Lasvegas
Lasvegas
- Пол:
- мужской
- Город:
- Киев
- Блог
- Коментарі
- Валютний форум
- Відгуки
- Гаряча лінія
- +11
- 31 січня 2011, 11:14
- # Обсуждение валютного рынка 31 января 2011
МБ 7,95/7,957
- 0
- 31 січня 2011, 10:35
- # Обсуждение валютного рынка 31 января 2011
Светлана Васильевна — Вас также с ДР, удачи и всех благ
- +21
- 31 січня 2011, 10:18
- # Обсуждение валютного рынка 31 января 2011
Пристрел 7,94/7,95
- 0
- 31 січня 2011, 10:14
- # Обсуждение валютного рынка 31 января 2011
Спасибо, Света
- 0
- 28 січня 2011, 16:55
- # Обсуждение валютного рынка 28 января 2011
Владельцы АЗС пообещали пока не повышать цену на бензин выше 9 гривен www.zn.ua/online/articles/74216
- 0
- 28 січня 2011, 16:54
- # Обсуждение валютного рынка 28 января 2011
Контракты UA
портал для бизнеса
*
*
Подписаться на бумажную и электронную версии
Юрий Бойко выступил против МВФ в вопросе повышения газа www.kontrakty.ua/novosti/ekonomika/27040-yurij-bojko-vystupil-protiv-mvf-v-voprose-povysheniya-gaza
портал для бизнеса
*
*
Подписаться на бумажную и электронную версии
Юрий Бойко выступил против МВФ в вопросе повышения газа www.kontrakty.ua/novosti/ekonomika/27040-yurij-bojko-vystupil-protiv-mvf-v-voprose-povysheniya-gaza
- 0
- 28 січня 2011, 16:45
- # Обсуждение валютного рынка 28 января 2011
Весной скажут на осень, осенью на след.весну и т.д. )
- +7
- 28 січня 2011, 16:43
- # Обсуждение валютного рынка 28 января 2011
Зря
- 0
- 28 січня 2011, 16:33
- # Обсуждение валютного рынка 28 января 2011
Предпосылки для выпуска банкнот номиналом 1 тыс. грн отсутствуют – НБУ bin.com.ua/news/finance/finances/109936-predposylki-dlya-vypuska-banknot-nominalom-1-tys.html
- 0
- 28 січня 2011, 15:43
- # Обсуждение валютного рынка 28 января 2011
Нормальный хлеб так и стоит
- 0
- 28 січня 2011, 15:34
- # Обсуждение валютного рынка 28 января 2011
Как и раньше — печатать Франклинов :)
- 0
- 28 січня 2011, 15:32
- # Обсуждение валютного рынка 28 января 2011
Есть
- +8
- 28 січня 2011, 15:26
- # Обсуждение валютного рынка 28 января 2011
До которого не доживёте :)
- 0
- 28 січня 2011, 13:35
- # Обсуждение валютного рынка 28 января 2011
Да думаю не так сразу, уже с первых чисел… ещё ж будут пугать НГ что бы не опускать так сразу :)
- +15
- 28 січня 2011, 13:26
- # Обсуждение валютного рынка 28 января 2011
НБУ 7,93/7,95
- 19:12 Сенат США підтримав заборону на запуск цифрового долара до кінця 2030 року
- 18:50 Лише 10% українців готові довірити ШІ здійснення платежів — дослідження Visa
- 17:39 Євро різко подешевшало на міжбанку
- 16:00 Євро подешевшало на 31 копійку: НБУ встановив курси валют на середу
- 15:53 Фейкові виплати у TikTok: українців ошукали на понад 1 млн грн
- 14:44 Любителям швидкості готують підвищення штрафів: скільки доведеться платити
- 12:56 Смілянський про рішення НБУ: Я ніколи не програвав. Я або перемагав, або вчився
- 12:46 Toss Bank та Solana створять блокчейн-платформу для міжнародних розрахунків: що нового
- 11:41 НБУ дає 5 днів на відсторонення Смілянського з посади директора Укрпошти
- 10:34 Біткоїн як нерухомість: мільярдер Салінас пояснив свою інвестиційну стратегію

