Редакція Мінфіну обрала переможця конкурсу на найкращий відгук про роботу банків. У серпні ним став клієнт Укргазбанку Сергій Матус, який хотів оформити депозит в одному з відділень фінустанови, але почалися незрозумілі перевірки через те, що його ім'я та прізвище збіглися з іншою людиною. Вважаємо, що досвід користувача може бути корисним іншим читачам «Мінфіну».
Клієнт Укргазбанку скаржиться на незрозумілі перевірки при оформленні депозиту
►Підписуйтесь на «Мінфін» в Instagram: головні новини про інвестиції та фінанси
Перевірки банку
Автор відкликання пише, що, за словами співробітників банку, він працював керівником АТ «Автомобільні дороги України», але не обіймав таку посаду. В Укргазбанку його попросили довести це.
«Сьогодні намагався оформити депозит у цьому відділенні. Сам я проживаю в смт Котельва Полтавської області. Відстань 30 км. та назад. Прийняли гарно і ввічливо оформили первинний пакет документів, а далі почалися мені незрозумілі перевірки стосовно політично важливого стану. Виявилося, що я нібито колись працював керіником АТ „Автомобільні дороги України“, що для мене стало повною несподіванкою, і мені потроібно довести що це не я. Мені цікаво чому я повинен це доводити? Якщо по всіх базах даних є ІПН і іншого такого бути не може, є паспорт громадянина України, і інші дані, то як таке можливо, і чому самі працівники банку цього бачити вперто не хочуть? Дуже цікаво», — пише Сергій.
Що пояснюють у банку
«Закон України про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення (№ 361-IX від 06.12.2019), зобов’язує банк при вивченні клієнта визначати, зокрема, його приналежність до політично значущих осіб (членів їх сім'ї та/або осіб, пов’язаних з політично значущими особами). Нажаль, така інформація, як реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код), паспортні дані не зазначено у реєстрах політично значущих осіб. Тож, при співпадінні по ПІБ з політично значущою особою, банк був змушений звернутися до Вас для підтвердження або спростування даної інформації», — зазначили в Укргазбанку
Для продовження співпраці з банком його попросили звернутися до представника відділення.
Правила конкурсу «Найкращий відгук місяця»
Приз за найкращий відгук місяця — 500 грн. Щоб потрапити до числа претендентів на звання «найкращий», відгук має відповідати ряду критеріїв:
- Відгук повинен бути написаний на основі особистого досвіду спілкування з банком або використання банківських продуктів.
- Описаний досвід має бути корисним для інших клієнтів банку.
- У відгуку може бути описаний як негативний, так і позитивний досвід користувача.
- Оптимальний обсяг коментаря — до 2−2,5 тис. знаків.
Більше про правила «Найкращого відгуку місяця» читайте тут.
Коментарі - 20
Мастер-класс по разводу оленей.
>> Занеси в банк больше 150 тысяч гривень и ты уже попал .
VIP обслуживание в нормальном банке творит чудеса
Когда русским ботам уже три года не обновляли методичку
Заходил, ложил, забирал. Не далее как прошлой зимой.
Дядя, лимит 150 тысяч не актуален уже два с половиной года.
Я тебе даже дату подскажу: 6 декабря 2019 года. Ну и в догонку: 28 апреля 2020 года.
Ох как тут полыхали ж0nbl экспертов, как они рассказывали нам что теперь даже 5000 покласть в банк проблема. Но люди кладут и снимают гораздо больше.
Не знаю, сколько это уже, но сейчас лимит снятия 100к.
Человек пишет: Занеси в банк больше 150 тысяч гривень и ты уже попал
Ты ещё (или скорей уже не) помнишь что это за сумма?
відгуку