Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings змінило прогноз для банківського сектора на «негативний» для України, Росії, Казахстану, Вірменії, Азербайджану, Білорусі та Грузії. Про це сказано в прес-релізі агентства, пише Ліга.
Fitch змінило прогноз для банків України. Прогноз негативний
Що говорять аналітики
Аналітики Fitch вважають, що економічний тиск через поширення коронавірусу і зниження цін на нафту є негативним фактором для банків України та сусідніх країн. Це може призвести до негативних рейтингових дій.
Читайте також: Агентство S&P підвищило кредитний рейтинг України
«Ступінь тиску на банки буде залежати від масштабів і тривалості економічного спаду, конкретних ризиків для національних економік та зовнішнього фінансування (наприклад, зниження цін на нафту, доходів від туризму або грошових переказів), політичних заходів національних органів влади та бізнес-профілів окремих банків», — прогнозують аналітики.
Раніше повідомлялося
Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підтвердило довгострокові рейтинги дефолту емітента України в іноземній і національній валюті на рівні «B», прогноз «позитивний».
Коментарі - 19
Зачем нам они нужны? Не будем тратить больше чем получаем, не нужен их «кредит»
Если не будем тратить больше чем получаем, нет разницы дефолт или нет. В военной ситуации обычные правила не действуют.
Возможный дефолт для Украины — это не дефолт, а смена вектора геополитического развития и перекредитовка (в случае необходимости) в банке БРИКС. Это аналог МВФ по другую сторону баррикад, он для этого и создавался…
И именно они начали войну,потому что это был их единственный ответ на революцию,которая нужна когда нон-резиденты становятся слишком сильными, когда они контролируют правительство, землю, и богатство. Иначе всю жизнь будем жить рабами.
Соседям надо было раньше об этом думать и не лезть во внутренние дела Украины,тогда может ни революции бы не было,ни войны.
А чё, все ждали - лавровых венков за «рекордную» прибыль ?
Так надо было плановые докапитализации провести,увеличить монетизацию экономики,снизить процент «плохих» кредитов,снизить долларизацию банковского сектора,тогда может и не снизили бы рейтинги.