Гендиректор Amazon Джефф Безос в жовтні запустить першу «Академію Безоса» — освітній проєкт для дітей із сімей з низькими доходами. Про це найбагатший бізнесмен світу, за версією Forbes, оголосив в Instagram.
Академія Безоса: Мільярдер відкриє дитячий садок для дітей із сімей з низькими доходами
Він опублікував фото одного з готових до прийому дітей класів — неподалік від Сіетла, де розташована штаб-квартира Amazon.
Що відомо про академію
Як пише Forbes, на курсах для дошкільнят передбачать розклад на весь рік, заняття будуть вестися п'ять днів на тиждень для дітей 3-5 років, говориться на сайті фонду Безоса Bezos Day One Fund. Заняття в установі будуть побудовані за системою Монтессорі, заснованої на ідеях вільного виховання. Безос і сам відвідував дитячий садок Монтессорі з двох з половиною до чотирьох років.
Читайте також: Безос продав акції Amazon на більш ніж $ 3 мільярди
В інтерв'ю журналу Montessori Life у 2000 році бізнесмен називав цей досвід корисним. «Не знаю, що говорять наукові дослідження, але інтуїтивно я вважаю, що це підходить маленьким дітям», — говорить він.
Безос вперше заявив про намір запустити мережу освітніх установ для дошкільнят в листопаді 2018 року, коли він разом з дружиною (тепер уже колишньою) Маккензі запустив Bezos Day One Fund і виділив на нього $ 2 млрд. До цього дня Безос більше тему освітнього проекту не піднімав, відзначає Forbes.
Читайте також: Хто найбільше заробив під час карантину — інфографіка
Статки Безоса
Статки Безоса станом на 22:00 оцінювалися $ 183,1 млрд, випливає з рейтингу Forbes Real-Time.
У день оголошення про запуск шкіл його статок додав $ 7,8 млрд, що зробило його найуспішнішим бізнесменом за день.
Читайте також: Акції Amazon в карантин рекордно зросли. У чому феномен компанії
Нагадаємо
Раніше «Мінфін» запустив спецпроєкт з Приватбанком «Фінансова грамотність для дітей».
Коментарі - 9
• Особистість майбутнього мегауспішного підприємця закладалась саме в садку Монтессорі.
• У 1926 році в СРСР розглядалося питання про перехід дошкільних установ на метод виховання Монтессорі. Але ці експерименти викликали невдоволення Сталіна. Поширення методу Монтессорі було заборонено, а самій Монтессорі було присвоєно ярлик «реакційного педагога».
какой-нибудь Бмщик скажет что он 100500 ниш перетестировал прежде чем поперло... ну нет когда в 20-25 лет привалило миллионы это всё-таки джек пот от жизни
«джек пот от жизни»
- це логіка бідняків, які думають, що своїми зусиллями і розумом неможливо досягти значних успіхів.
Такі пливуть по життю за течією, не прикладуючи особливих зусиль (бо сенсу ж нема!). Вони вірять в халяву і грають в лотерею, сподіваюсь, що їм раптом повезе. Але навіть коли їм доля посміхнеться і видасть кредит халяви - вони його спускають в унітаз, як наслідок звички жити без свідомих розумових і фізичних зусиль.
Вибачте, що пишу цю незручну правду.
Але я писав про інше. Про успіх взагалі. Успіх - це не обов'язково мільярдер. Це розвиток, прогрес і досягнення відносно власних позицій і це в більшості не випадковість, а результат свідомих розумових і фізичних зусиль.