Lasvegas
Lasvegas
- Пол:
- мужской
- Город:
- Киев
- Блог
- Коментарі
- Валютний форум
- Відгуки
- Гаряча лінія
- +15
- 6 грудня 2011, 12:21
- # Обсуждение валютного рынка 6 декабря 2011
Мб 8,015/8,02
- +36
- 6 грудня 2011, 11:36
- # Обсуждение валютного рынка 6 декабря 2011
МБ 8,019/8,021
- +10
- 6 грудня 2011, 11:27
- # Обсуждение валютного рынка 6 декабря 2011
Залишок коштів на кореспондентських та транзитних рахунках банків
06.12 21851,7
06.12 21851,7
- +20
- 6 грудня 2011, 10:43
- # Обсуждение валютного рынка 6 декабря 2011
Пристрел МБ 8,018/8,024
- +49
- 6 грудня 2011, 9:59
- # Обсуждение валютного рынка 6 декабря 2011
Так я о том же, воруют все и идут туда воровать и платят что бы туда попасть миллионы явно не для того что бы работать на зарплату в 15 000 гривен. Я просто о том что говорить что воруют одни, а другие святые и если их поменять то будет рай — так это маразм… уже проходили, для пэрэсичного ничего не поменяется…
- +8
- 6 грудня 2011, 9:57
- # Обсуждение валютного рынка 6 декабря 2011
А предшественникам доверяли? :)
- +11
- 6 грудня 2011, 9:42
- # Обсуждение валютного рынка 6 декабря 2011
Моё мнение к данным лицам такое же как у всех — да, они виноваты в банковском кризисе — только кто им дал его допустить… В стране был хаос, все жили по принципу абы было хуже и подумали что виновен противник, а противники то были През и Премьер — а они — помаранчевые, и глобально -виноваты ВОНЫ! :) Хотя я не о том вообще говорил, ну да ладно… больше про политику не пишу… тут ТАБУ :)
- 0
- 5 грудня 2011, 17:33
- # Обсуждение валютного рынка 5 декабря 2011
НБУ — проснулся и: закрыт
- 0
- 5 грудня 2011, 17:25
- # Обсуждение валютного рынка 5 декабря 2011
Глава НБУ прогнозирует рост золотовалютных резервов minfin.com.ua/2011/12/05/505178/
- +7
- 5 грудня 2011, 16:31
- # Обсуждение валютного рынка 5 декабря 2011
Ще ні
- +30
- 5 грудня 2011, 11:39
- # Обсуждение валютного рынка 5 декабря 2011
Мб 8,02/8,0235
- +11
- 5 грудня 2011, 11:28
- # Обсуждение валютного рынка 5 декабря 2011
Залишок коштів на кореспондентських та транзитних рахунках банків
05.12 21705,8
05.12 21705,8
- +6
- 5 грудня 2011, 11:07
- # Обсуждение валютного рынка 5 декабря 2011
Тебе мерищится в понедельник с утра? Где НБУ? :)
- +28
- 5 грудня 2011, 10:58
- # Обсуждение валютного рынка 5 декабря 2011
МБ 8,015/8,022
- +34
- 5 грудня 2011, 10:58
- # Обсуждение валютного рынка 5 декабря 2011
Ощад МБ /8,022
- 17:12 Японський пенсійний фонд починає інвестувати в криптовалюту
- 11:56 Іллінойс хоче брати 0,2% за кожен крипто-переказ, навіть між власними гаманцями
- 20.06.2026
- 13:22 Bybit у Fortune Crypto 100: визнання бачення нової фінансової платформи
- 11:40 Обсяги торгів на криптобіржах впали до мінімуму з вересня 2024 року, але RWA б'ють рекорди
- 19.06.2026
- 19:37 Криптобіржа WhiteBIT отримала ліцензію MiCA в Австрії та запустить окрему платформу для ЄС
- 19:14 Виплата 3 000 євро: хто в Україні зможе отримати репарації
- 17:48 Долар на міжбанку подешевшав на 9 копійок
- 15:34 НБУ встановив курси валют на понеділок
- 15:13 У США емітентів стейблкоїнів прирівняють до фінустанов та зобов’яжуть перевіряти клієнтів
- 14:54 В Європі щодня з'являється 20 нових мільйонерів із статком понад $30 млн

