Введіть ваш E-mail
для оформлення передплати:

Уважаемый Андрей!

У додатку до оформення підписки
ви можете також отримувати:

Повернутися на сайт

Отримуйте по E-mail найголовніші
фінансові новини України і світу:

Повернутися на сайт
Підписатися
Для того, щоб залишити відгук, потрібно увійти або зареєструватися
wekeent 29 вересня 2020, 16:46
Банк упал в моих глазах. В общем дабы не расписывать длинную историю, напишу в коротко. Была карта голд для выплат и в начале месяца закончился ее срок. Что бы ее перевыпустить или открыть диджитал карту в привате, надо было принести паспорт в отделение. В общем так и сделал. Но карту не перевыпускал. Через час, решил открыть карту диджитал в Приват24 и что я вижу, банком отказано. При попытке узнать в отделении банка или у оператора, не кто не объясняет почему я не могу открыть какую либо карту!!! В отделении управляющий банком порекомендовала мне связаться с оператором и что бы она передала запрос супервайзеру, на попытки так сделать, было отказано оператором!!! Я в шоке. И при всем этом, у меня нет ни задолженностей, ни кредитов. Просто позор! Банк не рекомендую!!!
29 вересня 2020, 18:35
Ваше питання вже розглядають спеціалісти. Ми прагнемо вирішити його у найкоротший термін. Про результати вас одразу повідомлять. Спасибі за розуміння.
4526 29 вересня 2020, 15:05
Прикриваючись хз якими вимогами безпеки заблокували переказ на свій рахунок в іншому банку. Все перевірили, але знову заблокували. Власні кошти, сума до 5к, подібні операції були раніше.
Але тут прийшла смс з пропозицією піти в банкомат або каску (де комісія вища) і все стало зрозуміло.
#зелене.всі.знають.що
29 вересня 2020, 16:05
Буквально щодня ми стикаємося з різними способами шахрайства по відношенню до наших клієнтів. Шахраї не стоять на місці і придумують все нові і нові схеми. Повірте, нам дуже шкода тих Клієнтів, які стають жертвами шахрайства і втрачають, іноді, свої останні гроші. Щоб знизити до мінімуму можливі випадки обману, ми робимо все можливе, щоб захистити наших клієнтів. Не тому, що хочемо витратити ваш час, а тому що хочемо захистити вас від матеріальної і, надалі, моральної шкоди.
Ми приносимо свої вибачення, що доставили незручності і щиро сподіваємося, що ви ніколи не станете жертвою шахрайства. У будь-якому випадку, на поточний момент процедура саме така, але, можливо, в майбутньому будуть якісь зміни.
Mozgov777 29 вересня 2020, 14:13
Все до гениальности и просто, закрыл счет не могу получить выписку для снятия с учета в налоговой. Ходил в отделение писал заявление 3 дня рассматривали, наверное всем правлением банка. Потом ждать 30 дней пока пришлют выписку, вы сейчас серьезно? Кнопку же нельзя сделать «скачать выписку по счету за вес период». А ты жди попадай на ЕСВ, последний раз сотрудничал с ними
29 вересня 2020, 15:42
Ми дуже засмучені тим, що у вас склалося таке враження. Виписка по закритому рахунку може бути надана за офіційним запитом у встановлені законом терміни.
romka1988 29 вересня 2020, 13:15
Банк заблокировали снятие наличных с р/с ФОП. Предоставил всю первичную документацию по ФОП еще 23.09, пришел отказ, 25.09 прикрепил кучу документов — договора, акты выполненных работ, квитанции об уплате налогов, письменное пояснение ведения бизнеса, письмо с объяснением зачем нужна наличка, результата 0. Надо наверное открывать счет в другом банке, а то можно и бизнеса так лишиться.
29 вересня 2020, 14:02
Angela13 29 вересня 2020, 11:45
Пишут отписки, не открывают чаржбэк. Могу прикрепить файлы иностранных граждан, которым платежная система Visa вернула деньги. Не верю сотрудникам банка, которые не выполняют свою работу и не занимаются своими клиентами
29 вересня 2020, 13:26
З причини державних обмежень, у зв'язку з пандемією, рейси авіакомпанії не відбулися.
Авіакомпанія пропонує наступні альтернативи: зміна дати, ваучер.
Звертаємо вашу увагу що згідно розсилки бюлетенів від Visa, chargeback на період пандемії (в разі якщо чарджбек виникає як наслідок ненадання послуги з причини державних обмежень) заборонений відповідно до правил віза. Повернення коштів через chargeback в банку є порушенням правил платіжної системи віза, а також діє в розріз правил авіакомпанії.
Виктор Богуж 29 вересня 2020, 8:54
Вообще Народ= Если Вас Кинули Мошенники Или Не Хотят Возвращать Деньги Не Родивые Продавцы Интернет Магазинов,,, Или Другие Личности= Обращайтесь В Службу Безопасности Привата!!!
Мне Вернули Деньги К Вечеру, После Утреннего Обращения.
И Продавец Засуетился, Сразу Начал Отзваниваться.
Мне Даже Не Пришлось Обращаться В Кибер Полицию.
Хотелось Бы Чтобы Ваш Банк, Подольше Просуществовал.
Рекомендую Всем Этот Банк!!!
29 вересня 2020, 10:30
Дякуємо вам за відгук!
Ми високо цінуємо вашу довіру і будемо робити все, щоб і надалі ви могли покластися на нас в будь-яку хвилину.
Dmitriy19941994 29 вересня 2020, 8:16
28.09.2020 15:00 мій начальник відправляв мені аванс який був мені коньче необхідний, не мало не багато 4000грн
Термінал прийняв всі дані та гроші, але потім прийняв рішення що операція повинна скасуватись
В результаті я провів пів дня в чаті підтримки через те що перший консультант з яким я розмовляв 16:00 взагалі нічого не зробив, дізнався я про це в 20:00
Коли вирішив дізнатись про ступінь вирішення мого питання
В результаті коли відправник підтвердив операцію через чат вже о 21:00 йому сказали що кошти можуть надійти від 1 до 12 годин, а якщо ні то йому потрібно буде стати клієнтом приват банку…
Ні грошей, ні впевненості того що мені прийдуть кошти через залишившихся дві години до кінця терміну повернення вказаний оператором
До цього був всім задоволений, а на разі хочу завершити відносини з цим банком
Повністю зруйновані плани не тільки через технічні проблеми, а й через не компетентність співробітника банку
29 вересня 2020, 10:29
Інформація щодо платежу може бути надана тільки відправнику. Відправник може самостійно звернутися до нас в будь-який час і уточнити інформацію, яка його цікавить. Ми доступні цілодобово через Internet в chat on-line, за номером 3700 і завжди раді допомогти.
igor4444 28 вересня 2020, 19:14
Відділення за адресою: Хмельницький, вул. Проскурівска, 1
Срок дії карти закінчувався, пішов в банк шоб поновити і там ніхто нічого не може пояснити. Просто банк захотів розірвати договір зі мною і розірвав. Без якихось попереджень чи притензій до мене
29 вересня 2020, 9:33
Yura Asder 28 вересня 2020, 18:27
Відділення за адресою: Львів, вул. Городоцька, 300
Нема ніякого відділення Приватбанку за адресою м. Львів вул. Городоцька 300. Шкода, що тільки стратив час і бензин якого ніхто не відшкодує
29 вересня 2020, 9:32
За цією адресою розташовані банкомати та термінали ПриватБанку.
Знайти зручну для вас адресу відділення (і його графік роботи), Ви можете прямо на карті, пройшовши за посиланням.
Хочемо звернути вашу увагу, що більшість операцій ви можете провести без відвідування відділення. Повідомте, будь ласка, нам, яка операція вас цікавить, і ми зможемо підказати, як провести її, при цьому не витрачаючи свого часу на поїздку до відділення. У банку доступний дистанційний функціонал по більшості функцій — це допоможе вам ефективно використовувати свій час і при цьому буде потрібно мінімум зусиль для виконання потрібної вам операції.
Написали вам в приватному повідомленні, щоб детальніше розібратися в ситуації.
CostaIII 28 вересня 2020, 18:10
Вот пример из жизни, при чем настоящей, т.е. вот вчера-сегодня. Раз в месяц перевожу порядка 20000 грн с карт Приватбанка на карту др. банка по реквизитам банка (IBAN), платеж не мгновенный — около 3х суток, но зато комиссия — 3 грн. Вчера (27.09.20) что-бы сформировать один платеж с двух своих карт перевел с «Катры для выплат» на «Универсальную» вторую часть денежных средств, около 10000 грн. Вот и каково было мое удивление, когда высветилась комиссия за перевод по реквизитам порядка 100 грн. Вопрос не только в 100 грн, а в ПОДЛОСТИ банка. Оказывается, что с 1.09.2020 банк поменял тариф(ы), ну ладно, поменял и поменял, хозяин-барин, тут будем делать свои выводы, благо банков в Украине хватает… Но зная об этом заранее я бы снял с карты для выплат без комиссии ДС и далее распорядился ими, теперь же ДС все на универсальной с которой чтобы снять нужно заплатить 1%!!! и перевод с карты на карту другого банка что типа мгновенный, что по реквизитам (около 3х дней) с комиссией 0.5% Вот как-то так. Бодался в чате Приват24 с представителем банка, такое впечатление, что банку законы не писаны. В итоге — ХАМСТВО и ПОДЛОСТЬ, как обычно, рулят)

Изменять тарифы на обслуживание клиента, не отправив ему предварительного уведомления об этом — незаконно, сообщает Национальный банк Украины.
28 вересня 2020, 20:09
Добрий вечір!
Приносимо вибачення за те, що після звернення в нашу службу підтримки у вас залишився неприємний осад. Ми обов'язково проведемо серйозну розмову зі співробітником і обучимо решту персоналу, щоб надалі ні ви, ні інший клієнт не стикалися з подібними ситуаціями.
Дозвольте зазначити, що установка тарифів проводиться виходячи з кон'юнктури ринку.
Інформація стосовно комісій банку знаходиться у відкритому доступі. Ознайомитися з нею ви завжди можете на сайті: https://privatbank.ua/perevod-na-kartu-schet-v-drugom-banke
Николай Кингсли 28 вересня 2020, 15:53
В Каменском не работают банкоматы по всему городу
28 вересня 2020, 17:28
Добрий день!
Вибачте за незручності. Наші фахівці працюють над вирішенням проблеми.
Виктор Гербер 28 вересня 2020, 15:31
Здесь довольно грамотная техподдержка, никогда не возникало с ними проблем. Одни отвечают медленно, другие — шустро. К быстрым консультантам я пишу дополнительный отзыв. Надеюсь, особо шустрых консультантов тут поощряют премиями, они это заслужили.
Приложение Приват24 довольно тяжёлое в освоении даже для меня — программиста. Здесь совершенно неинтуитивный интерфейс. Спасибо техподдержке за помощь в освоении этого неюзабельного куска кода.
В целом, работа самого банка меня устраивает, особенно нравится возможность создавать виртуальные карты, это очень выручает.
28 вересня 2020, 16:24
Добрий день!
Дякуємо вам, що виділили час, щоб залишити позитивний відгук, та вказати нам на ситуацію, яку потрібно виправити.
Ми активно працюємо над скороченням часу очікування, але ваш досвід говорить про те, що намагатися потрібно ще більше. Вибачте, що вам довелося зіткнутися з певними незручностями. Ми обов'язково станемо краще.
Anzhelika Feniuk 28 вересня 2020, 15:24
Відділення за адресою: Чернівці, вул. Героїв Майдану, 71
Сьогодні мою картку приват заблокував, я дуже рада що є такі банки які не дають попастися на шахраїв. Вчора я перекинула гроші на рахунок шахраїв, подробиці пропущу як я на них попалась, але суть в тому що приват банк заблокував картку щоб гроші не перейшли на той рахунок. Спочатку я була зла чого це блокує мою картку, а потім як дізналась, була на скільки рада. Сума невелика, але кожна копійка потрібна.
28 вересня 2020, 16:14
Добрий день!
Дякуємо вам за відгук! Раді, що ваше питання було успішно вирішено. Задоволений Клієнт — це показник нашої роботи, і ми раді бачити, що докладені нами зусилля дають свої плоди.
Проблема вирішена
gudkov77 28 вересня 2020, 13:53
В субботу утром в кафе не смог рассчитаться картой. Зашёл в Приват24 все карты оказались заблокированы — все карты Универсальная и Ключ к счёту. Набрал 3700, чтобы уточнить, в чём проблема. Работаю с банком с 2003 года — никогда проблем с ним не было, карты не блокировались сами по себе. Оператор ответила, что карты были заблокированы в 3 часа ночи в субботу, якобы по чьей-то жалобе. Ответила, что со мной свяжутся в течение трёх дней. На выходных никто не связался. В понедельник пишу в чат. Уже отвечают, что жалоб на меня несколько, а свяжутся уже в течение семи дней. Всё это время карты будут полностью заблокированы.
Как могут быть жалобы, ещё и несколько на меня в моём случае, понять не могу. История с банком очень длительная и обширная (много продуктов у меня было и есть оформлено), а меня в один момент как какого-то мошенника заблокировали, аюсолютно не интересуясь, есть ли у меня какие-то средства вообще кроме как на этих картах.
Крайнее удивление вызывает ситуация, при которой банк тратит огромные средства на привлечение новых и удержание старых клиентов (я о рекламе), и тут же блокирует своего давнего лояльного клиента (на минуточку, деловые отношения с банком были установлены ещё 17 лет назад).
При этом предоставление обратной связи крайне затянутое и неконкретное. Я на самом деле очень сомневаюсь, что были какие-то жалобы от кого-либо. Неужели банк не знает другие методы как сдержать отток пассивов?
28 вересня 2020, 14:48
Добрий день!
Дякуємо вам за відгук. Бачимо, що ваше питання успішно вирішено. У разі додаткових запитань – зверніться, будь ласка, до нас в приватні повідомлення. Будемо раді допомогти.
shyup 28 вересня 2020, 12:39
27,09,2020 мне потребовалось перевести 200 (двести) гривен с одной карточки на другую (обе карточки мои). Все вроде бы прошло, по телефону подтвердил, но тут вдруг выскакивает надпись, что я попал под проверку и мне (самому) нужно позвонить 3700. Звоню, мадам начинает задавать вопросы. Я не на все вопросы знал ответы, поэтому отменил перевод. Думаю завтра будет кто-либо адекватный, и все утрясется по телефону. Однако мне заблокировали и карточки и телефон, наверное, чтобы я не смог связаться с оператором. И это удовольствие на выходные. Слов нет.***.
28 вересня 2020, 14:04
Безпека наших Клієнтів — найважливіший пріоритет ПриватБанку. Щоб знизити до мінімуму можливі випадки обману, ми робимо все можливе, щоб гарантувати фінансову захищенність людей, які обслуговуються в нашому банку. Дана процедура відбувається не тому, що ми хочемо витратити Ваш час, а тому що хочемо захистити Вас від матеріальної і, в подальшому, моральної шкоди.
964ici 27 вересня 2020, 13:46
Відділення за адресою: Київ, пр-т Героїв Сталінграду, 12-Г
Я попал в общество пользователей которым «тупо» заблокировали возможность пользоваться кредитным лимитом. Остальное как у всех. Платил вовремя, процентов за пользование кредитным лимитом ноль. И на это получил Стандартные отписки.
Началось так:" Обмеження за карткою
У вас прострочена заборгованість – кредитні кошти недоступні.
Погасіть борг, і ми переглянемо розмір кредитного ліміту протягом 3 днів.
Якщо платіж не буде погашено, ви не зможете отримати кредит у майбутньому."
Затем продолжение- ответы на вопросы:
" Спеціаліст Станіслав в чаті
По яким критеріям моя історія використання картки не влаштовує банк? Може умене є прострочені платежи, згідно з вашими умовами користування карткою? Напишіть, мені потрібно це знати.
Станіслав
Добрий день, Сергію Івановичу!

Добрий.

Станіслав
На даному етапі банк проаналізував поточний стан та історію використання картки, і прийняв рішення встановити подібне обмеження на кредитні кошти.
При прийнятті банком рішення про його скасування Ви будете додатково сповіщені по SMS.
Ви зможете користуватися особистими коштами при відсутності заборгованості.
Це обмеження тільки на доступ до кредиту, в іншому карти активні

Я запитував: По яким критеріям моя історія використання картки не влаштовує банк?
Відписку я читав.

Станіслав
ПриватБанк не формує кредитну історію, цим займається Українське Бюро Кредитної Історії (УБКІ) Якщо у Вас є питання, напишіть в їх підтримку на сайті https://www.ubki.ua/
Я питав про історію використання картки в ПРИВАТ банку. А в УБКІ ваш банк передає данні. Чи Ви цього не знаєте.
Станіслав
Кредитний ліміт затверджує та змінює не людина, система аналізує Ваші дані і кредитну історію, і в сукупності може як підняти так і опустити ліміт
Документи, які допоможуть банку розглянути Вашу заявку і підвищать можливість прийняття рішення на вашу користь:
1. Довідка з місця роботи або виписка по зарплатній картці іншого банку за останні 3 місяці, дата видачі яких не більше 30 днів тому.
2. Техпаспорт на авто.
3. Закордонний паспорт, при наявності віз за останній рік.(всі сторінки, на яких є інформація про Вас, штампи і т д.).
4. Декларація про доходи ФОП.
Дане рішення приймає система, вона не повідомляє нам причину відмови у збільшенні кредитного ліміту.
Надається лише рекомендації, які допоможуть у збільшенні кредитного ліміту.
Причину відмови Банк не коментує.
Чим можемо бути Вам кориснi?
Вашу відповідь я вже читав в інтернеті.Мені все зрозуміло. Ваш банк не надає кредитний ліміт. Так чи ні. Це просте запитання.
Станіслав
Така система кредитування у всіх Банках
Можливо, у Вас залишились інші питання?
12:25
НІ. Все зрозуміло. Краще б я вчасно не платив.

Когда человек не понимает за что его ущемляют- он начинает так же отвечать.
27 вересня 2020, 16:21
Добрий день!
Ми проаналізували ваше звернення в підтримку, для покращення якості обслуговування.
Щодо питання кредитного ліміту то хочемо звернути вашу увагу, що по картці обмежено користування саме кредитними коштами та у разі відсутності заборгованості, особистими коштами можна користуватись.
uglesos33 27 вересня 2020, 9:48
Мне не нравится, что приват банк продолжает мошенничать и обманывать людей, впаривать услуги страхования, которые не работают. Я принял предложение работница приват банка, застраховал себя и детей. Как у сына случилась травма, перезвонил на горячую линию, на которой вместо ответов продолжительное время на меня вываливали информационный спам. Связь с оператором затруднительна. Специалист по страхованию сказал, какие документы предоставить в ближайшее отделение банка. Предоставили, переспросили, достаточно ли этих документов, ответили, что ДОСТАТОЧНО, ожидайте выплат в течении трех дней. Выплат нет ни через три дня, ни через неделю. При повторном обращении в банк специалист сообщает, чтобы предоставили опять те же самые документы (свидетельство о рождении, справку от врача). Предоставили ещё раз, работница банка сообщает, что страховой не нравится формат справки от врача, как вроде, врачи пишут справки по пожеланиям и в формате родителей больного. В общем, деньги приват как и десять лет назад ищет, за что содрать с клиента, при этом включает механизмы защиты от выполнения взятых на себя гражданско-правовых обязательств.
Рассказал историю товарищу. Он поведал, что три года назад страховались в приват, ребёнок упал на велосипеде,, рассёк верхнюю губу до носа. Пол года жена бегала, то документы «теряли», то справки были «не такие», денег нет по сей день.
Сам буду сворачивать с приват ом все контакты и другим связываться не советую.
27 вересня 2020, 12:18
Добрий день!
Дозвольте звернути вашу увагу, що рішення про виплату компенсації приймає страхова компанія на основі договору та додатку до договору в якому описані умови страхової виплати. Для зручності клієнтів є можливість подати заявку про настання страхового випадку одразу в Приват24 меню «Мої рахунки» — «Страховки» і там же переглянути її результат та коментар до прийнятого рішення.
Ми звернулись в особистому повідомленні, щоб перевірити інформацію та розібратись в ситуації детальніше.
JuliaPrivat 26 вересня 2020, 23:47
Відділення за адресою: Харків, вул. Гіршмана, 4
Почему на сайте указано время работы отделения банка по Гиршмана, 4 суббота с 9.00 до 16.00? Приехала в субботу специально в это отделение, т.к. в другие дни проблематично попасть в банк — оно закрыто. Или работайте как указано или уберите эту дезинформацию.
27 вересня 2020, 8:47
Доброго ранку!
Радимо переглядати графік роботи відділення саме на нашому сайті https://privatbank.ua/map або в мобільному додатку Приват24, а не користуватись сторонніми ресурсами.
Актуальний графік роботи відділення за адресою м. Харків, вул.Гіршмана, 4, що вказаний на нашому сайті:
Пн-Пт: 09:00-18:00
Перерва: 12:30-13:30
У разі виникнення питань ви можете звертатись в цілодобову підтримку за будь-яким авторизованим каналом звернень, що вказано на сайті: https://privatbank.ua/ — наші фахівці будуть раді вам допомогти.
Shurik Linnik 26 вересня 2020, 20:45
Сейчас в Запорожье проходит голосование по общественному бюджету. С момента начала голосования люди очень часто видят что приват просит обновить данные и это притом что карточки получены недавно. Если бы наши активисты не обращались к ним, то они и не знали бы что нужно обновлять данные. Когда кончится это кино? Ваша система вообще с дуба рухнула?
27 вересня 2020, 8:50
Доброго ранку!
АТ КБ «ПриватБанк» є банком, який сумлінно та точно дотримується вимог чинного законодавства України.
Банк завжди готовий до співпраці, основою якої має бути повна відповідність взаємних дій законодавству України.
Необхідність актуалізації даних описана в положенні про здійснення банками фінансового моніторингу (постанова НБУ № 417) розділ I п.3; Розділ V та інших пунктах даної постанови. Якщо у клієнта виникають питання, щодо банківського обслуговування, він може звернутись за будь-яким авторизованим каналом, що вказано на сайті: https://privatbank.ua/
Олеся Смирнова 26 вересня 2020, 18:57
Выражаю огромную благодарность за столь быстрое и оперативное решение моей проблемы! После моего обращения в течении 2 часов был решён мой вопрос, который не получилось решить самостоятельно 5 дней. Приятно видеть профессионалов своего дела! Еще раз огромное спасибо за вашу отзывчивость, доброжелательность, компетентность! Желаю Вашему банку успехов, финансовой стабильности и процветания!
26 вересня 2020, 19:52
Добрий вечір!
Дякуємо за те, що ви з нами! Ми щиро прагнемо, щоб кожен наш клієнт отримував обслуговування найвищого рівня.

Курс валют в Приватбанк на сьогодні

RUB 0.3490 0.3780
Всі курси банку
Реклама
Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝
На сторінці ви можете ознайомитись з відгуками про Приватбанк, а також залишити коментар про свій досвід співпраці з банком. Відгуки клієнтів, допоможуть вам вирішити, в якому банку краще розмістити депозит, взяти кредит готівкою, відкрити рахунок або просто обміняти валюту. Якщо банки не дають вам кредит, візьміть позику онлайн в мікрофінансових організаціях України.