Виконавчий директор НАК «Нафтогаз України» Юрій Вітренко завершив свою роботу в компанії. Про це він особисто повідомив на сторінці у фейсбуці.
17 липня 2020, 14:56
Юрій Вітренко пішов з Нафтогазу
«Сьогодні мій останній день роботи в »Нафтогазі України«. Я прийшов сюди в 2014 році, після Революції гідності. І всі ці роки робив усе, щоб захищати нашу з вами гідність і відстоювати нашу енергетичну незалежність», – написав Вітренко.
«Залишаючи в Нафтогазі великі напрацювання (і гроші від »Газпрому« – напрям, за який я відповідав), хочу побажати керівництву компанії і держави достатньо компетентності та порядності використовувати їх на благо громадян України», – додав він.
Замість Вітренко захищати Нафтогаз в міжнародних арбітражах проти Росії і Газпрому буде Олена Зеркаль.
Скорочення посади Вітренко в Нафтогазі пояснили «оптимізацією внутрішньої організаційної структури».
Джерело:
Мінфін
Коментарі - 22
Одним из негласных условий продления контракта с Колобовым было увольнение Витренко.
Его деятельность очень сильно навредила российскому Газпрому — за такое не жалко
даже сократить должность исполнительного директора…
Сначала Порошенко, а потом и все остальные...
Огромное количество следователей и прокуроров заняты расследованием по 24 уголовным делам, возбуждённым против Порошенко и распылять усилия на какого-то Витренко им никто не позволит.
Про це він написав у Twitter, коментуючи інтерв’ю п’ятого президента Петра Порошенка для BBC.
«Повторення зусиль Януковича з фабрикованими обвинуваченнями для ув’язнення свого політичного опонента Тимошенко виглядає не добре для України часів Зеленського», - написав Пайфер.
Своєю чергою, британський економіст, експерт з питань України Тімоті Еш, теж вважає, що переслідування Петра Порошенка дискредитують владу.
«Як зазначено в сюжеті, обвинувачення проти Порошенка це скандал/шахрайство і дискредитує Зеленського та його адміністрацію. Не краще за обвинувачення проти колишнього прем'єра Тимошенко, що було визнано політично вмотивованим», - пише у Твіттері Тімоті Еш.
Відповідну відеозаяву на своїй сторінці у мережі Facebook оприлюднив адвокат Ілля Новіков.
Адвокат Порошенка також повідомив, що так звана «справа »Ленінської Кузні" закрита.
«Кримінальна справа по »Ленінській кузні« (одна з 24 »справ Порошенко«) сьогодні закрита, я отримав постанову від керівника слідчої групи Олега Корецького. На слідчих чинився тиск, про що Корецький погодився розповісти найближчим часом пресі», - повідомив Новіков.
У свою чергу Олег Корецький у відео заявив: «Я готовий, тому що я тільки за публічність. Коли ти спочатку розслідуєш все нормально, по закону, а потім приходять ці люди якісь незрозумілі, »харківські«, починають давати незрозумілі вказівки. Ти їм кажеш: »немає складу злочину. Нема! Давайте будемо приймати законні рішення«. А вони кажуть, що ти »уходи«, бо для тебе немає місця. Тому що ти їм не підходиш… То звісно, що я готовий вийти на пресу. Я прийняв це рішення».
И рекомендую, хотя не в праве рекомендовать, обратите внимание на биографии наших функционеров, революционеров и чиновников - у большинства в роду или комунячи корни или сами были «красные» как пожарная машина! И не стройте иллюзий ВСЕ!! сотрудники ( на управленческих должностях в Сов Мине и не только имели тесные отношения с КГБ ! ( который и двигал их по карьере). Поэтому, лично у меня, имеется масса вопросов относительно реальных ( правдивых) намерений многих чиновников и революционЭров.
Виграні суди у Газпрома на мільярди і продовжений контракт на транзит, за які був відповідальний саме Вітренко — мене більше переконують, ніж ймовірні теорії змов. Таких гучних перемог до Вітренка не було в історії Нафтогазу.
«Поэтому, лично у меня, имеется масса вопросов»
— толку від Ваших питань, якщо Ви можете дати на них відповідь? Скажу більше — за цими питаннями Ви не бачите реальності.
«Нафтогаз» готує нові позови до «Газпрому» на 17 мільярдів доларів
— я подивлюся як буде йти боротьба Нафтогазу з Газпропом надалі і мені без зайвих питань буде зрозуміло про чиї інтереси дбає нове керівництво
Витренко не раз открыто и публично заявлял об идеологической пропасти с коммунячкой матерью. И это абсолютно нормально и даже хорошо.
Вeрховний суд задoвoльнив касaційну скaргу Кабінету міністрів та скaсував рішення попередніх інстанцій, які зупинили дію постанови КМУ від 06.03.2019р №226 «Деякі питaння НАК «Нафтогаз України» у чaстині нaділення зборів aкціонерів «Нафтогазу» повновaженнями обирaти і звільняти голову і членів правління без подання наглядової ради.
А кто акционер Нафтогаза?