16 березня фінансові ринки Азії відкрилися зниженням котирувань акцій і нафти, незважаючи на спроби світових урядів підтримати економіку. Про це пише Reuters.
Фінансові ринки відкрилися зниженням. Ціни на нафту падають
Що відбувається фондовому ринку
-
Ф'ючерси на американські акції E-Minis на S&P 500 знизилися на 4,77% до денного торгового ліміту за межами США.
-
Європейські фондові індекси EuroStoxx 50 подешевшали на 2,8%, а ф'ючерси FTSE — на 1,7%.
Читайте також: COVID-19: обвал котирувань, криза туризму і валютна паніка
-
Індекс акцій MSCI в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні за межами Японії впав на 3,1% до найнижчого рівня з початку 2017 року.
-
Фондовий індекс Nikkei знизився на відносно помірні 0,14%.
-
Шанхайські «блакитні фішки» подешевшали на 1,4%.
Нафта
- Ціни на нафту впали на тлі побоювань з приводу світового попиту. Зокрема, на 8:17 за Києвом Brent подешевшала на 4,64% до $32,28 за барель, WTI впала на 3,02% до $31,14 за барель.
Золото
- Золото подорожчало на 1,1% до $1546,74.
Хто і як рятує економіку
- Центральний банк Норвегії 13 березня повідомив про кардинальне зниження процентної ставки. Цей показник знижується з 1,5 до 1,0 відсотка річних.
-
Банк Англії 11 березня знизив базову процентну ставку на 0,5 процентного пункту — до 0,25% до 0,75% річних.
-
Федрезерв США вперше з всесвітньої кризи в 2008 році провів екстрене засідання, де повідомив про решення знизити процентну ставку на 0,5 п. п. — до 1-1,25% річних.
-
Правління Національного банку України прийняло рішення знизити облікову ставку з 11% до 10% річних з 13 березня 2020 року.
-
Між тим, політики Європейського центрального банку навіть не запропонували знизити процентні ставки під час останнього засідання 12 березня, незважаючи на очікування ринку, що вони це обов'язково зроблять.
-
Ставка рефінансування залишилася на рівні 0%, маржинальних кредитів – на 0,25%, депозитів – на мінус 0,5%.
Коментарі - 18
Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/economics/finance/10916360-ekspert-zaspokoyuye-defoltu-ukrajini-ta-istotnogo-obvalu-grivni-ne-bude.html
Радуется, хихикает, при этом сам становится беднее (или штурмует обменники, пока не поздно).
При чем, тренд bonvоподобным не изменился с 14го года. Ничему люди не учатся.
Нинішній ажіотаж та девальвація - це наслідки початку чергвї світової кризи.
Скільки разів пояснювати що гривні з рублем не по дорозі???
Якщо дорога нафта/газ не допомогли то дешева тим більше не допоможе...(с) Ну, смотря с какой точки смотреть. Наше гос-во стало территориально меньше, РФ — больше. Кто тут в проигрыше «з дешевой нафтой»?
Скільки разів пояснювати що гривні з рублем не по дорозі??? Ты кроме белого шума, ничего не создаёшь тут, тем более — не поясняешь.
Факты на лицо. Летит рубль, летит и грн. Девал рубля на 10%, сразу и гривна за ним летит.
Или цэ Москва диверсии робыть?
Варто очікувати, що почнуть дорожчати імпортні товари, а також імпортні комплектуючі, які використовуються у виробництві.
«На тлі зниження доходів населення впаде попит на товари не першої необхідності. Це стосується і продуктів харчування. Наприклад, екзотичних овочів, фруктів, горіхів і ягід. Банан завжди можна замінити вітчизняним яблуком - попит на вітчизняну продукцію, швидше за все зросте, що вплине на підвищення цін на українську продукцію на внутрішньому ринку. Якщо доходи споживачів впадуть, то попит на традиційні продукти '' борщового набору зросте », - розповіла Катерина Звєрєва.
Я с интересом наблюдаю, как король Саудовской Аравии троллит Россию ценами на нефть. Но всю красоту процесса, я оценил, когда узнал, что в этой стране есть газета «Аль Ватан»:)_))