasol банк их самостоятельно удалил из моей выписки!!! Но благо что часть этого времени у меня осталась со старой которую я раньше делал. Что же банк так скрывает? Неужели правда глаза так колит, что счет компании в оффшоре на Кипре.
Второй эпизод за год со счета ушло 2,87кк грн как бы все официально чеки есть, но вот при запросе в приват банк (куда ушли деньги, кто получатель?)? Банк отвечает оффициальным ответом, мы не знаем, наверно в интернет. Ответ исчерпывающий.
В общем я еще много чего напишу, но на все свое время.
Поэтому уважаемые читатели и гости форума берегите себя и свои финансы от приватбанка!
28 липня 2021, 10:00
Добрий день!
В своїй діяльності банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності. Керуючись законом 'Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення' банк як суб'єкт первинного фінансового моніторингу зобов'язаний: забезпечувати виявлення фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу, до початку і в процесі їх проведення. При розірванні ділових відношень клієнту надається можливість отримання власних коштів.
Наші фахівці розглядають ваше звернення, щодо питання повернення коштів на картку.
AlinaBrendak 27 липня 2021, 20:00
По неосторожности стала жертвой мошенников и отправила предоплату на товар, который в итоге не был доставлен, а телефон человека, с которым контактировали, отключили. Обратилась в Приватбанк и мой запрос о возвращении средств был отправлен в службу безопасности банка. Через день перезвонили уже со службы безопасности, уточнить детали и актуален ли запрос. На следующий день перезвонили и сказали, что факт мошенничества подтверждён и в течении суток деньги будут возвращены на карту. К вечеру деньги уже были у меня на карточке. Спасибо за работу и оперативность!
28 липня 2021, 9:59
Швидко, якісно — це все про нас :) Раді були допомогти!
kapustnyk1988 27 липня 2021, 18:51
Я користуюсь послугами банку вже дуже давно, але вибачте вже немає терпіння. 21.06 був повністю заплачений кредит, 01.07 приходить відсотки за користування кредитом. 2-ге декілька років назад з картки було просто вкрадені більше 6-ти тисяч гривень, була написана заява до поліці і подана усна заява до безпеки банку. Через тиждень перезвонили з банку і сказали: ми не несемо відповідальність за втрачені кошти. І ТД…
27 липня 2021, 19:54
Добрий вечір!
Щоб скористатися пільговим періодом, Вам потрібно внести всю суму використаних коштів за минулий місяць в будь-який день до 25 числа поточного місяця.

Пільговий період не діє, якщо раніше Ви з нього вийшли і в цьому випадку на нові витрати пільговий період поширюватися не буде. Тоді буде нарахований відсоток за всіма витратами минулого місяця.

Тобто, у разі, якщо Ви не погашаєте до 25 числа суму використаного кредитного ліміту минулого місяця повністю, пільговий період не діє, і на всю використану суму нараховуються відсотки від дати початку. На нові витрати пільговий період поширюватися не буде до моменту повного погашення всієї суми. Розрахунок відсотків за карткою проводиться за кожний календарний день використання кредитних коштів.

Що ж стосується шахрайства, розслідуванням випадків шахрайства, а також розшук і затримання злодіїв, згідно із законодавством, знаходяться поза юрисдикцією банку. Цим займаються правоохоронні органи, а банк в свою чергу завжди готовий сприяти цьому будь-яким необхідним чином.

У разі спроби здійснення щодо вас шахрайських дій банк не може виступати в ролі заявника в поліцію, у зв´язку з тим, що стороною, проти якої ці дії були спрямовані, є ви. Для проведення розслідування за фактом шахрайства ми рекомендуємо вам звернутися в правоохоронні органи, які можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом всю необхідну інформацію.

У разі, якщо у вас виникли додаткові питання, просимо повідомити нас про це приватним повідомленням.
Мінфін
Відповідь адміністратора
30 липня 2021, 10:58
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 30.07.2021).
Користувач не надав доказів на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даного банку.

Курс валют в Приватбанк на сьогодні

EUR 31.600 32.200
RUB 0.3550 0.3850
Всі курси банку
Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝
На сторінці ви можете ознайомитись з відгуками про Приватбанк, а також залишити коментар про свій досвід співпраці з банком. Відгуки клієнтів, допоможуть вам вирішити, в якому банку краще розмістити депозит, взяти кредит готівкою, відкрити рахунок або просто обміняти валюту. Якщо банки не дають вам кредит, візьміть позику онлайн в мікрофінансових організаціях України.