Мінфін - Курси валют України

Встановити
20 серпня 2019, 18:09

Монетизовані субсидії тепер видають 38 банків

Уряд розширив перелік банків, через які українці можуть отримувати монетизовану субсидію. Це може бути один з 38 банків, уповноважених на здійснення соціальних виплат, повідомляє прес-служба Мінсоцполітики.

Уряд розширив перелік банків, через які українці можуть отримувати монетизовану субсидію.
Фото: sud.ua

Що зміниться

Починаючи з жовтня поточного року виплату готівкових субсидій здійснюватимуть місцеві органи соціального захисту населення.

Для цього Пенсійний фонд надасть виплатні реквізити (рахунки в уповноважених банках або почтові реквізити), на які пенсіонери отримують пенсію.

Читайте також: У Зеленського хочуть розширити кількість отримувачів субсидій

Тим, хто ще не на пенсії, виплата здійснюватиметься на відкриті раніше рахунки в Ощадбанку. Але якщо субсидіант бажає отримувати монетизовану допомогу на оплату комунальних послуг у іншій банківській установі — йому потрібно із відповідною заявою звернутися в управління соцзахисту. Разом із заявою потрібно надати реквізити рахунку в уповноваженому банку, в якому є бажання одержувати субсидію готівкою.

Одержувачі субсидії, у яких відсутні рахунки в уповноважених банках до надання інформації про платіжні реквізити отримуватимуть монетизовану субсидію через Укрпошту за адресою, вказаною при звернення за субсидією.

Тим, хто отримує субсидію безготівково

Тим, кому призначено безготівкову форму допомоги, а це ті домогосподарства, які мають борги за комунальні послуги, отримуватимуть субсидію виключно через Ощадбанк.

Читайте також: З 1 жовтня субсидії виплачуватимуть у готівковій і безготівковій формах

Зимову субсидію управління соцзахисту почнуть розраховувати у жовтні на основі доходів, отриманих у 1-2 кварталах 2019 року.

Список банків

Монетизовану субсидію можна отримувати через будь-який з нижче перелічених банків:

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися