Multi від Мінфін
(8,9K+)
Оформи кредит — виграй iPhone 16 Pro Max!
Встановити
Lasvegas
Lasvegas
Зареєстрований:
15 грудня 2009

Останній раз був на сайті:
7 лютого 2025 о 04:11
Перегляд профілю:
Сьогодні: 1
Всього: 122885
Підписчики (190):
mybank
mybank
register
register
47 років, Харьков
naf422
naf422
Servit
Servit
69 років
AlexParkh
AlexParkh
antonioban
antonioban
ballistic
ballistic
5 років
Banderlog
Banderlog
Чернівці
Victor888
Victor888
hannibal
hannibal
Kiev
70059242
Дмитрий Кожух
120969
120969
всі підписчики

Lasvegas

Пол:
мужской
Город:
Киев
Блог
Коментарі
Валютний форум
Відгуки
Гаряча лінія
0
11 січня 2010, 10:36
# Обсуждение валютного рынка 11 января 2010
какие то есть — миллион продажи, миллион покупки примерно — это ж не дело
+1
11 січня 2010, 10:36
# Обсуждение валютного рынка 11 января 2010
но я думад клиенты задолбывать начнут с 9 утра, но уже полтора часа прошло — как то тихо — ни покупателей ни продавцов, может конечно к 11-ти и начнут подтягиваться…
+1
11 січня 2010, 10:31
# Обсуждение валютного рынка 11 января 2010
какие обьёмы, тока 10-30 времени
+5
11 січня 2010, 10:27
# Обсуждение валютного рынка 11 января 2010
да понятно что это пристрел, НО давно такого спрэда не было — думаю что НБУ всё равно всё подломает
+7
11 січня 2010, 10:25
# Обсуждение валютного рынка 11 января 2010
хохма — это продажа по 7,985 :):):):)
0
11 січня 2010, 10:08
# Обсуждение валютного рынка 11 января 2010
Аваль — продажа — 0,265
+2
11 січня 2010, 10:03
# Обсуждение валютного рынка 11 января 2010
Ланос -6000? я брал в 2004 за 7900 самый «нижний» и в 2007 продал 3-х летний за те же 7900, о каких 6-ти тысчах идёт речь?????
+7
11 січня 2010, 9:46
# Обсуждение валютного рынка 11 января 2010
СМИ: Продажу ИСД курировали Путин и Тимошенко podrobnosti.ua/economy/2010/01/11/656810.html
+3
6 січня 2010, 15:57
# Обсуждение валютного рынка 6 января 2010
сегодня точно не купил, вчера скорее всего тоже, хотя как знать
+2
6 січня 2010, 15:51
# Обсуждение валютного рынка 6 января 2010
так это соответственно законодательства, но повторюсь, утром могут прислать ещё официальные письма или что то ещё там
+3
6 січня 2010, 15:46
# Обсуждение валютного рынка 6 января 2010
мы посовещались и всё равно решили — Это не утверждение, это только письмо-обращение ПФУ в КабМин.
Решение еще не принято.
Если в понедельник ничё не будет — будем брать 0,2% — ВОт
0
6 січня 2010, 15:25
# Обсуждение валютного рынка 6 января 2010
не загоняйте — я уверен что всё было правильно — 0,2 нужно было брать до этого письма! а ПФ обязан был обьяснить как брать ДО первого роб. дня
+2
6 січня 2010, 15:12
# Обсуждение валютного рынка 6 января 2010
ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ 31.12.2009 № 24746/03-02 Кабінет Міністрів України Щодо розміру збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з операцій купівлі-продажу безготівкової іноземної валюти за гривню Згідно пункту 6 статті 4 Закону України «Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування» (далі – базовий Закон) юридичні та фізичні особи, що здійснюють операції з купівлі-продажу безготівкової іноземної валюти за гривню, сплачують збір на обов’язкове державне пенсійне страхування з 2008 року в розмірі 0,5 відсотка від суми операції. У 2009 році згідно Закону України «Про Державний бюджет України на 2009 рік» (ст.77) збір з придбання безготівкової валюти було знижено з 0,5 відсотка до 0,2 відсотка. Оскільки бюджет 2010 року на сьогодні не прийнято, Кабінет Міністрів України затвердив постанову, за якою у 2010 році він працюватиме за тимчасовим розписом. На думку Пенсійного фонду України, за таких умов мають діяти норми базового Закону. А тому, у 2010 році розмір збору із зазначених операцій має становити 0.5 відсотка. Керуючись вимогами пункту 4 постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.1998 № 1740 «Про затвердження Порядку сплати збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій», Пенсійний фонд України надіслав для погодження проект відповідного спільного листа Національному банку України. Голова правління О.Зарудний”
Сторінки: 100910101011101210131014