Lasvegas
Lasvegas
- Пол:
- мужской
- Город:
- Киев
- Блог
- Коментарі
- Валютний форум
- Відгуки
- Гаряча лінія
- 0
- 11 серпня 2010, 12:15
- # Обсуждение валютного рынка 11 августа 2010
Это ты космодеду немцу расскажи :)
- +9
- 11 серпня 2010, 12:06
- # Обсуждение валютного рынка 11 августа 2010
До Нового года доллар доллар подешевеет до 7,7 гривен bin.com.ua/news/fi..r-podesheveet.html
- +23
- 11 серпня 2010, 11:59
- # Обсуждение валютного рынка 11 августа 2010
До Нового года доллар доллар подешевеет до 7,7 гривен bin.com.ua/news/finance/finances/104041-mnenie-do-novogo-goda-dollar-dollar-podesheveet.html
- +35
- 11 серпня 2010, 10:58
- # Обсуждение валютного рынка 11 августа 2010
НБУ — 7,89
- 0
- 11 серпня 2010, 10:52
- # Обсуждение валютного рынка 11 августа 2010
Долларизация экономики Украины в I полугодии снизилась на 2,1 п.п. — НБУ bin.com.ua/news/economics/economic/104035-dollarizaciya-yekonomiki-ukrainy-v-i-polugodii.html
- +7
- 11 серпня 2010, 9:38
- # Обсуждение валютного рынка 11 августа 2010
В Киеве всего валом :):):)
- +6
- 10 серпня 2010, 17:53
- # Обсуждение валютного рынка 10 августа 2010
уже много лет :)
- 0
- 10 серпня 2010, 17:46
- # Обсуждение валютного рынка 10 августа 2010
завтра расскажешь :) после утреннего похода в больничку и скупки всей валерианки :)
- 0
- 10 серпня 2010, 17:33
- # Обсуждение валютного рынка 10 августа 2010
не просто хорошо — ГУД!
- 0
- 10 серпня 2010, 17:32
- # Обсуждение валютного рынка 10 августа 2010
«ВСЁ ГУД» (с) :)
- 0
- 10 серпня 2010, 17:32
- # Обсуждение валютного рынка 10 августа 2010
или не вся переведена в гривну — так точнее сказать, ВОТ
- 0
- 10 серпня 2010, 17:31
- # Обсуждение валютного рынка 10 августа 2010
думаю в основном зашла, но не вся
- 0
- 10 серпня 2010, 17:30
- # Обсуждение валютного рынка 10 августа 2010
почему, наоборот — будут заходить спекулятивные деньги, то есть валюта
- +9
- 10 серпня 2010, 17:28
- # Обсуждение валютного рынка 10 августа 2010
В ПР хотят возобновить валютное кредитование — Я думаю МВФ давит, потому как неместным банкам надо валюту куда то девать. чисто ИМХО
- 0
- 10 серпня 2010, 17:26
- # Обсуждение валютного рынка 10 августа 2010
Гривна
- 19:11 «Робота за лайки»: Нова пошта попередила про нову шахрайську схему
- 18:43 НБУ пропонує відокремити фінансовий бізнес Укрпошти в нову компанію задля отримання ліцензії
- 18:19 Binance обіцяє залишитися в ЄС попри проблеми з отриманням ліцензії
- 17:56 Падіння SpaceX позбавило Маска статусу трильйонера
- 17:37 Долар на міжбанку подорожчав на 5 копійок
- 17:10 Міненерго вперше за майже 20 років інвестувало кошти фінрезерву в ОВДП
- 15:43 Євро подешевшало на 22 копійки: НБУ встановив курси валют на четвер
- 13:56 У BlackRock назвали оптимальну частку біткоїна в інвестиційному портфелі
- 13:05 У першому кварталі 2027 року в Україні запровадять допомогу на оплату оренди житла для ВПО
- 12:43 Підсанкційний російський олігарх Дерипаска заробляє на українських дорогах — депутатка ВР

