12 листопада курс біткоїна на криптобіржі Binance вперше з січня 2018 року перевищив $16 тис. Про це пише РБК.
Курс біткоїна перевищив $16 тисяч вперше з січня 2018 року
На 12:05 вартість монети складає $16,15 тисяч, за минулу добу криптовалюта подорожчала на 4%.
Що відбувається з біткоїном
Зростання ціни монети почалося у вересні з локального мінімуму в $9,8 тис. За останні 2,5 місяці курс біткоїна піднявся на 63%.
На даний момент частка першої криптовалюта на ринку становить 64,6% при капіталізації в $295 млрд, за даними Coinmarketcap.
Читайте також: Чому дорожчає біткоїн
Чому дорожчає біткоїн
Існує ряд факторів, які, з великою ймовірністю, позитивно вплинули на ціну BTC.
-
PayPal запустив кастодіальні криптосервіси з потенційним охопленням до 26 млн осіб у всьому світі.
-
Повальне захоплення DeFi пішло на спад, про що свідчать великі просадки цін на токени (наприклад, YFI, UNI) від їх історичних піків. Це могло бути пояснено тим, що окремі особи та інституційні інвестори перебалансувати свої портфелі в бік відносно менш ризикованих криптоактивів, таких як біткоїн.
-
Нещодавня зміна цін на біткоїн може бути пов'язана зі збільшенням суспільного визнання його потенціалу в якості глобального макро-хедж-активу. Нещодавнє підвищення цін з $13,5 тис. могло бути викликано нестабільністю, що розвивається, результатів виборів у США у 2020 році. Крім того, відсутність альтернативних безпечних активів також могла мати місце через нещодавні наслідки covid-19. Наприклад, багато європейських країн почали повторно йти в «локдаун», що викликало стурбованість з приводу статусу цих валют (фунт стерлінгів, євро) і фондових ринків, у зв'язку з потенційними економічними спадами. Цікаво, що, незважаючи на зростання на 15,19% за останні 6 місяців, ціна на золото не зростала разом з BTC.
-
5 листопада Міністерство юстиції оголосило про арешт 69,37 тис. біткоїнів (на даний час оцінюються більш ніж в $1 млрд), які колись належали засновнику Silk Road Россу Ульбрихту. Це сталося після розслідування, розпочатого раніше цього року. Насьогодні це була найбільша конфіскація біткоїнів урядом. Це оголошення могло сприяти зміні цін, оскільки інвестори визнали, що власність міністерства юстиції США фактично блокувала пропозицію до потенційного аукціону, який відбудеться пізніше після закриття справи.
-
Нарешті, ще один аспект, який варто враховувати, — це наслідки того, що такі великі компанії, як MicroStrategy та Square, інвестують частину свого бюджету в BTC. Ці оголошення потенційно могли ще більше зміцнити статус біткоїна як окремого класу активів, покупку якого багато хто боїться пропустити.
Читайте також: Біткоїни для «чайників»: як за вечір освоїти криптовалюту
Також інвестиції в криптовалюту можуть збільшити новини про інтерес до біткоїна традиційних фінансових організацій, таких як DBS, що пропонує платформу для торгівлі, і чутки про те, що JP Morgan запустить службу зберігання криптовалют.
Коментарі - 30
Создатель аналитического ресурса Woobull опубликовал в Twitter новые данные, которые показывают, что рост цен биткоина только начинается.
https://coinspot.io/people/villi-vu-prognoziruet-pik-ceny-bitcoina-v-dekabre-2021-goda/
для ретроградов только (онли) депозиты под 7% (на руки) в гривне, только ретроградство только хардкор
А тут, на Минфине все это уже давно знают. Тут даже соответствующая секта есть. Правда, на всю секту нет ни одного сатоши, но это не мешает знать правду:)
Все є пірамідою, що не має практичного значення або кінцевого покупця, Біткоїн якраз такий випадок, але більшість людей цього не усвідомлює, поки що...
Тем более, что основными держателями являются граждане США, Японии, Китая.
Что вы курите такое?
США якраз з її громадянами майже нічого не втратять відносно їхніх достатків, а от чому наприклад «КДБ» в Росії ніяк не реагує, де втрати можуть бути дуже суттєвими, це вже велике питання, вони дурні або їм це вигідно, який варіант більш вірогідний, той і обирайте. Ну або далі вірте у те, що 1 Біктоїн колись буде коштувати мільйон доларів, так само на початку 1637 року дехто у Нідерландах вірив, що купити 1 тюльпан за ціною 80 свиней - вигідна покупка
Я не палю і не «курив», ніколи і нічого)
Можно сколько угодно выдавать желаемое за действительное. Но это не добавит вам ни умственного, ни душевного здоровья. И не приблизит к реальности, которая немножко отличается от ваших ожиданий:)
Так что ни в коем случае не начинайте с булькой работать.
Оставьте это грязное дело мне:)
А «булька» так, може луснути, але судячи по всьому, не у найближчий час. Ще трохи поживе.
Ні, росіяни не тримають третини Біткоїнів, це число менше, але коли обвалиться Біткоїн, обваляться і всі альткоїни, а їх у росіян теж багатенько, от крах цієї піраміди чи бульбашки (кому як більше подобається, хоча це і піраміда і бульбашка одночасно) криптовалют і може призвести до втрат біля 5% ВВП, можливо 3%, можливо 10%, невідомо коли настане цей момент, але наслідки відчуються не гірше за МММ, хоча і для значно меншої частини населення, але для багатшої частини. Відносно того чому мовчать Пу і КДБ, а не видавалося «странным» лізти 2014 року до України і втрачати з-за цього більше ніж 5% ВВП (в офіційній статистиці менше, але всі знаємо як їхній держстат рахує)? Та й досі їх економіка не оправилася після 2014. Є така гарна приказка «умом Россию не понять».
Можете вірити далі у мегаприбутки, хай я буду не правий, я не проти, але запамятайте одну фразу і краще на все життя: «будь-яка інвестиційна цінність, яка не має практичної цінності співставної вартості або кінцевого покупця, є пірамідою»
Учту в дальнейшей работе с биткоином:)
так нравятся эксперды которые не смотрел но осуждают, для вас вообще все ценные бумаги и активы не более чем филькина грамота
Мир находится на грани перехода на цифровые валюты, и всё это благодаря концепции биткоина
А так вообще биткоин это скам, уже 6 лет как
ох и деревянные
1. Це спроба, або імітація спроби створення децентралізованих грошей
2. Існує він вже аж 11 років
3. Заміною фіатним грошам за ці 11 років він не став і вже думаю багатьом очевидно, що і не стане (швидкістю і безпекою значно поступається тим же Візі і Мастеркард)
4. Став масовим об'єктом для інвестування, з метою отримання прибутку від перепродажу у майбутньому дорожче, багато інвесторів вірить у те, що це щось типу «нового золота»
5. Після обвалу піраміди, країною, що найбільше постраждає, буде Росія, інвестори з якої втратять (якби обвал стався зараз) близько 5% ВВП
У майбутньому цілком можлово, що якась криптовалюта на блокчейні, з зовсім іншими швидкостями і іншою безпекою, стане повноцінною валютою, за якихось зовсім інших умов, ніж ті, в яких зараз опинився Біткоїн, ну і точно це буде не Біткоїн
Цінні папери не треба приплітати, до цієї псевдоцінності. Якщо володіти акціями Кока-Коли, яку весь всіт п'є понад 100 років, чи акціями Боїнг, на літаках якого весь світ літає понад пів століття, то це очевидні і розумні речі, цінність яких всім очевидна. А яка практична цінність Біткоїна?
https://www.epravda.com.ua/publications/2020/11/12/667179/
Круть:)