В даний час більше 70% людей у світі живуть в умовах зростаючої нерівності в доходах і якості життя. 26 найбагатших людей у світі володіють сукупним багатством, що еквівалентно доходам половини світового населення.
26 найбагатших людей планети володіють доходом половини населення світу — ООН
Таку заяву зробив генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш, виступаючи з лекцією, приуроченою до річниці з дня народження колишнього президента ПАР Нельсона Мандели, передає Уніан.
За словами лідера ООН, міжнародне співтовариство повинне усунути причини виникнення нерівності на планеті, перш ніж нерівність зруйнує світову економіку і призведе до остаточного розшарування суспільства.
Читайте також: 60 мільйонів людей можуть виявитися в крайній бідності через пандемію — СБ
На думку генсека, високий рівень фінансового розшарування у світі породжує економічну нестабільність, корупцію, фінансові кризи, зростання злочинності, призводить до погіршення фізичного і психічного здоров'я людей.
Згідно з даними, які Антоніу Гутерріш навів у своїй промові, в період з 1980 по 2016 рік на один відсоток найбагатших людей світу припадало 27 відсотків загального сукупного зростання доходів.
Читайте також: Зеленський: $250 — це маленька зарплата, але не бідність
Більше половини 20-річних людей в країнах з високим рівнем людського розвитку зараз мають вищу освіту, тоді як у країнах з низьким рівнем розвитку людського потенціалу цей показник становить лише три відсотки.
Читайте також: Як закінчити «день бабака». У кому чи в чому причина бідності українців
При цьому глава ООН наголосив, що якість життя людей сьогодні також залежить від статі, етнічного походження, раси, наявність інвалідності та багатьох інших аспектів. Життя мільйонів людей на планеті багато в чому визначається чинниками, які виникають безпосередньо у момент їх народження.
Коментарі - 54
> При этом глава ООН подчеркнул, что качество жизни людей сегодня также зависит от их пола, этнического происхождения, расы, наличия инвалидности и многих других аспектов.
Как и от уровня интеллекта. И это вполне очевидные вещи, потому что мир сам по себе несправедлив и баланс в нём недостижим. Выравнивать эту несправедливость за счёт какой из групп, принудительно, - продолжать плодить неравенство.
Тут очень тонкая грань, конечно, и один из сложнейших вопросов государственности.
это неверное утверждение. Мир сам по себе - нейтрален. А смыслом (положительным или отрицательным) наполняем его мы, люди. Что вы вложите в окружающий мир, таким он и будет вокруг вас.
Как говорится, что посеешь - то и пожнешь.
Проблема в том что после некой цифры они становятся опасными.
5 миллиардов хватит на любую жизнь.
А если у тебя 150 миллиардов то ты можешь нанять армию больше чем в половине стран мира.
И чем больше у человека будет денег тем труднее его будет призвать к ответственности и тд если он начнет делать что вздумается.
Когда то так же и про Yahoo говорили. Ни что не вечно...
Бил «главный по чипизации» Гейтс уже помог Индии с вакцинацией от полиомиелита. В итоге закончилось «чипизацией», «убийствами детей», баснями о «сокращении популяции и стерилизации». Иногда нужно принять более мудрое решение - не помогать.
Але не завжди зрозуміло, яка діяльність є хорошою, а яка «ЗЛОвживанням». Діяльність в рамках законів не гарантує благо для суспільства і може приностити шкоду.
Почему нельзя? Можно подробней?
Тем более, он дал еврооптимистам (Вы ж из них, вроде) то, что они так хотели — зелёную энергетику, чтобы «как у Европе было» ;)
История первоначального накопления капитала в США, как и в других странах, была связана не с идеалистическими методами сбережения, а путем насилия, жестокой эксплуатации и физического уничтожения сотен тыс. людей.
Прочитайте хотя бы раз историю возникновения США.
А чего стОит история создания ФРС США, и ее борьба за право печатать мировые деньги (сколько при этом было убито президентов и развязано войн)…
Или посмотрите английский сериал «Острые козырьки», рекомендую. Очень показательный сериал.
То, что происходило в СНГ в 90-х годах ХХ века — это повторение историй Англии, США периода 18 — начала 20 веков.
— так ось нижче хтось вже відповів:
«Миллиарды — это монополизация каких-то отраслей или доступ до гос.имущества… это те, кто монополизировал какие-то отрасли или недра земли. И, наверное, нужно помнить, что у каждой такой монополизации есть свои скелеты в шкафу»
Хоча чекайте, це ж Ви самі написали! :)
Тому у мене виникла гіпотеза - якщо погуглити Ваші коменти на мінфіні, то може серед них також знайдеться відповідь і на Ваше друге питання «Можно подробней?»?
Довіряйте більше собі, по факту Ви більше знаєте, ніж Вам здається! ;)
- мені Ваша теж )
«А Вы снова прячетесь в свои кусты на даче :)»
- Ви теж :)
«Хотите ещё вопрос ?»
- так ми ще ж не змогли зійтися в питанні поточної оцінки діяльності Ахмєта, а Ви чомусь квапитесь сперечатись щодо можливої гіпотетичної реальності.
Схоже у Вас нема на меті зійтися в поглядах. Виходить мета Вашої дискусії інша, ніж у мене. Вам так не здається? )
А ось навіщо Ви задавали мені питання на яке самі відповіли в іншому місці? Ви ж могли одразу підтримати мій комент, бо він співпадає з тим, що Ви писали. Але Ви чомусь включили скептика. Яка тут була Ваша мета?
Как Вы считаете, какое бы было отношение Запада к Ахметову, если бы ПУМБ занимал 40% банковского рынка Украины, как Приват?
Це не так просто як може здатися на перший погляд.
вот никто не знает что любой бизнес такого уровня, это сросшийся с госсектором капитал, и они зарабатывают бабло, а не думают о каком то там прогрессе или пользе, они уничтожают планету и людей, сводя все к получению прибыли, вобщем я не знаю, расширяйте кругозор, хватит читать только Айн Рэнд.
ПС: как пример: Путин, наверняка в этом списке.