Висока ціна природного газу від газозбутів пов'язана не з джерелом отримання газу, а з бажанням постачальників мати високу маржу. Про це заявив голова правління Нафтогазу Андрій Коболєв в ефірі UA Перший.
Коболєв пояснив, від чого залежить ціна на газ для населення
Від чого залежить ціна на газ
Голова Нафтогазу прокоментував 30-40% різницю в ціні газу між ДК «Нафтогаз України» і газозбутами групи Дмитра Фірташа, які з 2015 року поставляють газ населенню.
«Ціна є похідною не від того, який газ і де його беруть, а від іншої сторони бізнесу — наявності клієнтів», — упевнений Коболєв.
Також він вважає, що немає жодного логічного зв'язку між маржею газозбутів і тим, у кого вони купують газ.
Читайте також: Абонплата за газ може зрости на 30% з 1 січня
«Більше того, я перевіряв — є приватна компанія, яка продає дешевше газ, ніж у нас. Є компанії, які продають за цінами, близькими до наших. Для Нафтогазу плюс 1 гривня, за нашої малої бази клієнтів, принесе дуже малий прибуток. Тому ми воюємо за кінцевого споживача», — розповів Коболєв.
Читайте також: Держбанк запустив онлайн-сервіс по вибору постачальника газу
Нагадаємо
- З 1 серпня 2020 на ринку природного газу для населення діє вільне ціноутворення: ціну газу постачальники визначають самостійно, утім споживач може вільно змінювати постачальника в будь-який момент.
- В Україні п'ятий місяць поспіль ростуть ціни на газ для населення. У жовтні один кубометр коштував від 4,7 до 6,8 грн, в листопаді — на 30% дорожче, від 6 до 8,9 грн/м³.
- З листопада зросла також і вартість газу за річним тарифом. Газ за річним тарифом коштуватиме 6,45 грн/м³ (+18,7%). У жовтневому тарифі була встановлена ціна в 5,24 грн/м³.
- Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» з листопада підвищила вартість природного газу для населення на 25,7%.
Коментарі - 36
Капитан очевидность! )
я конечно не знаю, выписали ли они себе премии, но от этих пройдох такое можно ожидать.
По 4.5 навряд щоб хтось населенню зараз продавав.
ПыСы
Кстати, а зарплата Коболева за этот год составила 330 млн грн. Но этого ему не хватило, написал заявление и получил матпомощь 1,2 млн грн.
ПыПыСы
А пипл молчит и хавает… нам мова и Путин гораздо важнее. :-) Значит они всё правильно делают. Молодцы!
Різниця між нафтогазом там облгазом — майже 2.5 грн за куб. Також бонусом йде задоволення від того, що мож перестати платити Фірташу.
Всі подробиці на gas.ua
— і слава Богу!
Не хочу жити в 6-тій економіці світу «на папері», а в дійності довжелезні черги за «дефіцитом».
Или вот: Суммы штрафов разные — от миллиона до 20. В зависимости от доходов производителя и количества нарушений. Например, молокозавод «Богодуховский» на Харьковщине, поймали на подделке 16-ти образцов. Поэтому и штраф наибольший — 20 миллионов 60 тысяч. Другие:
Малороганский молочный завод, Харьковская область — 4,4 млн грн;
Гайсинский молокозавод, Винницкая область — 3,6 млн грн;
Симол, Киевская область — 1 млн грн;
Интер-Мол, город Днепр — 968 тыс. грн.
Беда в том, что даже если вы осторожны и покупаете только проверенное, то ваши дети едят это в школах и садах.
https://www.google.com/amp/s/tsn.ua/ru/amp/ukrayina/slivochnoe-maslo-falsifikat-pyat-ukrainskih-proizvoditeley-oshtrafovali-na-30-millionov-perechen-1667746.html
И для самостоятельного подумать: поголовье КРС в Украине 2 млн голов, при совдепии — 20 млн голов. Но молочной продукции сейчас производится больше, чем тогда. Вопрос — из чего её производят? То же сливочное масло.
А в кондитерке какое масло используется?
А в закупках в школы, интернаты, военным какое масло?
Это же выборочно провели исследование. А если исследовать эти 82 позиции, что Вы показали из Ашана?
Кто следит-то за этим? Давно никто, мы же не «дремучая совдепия", у нас нельзя следить за пищевыми стандартами, а то кто-то бизнеса лишится ;)
— звідки ви це взяли?
З вашого ж посилання:
"Настоящее качественное масло:
✿ Волошкове поле
✿ Галичина
✿ Здорово
✿ Люстдорф
✿ Молокия
✿ Полтавський смак
✿ Попільнянське
✿ Радимо
✿ Чертков
✿ Ферма
✿ Харківське
✿ Яготинське"
Тобто основні відомі виробники, що представлені в усіх супермаркетах України виробляють якісне масло. А те, що якісь там маловідомі виробники «3+3 корови», «Апрель», «Всесмак» та інші «метелики» (я взагалі ніколи про таких навіть не чув) десь шось підбадяжують — так у них же і ціна відповідна. Хто хоче якості — той не економить, купуючи у маловідомих, неперевірених виробників.
Парадоксально, но некоторым в этом чате эта мура нравится. :-) Значит правильно делают, втюхивая пиплу фуфло. :-)
а 23 производителя НЕ настоящего масла Вы не хотите сюда скопировать из моей ссылки? Что за детский сад? Вы вести дискуссию вообще умеете?
И Вам верно заметили, что при совке фальсификат — это было ЧП государственного масштаба. Сейчас производителя штрафуют не больно, и он продолжает продавать фальсификат.
А 70% или 72% фальсификат, это не самое главное. Его много. И считать его надо от массы проданного. Зайдите на любой рынок и посмотрите как продаётся развесное масло, и сколько.
- а який сенс, якщо це непопулярні, невідомі виробники?
«при совке фальсификат — это было ЧП государственного масштаба»
- а звідки ви знаєте, що в совку не було фальсифікацій? Це вам радянське телебачення розповіло? При совку не було незалежних журналістських розслідувань. І що там бадяжили в совку - одному Богу відомо.
«Зайдите на любой рынок и посмотрите»
- навіщо ви туди ходите, якщо ви так переймаєтесь якістю?
«Йожикі колосісь, плакалі, но продолжалі кушать кактус»? (с) :)
Оно не дёшевое, продаваны давно научились лайно продавать по цене качества. И интересно, Ваши дети в школе будут знать каким маслом их кормят? Или в кондитерке что положили?
— я впевнений в тому, що мої діти їдять в школі, бо маю можливість це перевірити.
І кондитерку купую від перевірених виробників у перевірених постачальників.
Звіно, це дорожче, ніж на базарі від нонейм. Але ж мене реально цікавить якісне споживання, а не істерика в соцмережах про примарні «70% фальсифікату».
(К. Прутков)
- якщо реальної аргументації про «70% — фальсификат» нема, то дійсно нема про що говорити. Послухайте Шаріка на ніч, він вам розкаже щось миле для ваших вух. ;)