Жителі цілого ряду країн, отримуючи середню зарплату, можуть зібрати $1 млн менш ніж за 20 років. Аналітики Picodi.com порахували, скільки для цього знадобиться часу українцям і на якому місці в світі ми знаходимося за цим показником.
Скільки потрібно працювати українцям, щоб заробити $1 млн
До рейтингу потрапили 102 країни. Якщо враховувати всі отримані гроші, швидше за все зароблять мільйон доларів мешканці Швейцарії — 14 років і 3 місяці. На другому місці Сінгапур із результатом 16 років і 11 місяців. Трохи довше мають попрацювати жителі Люксембургу — 17 років і 4 місяці. Замикають п’ятірку лідерів США (19 років і 10 місяців) та Ісландія (20 років і 11 місяців).
Україна займає 86-у позицію рейтингу. Отримуючи середньостатистичну заробітну плату по країні, заробити мільйон доларів можна за 215 років і 10 місяців. Сусідня Польща займає 40-е місце (77 років і 9 міс.), Угорщина на 47-й позиції (94 роки і 4 міс.), а Румунія на 52-й (109 років і 7 міс.)
Більше 500 років треба працювати жителям Нігерії (519 років і 1 міс.), Уганди (523 р. і 3 міс.), Єгипту (603 р. і 6 міс.) та Пакистану (621 р. та 3 міс.)
Як рахували
Дані про розмір середньої заробітної плати після вирахування податків і обов’язкових внесків були взяті з сайту numbeo.com, де вони збираються тисячами користувачів з усього світу. Для конвертації валют використовувався середній курс Google Finance за березень 2023 р.
Читайте також: Зарплати і вартість життя: як вони змінилися за рік в Україні і сусідніх країнах
Коментарі - 42
Но все страны проходили такой этап развития.
И дешевой рабочей силы там в 20−30 раз больше чем население Украины.
300 миллионов китайцев едет только рис, так как другое позволить себе не могут, возможно инфа уже старела, но не думаю что на много
WTF?
Итого летом 300.550, зимой 2500. В среднем больше штуки в месяц и выходит, но за отопление основное…
Наверное неисправный электросчётчик, или кроме компьютеров и двух лампочек всё остальное (включая холодильник) было выключено. Когда ещё жил в Украине и работал копирайтером, у меня было минимум 370 грн за свет (холодильник, освещение, ноутбук с дополнительным монитором, инукционная электроплитка), и это летом — зимой было и до 1000 грн (отапливал только одну комнату в доме).
А у тебя что, газ?
А у нас всё на электричестве было — на кухне индукционная электроплитка и морда неисправной русской печи. Газовая плита на неотапливаемой веранде, на индукции было готовить дешевле, чем на газе — плата за доставку немаленькая и газ плохо догорал (риск отравиться невидимым дымом от газовой плиты), вот и при наличии щелей проще было двери не закрывать. А с учётом требования светомаскировки, проще не пользоваться газом в тёмное время суток. Отопление — не подлежащая ремонту газовая груба (арендный дом был на склоне горы, вот и просел и наклонился, отчего кирпичная облицовка деревянной избы и кирпичная кладка печей дали сильные трещины). Трещины в 2,5 дюйма задули пеной и обогревались электричеством, а стёкла в окнах посадили на силиконовый герметик. Так и жили.