Мінфін - Курси валют України

Встановити

Продукти Укрсоцбанку

Реквізити

Юридична назва
Акціонерне товариство «Укрсоцбанк»
МФО
300023
ЄДРПОУ
00039019
SWIFT
UKRSUAUX
Головний офіс
03150, м. Київ, вул. В. Васильківська, 100
×

Введіть ваш E-mail
для оформлення передплати:

Підписатися

Підписку оформлено успішно

На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.

Ми раді, що ви з нами!


Уважаемый Андрей!

У додатку до оформення підписки
ви можете також отримувати:

Підписатися

Підписку оформлено успішно

На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.

Ми раді, що ви з нами!Повернутися на сайт
×

Отримуйте по E-mail найголовніші
фінансові новини України і світу:

Підписку оформлено успішно

На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.

Ми раді, що ви з нами!Повернутися на сайт
Підписатися

Відгуки про обслуговування банку

Відгуки про банк ( 448 за 180 дней )

Позитивний відгук Негативний відгук
Сервіси ( +70 / -198 відгуків)
26% 74%
Депозити ( +14 / -38 )
27% 73%
Кредити ( +1 / -12 )
8% 92%
Інші продукти ( +11 / -64 )
15% 85%
Відділення і банкомати ( +5 / -35 )
13% 88%

Відомості про банк

15.10.2019 р. ABHH завершила процес консолідації активів в Україні, підсумком якого стало злиття Альфа-Банку Україна та Укрсоцбанку. В результаті злиття на базі Альфа-Банку Україна буде створений найбільший приватний банк країни, що призведе до підвищення рівня технологій та ефективності, якості сервісу для клієнтів, а також зниження вартості послуг та розширенню їхнього спектру. Альфа-Банк Україна став повним правонаступником усіх прав та зобов’язань Укрсоцбанку по відношенню до його клієнтів, партнерів та контрагентів. Передавальний акт було затверджено 15 жовтня 2019 року рішенням загальних зборів акціонерів Альфа-Банку Україна та рішенням єдиного акціонера Укрсоцбанку. Всі юридичні процедури, пов’язані з приєднанням та припиненням діяльності Укрсоцбанку, будуть завершені до кінця 2019 року.

Голова правління — Іван Світек.

Народився 15 жовтня 1967 року в Праге. Чех за національністю, вільно володіє чеською, англійською, португальською та російською мовами.

Отримав ступінь бакалавра в Коледжі Клермонт Мак-Кенна (Claremont McKenna College), Каліфорнія, США (1986−1990), навчаючись за подвійною спеціалізації в економіці і політології. В період 1993−1994 рр. Іван Світек отримав ступінь МВА в бізнес-школі INSEAD, Франція, за програмою магістра ділового адміністрування, спеціалізація — фінанси.

У 1991 році обіймав посаду Радника міністра фінансів Чехословаччини, а потім з 1993 по 1994 — працював в Citibank (Прага, Чехія). З 1994 по 1998 роки Світек працював в Pepsi Cola International в Австрії та Чехії. У 1998−2008 рр. працював в General Electric Capital Services, де займав позиції Головного фінансового директора, Заступника Голови Правління. Крім того Іван Світек був на посаді Заступника Головного керуючого директора GE Capital Bank (Прага, Чехія); керівника GE Consumer Finance (Дублін, Ірландія); Президента і Головного керуючого директора GE Money Bank (Сан-Пауло, Бразилія).

З 2008 по 2015 роки Іван Світек займав посади Керуючого директора і Голови Правління банку Хоум Кредит в Росії, який є частиною міжнародного холдингу Home Credit B.V. зі штаб-квартирою в Амстердамі (Нідерланди).

У травні 2017 го наглядову раду Альфа-Банку Україна включив Івана Світек до складу Правління банку.

1 лютого 2018 року рішенням Наглядової ради призначено на посаду Голови Правління Укрсоцбанку.

Головна / Банки України 🏦 / Укрсоцбанк 💰
На нашому сайті можна порівняти умови і відсотки по депозитах в Укрсоцбанку з депозитами інших банків України. Також ви можете розрахувати курс валют Укрсоцбанку в конвертері валют, і визначити, в якому банку кращий курс для купівлі чи продажу валюти. Якщо банк відмовив вам у видачі кредиту, спробуйте отримати мікрокредит на карту в мікрофінансових організаціях України.