26 червня 2019, 14:50 Читать на русском

Україна розширює ембарго на товари з Росії

Кабінет міністрів оприлюднив постанову, якою розширив перелік заборонених до ввезення на територію України товарів з РФ. Про це пише Інтерфакс-Україна.

Кабінет міністрів оприлюднив постанову, якою розширив перелік заборонених до ввезення на територію України товарів з РФ.
Фото: novyny.org

Що відомо

Зокрема, ембарго поширюється на сировину для виготовлення цементу (клінкери), а також усі готові види цементу, мінеральні (азотні, калійні та фосфорні) добрива, корма для тварин і продукцію ветеринарної медицини, свідчить текст оприлюдненої в середу постанови.

Крім зазначених товарів, ембарго поширюється на сірники, фанерну продукцію, шпалери, продукцію легкої промисловості, зокрема на окремі види трикотажних виробів і взуття, дроту з вуглецевої сталі, металеві дроти, труби, трубки, сітки металеві, кріпильні вироби, сталеву посуд, обладнання для виробництва хлібобулочних виробів та транспортні засоби (автомобілі, мотоцикли, трактори тощо).

Крім цього, з 1 березня 2020 року забороняється ввезення вживаних залізничних та трамвайних вагонів.

Читайте також: Путін продовжив продуктове ембарго для України і ряду країн

«Рішення прийнято з метою прийняття заходів на дискримінаційні і недружні дії відносно України, застосовуються державою-агресором, а також з урахуванням звернень асоціацій, об'єднань, підприємств ряду галузей промисловості», — наголошується в повідомленні на «Урядовому порталі».

«Це найзначніше за останні три роки розширення списку заборонених товарів, ввезених з РФ. Примітно, що заходи були введені на підставі пропозицій різних галузевих асоціацій та окремих українських виробників. Під ембарго потрапили всі види мінеральних добрив, які імпортуються з РФ, а також більшість товарів, призначених для кінцевого споживання», — прокоментувала партнер юридичної фірми «Ільяшев і Партнери» Олена Омельченко.

Коментарі - 6

+
+30
bonv
bonv
26 червня 2019, 15:15
#
Тільки бізнес і нічого крім бізнесу..
+
+8
semenvekselberg
semenvekselberg
26 червня 2019, 15:34
#
В мире есть много разных организаций по политическим или политико-экономическим интересам: ПАСЕ, ШОС, ЕС, БРИКС, ЕвроЗона, СНГ и т.д.
В настоящий момент имеется запрос на создание организации противодействия российскому экономическому влиянию. Организаторами и наиболее активными членами могли бы стать такие государства как Польша, Латвия, Литва, Эстония, Грузия и Украина.
+
0
Lamo
Lamo
26 червня 2019, 16:09
#
+ США
+
+15
bonv
bonv
26 червня 2019, 17:25
#
Економічного впливу росії?:) Як відгородити себе від російської бідності?:)
+
+15
AleksandrBank
AleksandrBank
26 червня 2019, 17:14
#
Супер правильное решение. РФ обломалась с запретом нефтепродуктов, цены такие же. Так мы их напряжем.

По вагонам правильное решение.
+
+25
Arsen Salamakha
Arsen Salamakha
26 червня 2019, 17:32
#
А заборонити ввозити з Росії електроніку і автомобілі слабо? А то за..ли телевізори, пралки, холодильники і тд на Розетці і інших сайтах із Рашки
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Реклама