Найбільша платіжна система Японії JCB може з'явитись на українському ринку вже до кінця 2019 року. Про це під час брифінгу в НБУ заявив заступник голови НацбанкуСергій Холод.
22 лютого 2019, 15:56
НБУ: В Україну може зайти найбільша платіжна система Японії
«На сьогодні JCB шукає банк-партнер в Україні і готує до подачі документи. Планують до кінця року виходити на ринок України», — заявив він.
За його словами, в НБУ деталей поки не знають, так як це комерційна діяльність компанії.
Довідка
JCB — найбільша платіжна система Японії і одна з п'яти провідних платіжних систем світу. Штаб-квартира знаходиться в японській столиці Токіо.
Займає третє місце в світі серед платіжних систем за кількістю точок прийому карт.
Джерело:
Мінфін
Коментарі - 49
35,8% (або 465 млрд грн) склали операції переказу коштів із картки на картку (Р2Р перекази), середній чек яких становив 1 723 грн;
32,6% (або 423 млрд грн) операції в мережі Інтернет, середній чек — 361 грн;
29,3% (або 381 млрд грн) розрахунки в торговельній мережі, середній чек — 242 грн;
2,2% (або 29 млрд грн) операції за допомогою пристроїв самообслуговування (ПТКС, АТМ), середній чек таких операцій становив 488 грн.
На сьогоднішній день платіжні картки JCB обслуговуються у 190 країнах світу. Емісія платіжних карт JCB здійснюється у 23 країнах світу.
# Аналитики прогнозируют восстановление экономики Украины в 2016 году
То, что пытаются «слепить» из украины, в периферической европе — пруд пруди. Зачем вкладывать деньги (которых нет) в проблемную страну когда есть другие — не проблемные??? В любой из этих стран полно дешёвой рабочей силы. Разница цены рабсилы между украиной и этими странами вполне компенсируется тем, что они уже являются полнопрывными членами ЕС и даже евроЗоны. Поэтому, откуда, а главное зачем и что инвестировать в украину, когда особого спроса на товары широкого потребления в западном мире сегодня не наблюдается, а зомбиэкономический процесс в европе и происходит в основном на уровне концернов и корпораций (на взятые в долг у ЕЦБ и международных финансовых институтов средства)…
Ми ж з вами про це вже говорили…
Кроме того, Соединённое Королевство выходит из еэса через 1.5 месяца, так что объём торговли с этим блоком придётся корректировать с резким понижением…
Імпорт товарів з країн ЄС — 27,038 млрд доларів.
Дефіцит зовнішньої торгівлі товарами з країнами ЄС в 2013 році становив 10,279 млрд доларів, що на 12,91% більше дефіциту за підсумками 2012 року…
І що ви мені хотіли розказати semenvekselberg?
Ви ж кричали що треба порівняти 2013 і 2018 роки… Порівняли? Цифри 2018 року більші за 2013 рік. І це в часи війни на Сході і втрати Донбасу та Криму…
Семіоне, вам дали порівняння, до чого ваші нервозні повторені відгуки?
2018 рік більш профіцитний ніж 2013.
Експорт українських товарі до країн Європейського Союзу у 2018 році становив 20,2 млрд доларів.
22 февраля 2019, 18:41
#
А те що ми торгуємо без Криму і Донбасу це нічого?
Конечно вы можете и с Донбассом поторговать — дурное дело не хитрое…
> Норвежці готові вкласти в українську альтернативну енергетику безпрецедентні $ 1,5 млрд.
Не инвестируют, а только «готовы инвестировать». Как и заглавные японцы лишь «могут зайти», а не заходят.
Вже і безвізу не буде і замерзнемо без раша газу…
> Норвегія 1,5 млрд інвестує…
Так вот во-первых, не Норвегия, а компания NBT с главным офисом в Норвегии.
Во-вторых, не инвестирует, а намеревается инвестировать. А по сути эта компания выкупила украинское энергетическое ООО и энергогенерирующие возможности Украины эксплуатируют иностранцы.
Так что… есть нюанс, как говорится, но он недолжен мешать вам и дальше богатеть мрийками.
спектр співпраці доволі великий: агросектор, ІТ, автомобілебудування. При цьому сегмент відновлювальної енергетики – це вітрова, сонячна та гідроенергетика.
> В ходе форума также был подписан меморандум об участии норвежской NBT в установке 742 МВт ВЭС в Акимовском районе Запорожской области (в 2017 году ООО «Азовинвестпром» начал разрабатывать проект сооружения ВЭС на территории Радионовского и Владимирского сельсоветов). Проект рассчитан до 2022 года и оценен в EUR1 млрд. С украинской стороны документ подписали собственники венчурного инвестиционного Фонда финансовых стратегий Андрей Жовнер и Юрий Кизилов.
Спектр співпраці доволі великий:агросектор, ІТ, автомобілебудування. При цьому сегмент відновлювальної енергетики – це вітрова, сонячна та гідроенергетика.
Потужність електростанції становитиме 150 мегават.
Відповідний проект Scatec Solar купила в української компанії SM Invest & Construction. Угоду підписали під час українсько-норвезького бізнес-форму в Осло.
«Украина и Норвегия подписали» — ложь, но разве вас это остановило? нет.
«заплановане попередньо на наступні 6-9 міс» — ложь, т.к. сумма по сути оценчная и на инвестиции не несколько лет, а не 6-9 месяцев.
«І це тільки один з інвестеційних проектів» — ага-ага, это только один из проектов, на 2/3 общей объявленной суммы, а все остальные проекты (которые зачем называть-то? просто будет красиво перечислить отрасли без подробностей) совокупно составляют еще 1/3. Но при этом все вместе они составляют НАМЕРЕНИЯ иностранцев попанувать здесь, а вы пишете с такой бодростью, как если панувать собрались вы. Цирк да и только.
1.Будівництво вітроелектростанцій потужністю 750 МВт у Запорізькій області, інвестор: Норвезька компанія «NBT»
2. Будівництво сонячної електростанції потужністю 150 МВт в Миколаївській області, інвестор: норвезька компанія «Scatec Solar»
3. Будівництво сонячної електростанції потужністю 9,2 МВт в Київський області, інвестор: норвезька компанія «Norsk Solar»
А все решта це тільки терміни будівництва…
Спектр співпраці доволі великий: агросектор, ІТ, автомобілебудування. При цьому сегмент відновлювальної енергетики – це вітрова, сонячна та гідроенергетика.
А брехня тільки у вашій голові… роман731-ий…
А она кому-то мешает, что с ней надо обязательно что-то делать…
Для порівняння, акції Amazon за аналогічний період зросли приблизно на 340%, а Apple, — на 125%.
Ця гонконгська інвесткомпанія зазнавала збитків протягом семи з останніх восьми. Її очолює голова Суї Гуанджу (Sui Guangyi), якого по навичкам інвестування порівнюють з Уорреном Баффетом і Джорджем Соросом. Про Суї кажуть, як про «легендарну постать» і «впливового вченого», пише Bloomberg. Йому належить близько 16% акцій компанії, що перебувають в обігу на фондовому ринку, вартістю близько $ 600 млн.
З огляду на розмір China Ding Yi Feng, ринкова капіталізація якого становить приблизно 31 млрд. гонконзьких доларів або $4 млрд, він включений в кілька індексів, складених MSCI. Це означає, що багато багатомільярдні інвестиційні фонди, такі як BlackRock і Vanguard, мають частки в компанії, відзначає видання Bloomberg.
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України повідомляло, що експорт українських товарі до країн Європейського Союзу у 2018 році становив 20,2 млрд доларів.
Найбільшу частку (30,2%) в експорті займає продукція АПК і харчової промисловості, якої було поставлено на 6,126 млрд доларів. Далі йдуть продукція металургійного комплексу з часткою 22,0% на суму 3,057 млрд доларів, продукція машинобудування (15,2% на суму 2,704 млрд доларів), мінеральні продукти (13,4% на 1,152 млрд доларів) і деревина (5,7% на 1,036 млрд доларів).
В настоящее время в Украине в НБУ зарегистрированы четыре МПС:
1. MasterCard
2. VISA
3. American Express
4. Union Pay
UnionPay International зарегистрирована совсем недавно — 12.11.2018
Міжнародні платіжні системи, платіжними організаціями яких є нерезиденти
.
1. Міжнародні карткові платіжні системи
2. Міжнародні системи переказу коштів
3. Оператори послуг платіжної інфраструктури
Поэтому свой ФОП «SaloPay» вы можете зарегистрировать только
в качестве оператора услуг платёжной инфраструктуры и ни кем (ни чем) больше.
Хотя я уверен на 100% что именно от ФОПа даже документы не примут на рассмотрение.
Как известно, операторы услуг платёжной инфраструктуры
не являются эмитентами банковских пластиковых карт,
поэтому вы ничего и не видите.
А международные системы и карты непрерывно связанные. Без 1 не будет 2, и без 2 нету смысла в 1 чтобы принимали 2-3 банка какую-то редкую платежную систему Зимбабве. Виза и Мастер сами являются операторами, и даже дают скидки за процессинг по тарифам.
По Сало-Пей же не обязательно даже процессинг делать, можно заказать у другого банка или маршрутизатора ПС.
а то всё бессвязный поток сознания да распальцовка.
Вроде и всё можно но ни у кого нет.
Просто никому не нужно конкретно регистрироватся платежной системой, а так это не такие большие бабки для среднего бизнеса