31 липня 2020, 16:44 Читать на русском

Світовий банк в серпні може виділити Україні кредит на $350 мільйонів

Україна і Міжнародний банк реконструкції і розвитку (МБРР) планують у кінці серпня 2020 року підписати угоду про позику на $350 млн. Про це повідомили «Інтерфакс-Україна» у пресслужбі Міністерства фінансів.

Україна і Міжнародний банк реконструкції і розвитку (МБРР) планують у кінці серпня 2020 року підписати угоду про позику на $350 млн.

«Після підписання і набуття чинності угоди про позику його кошти будуть перераховані в загальний фонд держбюджету», — зазначила прес-служба.

МБРР входить у групу Світового банку (ВБ).

Читайте також: Програма МВФ дозволить Україні отримати додатково майже $3 мільярди — Марченко

Передісторія

  • Рада виконавчих директорів СБ у кінці червня схвалила виділення Україні $350 млн у рамках першої позики з двох запланованих позик.
  • Гроші підуть на розвиток на підтримку реформ, які є критично важливими.
  • 12 червня Україна повністю отримала $2,1 млрд першого траншу від МВФ за новою 18-місячної програми stand-by. Загальний розмір програми складає 3,6 мільярда SDR (близько $5 мільярдів).

  • За словами прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, програма МВФ відкриває Україні можливість отримати фінансування від інших міжнародних партнерів.

  • Так, Європейська комісія схвалила надання Україні 500 мільйонів євро макрофінансової допомоги. Отримані кошти будуть спрямовані у державний бюджет на витрати, зокрема для подолання наслідків Covid-19.

Читайте також: Світовий банк виділив Україні $150 мільйонів на виплату соцдопомоги

Коментарі - 1

+
0
SkrudjMacduck
SkrudjMacduck
31 липня 2020, 18:56
#
Вже один розказував і про те, що транш у вересні 2019 дадуть, і що економіка за 5 років зросте на 40%.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама