щодо незрозумілості перевірки особи

сьогодні намагався оформити депозит у цьому відділенні. сам я проживаю в смт Котельва Полтавської області. відстань 30 км. та назад. прийняли гарно і ввічливо оформили первинний пакет документів, а далі почалися мені незрозумілі перевірки стосовно політично важливого стану. виявилося, що я нібито колись працював керіником АТ «Автомобільні дороги України», що для мене стало повною несподіванкою, і мені потроібно довести що це не я, мені цікаво чому я повинен це доводити? якщо по всіх базах даних є ІПН і іншого такого бути не може, є паспорт громадянина України, і інші дані, то як таке можливо, і чому самі працівники банку цього бачити вперто не хочуть? дуже цікаво.
Укргазбанк
2 августа 2022, 17:39
Доброго дня, Сергію!

Закон України про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення (№361-IX від 06.12.2019), зобов’язує банк при вивченні клієнта визначати, зокрема, його приналежність до політично значущих осіб (членів їх сім’ї та/або осіб, пов’язаних з політично значущими особами). Нажаль, така інформація, як реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код), паспортні дані не зазначено у реєстрах політично значущих осіб. Тож, при співпадінні по ПІБ з політично значущою особою, банк був змушений звернутися до Вас для підтвердження або спростування даної інформації. Для продовження співпраці з банком, просимо Вас звернутися до представника відділення — Катерини, за номером телефону (05446) 6-17-01.

Сергій Матус
Сергій Матус
2 августа 2022, 18:02
Шановний друже,не треба перевертати все з ніг на голову,щодо посилань на згаданий Вами Закон,я нічого проти не маю,але доводити що я це я не повинен,якщо працівник виявив збіг прізвища,це не значить,що збіглися і ІПН ,паспортні дані,моїх анкетні дані,і працівник зобов’язаний сам встановити приналежність,а не клієнт доводити що він є він,а від співпраці з Укргазбанком відмовляюся,не Ви єдині на банківському фронті.бсжаю Вашій установі лише процвітанняaта більш уважному ставленні до клієнтів,особливо пенсіонерів.дякую за відповідь, всього Вам гарного
Ukrgasbank
Ukrgasbank
10 августа 2022, 10:57
Шановний Сергію!
Відповідно діючої процедури у банку, працівник відділення при виявленні співпадіння ПІБ з політично значущою особою, пропонує потенційному клієнту заповнити додаткову анкету (або заповняє її сам зі слів потенційного клієнта) для подальшого її опрацювання відповідальним підрозділом банку. У разі отримання відмови у наданні інформації для додаткової анкети, ділові відносини з потенційним клієнтом не можуть бути встановлені.

Курс валют в Укргазбанке на сегодня

Курс валют в Укргазбанке на сегодня

Главная / Банки Украины 🏦 / Укргазбанк 💰 / Отзывы о Укргазбанке 📝 / щодо незрозумілості перевірки особи