Команда експертів Міжнародного валютного фонду відвідає Київ для обговорення політики прискорення зростання економіки і забезпечення стабільності. Про це йдеться в заяві постійного представника МВФ в Україні Йости Люнгмана, пише УНІАН.
До Києва їдуть ревізори МВФ
Дата прибуття експертів МВФ не уточнюється.
«Команда у складі кількох експертів МВФ відвідає Київ для проведення технічних обговорень політики, спрямованої на досягнення більш потужного зростання та забезпечення стабільності», — йдеться в документі.
Останній візит МВФ
З 14 по 22 листопада 2019 року в Києві працювала місія Міжнародного валютного фонду.
Читайте також: Коли Україна отримає гроші МВФ
Підсумки роботи
«Команда фахівців МВФ провела конструктивні та плідні обговорення з представниками влади України. Місія МВФ віддала належне прогресу, який був досягнутий в останні кілька місяців на шляху просування реформ та дотримання зваженої економічної політики», – заявив глава місії Рон ван Роден.
Він зазначив, що місія досягла помітного подальшого просування в дискусіях щодо заходів і реформ, які можуть лягти в основу нової програми.
Раніше повідомлялося
-
16 лютого 2020 року президент Зеленський зустрівся з директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Кристаліною Георгієвою. Зеленський обговорив з директором МВФ судову реформу і законопроект про банки
-
11 грудня 2019 року Україна домовилася з Міжнародним валютним фондом про нову програму співпраці на три роки. Фонд пообіцяв допомогу в розмірі $5,5 млрд.
-
Рішення про нову програму має затвердити Рада директорів фонду, але точної дати затвердження поки немає.
Читайте також: Скільки Україна повинна виплатити МВФ цього року (графік виплат)
-
Нова програма МВФ передбачає нові реформи і продовження вже розпочатих. Для отримання першого траншу Україна повинна виконати ряд попередніх дій. Серед важливих для МВФ пунктів: запуск ринку землі та захист неплатоспроможних банків від повернення недобросовісним ексакціонерам.
-
Голова НБУ Яків Смолій в грудні 2019 року заявляв, що рішення може бути затверджене у першому кварталі 2020 року.
Коментарі - 19
Нічого не зроблено - нічого і не отримаєте. МВФ.
Проблеми у банку були системні і накопичувалися роками. Його невиважена кредитна політика призвела до втрати капіталу а 97% кредитів банк видав компаніям, пов'язаним з його акціонерами Коломойським та Боголюбовим, заявили в НБУ.
Попередні власники не забажали, чи не змогли провести докапіталізацію банку, — такими називає причини націоналізації економіст Міжнародного центру перспективних досліджень Олександр Жолудь.
Коли банк стикається з проблемою недостатності капіталу, то існують декілька рішень — ліквідація або націоналізація, розповідає інвестиційний банкір Сергій Фурса. Він називає націоналізацію поганим рішення, але найкращим із усіх можливих, такою собі необхідною жорстокістю.
Держава забирає на себе не актив бізнесменів Ігоря Коломойського і Генадія Боголюбова, а пасив, вартістю у мінус 5,5 млрд. доларів, і ці гроші ляжуть на плечі платників податків.
5,5 млрд доларів які олігарх Коломойський вивів з Привату в офшори. Поки не повернуть - траншів не буде.
Тоді і МВФ та Світовий Банк зайдуть та іноземні інвестори з інвестиціями..
Це реальні показники а у нашої влади штучне зміцнення...
Правда в нас так на Рейхформували медецину до рівня управління доярки з Колхоза то вірус не відрізнять від простуди та і не мають чим грошей на це немаЕ))) ...поки пів країни не виздихає)))..
От тоді подивимся на Курс...і цей форс-мажор кстаті може бути спускним гачком для відтоків вкладів Спекулянтів в Овгз...не те що зрива атракціона земель.
Тому не виключено що неЛох і профани будуть все скривати.