Кінцевий варіант угоди зі США не передбачає жодних боргів з боку України. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час спілкування з пресою, повідомляє Укрінформ.
Зеленський: Угода зі США не передбачає боргів з боку України

►Читайте сторінку«Мінфіну» у фейсбуці: головні фінансові новини
«Кінцевий варіант угоди оцінюють дуже непогано наші урядовці. Кажуть, що він може працювати. Кінцевий варіант повністю я ще не бачив, у мене була Ставка. Головні питання, які я підіймав, вони там звучать дуже непогано. Команди дійсно попрацювали — й українці, й американці.
Головне для мене було, що ми не є божниками, незважаючи на те, що це звучить у медіа. В угоді немає ані $500 млрд боргу, ані $350 млрд, ані $150 млрд. Я вважав, це було б несправедливо, відносно нас", — сказав президент.
Читайте також: США витратили на допомогу Україні менше ніж $100 мільярдів — Зеленський відповів Трампу
Зеленський підтвердив, що за рамковою угодою зі США про використання корисних копалин слідуватиме угода про спільний інвестиційний фонд, яка підлягатиме ратифікації Україною, повідомляє «Європейська правда»,
Він наголосив, що наразі Україна та США погодили рамкову угоду стосовно використання українських природних ресурсів, згідно з якою це відбуватиметься через фонд, де обидві держави будуть співвласниками.
Він уточнив, що наступного договору про функціонування самого фонду немає.
Читайте також: Шмигаль розкрив деталі роботи спільного з США Фонду відбудови України
🕵️ Ми створили невелике опитування, щоб дізнатися більше про наших читачів.
💛💙 Ваші відповіді допоможуть нам стати кращими, приділяти більше уваги темам, які вам цікаві.
🤗 Будемо вдячні, якщо ви знайдете хвилинку, щоб відповісти на наші запитання.
Коментарі - 37
«долара по 45 не буде»,
«війни в Україні не буде»
«корупції в Україні не буде».
Иначе это не работает.
А то виселять з дому бо земля американцям пішла.
Вообщем совок ради танков построил кучу всего из чего пригодились только АЭС.
Мы не продали земли вообще, а жаль лучше бы продали.
Мы сейчас готовимся продать те полезные ископаемые, на которые нам было наплевать много лет, потому что они нерентабельные и у нас нет технологий их добывать. Не самое глупое решение.
Да, нам потребителям стоило бы платить намного больше, так как мы не платили реальную стоимость модернизации АЭС. Которые без строительства новых неплохо было бы сделать.
В совке уровнем жизни народ платил за АЭС и танковые заводы, в независимой Украине народ не захотел платить за это, это выбор народа, а не отсутствие кооперации с рашкой.
С кем торговать э/э? У рф и беларуси тоже самое — энергопрофицит, в восточной европе тоже +/-, гнать из Запорожья в Германию? А были эти мощности передачи?
А знаете, что нельзя и с рф и с Европой просто так быть в одном энелектросети, системы разные.
Но зачем вникать в мелочи? Правда ж. Трындеть не мешки таскать.
Этот нюанс называется «контрибуции». Я угадал?