Міжнародна карткова платіжна система JCB Payment System (Японія) виходить на український ринок. Національний банк України узгодив умови та порядок її діяльності в Україні. Про це йдеться у повідомленні регулятора.
Японська міжнародна платіжна система JCB Payment System виходить на ринок України
Які послуги надаватиме JCB Payment System
Міжнародна карткова платіжна система JCB Payment System надаватиме в Україні послуги еквайрингу, видачі готівки та оплати товарів і послуг за платіжними картками системи.
Читайте також: В Україні з’явилась нова міжнародна платіжна система
Що відом про JCB Payment System
JCB Payment System стала п’ятою в Україні міжнародною картковою платіжною системою, платіжною організацією якої є нерезидент. Вона посідає третє місце серед усіх карткових платіжних систем за кількістю точок приймання карток.
Читайте також: Як зміняться карткові комісії та що виграють клієнти
Платіжна система JCB — одна з провідних міжнародних платіжних систем, заснована в Японії в 1961 році. У 1981 році JCB стала першою платіжною системою Азії, яка вийшла на міжнародний ринок.
CB активно розвиває мережу прийому карт у всьому світі, співпрацюючи з лідерами ринку і підтримуючи партнерські відносини з торгово-сервісними підприємствами.
Коментарі - 12
Про це повідомив президент PayPal Ден Шульман, передає Reuters.
За його словами, з 30 березня клієнти PayPal з США зможуть використовувати криптовалюту для оплати. Користувачі, у яких є біткойни, Ethereum, Bitcoin Cash і Litecoin, зможуть конвертувати їх в фіатні (традиційні) валюти в момент покупки.
Очікується, що найближчим часом сервіс стане доступний у всіх 29 млн торгових точок, які працюють з PayPal.
«Це перший випадок, коли ви може безперешкодно використовувати криптовалюту, як кредитну або дебетову карту в своєму гаманці PayPal», — зазначив Шульман.
PayPal не буде брати комісію за транзакції і дозволить використовувати тільки одну криптовалюту для кожної окремої покупки.
За два місяці 2021 профіцит поточного рахунку склав 1.0 млрд доларів (у січні-лютому 2020 року — 1.7 млрд доларів).
Обсяги експорту товарів склали 4.1 млрд доларів.
Обсяги імпорту товарів склали 4.6 млрд доларів.
Чистий відтік по фінансовому рахунку склав 483 млн доларів (у лютому минулого року чистий приплив склав 227 млн доларів) і обумовлювалося операціями приватного сектора.
Чистий відтік прямих іноземних інвестицій оцінений в 397 млн доларів, у тому числі негативні реінвестовані доходи — 336 млн доларів.
У лютому 2020 чистий відтік склав 382 млн доларів, у тому числі негативні реінвестовані доходи — 567 млн доларів.
Наши фотографы из гребаного цирка (зачеркнуто) парламента готовятся принять норму об ограничении банковского вознаграждения за б/нальные операции.
Войдут на рынок Украины, повертятся, потыкают везде «китайскими палками для еды™».
А ловить тут уже нечего.
Придется харакири делать)
Репліка з зали: — А я щойно звідти. Ніякої електростанції там нема!
Лектор провадить: — В місті Б став до ладу хімічний завод…
Той таки голос: — Та я тиждень тому там був. Ніякого заводу там нема!
Лектор (обурено): — А вам, товаришу, треба поменше вештатись і побільше телевізор дивитись!:))))