У результаті осучаснення пенсій їх розмір з 1 березня 2019 року зросте на 17-20%. Починаючи з цього року, пенсії будуть щорічно перераховуватися в автоматичному режимі. Про це повідомив віце-прем’єр-міністр Павло Розенко, пише «Урядовий портал».
Розенко: У березні пенсії зростуть на 17-20%
«Це одна з найголовніших позицій реформи, яку було запроваджено. Тепер, незважаючи ні на що, у березні місяці, щороку 1 березня, буде проводитися осучаснення пенсійних виплат. Це вперше за останні 5-7 років ми прийшли до такого процесу, коли можемо гарантувати осучаснення пенсій всім категоріям громадян», – зазначив віце-прем'єр.
Читайте також: Укрпошта розповіла, як доставлятиме монетизовані субсидії
Павло Розенко нагадав, що багато років поспіль в Україні взагалі не проводили перерахунок пенсій. «Останнє осучаснення відбулося у жовтні 2017 року. Але треба згадати, що до цього моменту 7 років не було жодного перерахунку і осучаснення пенсій», — сказав він.
Віце-прем’єр-міністр також зауважив, що у бюджеті достатньо коштів для перерахунку пенсій. «Необхідний ресурс для підвищення пенсійних виплат є», — сказав він.
Коментарі - 53
Об этом говорится в статье Realist’а «Рост зарплат: загнать в тень и потом с этим бороться».
Де-факто ЕСВ — это налог на труд. Налоги, помимо наполнения бюджета, выполняют еще и социально-экономические функции, заставляя граждан(потребителей и бизнес) корректировать свое поведение. К примеру, растущие акцизы на бензин или сигареты могут заставить автомобилистов экономнее расходовать топливо, а курильщиков — меньше курить или вовсе отказаться от табака. «Что стимулирует ЕСВ? Не работать, не создавать новые производства и рабочие места. Малые и средние предприятия уже работают на пределе рентабельности из-за бегства рабочей силы. Предприниматели не хотят поднимать „белые“ зарплаты, потому что в таком случае придется платить больше взносов. Мы видим, что малый бизнес закрывается и тоже едет на заработки», — сообщил Realist’y старший экономист Центра социально-экономических исследований Case Украина Владимир Дубровский.
Денег всё меньше, а ОВГЗ всё больше. Власть лихорадочно пытается сохранить макрофинансовую стабильность за счет спекуляций ОВГЗ и отсутствия кредитования реального сектора. Причем имеем короткую валютную позицию госбанков и такую же большую NPL-кредитную долю. Экономика тихо держится пока, доля новых предприятий очень незначительна ( по количеству рабочих мест). Всё приближается к развязке. Вряд-ли так получится следующие 5 лет. Дотянут до парламентских выборов и ждите сюрпризов даже без мирового кризиса.:)
намеки на обвал-дефолт и прочая шняга. я думал эта секта уже вымерла :)
к концу Светы, шоле?
https://ubr.ua/finances/macroeconomics-ukraine/natsbank-chtoby-ne-dopustit-defolta-v-ukraine-nachnut-aktivnee-sobirat-nalohi-3880285
ЄБРР підкреслює позитивність, але «скромність» показників зростання української економіки, що становило минулого року 2,5%, а 2018 року, ймовірно, сягне 3,4%.
В 2017 году речь шла снижении на 1,2%,
в 2016 году показатель упал на 5,8% в реальном выражении,
в 2015 году — на 3,2%,
в 2014 году — на 0,7%.
Последний раз реальные доходы населения росли в 2013 году — на 4%.
Читайте з увімкненими мізками. Інфляція — менше 10 %, ріст середньої з.п. біля 24 %, пенсії 17-20 %. Є калькулятор? Порахуйте. То ж ціни мабуть не переганяють. Так, в абсолютних цифрах це не достатній рівень пенсії і з.п., але не буває чуда. Саме так і йдуть до достатку, не по + 100 %, а по 5-7 % в рік. Ріст економіки Єврозони крутиться навкруги 2 %, у нас 3,25%, зрада, чому не 10 % як у Китаї, але ж і не 1,8 % як на масковії. Доходи в гривнях ростуть, курс на місці, то ціни не будуть рости безмежно, бо вже і так зрівнялися з європейськими. Ще трохи і ешелони підуть з Польщі до нас і тоді наші підприємці будуть так само жити на 10 % рентабельності.
Все таки до пенсійного фонду кошти надходять…