Читать на русском

Аналітик CNBC розповів, чому потрібно інвестувати в біткоін

Брайан Келлі, аналітик і ведучий програми Fast Money на каналі CNBC, розповів, чому потрібно все кинути і негайно інвестувати в біткоін.

Брайан Келлі, аналітик і ведучий програми Fast Money на каналі CNBC, розповів, чому потрібно все кинути і негайно інвестувати в біткоін.
Фото: commons.wikimedia.org

Незабаром біткоін для банківського сектора стане тим же, чим Amazon свого часу став для рітейлу, говорить Келлі. Amazon радикально змінив метод доставки товарів покупцеві, і біткоін, залишивши без роботи посередників, зробить те саме з системою грошових переказів.

Келлі вважає, що у біткоіна величезний потенціал: капіталізація цієї платформи може збільшуватися в 10 разів і досягти $1 трлн. Аналітик упевнений, що, коли це станеться, біткоін буде коштувати $60 000, повідомляє Hash Telegraph.

Поки що великі банки на кшталт JPMorgan не здійснюють біткоін-транзакцій. Але уявіть, як відреагує ринок, якщо на частку біткоіни припадатиме хоча б невелика частина з 7-трильйонного обсягу щоденного обороту цього банку. А це, на думку Келлі, рано чи пізно станеться.

Кількість нових біткоіни-гаманців постійно зростає. І не просто зростає, а збільшується по експоненті. Найбільша в США біткоіни-біржа Coinbase повідомляє, що кількість користувачів збільшується на 1 мільйон в місяць.

Раніше «Мінфін» повідомляв, що ціна найпопулярнішої криптовалюта Bitcoin досягла позначки в $7 263.