Мобільний банк izibank вийшов з бета-режиму — тепер завантажити мобільний додаток можна у відкритому доступі як у Google Play Store, так і в App Store. Про це йдеться у повідомленні банка.
4 лютого 2021, 15:37
Конкурент monobank оголосив про повноцінний запуск
Як стати клієнтом банку
Щоб стати клієнтом izibank необхідно пройти реєстрацію онлайн — завантажити ID або паспорт та ІПН, обрати зручний спосіб отримання картки — забрати в точці видачі чи кур'єром.
Банк розширив географію — тепер є більше ніж 100 точок видачі карток в 37 містах України.
Читайте також: Анна Тігіпко: в izibank вже маємо більше 25 різних сервісів для клієнта
Нагадаємо
izibank — це фінтех-проєкт, створений спільно з групою ТАС, що запустився в бета-режимі восени 2020.
Читайте також: Конкурент для monobank. Дочка Тігіпко запустила мобільний банк
Успіхи українського мобільного банкінгу
- Перший в Україні мобільний банк monobank вийшов на ринок в листопаді 2017 року. Зараз у monobank понад 1,3 млн клієнтів — користувачів, в яких є активний гривневий рахунок у банку.
- У листопаді 2020 року стало відомо, що засновники банку Конкорд до кінця 2020 року запустять в Україні ще одного конкурента monobank. Neobank буде орієнтований на малий і середній бізнес.
Джерело:
Мінфін
Коментарі - 46
В валюте приятный процент на год, не урксиббанк какой-нибудь
Лично я бы хотел видеть автоматы для приёма наличности в разных валютах. Интересная фишка. В России знаю Тинькоф такие использует. Поставить хотябы в больших торговых центрах. Вот тогда я бы перешёл
Особенно про Необанк от Конкорда…
написано вроде бы очень просто: первый раз и меньше 100 гривен — бесплатно, больше 100 гривен или не первый раз — 15 гривен за операцию
Но есть в таком кешбеке минус: те категории по которым начисляется пятничный повышенный кешбек — не работают в остальное время.
— чому не можна робити того самого у «традиційних» банках, які мають відділення?
— для чого у назвах цих віртуальних проектів фігурує слово «банк», начебто це окремі фінансові установи?
— чому ці «віртуальні банки» принципово відмовляються від використання веб-банкінгу на користь самого лише мобільного банкінгу?
Особисто я долучився до монобанку лише з огляду на більші можливості його карток, а не через те, що він «круто» позиціонує себе, як виключно мобільний банк, доступний лише через смартфон. Були б у карток Універсалбанку ті самі можливості, що у моно, були б ті самі відсотки по депозитах і все таке — я б лишався з Універсалом і не «рипався» б до монобанку.
Очень разные продукты обычный банк и необанк. Проще сделать два разных продукта чек к существующему приделывать правила нового. К тому же ни одна из существующих карт ТАС-банка не расчитана на выдачу на таких условиях, так или иначе надо делать отдельную карту. Из прочего сопутствующего разве что депозиты можно было бы расшарить между старыми и новыми клиентами. Заначки нет в текущих картах и без приложения их туда не добавить.
Ну это ж заезженная тема. Есть например банк крови — ни у кого не вызывает вопросов почему он банк. Ни изибанк, ни монобанк, ни спортбанк не обманывают клиентов в том плане что они вообще не являются банками так как банковская лицензия и всё причитающееся есть у банков в рамках которых запущен данный продукт. Так в чём тогда проблема с названием?
До речі, Ви особисто, здається, також заспокоювали того користувача, мовляв, так, все ок. Але він продовжував і продовжував продукувати сумніви.
Вважаю, і по інших Якбибанках виникатимуть питання і будуть приводи для неповноцінної довіри.
Так и у банка, который не продукт, а именно банк, можно спросить тот же вопрос. Потому что далеко не все банки являются участниками ФГВФО.
То что у кого-то возник такой вопрос — что собственно доказывает. Ну и надеюсь тот дядька нашел ответ на свой вопрос.
Для необанков это собственно то что их отличает от классических. С тем же успехом можно спросить почему Тесла отказывается от бензиновых двигателей. ;)
Можливо, я один такий. Але за рівних інших умов я обрав би банк, в якому, наряду з мобільним банкінгом, є і веб-банкінг.
Совершенно не похоже. Необанки строятся именно на идее отказа от классического общения банкам с клиентами — все услуги в большинства необанков умещаются в приложении, веб-версия если и присутствует то имеет или урезанный функционал или вариантом для клиентов которые всё ещё тяготяют к работе на компьютере.
Твои претензии сейчас сродни «почему теслу нельзя заправить Мустангом ведь у меня есть скидочная карта на ОККО». Кому надо веб-банкинг и не нужно мобильное приложение или вообще нужно живое общение в отделении — те пользуются классическими банками которых всё ещё хоть пруд пруди.
Изучай https://en.wikipedia.org/wiki/Neobank
A neobank (also known as an online bank, internet-only bank, virtual bank or digital bank) is a type of direct bank that operates exclusively online without traditional physical branch networks
Даже необанки ориентирующиеся на бизнес в осномом работают только через приложение (за редким исключением) и некоторы ограничиваются не просто мелким бизнесом, а бизнесом состоящим из одно собственника как например Tide.
Точно, що тут говориться про обов’язкову відсутність веб-банкінгу, про яку я запитував?
Но все остальные в огромном большинстве под необанком подразумевают банк работающий через смартфон, а огурец называют огурцом.
Охохох.
«Монобанк, изибанк, кококард, всекарта, приват24 «- я б не став ставити ці продукти в олин ряд. Моно і ізі — це проекти, які працюють на базі і під ліцензіями Універсал- і Таскомбанку, Кококард і Всекарта — це карткові продукти «традиційних» Форварда і ПУМБа, Приват24 — мобільний додаток Приватбанку. Все-таки це не зовсім одне і те ж.
Щодо необанків і «традиційних» банків. Особисто у мене немає якихось упереджень проти одних чи других (до речі, у мене присутні всі перераховані тобою продукти).Цікавлять у першу чергу тарифи та умови, ну і наявність різних «плюшок» зайвою не буде. Ну і наявність та зручність онлайн-банкінгу теж має значення.Зрештою, хочемо ми того, чи ні — але необанки вже впевнено зайшли на фін.ринок, зайняли у ньому певний сегмент і цей сегмент розширюється. Тому за цим напрямком майбутнє.
Щодо ізібанку — їм добряче постаратись доведеться. Монобанк вже захопив велику частину цього ринку і міцно там закріпився. «Відкусити свій кусок пирога» izi буде нелегко.
Можливо і я спробую ним покористуватись… Хоча б цікавості заради.
В той же Великобритании где и население имеет больше денег и гораздо активнее пользуется банками — созданные с нуля необанки есть, но далеко не все их них успешны и вышли на устойчивую прибыль.
Потому неудивительно что в наших условиях необанки стартуют просто как отдельный продукт в составе классического банка. К слову, в Великобритании такое тоже практикуется. И некоторые из таких проектов там не прожили и года, как например Bo который запускал классический банк RBS https://www.verdict.co.uk/bo-digital-bank-rbs-natwest/
А те, що, окрім Вас, ніхто про таке не написав у відповідь на моє запитання, також Вам про щось говорить?
я это называю «цифровой гигиеной»
Справа скоріше у підході — ну створили таку собі концепцію «банку в кишені», їй і слідують, роблячи упор на мобільність і доступність послуг «під рукою» у будь-який час. Своєрідна філософія.
Для «повноти картини» слід сказати, що один з засновників Монобанку О. Гороховський у своєму блозі називає причиною відсутності веб-версії Моно власне ту, яку назвав mphet26:
https://nv.ua/ukr/techno/technoblogs/chomu-monobank-tilki-dlja-smartfoniv-bloh-oleha-horokhivskoho-2455512.html
Але я все ж думаю, що справжня причина — у підході, у концепції банку. Хоча це лише моя думка.
Перепрошую, іще не пройшов по Вашому останньому посиланню. Може, щось дізнаюся до нового корегування своєї версії.