Мінфін - Курси валют України

Встановити

Введіть ваш E-mail
для оформлення передплати:

Уважаемый Андрей!

У додатку до оформення підписки
ви можете також отримувати:

Повернутися на сайт

Отримуйте по E-mail найголовніші
фінансові новини України і світу:

Повернутися на сайт
Підписатися
Для того, щоб залишити відгук, потрібно увійти або зареєструватися
DHappiness 25 лютого 2024, 16:35
Найгірший банк з усіх точок зору, яким я коли-небудь користувався.

Користування було вимушене через вимоги роботодавця. Не знаю, які умови були запропоновані саме роботодавцю, але у відношенні безпосередньо до клієнтів банк залишає лише негативне враження своїми послугами. Не кажу про працівників, кажу саме про політику.

Комісія, коміся і ще раз комісія. За все є комісія і найгірше тут те, що більшість з них прихована. Банк навмиснр ускладнює можливість побачити за що буде стагнута комісія. В Америці була б можливість відсутидити значну суму за таку недобросовісну політику банку. Наразі в додатку вже пишуть комісію при переказі коштів, але таке враження, що ця інформація з’явилась лише після того як я написав офіційну скаргу у компанію. Якщо я не помиляюсь пройшов місяць після того як мене м’яко послали зі своєю скаргою і ця інформація з’явилась у додатку.

Сам додаток, що старий, що новий — безтолкова річ. Старий мав більше функціоналу. Новий хіба що для перевірки балансу. Раніше ліміти в додатку нічого взагалі не вирішували, змінюєш і толку нуль, всеодно потрібно було дзвонити, щоб тобі встановили потрібний ліміт на зняття, переказ і т.п. Зараз — не знаю, не користуюсь через наявність комісії. В інших застосунках банків можна зробити переказ з картки ОТП без комісії.

Маю преміум пакет, яким перестав користуватись через те що вигоди з цього преміуму ніякого немає. Тобто вся пропозиція заключається в тому, що я маю змогу отримати вищий кредитний ліміт, начебто зняття коштів умовно без комісії в будь-якому з банкоматів України (так заявлено) і це за умови оберу коштів або наявності депозиту. Тобто по факту, клієнт мнгі ставить умови, замість того щоб надати пропозицію. Я даю їм свої кошти в користування, а вони мені ставлять умови, коли і за що вони будуть з мене брати за це гроші… Відчуваєте любов до клієнтів?

Коротше, суть банка в тому, щоб обіднити Вас, дрібницями, надокучливо, неприємно, просто використовувати Вас, а не дати можливість збагатитись. Жодної клієнтоорієнтованості. Якщо бажаєте щоб ви не були головним у тому як розпоряджатися своїми коштами — велкам в ОТП.

Ну і на останок. СПОНСОР ВІЙНИ!!! Закликаю усіма способами припинити користування цим банком.
AlexeyBeley 19 лютого 2024, 20:13
Відділення за адресою: Львів, вул. І. Франка, 20
После того как я предоставила банку документы по своим источникам дохода, мне позвонили из банка и рекомендовали САМОСТОЯТЕЛЬНО, ПО СВОЕЙ ВОЛЕ, написать заявление на закрытие счета. Приехав в отделение, я ничего не подозревая плохого, так как уже делала так в других банках написала заявление на закрытие счета, думая что деньги мне сейчас выдатут в кассе, та как операционистка мгновенно закрыла мою карту, но операционистка сказала, что деньги по регламенту банка я получу только через 45 дней.
Я выяснила, что в Законе про Банки и про Платежные услуги — 45 дней это срок выдачи справки про закрытие счета, счет закрывается моментально после проведения последних операций по счету после выдачи остатка по счету. У меня нет никаких обязательств перед банком либо по счету, то есть банк обязан сразу выдать или перечислить остаток по счету после получения заявления на перечисление средств.
Больше 10дней назад я написала заявление на имя директора отделения что прошу перечислить остаток по счету на мой счет в Приватбанке, но до сих пор деньги не перечислены. То есть банк заставляет вас написать заявление на закрытие счета, а потом прикрываясь своим регламентом, который противоречит законам Украины самовольно пользуется вашими деньгами, а руководство банка игнорирует инструкции своих клиентов относительно их денег. Вообщем банк полностью соответствует стране к которой он относится и наживается на украинцах во время войны.
Михаил Лейбук-Галин 16 лютого 2024, 8:28
Відділення за адресою: Харків, провул. Банний, 1
Это настоящие сволочи, которые в пердиод активных боевых действий и экологической катасрофы бегают по судам и оформляют свои бумажки. Несколько раз оповещал о том что мои родители у меня на обеспечении, у них в г. Торецк разрушили 9-ти этажный дом, обчистили все квартиры в доме, у дедушки также дом разрушен. Я объяснил что платить не смогу кредит в период войны, т.к. я лично потерял работу, потерял Заказчиков у которых сгорели склады, бизнес и т. п. Мы переехали в другой город, снимаю 2 квартиры (родителям и себе). В общем я сообщил также что после окончания войны — в течении года я смогу начинать оплату кредита. Но как видите никто не хочет даже слушать, бесконечно звонили из Call-центра и одно и то же: я уже устал пояснять одни и те же причины, каждый день по 6−8 раз. Это капец.
bob3008 13 лютого 2024, 13:21
Мала неприємний досвід співробітництва з банком. Заберу свої кошти і більше ніколи сюди не звернусь. Мені випустили фізичну карту в Берегово, я попросили переадресувати її в Мукачево. Зранку отримала дзвінок, що карта на відділенні, заберіть її. Прийшла в Мукачево, там карту знайти не змогли. Писала на гарячі лінії, вони також не змогли сказати, де фізично знаходиться карта. Ну я вже готова була забити, просто перевести кошти в інший банк, але співробітниця вмовила перевипустити карту, аргументувавши, що вона безкоштовна. Я погодилась, а зранку з мене списали 35 гривень за перевипуск. Самі загубили, а я ще маю платити. Я розумію, що це дрібниці, але про них також треба розказувати клієнту, а не казати, що це безкоштовно. Плюс, банк не вважає документи з дії офіційними, хоча там фото є. Розчарована.
Игорь О. 11 лютого 2024, 23:50
Банк занимается постоянным воровством денег с зарплатных карт клиентов. Три года назад обнаружил списание по 10грн со всех зарплатных карт наших сотрудников, предлог — СТРАХОВАНИЕ ОТ МОШЕННИЧЕСТВА по банковским картам (зарплатный проект) при разбирательстве сотрудники банка лгали о доп.соглашении с руководством нашей компании, и пр. пришлось писать отказ от услуги — которую никто не просил и не соглашался. И ВОТ СНОВА 09/02/2024 — списано 15грн за внимание «СТРАХОВКА доставки банковской карты» срок действия старой карты истекает 7.2024. завтра в понедельник зайду в отделение на разговор
Сергій Кузнєцов 9 лютого 2024, 16:24
Є прострочена заборгованість 270 грн. Я хотів поповнити картку через їхній додаток, але банк відмовився прийняти кошти. Без жодного пояснення причини.

Зв’язок через месенджери не працює, бо вони поставили всюди кнопку Надати номер, але із зрозумілих причин мій фінансовий номер відрізняється від публічного.

Лише через сайт зміг додзвонитися, дуже поганий зв’язок з банком, і лише після декількох спроб менеджер сказав, що поповнити через додаток неможливо, бо була прострочена попередня оплата. Чули десь про такий нонсенс в інших банках? 🤦

Також прийшла якась дивна смс, де місцем оплати вказано Сергій Плісков. А це як зрозуміти?

Погане обслуговування, банк добре постарався, щоб ускладнити життя своїм клієнтам
megajinn 2 лютого 2024, 13:40
Отримати пластик можливо тільки у відділенні в Україні. Довірена особа може отримати тільки по довіреності, складеної в банку або у нотаріуса.
Тепер, коли закінчився термін дії моєї картки OTP Platinum, перейшов на Моно, бо там і довірена особа може отримати, і за кордон вони відправляють.
alexiassoa 23 січня 2024, 8:20
Обслуживание ужасное! Пришли открывать дебетовую карту в отделении, на нас посмотрели будто мы пришли ее открыть чтоб не платить за обслуживание. Она нам сразу решила отказать в открытии счета ибо мы официально не трудоустроены, видимо подумала что мы мошенники или же что-то другое. В итоге причина отказала «вы не работаете официально» и сказала что открыть карту нам не могут. После чего мы позвонили на горячую линию банка и нам сказали что открыть могут оказывается, просто видимо из-за личной неприязни персонала нам не открыли.
Ldldodmdk 16 січня 2024, 11:20
Вже доволі довго являюся користувачем отп банку, брав кредит вже у час воєнного стану незважаючи на те що був прийнятий закон що банки не мають права взимать пеню за неуплату кредитів, це робилося и проценти знімалися великі. Буквально недавно узяв *кредит* у розмірі 300 гривень, почали телефонувати кожен день, дівчина погрожувала та хамила. Ніколи не звертайтесь до цього банку!!!
Мінфін
Відповідь адміністратора
22 січня 2024, 12:51
Відгук не зарахований (на 22.01.2024).
Користувач не надав доказів на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даного банку.
mickle 16 січня 2024, 8:41
Зробив пізно увечері покупку на eBay карткою ОТП банку. Оплата пройшла, але через пару хвилин отримав смс, що моя картка заблокована. Виявилось, що її заблокувала «служба безпеки» банку. З якого біса? Картку розблокували, але це що, після кожної покупки ви її блокуватимете? А навіщо тоді всі ті заходи безпеки, що ви застосовуєте в процесі онлайн оплати?
Це ще не все. Давно помітив, що не можу зайти в інтернет-банкінг. Думав, щось треба переоформити… Виявилось, ні! Інтернет-банкінга у них більше взагалі немає! Є тільки «додаток» для смартфонів. Такого я навіть уявити собі не міг. Днище, відстій. Банк завжди відрізнявся жлобством, але зараз б'є рекорди. Нагадує орбана.
AnnaDav 10 січня 2024, 16:01
Відділення за адресою: Київ, вул. Жилянська, 43
Звернулась жо відділення ОТП Банк, для вирішення складної фінансової операції, за адресою Жилянська 43.П'ять банків, до яких я зверталась перед цим, не змогли вирішити моє питання, та просто «футболяли мене».Приємна дівчина Любов, менеджер прайвет відділу, зустріла мене з посмішкою та зацікавленістю в моєму питанні.Оперативно відповіла на мої запитання, проявила емпатію до мене. Приємно вражена, що в Банках ще залишились досвідчені та приємні співробітники.Моя вдячність
cvety 30 грудня 2023, 20:31
Сегодня решил воспользоваться активно рекламируемой банком услугой беспроцентного пополнения карты через city24.В результате пополнения с меня было снято 4.7%, что явно не соответствует рекламным обещаниям банка.Позвонил на горячюю линюю банка и получил ответ, что у них договор с city24 и по этому надо обращаться туда.Интересная позиция.Рекламируют одни, а 'кидают«другие.Возможно это совместное творчество.Буду делать выводы по отношению к этому банку.
Vova3331 27 грудня 2023, 21:51
Всім роду Цей банк без обмана із людьми
Mb2440475 27 грудня 2023, 14:27
Відділення за адресою: Київ, пр-т Повітрофлотський, 48/2
22 декабря 2023 мы зашли в отделение банка (Воздухофлотский проспект 48\2). Планировали забрать депозит. Сумма для банка небольшая, а для семьи пенсионеров существенная. Обслуживала оператор — очень молодая, с длинными темными волосами. Она была такая симпатичная, улыбчивая, приветливая! Ни имени, ни фамилии мы не знаем. При этом работала четко, выверенно, быстро. Определенный опыт с работы с банками у нас есть и чаще грустный. Под впечатлением «обволакивающей симпатии» мы взяли только проценты, оставив в банке основную сумму. В целом, о банке судить не могу, но как «миллион начинается с монеты», так и репутация банка зависит от каждого сотрудника. Отзыв пишу не из-за возможной премии, не знала о ней. Но если выиграю, передайте эту сумму этой девушке или на благотворительность.
anyanechvalllll 22 грудня 2023, 14:45
Сьогодні зранку зайшла в банк, перечепилась,і впала
Хворі ноги, сама встати не можу
Дівчина адміністратор підвела очі, подивилась як я сижу в сльозах на підлозі,і не можу встати
і сіла далі дивитись у компʼютер.

Сиділа в нерозумінні,істериці, сльозах хвилини 4, поки це не побачив чоловік, який мене підняв з підлоги
Хороші та чуйні люди у вас працюють👍🏻
Не буду мати ніяких справ більше з вашим банком.
djadjavit 21 грудня 2023, 18:17
Відділення за адресою: Харків, провул. Банний, 1
Много лет был клиентом банка. Много было и кредитов и кредитных карт. Исправно платил все платежи во все время войны. Закрыл даже 2 кредита только в этом году. И как вы думаете отнеслись в банке? Правильно закрыли все возможности пользоваться кредитами или кредитными картами, спросил у поддержки в чем причина. Мне оператор ответил, что дело в том, что я живу в Харькове. А что не так? По мнению отп банка клиенты из Харькова уже все? не клиенты? Позор, банк предатель своих клиентов.
xomallwe 20 грудня 2023, 9:29
На 2 дні прострочила виплат по кредиту, так відразу почали дзвонити з образами та погрозами, хі ба ж можна так клієнтами… нікому не раджу
Віталій Ковальчук 19 грудня 2023, 18:54
працівники банку загубили зарплатну картку. А тепер все по порядку. в грудні 2023 року закінчилася зарплатна картка, в додатку з’явилася ще одна картка, звернувся в банк в м.Рівне щоб дізнатися що це за картка, працівник банку повідомив що це моя нова перевипущена картка яку фізично я за декілька днів зможу отримати у відділенні 30 листопада я прийшов в відділення де мене повідомили що ця картка була відправлена в Харків так як зарплатний рахунок відкривався там, звязалися з відділенням там повідомили що поки вони нічого не знають до 6 грудня.: грудня прийшов знову в відділення картки ніде немає написав заяву щоб мою нову картку перевідправили з Харкова в Рівне, на це все в банку сказали що потрібно почекати 10 днів. 19 грудня мій візит знову в відділення банку в м.Рівне і тут розпочалося саме цікаве касир, я так зрозумів що дівчатка на касі у них профі з усіх заплутаних питань бо за 4 роки обслуговування я жодного разу не потрапляв до АЛЯ менеджерів по роботі з клієнтами, спочатку довго і нудно шукала мою картку яка потипу уже була в них потім довго переглядала листування виявилося що картка до них так і за 2 тижні не прийшла я потратив у відділенні длизько 2 годин, потім пробувала звязатися з хаковом безрезультатно, потім десь ходила і прийшла із рішенням що моя зарплатна карта стала віртуальною і я можу її під'єднати до електронного гамаця і розраховуватися нею бо банк так вирішив, на моє запитання, а чому мене про такий дивайс від банку ніхто не повідомив і не питав тобто не отримував згоди знову десь пішла потім мені запропонували перевипустити нову картку уже за гроші і вже її привязати до зарплатного рахунку, на питання, а де ж моя картка сказала що вони не знають і будуть звязуватися з харковом. Домовилися що мені перетелефонують як отримають відповідь від Харкова, ввечері мені перетелефонували але нічого не змогли сказати виявилося що цю картку ніхто не випускав вона віртуальна бо на період воєнного часу банк не випускає пластикові картки, ваша стара картка дійсна ви можете нею розраховаватися, а готівку можете зняти тільки в банкоматі ОТП який є один на все Рівне і мабуть на область, бо інші банки не приймають прострочені картки, ну і навіщо вам готівка. Тепер щоб мені мої кошти перевести на картку іншого банку я з них маю ще раз заплатити комісію бо вони собі так вирішили. Хто може прояснити ситуацію? Обходьте цей банк сотою дорогою.
ask16 16 грудня 2023, 9:48
Приїжджав кілька днів тому працівник банку, з його слів, по адресі родички. Родичка пустила чомусь в дім. Шукав, добре що хоч в її присутності, паспорт і код. Звісно нічого не знайшов. Але не треба так робити. Вас не зобов’язані пускати на приватну територію і не маєте права щось шукати і забирати. Вам підрядчик чітко сказав, що пропуск здавав. Нащо приїжджати до далеких родичів? Це перевищення службових повноважень. Поліцію не викликали, поки. Не треба так робити.
Spring180 3 грудня 2023, 21:13
Розгорнулася справжня афера ОТП банку! Очевидно їх робота збивати побільше бабок з людей та накручувати відсотки!
На протязі 2021 року у мене був борг по кредитному ліміту. Кожного місяця сплачувались відсотки. Дотримувались чіткої суми по відсоткам. У кінці 2021 року нарешті оплатили кредитний ліміт — всю остаточну суму. Банк замовк. Все ніби добре.
І тут через 2 роки телефонує якась колекторська фірма і стверджує що мій борг їм продав ОТП банк! Сума в 2 рази менша тої що була по кредитному ліміту. Саме цікаве, що за ці 2 роки жодного разу ніхто не телефонував з ОТП банку. Отже, немає дзвінка тож і проблем нема! За 2 роки банк жодного разу не звертався з проблемою непогашеного кредитного ліміту!!! Також у 2021 році були написані електронні листи до ОТП банку стосовно погашення кредитного ліміту. Так, мій номер телефону був змінений на протязі цих 2-х років, тож банк міг не дозвонитись, але ж є електронна пошта з якої писались листи, тож банк міг хоч листа написати та попередити про борг!!!
Цікава ситуація виходить! Банк мовчить 2 роки! Жодного попередження про борг!!! Зато колекторська фірма знаходить контакти яких немає в ОТП!!! І вимагає погашення боргу!
Що відбувається? Що за борг? Чому банк мовчить? Якщо там дійсно накрутили відсотки, хоча і кредит ліміт закривався і відсотки всі сплачувались! Нешановний банк ОТП, ви порушуєте закон! Якщо ви впевненні що я маю борг, ви зобов«язані хоча б попередити про нього (хоча звідки він взявся бог його знає) і тільки у разі несплати ви також зобов»язані попередити про продаж боргу колекторській фірмі!!! Ви цього не зробили!!! Ви не знаєте моїх контактів, цікаво як тоді дізналась колекторська фірма???
Або інший варіант…
Можливо це були аферисти? Тоді знову питання до вас! Чому ці люди знають про останній платіж погашення кредит ліміту??? звідки ця інфа? ви перепродаєте конфіденціальну інформацію ваших клієнтів стороннім особам??? Це знову порушення закону з вашої сторони!!!

Курс валют в ОТП Банк

USD 37.95 38.45
EUR 40.9 42
Всі курси банку
Головна / Банки України 🏦 / OTP Bank 💰 / Відгуки про ОТП Банк 📝
На сторінці ви можете ознайомитись з відгуками про ОТП Банк, а також залишити коментар про свій досвід співпраці з банком. Відгуки клієнтів, допоможуть вам вирішити, в якому банку краще розмістити депозит, взяти кредит готівкою, відкрити рахунок або просто обміняти валюту. Якщо банки не дають вам кредит, візьміть позику онлайн в мікрофінансових організаціях України.