Акції банків

Активні
Минулі
Авто в кредит
Глобус Новий автомобіль КІА під 0,001% річних — до кінця року  до 31 грудня 2017
Банк «Глобус» пропонує два види акційного кредитування придбання новенького авто KIA в салонах корпорації «УкрАВТО» з процентною ставкою від 0,001% річних терміном до 7 років! Сума кредиту — від 10 000 до 1 000 000 гривень!
Грошові перекази
ПриватБанк Планшетоманія з переказами MoneyGram!  до 15 грудня 2017
Надішліть або отримайте грошовий переказ MoneyGram та станьте учасником розіграшу планшета Asus.
ПриватБанк Круті гаджети за перекази за кордон!  до 25 січня 2018
Надішліть грошовий переказ (терміновий переказ через будь-яку систему, SWIFT-платіж або переказ з картки на картку) від 50 доларів в еквіваленті з картки Mastercard і станьте учасником щомісячного розіграшу подарунків
Депозити
Універсал Банк Універсал Банк Отримайте гарантований бонус до депозиту від Universal Bank!  до 9 грудня 2017
З 10 травня до 9 грудня 2017 року включно оформіть строковий депозит у гривні на 3,6 та 12+ місяців в Universal Bank – та отримайте гарантований бонус до +1% річних до стандартної процентної ставки.
Мегабанк Мегабанк Мегабанк пропонує акцію по депозитах!  до 15 грудня 2017
Серед клієнтів, які розмістили депозит в період з 6 листопада до 15 грудня, будуть розіграні призи. Основний приз – це туристична поїздка на період новорічних свят в одну з європейських країн.
Конкорд Конкорд Виграй 10 срібних монет за оформлення депозиту!  до 19 грудня 2017
Від сьогодні оформи будь-який депозит – виграй 10 унікальних срібних монет!
БМ Банк БМ Банк Акция! «Вклад до востребования»  до 31 грудня 2017
Акционные условия действуют для вкладов в национальной валюте и распространяется для следующих клиентов:
— для новых клиентов банка;
— для действующих клиентов банка при открытии нового депозитного счета;
— для клиентов, которые приняли участие в Акции с 19.07.2013.
Кредобанк Кредобанк Разместите один из стандартных вкладов КредоБанка через систему Интернет-банкинга KredoDirect и получите 1% к базовой процентной ставке по депозиту в гривне!  до 31 грудня 2017
С 25 мая 2017 для пользователей системы Интернет-банкинга KredoDirect предоставляется возможность получить дополнительную бонусную ставку + 1% при оформлении депозитов «Стандарт», «Стандарт ПЛЮС» и «Рост» в гривне. При этом все добавленные проценты действуют с даты размещения средств на вкладе. При пролонгации, дополнительная бонусная процентная ставка составит + 1%.
Інші
Юнекс Банк Акція «Чорна п’ятниця – до розпродажів готові!» від Юнекс Банк!  до 23 листопада 2017
Юнекс Банк запрошує своїх клієнтів та відвідувачів офіційної сторінки банку у facebook прийняти участь у Акції «Чорна п’ятниця – до розпродажів готові!»
Конкорд Конкорд 26 листопада в центральному відділенні Конкорд банку відбудеться благодійна барахолка «Райський сад»!  до 26 листопада 2017
На Троїцькій, 2, в Дніпрі, буде можливість побачити більше 4000 експонатів від відомих голландських квіткарів, а всі отримані кошти підуть на покупку стоматологічного апарату і ліків для 120 хлопчиків з важкими захворюваннями з Верхньодніпровського будинку-інтернату №1. Всі власники карт від Конкорд банку отримають 10% знижки на все!
Банк Форвард Банк Форвард Мега розстрочка! 0 % на 15 місяців!  до 30 листопада 2017
Forward Bank спільно з інтернет-магазином «Stylus» пропонує придбати будь-який товар в кредит на вигідних умовах.
Конкорд Конкорд Здай кров та отримай безкоштовно карту «inJoy» чи + 0,5% до будь-якого депозиту!  до 27 грудня 2017
Отримай флаєр разом із довідкою про кроводачу та обміняй його на карту «inJoy» в Конкорд банку або на бонус + 0,5% до будь-якого депозиту за адресою: пл.Троїцька, 2 або Д.Яворницького, 49.
УкрСиббанк «Легкий старт» для розвитку бізнесу з УкрСиббанк!  до 31 грудня 2017
УкрСиббанк пропонує «Легкий старт» клієнтам середнього та малого бізнесу: юридичним та фізичним особам – підприємцям.
УкрСиббанк «Машина Часу»!  до 31 грудня 2017
УкрСиббанк повертає кошти за куплені або продані долари США/Євро своїм клієнтам – юридичним особам – клієнтам середнього та малого бізнесу, що займаються зовнішньоекономічною діяльністю.
Глобус Безкоштовний рахунок для ОСББ!  до 31 грудня 2017
З 01 вересня в банку «Глобус» діє спеціальна акція для об'єднань співвласників багатоквартирних будинків — «Безкоштовний рахунок для ОСББ». Об'єднання, які в цей період відкриють розрахунковий рахунок у банку «Глобус», можуть розраховувати на унікальні умови обслуговування.
Глобус «Вдалий старт» для підприємців у Глобусі!  до 31 січня 2018
З 01 листопада у київському відділенні банку «Глобус» №28 стартує спеціальна акція «Вдалий старт» для нових клієнтів – фізичних та юридичних осіб.
Житло в кредит
Глобус Акция продлена! Ипотечный кредит до 9,99% годовых в первые два года!  до 29 грудня 2017
До конца лета банк «Глобус» предлагает своим клиентам специальную акционную процентную ставку в рамках программы целевого розничного кредитования «Жилье в кредит» от корпорации «УкрБуд».
Інтернет-банкінг
Альфа-Банк Альфа-Банк Україна щомісяця розігруватиме по два iPhoneX!  до 31 грудня 2017
Серед усіх зареєстрованих клієнтів, які за місяць здійснять 5 і більше будь-яких транзакцій в одному з цих каналів, банк розіграє два iPhoneX. Такі розіграші будуть проводитися щомісяця до кінця року. Не пропустіть свою удачу!
Альфа-Банк Альфа-Банк Україна повертає кошти за поповнення мобільного  до 31 грудня 2017
Альфа-Банк Україна проводить акцію для діючих клієнтів банку, які активно користуються фінансовими сервісами, але досі не зареєструвалися у мобільному додатку Альфа-Мобайл Україна та інтернет-банкінгу My Alfa-Bank.
Зареєструвавшись у будь-якому з цих дистанційних каналів та здійснивши свою першу транзакцію – поповнення мобільного рахунку на будь-яку суму, клієнт отримає повернення коштів наприкінці місяця у розмірі 20 грн на картку, з якої було зроблено платіж.
Кредит готівкою
Райффайзен Банк Аваль -50% на ставку в перший місяць для кредитів готівкою пропонує Райффайзен Банк Аваль  до 31 грудня 2017
Райффайзен Банк Аваль пропонує своїм клієнтам а також тим, хто тільки шукає банк для кредитування вигідну пропозицію в рамках акції «Кредит готівкою: -50% на ставку в перший місяць».
Кредобанк Кредобанк Акційні умови кредитування «Вигідні інвестиції» для бізнесу!  до 31 грудня 2017
Переваги:
знижена ціна за користування кредитом;
строк кредитування – до 7 років;
кредит в т.ч. на відшкодування раніше понесених інвестиційних витрат.
Експрес-Банк Внимание! Акция! С 01.03.2017г. для всех держателей зарплатных платежных карт АБ «Экспресс-Банк»  до 31 грудня 2017
С 01.03.2017 г. для всех владельцев зарплатных платежных карт Экспресс-Банка возможность оформить потребительские кредиты по сниженной процентной ставке и на срок до 48 месяцев.
Кредитні карти
Альфа-Банк У зимову відпустку за покупки!  до 30 листопада 2017
Альфа-Банк дарує всім власникам кредитних карток можливість виграти подарунковий сертифікат на відпочинок номіналом 50 000 гривень.
Універсал Банк Універсал Банк Cash Back по кредитних картках!  до 31 грудня 2017
Повертаємо 5% коштів за покупки по кредитній картці в рамках акції «Винагорода за покупки»
Альфа-Банк Акция «Двойной Кэш-Бек»!  до 31 грудня 2017
Все просто: оформите карту, расплачивайтесь ней и получайте двойной кэш-бэк в течение 30 дней с момента получения карты.
Альфа-Банк Акция «Кэш-Бек за покупки»!  до 31 грудня 2017
Делайте ежедневные покупки с кредитной картой Альфа-Банка Украины за счет кредитного лимита и гарантированно получайте деньги!
Банк Форвард Банк Форвард Календар вигідних покупок!  до 31 грудня 2017
Оформлюйте кредитку від Forward Bank в період з 20.10.2017 року по 31.12.2017 року та отримуйте вітальний бонус у розмірі 100 грн за першу операцію покупки.
Райффайзен Банк Аваль Подорожуйте з комфортом з преміальною кредитною карткою від Райффайзен Банку Аваль!  до 31 грудня 2017
Спеціальна пропозиція для клієнтів Райффайзен Банку Аваль – власників преміальної кредитної картки World MasterCard® – сервіс Fast Line в аеропорту «Бориспіль» для вас та вашої сім’ї!
Райффайзен Банк Аваль Снимай средства в банкомате без комиссии с кредитной карты «Прозора» MasterCard®  до 31 грудня 2017
Держатели кредитных карт «Прозора» MasterCard® от Райффайзен Банка Аваль могут стать участниками акции, по условиям которой действует акционный тариф 0 гривен на получение кредитных средств без комиссии в банкоматах сети Райффайзен Банка Аваль в период срока действия Акции.
ПУМБ Акція банку ПУМБ для клієнтів ПАТ «Укртелеком»!  до 28 лютого 2018
Клієнти ПАТ «Укртелеком», які під час дії Акції оформлять кредитну карту або кредит готівкою в ПУМБ, отримають бонус у розмірі 100 гривень на свій рахунок «Укртелеком» для оплати послуг телеком-оператора
Платіжні карти
БМ Банк БМ Банк Знижка 20% при оплаті замовлень картою Visa в Black Friday (24.11.17) на modnakasta.ua!  до 24 листопада 2017
Скористайтеся додатковою знижкою 20% при оплаті замовлень карткою Visa в Black Friday (24.11.17) на modnakasta.ua
Таскомбанк Чорна П’ятниця від Visa та modnaKasta!  до 24 листопада 2017
При оплаті покупки на сайті modnaKasta будь-якою карткою Visa кожний покупець гарантовано отримує знижку 5%, а за кожну 5-ту порядкову транзакцію карткою Visa — знижку 20%
ПриватБанк «Оплачуйте смартфоном з Mastercard — вигравайте Samsung Galaxy S8»!  до 26 листопада 2017
Оплачуйте покупки на будь-яку суму за допомогою NFC-гаманця (Privat24) картками Mastercard в будь-яких торгово-сервісних підприємствах на території України і беріть участь в розіграші призів.
Глобус «Безкоштовний рахунок» в банку «Глобус»!  до 30 листопада 2017
У банку «Глобус» стартувала нова акція для Клієнтів, які скористалися послугою отримання гарантії в банку «Глобус» в 2017 році. Відкриття поточного рахунку — абсолютно безкоштовно!
Укрсоцбанк Укрсоцбанк «Настав смарт-час осені»!  до 30 листопада 2017
Смарт осінь – це час, коли складні речі стають простими, час, коли три розумні годинники можна отримати просто за розрахунки карткою!
ПУМБ Акція «Повертаємо гроші за покупки картою Visa та розрахунки в ПУМБ online»!  до 30 листопада 2017
Вітаємо! Отримали повідомлення від банку? Тоді вас запрошено до участі в акції з гарантованими призами! Розмір розрахунків та сума повернення відповідають сумам у повідомленні. Бажаєте збільшити винагороду? Здійсніть додатково розрахунки через ПУМБ online та отримайте додатково ще 30 грн. на Ваш рахунок!
Банк Південний Банк Південний Замовляйте карткою Банку Південний — і отримаєте шанс виграти безкоштовне проживання в будь-якій точці світу від Hotels.com!  до 30 листопада 2017
Переможець акції зможе виграти сертифікат номіналом 300 USD на бронювання готелю.
Таскомбанк Приєднуйтеся до благодійної програми «Долонька Щастя» від МакДональдз!  до 30 листопада 2017
Розраховуйтеся Mastercard у МакДональдз, і 2 грн з кожного замовлення буде спрямовано на відкриття сімейних кімнат у лікарнях України
ПриватБанк Щаслива п’ятниця з Masterсard і ПриватБанком!  до 1 грудня 2017
Безкоштовні дві поїздки у метрополітені щоп'ятниці!
Альфа-Банк Аксесуари з натуральної шкіри за привабливими цінами!  до 10 грудня 2017
Лише для клієнтів Альфа-Банку Україна бренд «The Wings» надає знижку 10% та безкоштовну доставку по всій Україні.
Сторінки: 1234