Lasvegas
Lasvegas
- Пол:
- мужской
- Город:
- Киев
- Блог
- Коментарі
- Валютний форум
- Відгуки
- Гаряча лінія
- +10
- 24 листопада 2011, 13:40
- # Обсуждение валютного рынка 24 ноября 2011
Президент Беларуси Александр Лукашенко недоволен учеными. Они, по его словам, слепо копируют чужие провальные схемы шоковой терапии, выдавая их за «новую, рыночную стратегию». finance.bigmir.net/news/economics/7744-Lykashenko-obijaetsya-na-ychenih-oni-ne-znaut-kak-spasti-ekonomiky-Belarysi
- 0
- 24 листопада 2011, 13:33
- # Обсуждение валютного рынка 24 ноября 2011
Читать как: Минимальная з/п не будет превышать 999,99 грн. :)
- 0
- 24 листопада 2011, 12:27
- # Обсуждение валютного рынка 24 ноября 2011
11:39 Lasvegas: Залишок коштів на кореспондентських та транзитних рахунках банків 24.11 14598,3
- 0
- 24 листопада 2011, 11:39
- # Обсуждение валютного рынка 24 ноября 2011
Залишок коштів на кореспондентських та транзитних рахунках банків 24.11 14598,3
- +7
- 24 листопада 2011, 11:20
- # Обсуждение валютного рынка 24 ноября 2011
МБ 8,01/8,017
- +6
- 24 листопада 2011, 11:12
- # Обсуждение валютного рынка 24 ноября 2011
По словам Арбузова, колебания могут быть как в сторону усиления нацвалюты, так и ослабления. korrespondent.net/business/financial/1286704-glava-nbu-ne-isklyuchil-devalvaciyu-grivny-v-sleduyushchem-godu
- +12
- 24 листопада 2011, 11:08
- # Обсуждение валютного рынка 24 ноября 2011
Пристрел МБ 8,01/8,02
- 0
- 24 листопада 2011, 11:07
- # Обсуждение валютного рынка 24 ноября 2011
Тут обсуждают :) minfin.com.ua/2011/11/22/497535/
- 0
- 24 листопада 2011, 10:58
- # Обсуждение валютного рынка 24 ноября 2011
Тебе сюда — minfin.com.ua/2011/11/22/497535/
- 0
- 24 листопада 2011, 10:56
- # Обсуждение валютного рынка 24 ноября 2011
Было раз пятнадцать!!!
- +6
- 23 листопада 2011, 17:08
- # Обсуждение валютного рынка 23 ноября 2011
В МИД ничего не знают о визите Януковича в Москву: У нас только саммит Украина-ЕС censor.net.ua/news/189033/v_mid_nichego_ne_znayut_o_vizite_yanukovicha_v_moskvu_u_nas_tolko_sammit_ukrainaes
- +6
- 23 листопада 2011, 16:44
- # Обсуждение валютного рынка 23 ноября 2011
Нбу: ЗАКРЫТ
- +6
- 23 листопада 2011, 15:45
- # Обсуждение валютного рынка 23 ноября 2011
Ты спросила — почему они не продают нал, а безнал банкам продают — я тебе ответил — потому что это разные вещи. Ещё понятные вопросы есть?
- +6
- 23 листопада 2011, 15:38
- # Обсуждение валютного рынка 23 ноября 2011
Такую мелочь фик продашь
- +6
- 23 листопада 2011, 15:37
- # Обсуждение валютного рынка 23 ноября 2011
Наличный доллар нужно завести из Америки для начала
- 08:26 Продажі алкоголю зросли до 72,7 млрд грн: Гетманцев вимагає перевірок
- 08:01 Нові норми площі житла: уряд змінює програму єОселя
- 21.06.2026
- 17:12 Японський пенсійний фонд починає інвестувати в криптовалюту
- 11:56 Іллінойс хоче брати 0,2% за кожен крипто-переказ, навіть між власними гаманцями
- 20.06.2026
- 13:22 Bybit у Fortune Crypto 100: визнання бачення нової фінансової платформи
- 11:40 Обсяги торгів на криптобіржах впали до мінімуму з вересня 2024 року, але RWA б'ють рекорди
- 19.06.2026
- 19:37 Криптобіржа WhiteBIT отримала ліцензію MiCA в Австрії та запустить окрему платформу для ЄС
- 19:14 Виплата 3 000 євро: хто в Україні зможе отримати репарації
- 17:48 Долар на міжбанку подешевшав на 9 копійок
- 15:34 НБУ встановив курси валют на понеділок

