ОСЦПВ (Автоцивілка) онлайн за найкращою ціною

Підберемо та оформимо страховий поліс ОСЦПВ онлайн за три хвилини

1

Розрахуйте вартість ОСЦПВ у онлайн-калькуляторі

2

Порівняйте ціни у страхових компаніях

3

Сплатіть ОСЦПВ карткою та отримайте його на email

Розрахувати вартість

Тільки перевірені страхові компанії

Чому варто оформити ОСЦПВ онлайн на Minfin.com.ua

Гарантуємо законність: після оформлення поліс потрапляє в централізовану базу даних МТСБУ.

Перевірено Minfin.com.ua: розміщуємо пропозиції від 17 страхових компаній з найкращим споживчим рейтингом .

3 хвилини — і поліс у вас на електронній пошті. В офіс страхової компанії ходити не потрібно .

Відгуки користувачів

OlgaGavlovich
OlgaGavlovich
4/22/2021
«ARX (ранее AXA Страхование)»
Обман
В ноябре прошлого года довелось мне оформить кредит от Идея Банка, а с ним обязательно было оформление «добровольного страхования Аркс Лайф( хотя слова Добровольно-обязательно в этом предложении смотрятся печально).Так вот, кредит я планировала закрыть досрочно, о чем сразу сообщила менеджеру, и уточнила по возврату страховки после этого.Мне были даны документы для ознакомления, где было четко указано, что договор страхования может мною быть расторгнут по заявлению и с оплатой от СК суммы после пересчёта.Пришло время, кредит я закрыла, собрала документы для возврата страхового платежа, и тут мне пришло письмо, в котом указано, что сумма к возврату равна нулю!!! вот такой обман.Страховая компания ссылается на оферту ІБ0006, но ее нигде не найти, почему-то. Все документы предоставить могу.КСТАТИ, В ОФЕРТЕ от 22.10.2020 выплата всё-таки полагается… Дайте ссылку на эту оферту, где „викупна“ сумма равна нулю???
Silver20082
Silver20082
4/22/2021
«USI»
Не выплата
ДТП случилось 30.09.2020 года на следующий день поехал в так называемую «страховую компанию», написал заявление и его зарегистрировали под номером 20-6853. Написание заявления и оформление всех документов в том числе и оценка повреждения было быстро. На вопрос, какая сума компенсации? ответили что Вам позвонят и сообщат. Тогда заявление на выплату я ни стал сразу писать, а сказал что напишу после того как мне озвучат сумму ущерба! А вот дальше начинается КВЕСТ!!! На протяжении 1-2 месяцев мне так ни кто и не позвонил, пришлось самому по несколько раз на день звонить и узнавать насчитанную сумму ущерба. Спустя нескольких недель таких звонков мне таки позвонили и сообщили сумму ущерба. 29.12.2020 я таки смог завести заявлении на выплату. Прошло уже 115 дней после подачи заявления, а в ответ уже три недели слышу что дело в бухгалтерии в очереди на выплату!!! И того мы уже имеем больше полгода!!! Зачем мы платим за страховку если компинсаций нету, кому в карман…
yobemimjc
yobemimjc
4/22/2021
«ARX (ранее AXA Страхование)»
Очень долго....
Очень долго обрабатывают заявки на получение лекарств, да еще и ошиблись в препаратах, хорошо хоть новую заявку скинули оперативно, не пришлось долго ждать.

Підберемо та оформимо страховий поліс ОСЦПВ онлайн за три хвилини

Розрахувати вартість

Преса про нас

Найцікавіше про страхування

Що таке ОСЦПВ і для чого воно потрібне

ОСЦПВ (обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності) – це страховий поліс, який компенсує збитки потерпілим в результаті ДТП. Часто можна зустріти ще одну назву ОСЦПВ – «Автоцивілка»

Що дає ОСЦПВ

Покриває

ремонт постраждалої машини

лікування постраждалого водія

лікування постраждалих пасажирів

ремонт пошкодженого в результаті ДТП майна (паркан, будинок, магазин)

Не покриває

витрати на ремонт машини винуватця ДТП

збиток від угону авто

збиток від злому та крадіжки майна з авто

збиток від аварій, викликаних природними або техногенними катастрофами

Кому потрібно оформлювати ОСЦПВ

Страховий поліс обов'язковий для всіх власників авто, що зареєстровані в Україні або тимчасово ввезені в країну. Це такий же необхідний документ, як техпаспорт або водійські права.

Винятки:

  • учасники бойових дій та постраждалі на війні;
  • люди з інвалідністю I групи і супроводжуючі їх на автомобілі (в присутності власника).

Всім іншим за відсутність поліса загрожує штраф у розмірі 425 гривень.

Обмеження та особливості

Дія ОСЦПВ поширюється на будь-якого водія, який був за кермом застрахованого автомобіля при аварії.

Винятки:

  • поліс, оформлений з допомогою пільг, дійсний тільки для людини, яка його оформила. Якщо за кермом буде інший водій, страховка не спрацює;
  • якщо ОСЦПВ оформлено на водія з великим стажем (10+ років), а за кермом на момент ДТП виявиться новачок (рік і менше), страховка не спрацює.

На який період оформлюється ОСЦПВ

Оформити ОСЦПВ можна на один рік.

Винятки:

  • водії таксі та перевізники зобов'язані переоформлювати страховку з кожним новим обов'язковим технічним контролем;
  • власники авто, зареєстрованих в іншій країні, можуть оформити ОСЦПВ на термін менше року (на час перебування в Україні);
  • власники незареєстрованих або тимчасово зареєстрованих транспортних засобів можуть оформити ОСЦПВ на термін менше року (до моменту постійної реєстрації).

Вартість ОСЦПВ

Вартість поліса залежить від стажу водіння, потужності машини та регіону, в якому зареєстрований її власник.

Так, страхування цивільної відповідальності одного і того ж водія в місті Київ, Дніпро, Харків буде відрізнятися за сумою. Залежність цін і характеристик авто приведена нижче.

ХарактеристикаЯк впливає на ціну
Тип транспортного засобуЧим більший об'єм двигуна, тим дорожче
Місто реєстрації автоЧим більше розмір міста, кількість автомобілів, інтенсивність руху, тим дорожчий поліс
Водійський стажЧим більше, тим дешевше поліс
Кількість аварійЗа кожен безаварійний рік водій отримує знижку ( 5% від вартості поліса). Максимальна знижка – 20%
ПільгиНа знижку 50% можуть претендувати пенсіонери, учасники війни, люди з інвалідністю I і II групи, чорнобильці 1 та 2 категорії
ФраншизаЧим менша сума, тим дорожче страховка

Розрахувати суму для своєї страховки ви можете в онлайн-калькуляторі на Minfin.com.ua

Відповіді на часті питання

Франшиза – це сума, яка не відшкодовується за полісом. Залежно від договору може встановлюватися у % від вартості автомобіля або у вигляді фіксованої суми. Чим менший розмір франшизи, тим вища вартість страхування.
Пряме врегулювання – це можливість після ДТП звернутися за виплатою в страхову компанію, де потерпілий оформляв ОСЦПВ. Без прямого врегулювання потерпілому водієві потрібно звертатися в страхову компанію, де зареєстрований водій-винуватець ДТП.
Європротокол – це бланк європейського зразка, який заповнюється водіями-учасниками ДТП на місці аварії. Служить підставою для виплати страхового відшкодування.
Один з найпростіших способів – перевірка за державним номером. Зайдіть на сайт МТСБУ, знайдіть на головній сторінці поле «Для споживачів», потім виберіть зі списку «Перевірка ЧИННОСТІ полісу», натисніть на лінк «Запитів до Централізованої бази даних МТСБУ» і виберіть пункт «Визначити статус полісу внутрішнього страхування за номером транспортного засобу на задану дату».
Поліція має право вимагати страховий поліс тільки в двох випадках: при складанні протоколу про порушення ПДР та під час оформлення ДТП. Якщо ви оформили ОСЦПВ онлайн, поліс буде знаходитися у вас в смартфоні. Пред'явіть документ в електронному форматі поліціянтові або продиктуйте номер страхування.