1 вересня 2020 року, Міністерство фінансів України погасило другу серію облігацій зовнішньої державної позики, випущених під час реструктуризації в 2015 році. Про це йдеться у повідомленні міністерства.
Україна погасила єврооблігації на суму $1,69 мільярда
Скільки виплачено
Загальна сума платежу становила понад $2 мільярди, в тому числі $1,69 мільярди погашення єврооблігацій і $0,40 млрд процентних платежів за єврооблігаціями з терміном погашення в 2020-2027 роках.
Скільки залишилося
До кінця року залишок валютних платежів за державним боргом становить близько $1,6 млрд.
Читайте також: Україна не буде проводити реструктуризацію боргу, незважаючи на кризу — Мінфін
Що відомо про випуск
Випуск ОЗДП із погашенням в 2020 році загальною номінальною сумою $1,78 млрд було здійснено у 2015-16 роках із процентною ставкою 7,75% на рік.
У 2017 році в рамках першої в історії активної операції з управління державним боргом Мінфін викупив $0,42 млрд єврооблігацій.
В серпні 2020 року Мінфін здійснив дорозміщення ОЗДП із погашенням в 2020 році на суму $0,33 млрд, які в повному обсязі були використані для завершення розрахунків за викупом на відкритому ринку державних деривативів (ВВП-варрантів), проведення якого стало можливим завдяки змінам внесеним в закон про державний бюджет України в квітні 2020 року.
Нагадаємо
Україна розмістила 12-річні єврооблігації обсягом $1,75 мільярда з прибутковістю 7,3% річних.
Коментарі - 24
и зато за такую трату заплатили ростовщикам 400 млн дол за счет налогоплательщиков Украины, а это ни много не мало а 11 млрд гривен, что составляет пятую часть всего оборонного бюджета Украины
вот когда будут отчеты о тратах заемных средств и наказания за их воровство?
Однако, всецело поддерживаю насчет отчетов и наказания.
Если он конечно не Шевченко)
Это в какой стране такое спрашивают? У народа спрашивают на выборах как правило, чего они хотят. Ну и крайне редко на референдуме. Я кроме как Швейцарию — ни одной страны больше не припоминаю, где некоторые вопросы из сферы финансов выносят на референдум, и «у народа спрашивают».
А при общей финансовой грамотности нашего населения «спрашивать у народа» по финансовым вопросам — бесполезно, глупо, и даже вредно. Не говоря уже о том что дорого.
https://minfin.com.ua/blogs/bonv/132487/
У квітні Міністерство фінансів України оновило графік помісячних платежів за державним боргом у 2020 році за чинними угодами. Згідно з графіком, всього в 2020 році Україна повинна виплатити 449,75 млрд грн. При цьому в січні-березні вже було виплачено 93,47 млрд грн. Таким чином, до кінця року необхідно виплатити 356,28 млрд грн. У квітні виплати складуть 24,45 млрд грн. Пікові виплати припадуть на травень (68,22 млрд грн) і вересень (80,82 млрд грн)
На питання ведучого, чи є потенціал до зміни міністрів, Стефанчук відповів: Я думаю, що така ситуація назріває.
Від перестановки нелохів і непрофанів, результат економічного падіння, не змінюється...
По недолларовым курсам, к примеру фунту, курс скакнул местами аж на гривну, всего то можно сказать за неделю.
- Тех, которые не знают, что произойдет.
- Тех, которые не знают, что они этого не знают.