Lasvegas
Lasvegas
- Пол:
- мужской
- Город:
- Киев
- Блог
- Коментарі
- Валютний форум
- Відгуки
- Гаряча лінія
- +4
- 2 липня 2010, 10:12
- # Обсуждение валютного рынка 2 июля 2010
к сожалению ДА
- +34
- 2 липня 2010, 10:09
- # Обсуждение валютного рынка 2 июля 2010
МБ 7,918/7,928
- +54
- 2 липня 2010, 10:01
- # Обсуждение валютного рынка 2 июля 2010
МБ 7,915/7,925
- +4
- 1 липня 2010, 16:37
- # Обсуждение валютного рынка 1 июля 2010
Верховна рада призначила чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів на неділю 31 жовтня 2010 року.
За відповідне рішення проголосували 247 депутатів. www.pravda.com.ua/news/2010/07/1/5188939/
За відповідне рішення проголосували 247 депутатів. www.pravda.com.ua/news/2010/07/1/5188939/
- +4
- 1 липня 2010, 12:49
- # Обсуждение валютного рынка 1 июля 2010
панику нагнетают, а там никого нету, все ждут тока от Финна — «Всем ПА» :_
- +35
- 1 липня 2010, 12:04
- # Обсуждение валютного рынка 1 июля 2010
Реально рынок успокоился — мы половину своих закрыли по 7,91 — остальных на завтра, так что цитирую Самурая — Все будэ Бодрэ :)
- 0
- 1 липня 2010, 11:56
- # Обсуждение валютного рынка 1 июля 2010
да понятно, просто чего смотреть если могли эту панику задавить на корню
- 0
- 1 липня 2010, 11:54
- # Обсуждение валютного рынка 1 июля 2010
типа того, ведь если мы понимали что будет паничка — то они то и подавно думаю
- +2
- 1 липня 2010, 11:54
- # Обсуждение валютного рынка 1 июля 2010
скока там того отложеного спроса, копейки
- +11
- 1 липня 2010, 11:52
- # Обсуждение валютного рынка 1 июля 2010
Просто НБУ сразу могли бы погасить панику, если б выставили 7,9053/7,907 например, и было бы как всегда — продавцов было бы больше
- +22
- 1 липня 2010, 11:50
- # Обсуждение валютного рынка 1 июля 2010
никто не берёт, наши «большие» сказали максимум 7,91-7,915 — так что спроса по таким курсам почти не было, вот и захлебнулся рост, как то так
- 0
- 1 липня 2010, 11:46
- # Обсуждение валютного рынка 1 июля 2010
чесно говоря думаю максимум через неделю она опять никому не нужна будет
- +3
- 1 липня 2010, 11:44
- # Обсуждение валютного рынка 1 июля 2010
Деньги будут :) — З 1 липня зросли акцизи на пиво, тютюнові вироби та воду
- 0
- 1 липня 2010, 11:43
- # Обсуждение валютного рынка 1 июля 2010
на вопрос кто виноват в росте, ответ будет — « OHIXA» :)
- 0
- 1 липня 2010, 11:41
- # Обсуждение валютного рынка 1 июля 2010
и зачем спашивается ртменять ПФ ?!?!?!?!?!?
- 19:11 «Робота за лайки»: Нова пошта попередила про нову шахрайську схему
- 18:43 НБУ пропонує відокремити фінансовий бізнес Укрпошти в нову компанію задля отримання ліцензії
- 18:19 Binance обіцяє залишитися в ЄС попри проблеми з отриманням ліцензії
- 17:56 Падіння SpaceX позбавило Маска статусу трильйонера
- 17:37 Долар на міжбанку подорожчав на 5 копійок
- 17:10 Міненерго вперше за майже 20 років інвестувало кошти фінрезерву в ОВДП
- 15:43 Євро подешевшало на 22 копійки: НБУ встановив курси валют на четвер
- 13:56 У BlackRock назвали оптимальну частку біткоїна в інвестиційному портфелі
- 13:05 У першому кварталі 2027 року в Україні запровадять допомогу на оплату оренди житла для ВПО
- 12:43 Підсанкційний російський олігарх Дерипаска заробляє на українських дорогах — депутатка ВР

