Розпродаж акцій, який відбувся на фондовому ринку минулого четверга, допоміг «посилити» бичачі тенденції. Тому в середньостроковій та довгостроковій перспективах ціни на акції у світі можуть піднятися на 47% від поточних рівнів. Про це повідомляють аналітики американського банку JPMorgan, пише Markets Insider.
Ринки акцій можуть злетіти на 47% від поточного рівня. JPMorgan назвав аргументи
У JPMorgan вважають, що падіння індексу Доу-Джонса на минулому тижні та інших фондових індексів, було «здоровим». Окрім того, експерти банку посилаються на зростання інтересу до таких ризикових акцій, як Hertz і Nikola Motor.
Читайте також: На акції яких компаній зробив ставку найвпливовіший трейдер Уолл-Стріт
Чотири довготривалих драйвери фондового ринку
-
Низький загальний фон позиціювання власного капіталу. Це означає, що інвестори мають недостатньо акцій.
-
Швидке відновлення фінансових ринків. Компанії зможуть отримати доступ до кредитів за вигідними для себе процентними ставками.
-
Перегляд і зміна процентних ставок.
-
Швидке відновлення економіки США.
Окрім того, у JPMorgan зазначили, що позиції небанківських інвесторів (пенсійні фонди, домогосподарства, корпорації) в акціях, облігаціях та готівці «усе ще демонструють тенденцію на зростання вартості цінних паперів у середньо- та довгостроковій перспективах».
Читайте також: Як платити податки з доходів від інвестицій в акції іноземних компаній
«Не лише поточний рівень розподілу власного капіталу інвесторів на 40% нижче від середніх показників. Однак він значно менший за значення у 49%, що було встановлено станом на початок 2018 року», – стверджують аналітики банку.
Читайте також: Акції яких «непотоплюваних» компаній варто купити під час кризи
У JPMorgan вважають, що розподіл власного капіталу знизиться до максимуму 2018 року – 49%. Цьому сприятимуть низькі процентні ставки та підвищення ліквідності з боку Федрезерву. У результаті акції зростуть на 47%.
Заробіток на онлайн-МФО: 23% річних в гривні
Коментарі - 9
особенно когда осенью вторая волна короны накроет.
https://minfin.com.ua/blogs/bonv/142017/