Грамотному інвестору важливо вибрати перспективний напрям для вкладення свого капіталу. Ще краще, якщо цих напрямів буде кілька. На які три цікаві для інвестицій галузі варто сьогодні звернути увагу інвесторам, розповів директор Київської філії Фрідом Фінанс Богдан Сидоренко під час практичноїбізнес-конференції FinRetail 2020.
Топ-3 галузі для інвестування: на чому можна заробити
Куди вкладати гроші
Практикуючий інвестор Богдан Сидоренко звернув увагу на три найпрогресивніші і перспективні з точки зору інвестиційної привабливості сфери.
- Біотехнології. Без них людство не обійдеться. Постійно з'являються нові віруси, хвороби, які створюють проблеми зі здоров'ям. Цей сектор здатний їх вирішувати.
- Комп'ютерна інженерія. Даний сегмент зараз один з найцікавіших. Він охоплює дуже широкий спектр питань — від мікросхеми, яка знаходиться в телефоні, і закінчуючи моделюванням молекулярної основи при розробці препарату. Лідером у цьому сегменті є авіаційна промисловість.
- Генна інженерія. Ця сфера ще молода, але за нею велике майбутнє. Через 30-50 років даний сектор допоможе зробити багато проривів.
Читайте також: Як почати інвестувати в США: особистий досвід
Поради для інвестора
На думку представника Фрідом Фінанс, одним з найцікавіших і найприбутковіших напрямів для інвестора є купівля первинних акцій (IPO). Це дуже хороший шанс заробити.
При інвестуванні у первинні акції слід дотримуватися кількох правил.
«Не варто вкладатися в 1-2 активи. Краще завжди формувати структурний портфель, який допоможе збалансувати всі нюанси і виконати цілі щодо доходу», — рекомендує Богдан Сидоренко.
Крім того, він радить, особливо інвесторам-початківцям, купувати акції та облігації найбільших за ринковою капіталізацією компаній. Ідеально, якщо вони займаються, наприклад, технологічними інноваціями або фундаментально важливою справою для тієї чи іншої держави.
«Вести мову про якісь складні інструменти на початковому етапі я б не став», – підкреслив експерт.
Також важливо звернутися за допомогою до фахівців. За словами представника Фрідом Фінанс, немає гострої необхідності розбиратися у фондовому ринку. У розвинутих країнах вкладників супроводжують інституційні інвестори. Вони допомагають і консультують щодо компаній, які можуть представляти для клієнта інтерес. Також вони розбираються в технічних нюансах і забирають на себе більшу частину рутини, в якій немає необхідності брати участь інвестору.
Читайте також: Як інвестувати в акції іноземних компаній. Інструкція
Коментарі - 13
Третий закон начинающего инвестора на бирже: Колоссальность убытков станет ясна только в самый последний момент. Надежда умирает последней.
Я думаю, что если у меня нет миллионов и никто не даёт миллионы, лучшая инвестиция — класть зарплату в недвигу, в которой буду жить, и туда, где могу сдавать в аренду. Нечего делать кроме этого.
Где уже лет 10 застой.
При этом совет ''не ограничиваться 1-2 направлениями''.
;)
Очевидно вы ничего не знаете о биотехнологиях и сколько там прорывов.
В этом году только из того что на слуху — вакцины от covid которые показывали — сделаны по новой технологии, до этого не используемой.
Имунотерапия от рака — которая для отдельных видов опухолей просто абсурдно эффективная, а это только начало так как ее активно исследуют только несколько последних лет.
И это только самое очевидное. Есть еще сотни других открытий о которых вы знаете примерно 0.
Вбросы для л***в.
Вакцины на основе векторов?
Кстати, так сделана ''неэффективная'' русская вакцина.
Это в тему про ''тупыыых'' ватников.
Как бы не такая уж и новость.
Другое дело, об этом начали читать обыватели)
Насчет иммунотерапии рака моноклональными антителами — там тоже эффективность не ''абсурдно эффективная''.
Ничего лучше скальпеля еще не изобрели)
Мария приготовьтесь к ошеломляющей информации - moderna и pfizer не на основе векторов) Я понимаю боты поддерживают срач но честно хоть бы 5 мин почитали
И для рака легких и мозга - да, абсурдно эффективная. Или покажите что это не так или идите лесом.
Из углеродистой стали, марку не подскажу.
Честно - мне глубоко пixyй, на каких иммунобиологических принципах основана работа двух из более чем ста разрабатываемых вакцин.
Ну да, то-то все больные раком этих органов начали массово выздоравливать.
А онкологи массово переквалифицируются в санитары.
Нет?
Свой лес на карте сами найдете?)