Мінфін - Курси валют України

Встановити

ОСЦПВ (Автоцивілка) онлайн за найкращою ціною

Підберемо та оформимо страховий поліс ОСЦПВ онлайн за три хвилини

1

Розрахуйте вартість ОСЦПВ у онлайн-калькуляторі

2

Порівняйте ціни у страхових компаніях

3

Сплатіть ОСЦПВ карткою та отримайте його на email

Розрахувати вартість

Тільки перевірені страхові компанії

Чому варто оформити ОСЦПВ онлайн на Minfin.com.ua

Гарантуємо законність: після оформлення поліс потрапляє в централізовану базу даних МТСБУ.

Перевірено Minfin.com.ua: розміщуємо пропозиції від 17 страхових компаній з найкращим споживчим рейтингом .

3 хвилини — і поліс у вас на електронній пошті. В офіс страхової компанії ходити не потрібно .

Відгуки користувачів

Glamar
Glamar
8/8/2022
«Страховая группа «ТАС»»
Відсутні відшкодування по страховим випадкам.
Дану страхову групу обрала компанія на яку я працюю. Але якщо ви оплачуєте страхування за свій кошт, вам точно не сюди. Ще жоден страховий випадок не був компенсований. В ТАС
знаходять безліч причин, щоб відмовити, при цьому вони не зазначаються одразу, а поступово. Спочатку, при зверненні, в телефонному режимі ти спілкуєшся з однією людиною, яка дає пояснення, щодо переліку необхідних документів для відшкодування, згодом, коли вдається зібрати цю купу документів (до яких доречі входить заява, яку потрібно роздрукувати на принтері, щоб завірити живим підписом, а не завжди є така можливість), далі виявляється що цього теж не достатньо, потрібно ще якись документ, котрого не було в попередньому переліку, після додавання чергового документу, знов виявляється, що цього не достатньо потрібно ще дістати документ, котрий, як правило, не має змоги взяти, т.я. до прикладу — акт виконаних робіт, медичні заклади своїм пацієнтам не надають. З відси роблю висновок, що девіз даної страхової — пообіцяти і зробити все можливе, щоб знайти причину відмовити.
AndreyRudenko
AndreyRudenko
8/7/2022
«Украинский страховой стандарт»
Кидалово
Виновник клиент этой страховой,25.06.2022, зацепил стоячую машину, выезжая с парковки.Позвлнили, зарегистрировали ДТП.Дали кординаты компании посредника которая ведёт их дела, связался, предложили заделать экспертизу самостоятельно и отправить пакет документов и экспертизу в г.Полтава.собрал, отправил, оказалось они на днях разорвали договор о сотрудничестве.Документы вернули.Телефоны, почта СК УСС перестали отвечать, общаются по Вайберу по левому телефону.Указали отправить документы почтой на главный офис, отправил, офис не работает, телефоны молчат, письмо не доставили, забирать не хотят.это рога и копыта
SergeiStrelkov
SergeiStrelkov
8/6/2022
«Краина»
Обман и издевательство
Йти до вершин за рахунок чужого горя це і є Країна.Як можна відмовити в виплаті страхового відшкодування людині яку паралізувало, яка провела 2.5 місяця в лікарнях, і не може навіть пальцем поворушити, на підставі несвоєчасної подачі документів через три місяці?

Підберемо та оформимо страховий поліс ОСЦПВ онлайн за три хвилини

Розрахувати вартість

Преса про нас

Найцікавіше про страхування

Що таке ОСЦПВ і для чого воно потрібне

ОСЦПВ (обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності) – це страховий поліс, який компенсує збитки потерпілим в результаті ДТП. Часто можна зустріти ще одну назву ОСЦПВ – «Автоцивілка»

Що дає ОСЦПВ

Покриває

ремонт постраждалої машини

лікування постраждалого водія

лікування постраждалих пасажирів

ремонт пошкодженого в результаті ДТП майна (паркан, будинок, магазин)

Не покриває

витрати на ремонт машини винуватця ДТП

збиток від угону авто

збиток від злому та крадіжки майна з авто

збиток від аварій, викликаних природними або техногенними катастрофами

Кому потрібно оформлювати ОСЦПВ

Страховий поліс обов'язковий для всіх власників авто, що зареєстровані в Україні або тимчасово ввезені в країну. Це такий же необхідний документ, як техпаспорт або водійські права.

Винятки:

  • учасники бойових дій та постраждалі на війні;
  • люди з інвалідністю I групи і супроводжуючі їх на автомобілі (в присутності власника).

Всім іншим за відсутність поліса загрожує штраф у розмірі 425 гривень.

Обмеження та особливості

Дія ОСЦПВ поширюється на будь-якого водія, який був за кермом застрахованого автомобіля при аварії.

Винятки:

  • поліс, оформлений з допомогою пільг, дійсний тільки для людини, яка його оформила. Якщо за кермом буде інший водій, страховка не спрацює;
  • якщо ОСЦПВ оформлено на водія з великим стажем (10+ років), а за кермом на момент ДТП виявиться новачок (рік і менше), страховка не спрацює.

На який період оформлюється ОСЦПВ

Оформити ОСЦПВ можна на один рік.

Винятки:

  • водії таксі та перевізники зобов'язані переоформлювати страховку з кожним новим обов'язковим технічним контролем;
  • власники авто, зареєстрованих в іншій країні, можуть оформити ОСЦПВ на термін менше року (на час перебування в Україні);
  • власники незареєстрованих або тимчасово зареєстрованих транспортних засобів можуть оформити ОСЦПВ на термін менше року (до моменту постійної реєстрації).

Вартість ОСЦПВ

Вартість поліса залежить від стажу водіння, потужності машини та регіону, в якому зареєстрований її власник.

Так, страхування цивільної відповідальності одного і того ж водія в місті Київ, Дніпро, Харків буде відрізнятися за сумою. Залежність цін і характеристик авто приведена нижче.

ХарактеристикаЯк впливає на ціну
Тип транспортного засобуЧим більший об'єм двигуна, тим дорожче
Місто реєстрації автоЧим більше розмір міста, кількість автомобілів, інтенсивність руху, тим дорожчий поліс
Водійський стажЧим більше, тим дешевше поліс
Кількість аварійЗа кожен безаварійний рік водій отримує знижку ( 5% від вартості поліса). Максимальна знижка – 20%
ПільгиНа знижку 50% можуть претендувати пенсіонери, учасники війни, люди з інвалідністю I і II групи, чорнобильці 1 та 2 категорії
ФраншизаЧим менша сума, тим дорожче страховка

Розрахувати суму для своєї страховки ви можете в онлайн-калькуляторі на Minfin.com.ua

Відповіді на часті питання

Франшиза – це сума, яка не відшкодовується за полісом. Залежно від договору може встановлюватися у % від вартості автомобіля або у вигляді фіксованої суми. Чим менший розмір франшизи, тим вища вартість страхування.
Пряме врегулювання – це можливість після ДТП звернутися за виплатою в страхову компанію, де потерпілий оформляв ОСЦПВ. Без прямого врегулювання потерпілому водієві потрібно звертатися в страхову компанію, де зареєстрований водій-винуватець ДТП.
Європротокол – це бланк європейського зразка, який заповнюється водіями-учасниками ДТП на місці аварії. Служить підставою для виплати страхового відшкодування.
Один з найпростіших способів – перевірка за державним номером. Зайдіть на сайт МТСБУ, знайдіть на головній сторінці поле «Для споживачів», потім виберіть зі списку «Перевірка ЧИННОСТІ полісу», натисніть на лінк «Запитів до Централізованої бази даних МТСБУ» і виберіть пункт «Визначити статус полісу внутрішнього страхування за номером транспортного засобу на задану дату».
Поліція має право вимагати страховий поліс тільки в двох випадках: при складанні протоколу про порушення ПДР та під час оформлення ДТП. Якщо ви оформили ОСЦПВ онлайн, поліс буде знаходитися у вас в смартфоні. Пред'явіть документ в електронному форматі поліціянтові або продиктуйте номер страхування.