Світовий банк відкладає виділення Україні першого траншу на $350 млн. Про це в інтерв'ю агентству Інтерфакс-Україна повідомив міністр фінансів Сергій Марченко.
Транш від Світового банку відкладається. У Мінфіні очікують до кінця року
Кошти Світового Банку повинні були надійти в Україну ще в кінці серпня.
За словами міністра, Україна все ж отримає перший транш із загального кредиту в $700 млн ще до кінця року.
Читайте також: Світовий банк в серпні може виділити Україні кредит на $350 мільйонів
Марченко також уточнив, що Україна спочатку сподівалася залучити більший кредит від Світового Банку.
«Спочатку ми говорили про $1 млрд, але в зв'язку з великим навантаженням на бюджет Світового банку через запити країн-членів, ця сума була скорочена до $700 млн», — пояснив міністр.
Україна мотивувала залучення кредиту Світового банку необхідністю фінансувати ключові реформи.
Передісторія
- Рада виконавчих директорів СБ у кінці червня схвалила виділення Україні $ 350 млн в рамках першої позики з двох запланованих позик.
- Гроші підуть на розвиток на підтримку реформ, які є критично важливими.
Читайте також: Світовий банк вніс до порядку денного розгляд кредиту для України
-
12 червня Україна повністю отримала $2,1 млрд першого траншу від МВФ за новою 18-місячної програми stand-by. Загальний розмір програми складає 3,6 мільярда SDR (близько $5 мільярдів).
-
За словами прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, програма МВФ відкриває Україні можливість отримати фінансування від інших міжнародних партнерів.
-
Так, Європейська комісія схвалила надання Україні 500 мільйонів євро макрофінансової допомоги. Отримані кошти будуть спрямовані у державний бюджет на витрати, зокрема для подолання наслідків Covid-19.
Читайте також: Світовий банк виділив Україні $150 мільйонів на виплату соцдопомоги
Коментарі - 53
Про це заступник голови Делегації парламентського Комітету співробітництва між Європейським Союзом та Україною Віола фон Крамон заявила в своєму мікроблозі в Twitter.
На її думку, «український парламент проштовхує кандидатів, які не мають досвіду і добропорядності, на вибори голови Спеціальної антикорупційної прокуратури» .
В посольстві США в Україні заявили, що взяли до відома рішення Верховної Ради з призначення членів комісії для вибору спеціалізованого антикорупційного прокурора.
«Комісія повинна розпочати прозорий процес, в основі якого – доброчесність та заслуги кандидатів. Від цього буде залежати наша подальша підтримка», – заявили в дипломатичному представництві. А зелебоби траншів чекають...
Кого в Україні називають «соросятами»?
Цим терміном оперував депутат опозиційної платформи «За життя» Віктор Чорний, віднісши до соросят «40-45% від »Слуги народу«, всю партію »Голос« і »Європейську Солідарність«, а також окремо поставлених політиків — зокрема, Мустафу Найєма і всіх інших »молодих«, протиставляючи їх собі: »У них є свої установки, вони нас (опозиціонерів — ред.) вважають совком. Головне, що їх підготували протягом цих років", — вважає депутат.
Корочше, Соросята - це всі, окрім партії «За життя» )) І пофіг на логіку. Ти ж за цю партію голосувать будешь?
Ух ти ж йо майо. Цих партій 159 штук, тільки політичних офіціно зареєєстрованих у мінюсті. Так смішно, що я їх всіх не знаю )) Просто оборжака якась.
ЖгиТЕ дальше :)
Лєна, мій висновок грунтується на висловлюванні, в якому згрібаються всі до купи, включно ідеологічних ворогів, таких, як СГ і ЄС. Робить це висловлювання член партії, чи як там те угруповування себе називає - За життя.
Водночас він себе протиставляє всім, окрім своєї партії.
В логіку ж не дуже? Да, Лєна? ))
Теперь и за Белорусь взялись по тому же сценарию
Кто такие соросята:
https://minfin.com.ua/blogs/elena1997/126060/
«Принципиально важно: «соросята» не связывают свое будущее с Украиной, они стремятся оформить второе гражданство, получить работу и в идеале перебраться в одну из западных стран.
Им противопоказана успешная самостоятельная Украина. Именно поэтому они активно занимаются созданием условий, когда наиболее наши привлекательные активы окажутся в руках западных корпораций, то есть, фактических работодателей «соросят», а Украина деградирует до сырьевого придатка.
По сути, недоимперия пытается добиться такого результата с помощью военной силы, а транснациональные корпорации — с помощью денег и интриг. Второе явно эффективнее»
а потом в отставку? раньше бы хотелось...
https://minfin.com.ua/blogs/bonv/121350/
https://m.antikor.com.ua/articles/408851-zelenskij_nameknul_chto_sluhi_ob_otmene_bezviza_rasprostranjaet_poroshenko
ФИО вообще не важны при внешнем управлении. Получайте удовольствие от полёта, как говорят стюардессы )
Вот как Рошен развился все знают. Как гос.заказы потекли рекой на Петины предприятия все знают, хоть это и прошло под грифом «секретно».
Расскажите, пожалуйста, как квартал развился? Может пропустила что )