Lasvegas
Lasvegas
- Пол:
- мужской
- Город:
- Киев
- Блог
- Коментарі
- Валютний форум
- Відгуки
- Гаряча лінія
- +7
- 6 січня 2011, 12:18
- # Обсуждение валютного рынка 6 января 2011
Так я лично за то что бы ПФ был
- +7
- 6 січня 2011, 12:17
- # Обсуждение валютного рынка 6 января 2011
Шо ж ты такой писсимист? :):):):) С чего кто то вообще взял, что курс будет двигаться… ему и тут нормально…
- 0
- 5 січня 2011, 17:22
- # Обсуждение валютного рынка 5 января 2011
Заява
Національного банку України
щодо збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з безготівкових операцій з купівлі-продажу іноземної валюти за гривню bank.gov.ua/Publication/pres_service/2010/zayava_zbir_311210.pdf
Національного банку України
щодо збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з безготівкових операцій з купівлі-продажу іноземної валюти за гривню bank.gov.ua/Publication/pres_service/2010/zayava_zbir_311210.pdf
- 0
- 5 січня 2011, 16:06
- # Обсуждение валютного рынка 5 января 2011
Так вминяемые люди давно это поняли :)
- 0
- 5 січня 2011, 15:26
- # Обсуждение валютного рынка 5 января 2011
НБУ 7,961/7,965 :)
- 0
- 5 січня 2011, 11:59
- # Обсуждение валютного рынка 5 января 2011
Вадим же написал — будет скупать ЕВРЫ :)
- +6
- 5 січня 2011, 11:58
- # Обсуждение валютного рынка 5 января 2011
МБ 7,964/7,969
- +17
- 5 січня 2011, 10:18
- # Обсуждение валютного рынка 5 января 2011
ПМБ 7,965/7,975
- 0
- 5 січня 2011, 10:10
- # Обсуждение валютного рынка 5 января 2011
Выше 8,049999999 нельзя! :)
- 0
- 5 січня 2011, 10:09
- # Обсуждение валютного рынка 5 января 2011
Шо то часто мнения меняешь :)
- 0
- 30 грудня 2010, 17:56
- # Обсуждение валютного рынка 30 декабря 2010
Розумиты так что работникам дали премию за весь прошлый год и ещё чуток наперёд — потому что налоги увеличиваються
- 0
- 30 грудня 2010, 17:49
- # Обсуждение валютного рынка 30 декабря 2010
Своим...- своё :)
- 0
- 30 грудня 2010, 17:41
- # Обсуждение валютного рынка 30 декабря 2010
У каждого свои недостатки ;)
- 0
- 30 грудня 2010, 17:36
- # Обсуждение валютного рынка 30 декабря 2010
Банк работает без клиентов — письмо НБУ
- +6
- 30 грудня 2010, 17:12
- # Обсуждение валютного рынка 30 декабря 2010
Я в курсе :) и вчера тоже
- 19:12 Сенат США підтримав заборону на запуск цифрового долара до кінця 2030 року
- 18:50 Лише 10% українців готові довірити ШІ здійснення платежів — дослідження Visa
- 17:39 Євро різко подешевшало на міжбанку
- 16:00 Євро подешевшало на 31 копійку: НБУ встановив курси валют на середу
- 15:53 Фейкові виплати у TikTok: українців ошукали на понад 1 млн грн
- 14:44 Любителям швидкості готують підвищення штрафів: скільки доведеться платити
- 12:56 Смілянський про рішення НБУ: Я ніколи не програвав. Я або перемагав, або вчився
- 12:46 Toss Bank та Solana створять блокчейн-платформу для міжнародних розрахунків: що нового
- 11:41 НБУ дає 5 днів на відсторонення Смілянського з посади директора Укрпошти
- 10:34 Біткоїн як нерухомість: мільярдер Салінас пояснив свою інвестиційну стратегію

