6 серпня 2020, 10:37 Читать на русском

Безос продав акцій Amazon на понад $3 мільярда

Генеральний директор Amazon Джефф Безос на цьому тижні продав акцій своєї компанії на суму понад $3,1 млрд. Про це повідомляє CNBC із посиланням на документацію Комісії з цінних паперів і бірж.

Продаж, як повідомляється, був частиною заздалегідь підготовленого торгового плану. Раніше цього року продав акцій компанії на суму понад $4,1 млрд.

Що відомо про продаж

Безос як і раніше володіє понад 54 млн акцій на суму понад $170 мільярдів, що робить його найбагатшою людиною в світі.

Читайте також: Хто найбільше заробив під час карантину — інфографіка

Для порівняння, бізнесмен продав акцій на $2,8 млрд в 2019 році. Безос раніше заявляв, що продає близько $1 млрд акцій Amazon на рік для фінансування своєї космічної компанії Blue Origin.

Продаж відбувся через тиждень після того, як Безос дав свідчення перед антимонопольним підкомітетом Палати представників, який стурбований зростаючою потужністю великих технологічних компаній, разом з генеральним директором Facebook Марком Цукербергом, генеральним директором Apple Тімом Куком і генеральним директором Alphabet Сундаром Пічаї.

Читайте також: Акції Amazon в карантин рекордно зросли. У чому феномен компанії

Коментарі - 4

+
0
AleksandrBank
AleksandrBank
6 серпня 2020, 10:50
#
«Продажа состоялась через неделю после того, как Безос дал показания перед антимонопольным подкомитетом Палаты представителей, который обеспокоен растущей мощью крупных технологических компаний, вместе с генеральным директором Facebook Марком Цукербергом, генеральным директором Apple Тимом Куком и генеральным директором Alphabet Сундаром Пичаи.» - в Китае наоборот бы радовались за такие компании и их гегемонию в мире.
+
0
bonv
bonv
6 серпня 2020, 11:03
#
І всіх трохи заспокоїв:) Частковим продажем акцій.
+
0
mary27
mary27
6 серпня 2020, 11:11
#
В КНР более сильное влияние государства.

А Безос снова сделает ''бай-бэк''.
+
+19
SergS7
SergS7
6 серпня 2020, 11:33
#
Ну правильно, продає на хаях
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама