Lasvegas
Lasvegas
- Пол:
- мужской
- Город:
- Киев
- Блог
- Коментарі
- Валютний форум
- Відгуки
- Гаряча лінія
- 0
- 27 серпня 2010, 17:33
- # Обсуждение валютного рынка 27 августа 2010
НБУ зажигает
- 0
- 27 серпня 2010, 17:11
- # Обсуждение валютного рынка 27 августа 2010
весь через тебя :)
- 0
- 27 серпня 2010, 17:09
- # Обсуждение валютного рынка 27 августа 2010
так БУМАГИЖНЕТ? или до фига? :)
- 0
- 27 серпня 2010, 17:09
- # Обсуждение валютного рынка 27 августа 2010
SharkyDN: а чего так грусно — это нормально есть выбор — дешовая египетская и дорогая наша, выбор должен быть всегда
- 0
- 27 серпня 2010, 16:55
- # Обсуждение валютного рынка 27 августа 2010
Я тоже общался по картошке — реально выкапывают чуть больше чем садили
- 0
- 27 серпня 2010, 16:51
- # Обсуждение валютного рынка 27 августа 2010
не знаю, видать лимит времени исчерпался или многА напостили
- +4
- 27 серпня 2010, 16:50
- # Обсуждение валютного рынка 27 августа 2010
есть
- 0
- 27 серпня 2010, 16:42
- # Обсуждение валютного рынка 27 августа 2010
я бываю регулярно — ну подорожало и к чему этот вопрос мне?
- 0
- 27 серпня 2010, 16:31
- # Обсуждение валютного рынка 27 августа 2010
Украина начала поставку зерновых в Египет ubr.ua/market/agricultural-market/ukraina-nachala-postavku-zernovyh-v-egipet-57844
- 0
- 27 серпня 2010, 16:28
- # Обсуждение валютного рынка 27 августа 2010
Твикc — ты не пропадай — щось пышы, а то мы многого щэ нэ знаємо
- 0
- 27 серпня 2010, 16:08
- # Обсуждение валютного рынка 27 августа 2010
так же с баксом — скоро ОСЕНЬ — УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ
- +4
- 27 серпня 2010, 16:07
- # Обсуждение валютного рынка 27 августа 2010
так сами панику и создают — закон бизнеса
- 0
- 27 серпня 2010, 16:06
- # Обсуждение валютного рынка 27 августа 2010
да тут даже проще — хавчик подорожает на 20% например и ШО — положи деньги на депозит и вот тебе твои 20 процентов :):):):)
- 0
- 27 серпня 2010, 16:05
- # Обсуждение валютного рынка 27 августа 2010
а кто то его даже виделлллллл :):):):):):)
- +4
- 27 серпня 2010, 16:04
- # Обсуждение валютного рынка 27 августа 2010
а представь чем врагов :)
- 19:11 «Робота за лайки»: Нова пошта попередила про нову шахрайську схему
- 18:43 НБУ пропонує відокремити фінансовий бізнес Укрпошти в нову компанію задля отримання ліцензії
- 18:19 Binance обіцяє залишитися в ЄС попри проблеми з отриманням ліцензії
- 17:56 Падіння SpaceX позбавило Маска статусу трильйонера
- 17:37 Долар на міжбанку подорожчав на 5 копійок
- 17:10 Міненерго вперше за майже 20 років інвестувало кошти фінрезерву в ОВДП
- 15:43 Євро подешевшало на 22 копійки: НБУ встановив курси валют на четвер
- 13:56 У BlackRock назвали оптимальну частку біткоїна в інвестиційному портфелі
- 13:05 У першому кварталі 2027 року в Україні запровадять допомогу на оплату оренди житла для ВПО
- 12:43 Підсанкційний російський олігарх Дерипаска заробляє на українських дорогах — депутатка ВР

