Сайт пошуку вакансій rabota.ua надав статистику про те, скільки зараз заробляють IT-спеціалісти в Україні.
Скільки зараз заробляють айтішники в Україні (інфографіка)
Які фахівці «найдорожчі»
Заробітна плата у сфері інформаційних технологій в Україні стартує від $1000.
Найдорожче оцінюють працю Python-програмістів — їм пропонують 45 956 грн. Середні зарплатні пропозиції для програмістів (Python, .NET, Java).
Середні зарплати фахівців з розробки мобільних додатків — 37 897 грн.
Читайте також: «Мінфін» порівняв програми для ІТ-шників у 10 банках
Трохи менше пропонують продакт-менеджерам — у середньому 35 538 грн.
Найнижчі зарплати у адміністраторів баз даних, бізнес-аналітиків, проджект-менеджерів.
Розмісти валютний депозит зі ставкою до 5,5% річних та отримай додатковий бонус від «Мінфіну»
Де найбільше вакансій
Більшість великих роботодавців в IT-сфері — це київські IT-компанії (57%), харківська (11%) та львівська (9%).
Як змінився попит на ринку
Істотно зросла частка вакансій для фахівців із системного адміністрування — тепер вони займають друге місце після веб-розробників.
Також покращилася ситуація з фахівцями техпідтримки — за кількістю вакансій вони займають 4 місце.
Зменшився попит на дизайнерів. При цьому незмінною залишається частка в 4-5% для програмістів різних мов програмування.
Коментарі - 43
Потом получается бешеная текучка кадров, проэкты *** , которые не масштабируемы, но кое-как работают и приносят какуюто прибыль компании.. Ребята поопытнее устают обслуживать всю эту текучку (найми, обучи, попрощайся) и либо требуют сами повышение з/п или уходят где комфортнее (в 90% случаев) Так и выживают веб-студии в регионах, работая в которых ты получишь не только никому не нужный опыт, но и забудешь все те полезные знания, которые нужны на практике и которым обучали в вузе.. В говноконторах нет времени писать по уму.. Главное чтоб быстро, много и чтоб работало уже на вчера.. Мол мы дали клиенту скидку на этот говнопроект, тож давай запили ему это *** и давай реще, нет времени разглагольствовать..
Возможно их просто не размещают на разрекламированном сайте www.rabota.ua
Согласно статистике Bureau of Labor Statistics, зарплата водителя грузовика в Америке варьируется от 30000 до 90000 долл.США/12 мес. Величина оклада зависит от квалификации и опыта дальнобойщика. Тот, кто транспортирует опасные химикаты по дороге Нью-Йорк-Калифорния, получает больше, нежели водитель, перевозящий замороженную рыбу из Нью-Джерси в Пенсильванию.
Источник: https://visasam.ru/emigration/canadausa/rabota-voditelem-v-usa.html
Тобто це від 2500 до 7500 на місяць. До податків. Тобто в результаті вийде максимум 5000-5500 чистими.
Всего существует 2 категории водителей грузовика. Представители первой категории ездят на своих траках. Лица, относящиеся ко второй — на траках компании. Если человек сам покупает трак и имеет постоянную нагрузку, то он может заработать в месяц 8-10 тыс.долл. (це теж до податків, але в нього буде ще ремонт, обслуговування, страхівка, плюс податки частину різниці з'їдять)
Але водій фури — це важка і небезпечна професія + відповідальність, тому зарплати в них не найнижчі.
ІТ мають не менше..
Для цього використовують узькопрофільні ресурси.
«Стартует» в разы меньше.
П.с единственная польза от Luxoft это если вы через год хотите переехать в другой их оффис где то в Европе на пример, а потом там найти нормальную работу
Да и среди мировых лидеров аутсорса я не видел Luxoft ( в десятке точно нет)
П.с все выше написанное это мое личное мнение
Что, согласитесь, весьма неплохо для помойки.
Выросли, после того как индусам продали.
1С-ніки, бабулькі та дедулькі що за совка вивчили фортран і зараз «програмують» в екселі ці чомусь з епохи 90-х в ЖЕК-ах, різних комунальних конторах - дуже з натяжкою можно назвати програмістами, принайиі сучасними програмістами.
Ну і ні в мене, ні в статті, не йшлось про якість. Якщо людина досі пише на FoxPro 2.6… про яку якість мова?
Яке відношення до якості коду має підтримування старого коду при відсутності професіональого росту?
Сподіваюсь що питання риторичне.
Не у всех работа в престижных бизнес-центрах класса А+ с вип-зарплатами.. Нужно быть более снисходительными к тем кто работает в других условиях..
И не забывайте простую истину: все много зарабатывать не могут и нужно уважать тех, которые зарабатывают меньше чтоб вы могли зарабатывать больше..
нема кращого тормозу у професійному розвитку людини чим лінь. А потім ми бачимо людину, яка по колу каже - а я ж такий хороший, а вони ж такі погані
Нема ні соціалки, ні бонусів, нічого.
Компанія компанії різниця. Є маленькі затишні офіси де люди працюють роками і всім, ну чи майже всім задоволені. Є великі компанії з такою ж ідеологією праці. Так, зарплати не топ, але точний середнячок по ринку. І є великі конвеєри де ти такий самий продукт який ти робиш і не більше.
тому дослідження ні про що. Одні хайрять багато і дешевше, інші мало, рідко, і скрегочучи зубами тільки якісних працівників.
тому розкид ЗП за одну і ту ж роботу може бути від 500 до 3000+
З відповідною різницею на виході по якості.
І допоки більшість не дійде до того, що вони не «ходять на роботу», а продають свій час то у нас будуть великі перекоси і багато не якісної роботи.
Если полазить по олх можно найти предложения «разнорабочий зп 15-25к в месяц», но по факту никто столько не будет получать.
Вот если бы провели опрос среди людей с вопросами: кем вы работаете? сколько получаете?; или сколько в вашей компании вы платите разным вакансиям? - если взять достаточную выборку и ответы будут близки к правде (а обычно и работодатели и рабочие на вопросы о зарплате отвечают завышенную цифру) - то результаты будут правдивее чем во всяких поисковиков