Один із найбільших необанків світу — британський Revolut — розпочав роботу в Україні. «Мінфін» розбирався, який функціонал вже доступний українським користувачам, на що ми можемо розраховувати в майбутньому, та кому й для яких цілей підійде цей сервіс.
Revolut: які можливості та комісії чекають на користувачів із України

Як стати клієнтом Revolut
Цього місяця британський необанк Revolut розпочав повноцінну роботу в Україні. На початку року він відкрив реєстрацію для обмеженої кількості користувачів, щоб протестувати сервіс. Наразі ж він доступний для всіх українців.
Для того, щоб відкрити рахунок у Revolut, передусім потрібно завантажити додаток необанку на Google Play чи App Store. Далі — пройде верифікація через «Дію», але деякі дані потрібно вказати безпосередньо у застосунку. Зокрема, це номер телефону, адреса проживання, електронна пошта.
Крім цього, сервіс уточнює податкове резидентство — потрібно прописати реєстраційний номер облікової картки платника податків. Після цього необхідно буде пройти верифікацію зовнішності, вона фактично така ж, як і в українських банках, — спрямувати камеру на обличчя та повернути голову в різні боки.
На цьому реєстрація завершена. Далі встановлюємо логін, за допомогою якого користуватимемося сервісом (знадобиться для переказу коштів від іншого клієнта Revolut).
Необанк запропонує також обрати варіанти платного обслуговування. Один обійдеться майже в 6 євро, інший — 11 євро на місяць. Покращені плани передбачають нижчі комісії за операції, низку передплачених сервісів, на кшталт VPN чи Tinder Plus, але загалом більшість користувачів можуть спокійно обходитися безкоштовним планом Standard.
За замовчуванням, Revolut відкриває для українських клієнтів рахунок у євро. Однак, за бажанням, можна відразу додати рахунки в інших валютах — загалом їх тут близько 30. Доступні, зокрема, долар США, швейцарський франк, британський фунт, японська єна тощо. Автор статті відразу додав рахунок у доларах.
У застосунку можна замовити і фізичну картку, яка буде прив'язана до рахунку. Її випуск безкоштовний. Водночас є можливість обходитись і віртуальною карткою, прив'язавши її до Google чи Apple Wallet. Розрахуватися нею вдасться там, де термінали підтримують NFC.
Які функції пропонує Revolut
Міжнародний переказ коштів
Найперше, для чого може бути цікавий Revolut клієнтам із України, — міжнародні перекази коштів. Зараз через обмеження Нацбанку з України дозволяється проводити SWIFT-перекази лише у певних випадках, як-то закупівля військового обладнання чи оплата лікування за кордоном.
Натомість регулятор дозволяє перекази з валютної картки українського банку на картку фізичної особи за кордоном у межах ліміту 100 тис. грн на місяць. При цьому дане обмеження поширюється на рахунок в одному банку. Тобто, якщо у особи декілька валютних карток у різних банках, то впродовж місяця по 100 тис. грн можна перерахувати з кожної з них.
Водночас варто враховувати, що, хоча Revolut не бере комісії за зарахування грошей на свій рахунок, її встановлюють банки за переказ із їх карток. Зазвичай це близько 1% від суми, але в кожної установи можуть бути свої тарифи.
Коли ж кошти вже перераховані на Revolut, їх можна вільно переказувати на інші іноземні рахунки. Жодних місячних лімітів чи обмежень за цілями витрат тут немає. Також можна скористатися SWIFT-переказом. Тому з рахунку Revolut можна розраховуватись за товари, поповнювати рахунки брокерів чи криптобірж тощо.
Повсякденні витрати
Карткою Revolut можна користуватися так само, як і будь-якою банківською. Комісії за розрахунки в магазинах тут немає.
Натомість знімати готівку з планом Standard без комісії можна лише в межах 200 євро на місяць. Якщо цю суму буде перевищено, то далі комісія за кожне зняття становитиме 2%, але не менше 1 євро — залежно від того, що більше.
Сервіс надає можливість також відкривати дитячі рахунки і спільні рахунки на двох — кожен із користувачів матиме до нього однаковий доступ, незалежно від того, хто скільки вніс коштів.
Інвестиції у валюту, золото та крипту
Одна з ключових відмінностей Revolut від українських банків — можливості здійснювати інвестиції безпосередньо у додатку.
Зокрема, користувачів може зацікавити купівля різних валют. Наприклад, якщо інвестор очікує, що якась з них суттєво зміцниться.
Також у сервісі доступна купівля дорогоцінних металів — золота, срібла, платини та паладію. Щоправда, це так звані «паперові» метали, злиток інвестору ніхто поштою не надсилатиме. Але заробляти на зміні курсу золота чи срібла це не заважає.
Доступні безпосередньо у застосунку і 225 криптовалют. Включаючи всі найпопулярніші — біткоїн, ефіріум, Ripple, Solana та інші.
Але варто враховувати, що всі вказані операції передбачають комісії. Так, без додаткових витрат у пакеті Standard можна купити валюти на суму до 1 тис. євро, а далі застосовуватиметься комісія 0,5% за кожну транзакцію. Крім цього, у сервісі існує спред між ціною купівлі і продажу валюти.
Так само відрізняється ціна купівлі і продажу для криптовалюти та дорогоцінних металів. Також за планом Standard комісія при купівлі крипти становитиме від 0,49% до 1,49% від суми, але не менше 0,99 євро за операцію.
Для дорогоцінних металів комісія становить 0,99%, але щонайменше 1 євро. При застосуванні платних тарифних планів комісії знижуються, але все ж залишаються.
Чи потрібна ліцензія НБУ
Наразі Revolut надає послуги українським користувачам через свою литовську компанію Revolut Bank UAB, діяльність якої регулюється Банком Литви і Європейським центральним банком.
В планах сервісу отримати ліцензію в Україні вже до кінця поточного року. Як пояснює відповідальний за запуск Revolut на нових ринках Дмитро Стрельчук, стратегія компанії — стати локальним банком із банківською ліцензією в кожній країні, де присутня компанія.
Найперше, що зможе запровадити Revolut після цього — це гривневі рахунки. Національна ліцензія також відкриє шлях до кредитування та страхової діяльності. В країнах ЄС є можливість відкривати і депозити в застосунку, тому не виключено що в майбутньому таку послугу буде додано і для українських клієнтів.
Дмитро Стрельчук очікує, що дискусія з Нацбанком щодо отримання ліцензії «буде робочою». Водночас, за інформацією регулятора, до нього представники необанку ще не зверталися. Як пояснили «Мінфіну» в НБУ, там здійснюють моніторинг та аналіз роботи Revolut, у тому числі через механізми взаємодії з регуляторами інших юрисдикцій.
Чим відомий Revolut
Необанк розпочав працювати у Великобританії у 2015 році, а зараз представлений у близько 50 країнах. Основні ринки для нього — ЄС та Британія, хоча приблизно в той самий час, що й в Україні, сервіс розпочав діяльність в Бразилії, Індії та Мексиці, суттєво розширюючи свою географію.
Заснували компанію підприємець українського походження Влад Яценко та Микола Сторонський, який відмовився від російського громадянства після повномасштабного вторгнення в Україну.
Revolut — одна з найдорожчих британських технологічних компаній, що оцінюється приблизно в $45 млрд. Загальна кількість клієнтів необанку сягає 50 млн, а працівників — понад 8 тис.
Наразі Revolut залишається приватною компанією, хоча минулого року з'явилася інформація про підготовку до IPO на американській біржі Nasdaq. Водночас, за даними Financial Times, британські політики схиляють компанію до виходу на біржу у Лондоні.
Кому знадобиться рахунок
За нинішніх обставин відкриття рахунку у Revolut може бути цікавим насамперед для переказів коштів за кордон. Також рахунок у необанку українці можуть використовувати для отримання заробітної плати з іноземних джерел.
Якщо говорити про розрахунки всередині країни, то тут Revolut суттєвої переваги не має, а зважаючи на відсутність гривневого рахунку, для цього краще підійдуть вітчизняні банки.
Читайте також: Народний рейтинг банків: чи реально засудити банк за припинення ділових стосунків
З погляду інвестицій всередині сервісу, варто враховувати досить високі комісії, які потрібно сплачувати як при купівлі, так і при продажі активів. Тому для активної трейдингової торгівлі необанк навряд чи підійде. А ось тримати різні активи під рукою впродовж тривалого часу тут дійсно може бути зручно.
Коментарі - 106
до 1 тис. за операцію, в день, в місяць чи в загальному? таке ж питання до інших цифр
Якщо на громадянина України накладається виконавче впровадження про блокування банківських рахунків, то рахунок у Револют підпадає під його дію чи ні? Якщо ні, то це може бути суттєвою перевагою.
Я отримав фізичну картку, пересилання з Варшави в Україну нічого мені не коштувало
Можливо якщо оформлювати вже після офіційного старту то є можливість вибрати саме цю картку і тоді вона дійсно буде доставлена безплатно.
Ну або людина не згадала що при відкритті оформила віртуальну, а вже потім замовила безплатну Clear Sky.
а в моно, сенс, приват, райф… не можна хіба інвестувати в облігації та валюту?
Райф не підходить, його додаток не пропонує купівлю/продаж облігацій. Приват — тільки через вебверсію.
через додаток Монобанк або додаток Сенс-банку…
Не можуть, син не несе відповідальності за дії батька.
Була така криптобіожа куна
яким боком тут криптобіржа Куна яка немає жодного відношення ані до револют, ані до Сторонського?
Називаєтся аби ляпнути.
а в моно, сенс, приват, райф… не можна хіба інвестувати в облігації та валюту?
Оце експертів підвезли.
Оце експертів підвезли…»
Еще месяц назад ты сам верил, что вот вот Моно запустит торговлю акциями и криптой и кстати, ругал Рево
А теперь стебешься с дяди…
Може і дату назовеш коли Гороховський це анонсував?
Прикинь?!
Можу і назвати
monobank планирует запустить интеграцию с криптобиржей. Это даст возможность покупать и продавать Bitcoin
Виктория Коломиец
Журналистка
05 июля 2021 12:59
Компания monobank в июле 2021 года планирует запустить интеграцию с криптобиржей, что даст возможность покупать и продавать Bitcoin. А осенью мобильный банк завершит интеграцию с американской площадкой по торговле ценными бумагами.
Об этом сообщил соучредитель банка Олег Гороховский в своем Telegram-канале.
Относительно запуска интеграции с криптобиржей, monobank уже завершил разработку и ждет согласования Национального банка — к последнему мы уже обратились за комментарием и ждем ответа. Релиз карты, где будет возможность «просто, удобно, прозрачно» покупать и продавать Bitcoin, обещают в июле.
Также Гороховский анонсировал проект электронной сим-карты. Пишет, что это будет «глубокая интеграция с мобильным оператором. Все будет просто и красиво». Разработку этой услуги уже завершают, релиз запланирован на август.
На июль — август соучредитель monobank еще обещает «эквайринг здорового человека» — сейчас идет его активная разработка. А осенью 2021 года украинцам обещают представить «акции, глубокую интеграцию с ведущей американской площадкой по торговле ценными бумагами».
https://hromadske.ua/ru/posts/monobank-planiruet-zapustit-integraciyu-s-kriptobirzh
…
05 июля 2021
Місяць назад? 🤣🤣🤣🤣🤣
Ну О К, анонс зроблений три з половиною роки тому ти знайшов. Тільки зрозуміти б тепер яким боком це до теми Револют та до мене зараз в 2025 році?
Почему вы думали, что «в моно, сенс, приват, райф… не можна хіба інвестувати в облігації та валюту»
И интересно уточнить, понимаете ли вы разницу между акциями и облигациями
це думав дядя, а я думав інше: «Оце експертів підвезли.»
Погано що на відміну від Wise револют не вміє нормально працювати зі злотим та іншими неєвро валютами.
Зараз Револют демпінгане, бо мають материнські кредити під 2%, покладуть пів нашого ринку.
Меморандум подписали «Ощадбанк», «Райффайзен Банк», «КБ Приватбанк», ««Универсал банк» (monobank).
Документ предусматривает проверку клиентов уже на этапе открытия счетов и их разделение на критерии «высокой» и «низкой» рисковости.»
И так далее. Ходят слухи, что Гороховский и/или команда Моно принимала участие в составлении самого меморандума. Это, конечно, только слухи. При этом, удивительно что сам Гороховский никак не прокомментировал меморандум
Потрібно перевіряти людину і походження коштів на вході. Подивились, що ти не дроп, є доходи ітп і все
Единственное исключение и панацея- цифровизация процессов. Алгоритму я доверяю. Если же в схеме появляется человек, то пиши пропало.
Вот, например, борьба с коррупцией. Кого у нас только нет Прокуратура, НАБУ, САП, СБУ, налоговая милиция (то есть, то нет) и куча другой полезных и дорогих служб. И что? Коррупции стало меньше? Ее все больше и больше. Коррупция побеждает НАБУ и САП, намного чаще, чем они берут вверх над ней
И теперь еще как проверяющих с полномочиями добавили банкиров.Это вообще какой-то треш. В нашем здании на другом этаже офисники, как дурили людей, так и дурят. Зато теперь под предлогом борьбы с этими офисниками, какой то прыщавый подросток будет блокировать мой счет, чтобы с чем-то там разобраться.
Трэш
Але в цьому має бути якась золота середина, розподіл за ризиковістю це одна з них.
Якщо у вас є підтверджений стаж роботи і доходи на протязі багатьох років, то звісно, кожну вашу ОВДП не потрібно моніторити та перевіряти (як це відбувається зараз).
І відповідно, якщо ви 20 річний пацан, який прийшов у банк з мішком кеша купити беху, то треба задати пару питань).
Есть несколько моментов.
Во-первых, тут уже верно подметили: «Артур, тебе у підвалі тримали? Про меморандум знають абсолютно всі. Крім тебе…»
Вы почему-то вцепились в эту фразу: «Документ предусматривает проверку клиентов уже на этапе открытия счетов и их разделение на критерии „высокой“ и „низкой“ рисковости.»
Но ведь меморандум не ограничивается только проверкой на стадии открытия счета. На соседних ветках обсуждают, как банки откровенно злоупотребляют своими новыми «полномочиями» при работе именно с действующими клиентами, а не с «новенькими»
А во-вторых, «…Подивились, що ти не дроп, є доходи ітп і все.» Видите, это уже какой то новояз. Дроп. Ни У К, ни КОАП Украины не содержит преступления или правонарушения под таким названием. Кто-то торгует наркотиками и при этом пересылает деньги? Отлично, ловите проклятого наркодилера и наказываете по всей строгости закона. Пересылают черные зп через карты? И на это найдется статья. Но рассказывать, что ты борешься с наркодилерами, офисниками, и прочим криминалом, блокируя карты, но не наказывая за совершенные преступления, не законно и аморально
3) Также важен контекст. До войны нам парили мозги про нулевую налоговую амнистию, про наказание за недостоверное декларирование чиновниками.
Но вы, Артур, продолжайте есть эту лапшу, что виноваты во всем непонятные дроперы
Кажу: -знайомі мої, подруги.
Оператор: — напишіть це у листі в довільній формі
13 хв телефоном пояснював їм, що так фінмон проводити не можна, не можна вимагати все що заманеться, але там тебе просто не чують.
«Ваш рахунок залишиться заблокованим».
Ну і добре, сьогодні ще закриємо рахунок дружини, аби і до неї не причепилися, і забудемо що така контора існує
Нужно отметить, что такие приемы, как имитация кипучей деятельности практикуют не только украинские деятели.
У меня был кейс года полтора назад в местном банке одной из балтийских стран.Этот банк перед этим хорошенько оштрафовали, в том числе за работу с российскими деньгами. Платил зарплаты работникам. и один платеж банк заблокировал. Фамилия работницы была Иванова, гражданка Украины (ее счет был в этом же банке, то есть копии ее документов они видели). Прислали простынь пояснения, мол проводим профилактику отмывания денег и финансирования терроризма. Вице-премьер РФ Иванов попал под санкции. И нам как работодателю нужно было подтвердить, уже не помню, что, но что-то абсолютно бредовое.То ли что, мы знаем, что наша работница не родственница этого российского упыря, то ли что еще в этом духе. Пришлось писать. И нам, и работнику банка было ясно, что это полная хрень, но тем не менее пришлось через это пройти
Основная беда, что офисники, наркодилеры, и прочие как работали, так и будут работать
Значит, не будет в приложении Револют гривневых счетов,
без которых как-то жили раньше и не парились…
По-друге Револют нікуди не заходив — він не працює в Україні, принаймні поки що.
Правильно будет добавить, что Моно, работал в Британии, но недолго, потому что быстро прогорел
По-друге Револют нікуди не заходив — він не працює в Україні, принаймні поки що.
Вот цитата из твоего комментария двухмесячной давности:
«.Диви, я маю досвід користування криптою з 2018 року. Крім бентховена купував і продавав купу різних монет. В Революті доступний один лише бентховен. …»
Как я понял ты уже убедился, что Рево действует быстро и слов на ветер не бросает
Так, прогорів. Ну то піди і розкажи про це Артуру, нащо и мені це розповідаєш? Я це краще тебе знаю бо слідкував і за кото і за його перейменованою версією.
«Ну то піди і розкажи про це Артуру, нащо и мені це розповідаєш?»
Думаешь, Артур здесь не прочитает, нужно все-таки к нему сходить?
Вывод: эти компании объединяют украинские корни, технологичность,международный успех и инновационный подход к своим продуктам
Украинские корни? Или технологичность?
Бо я геть не розумію чому ти отримавши відповідь від ChatGPT тепер чомусь питаєш в мене яка частина цієї відповіді невірна. Таке враження що ти рандомно генеруєш тексти з випадкового набору слів.
Ты намекаешь, что Дубилет не совсем украинец? Это ведь некорректно
А Кото запустився в 2020 коли на ринку була купа необанків (подивись перелік діючих, їх там декілька десятків), не маючи великого капіталу та націлений не невелику групу клієнтів які ще не мают нормального кредитного рейтинга. Схожі проекти вже існували на той момент, в одному я навіть хотів відкрити рахунок. Кото не зміг зацікавити клієнтів і тому прогорів. Це не вада засновників, це просто бізнес який не запрацював — таке буває в світі бізнесу.
Ты намекаешь, что Дубилет не совсем украинец?
Чувак, ти збираєшся зі мною сперечатись про банки, доводить мені що Моно гірше Революта і при цьому не знаєш що Дубілет не має ніякого відношення до ані до Моно, ані до Кото.
Тобі треба самостійно вивчати купу інформації, а вже потім пробувати сперечатись з питань в яких ти поки що повний нуль.
Яким боком тут українськість Дубілета — я навіть питати не хочу щоб не вийшло що ти ще й нацист.
Тут ты первый начал… Назвал одной из причин успеха нескольких стартапов украинские корни основателей…
Я думаю, что ты преувеличиваешь возможности Моно, потому что он украинский. «Каждый кулик всегда свое болото хвалит». Протекционизм, так сказать.
В тебе знов галюцинації.
То ти розповідаєш що я місяць назад вірив в те що Монобанк почне торгувати акціями та криптою.
То тепер ти приписуєш мені твердження що саме українські корні Revoluta є причиною його успіху.
Де факт того що Револют діє швидко? Він три роки назад дозволив українцям відкривати картки. Аж цілих три роки пішло на наступний етап — можливість відкривати картки українцям що мешкають в Україні. Це швидко?
А яке саме слово Револют не кинув на вітер?
«…В Революті доступний один лише бентховен. .»
А ти як раз намагався довести що Револют краще. А це просто два різних інструмента: один український, інший закордонний. І потрібні вони для різного.
Мой вопрос был в другом. Я видел, что Рево работает в разных валютах в нескольких странах , торгует криптой, не страдает бюрократией в финмоне. Почему тогда Моно не реализовало эту опцию (про крипту)?
так і Моно не страждає
Почему тогда Моно не реализовало эту опцию (про крипту)?
Тому що Моно в Україні, а Револют в Великій Британії.
А все эти обещания использовало для раскрутки своего имиджа технологичной и инновационной компании.
В 90-е продавали экспресс курс изучения английского Илоны Давыдовой на основании 25 кадра. Люди проходили курс, были очень довольны и считали, что выучили английский язык на высоком уровне. Но позже оказалось, что они не знает на английском практически ничего. Провели расследование и оказалось, что в 25 кадре было написано: «Вы знаете английский хорошо».
Так и с Моно. Все говорят, что он технологичный и уникальный, но когда доходит до конкретных вопросов, то никто не может пояснить, что там именно такого технологического или уникального.
Я не говорю, что это плохо или хорошо, лучше или хуже.
Просто интересно, как пиарщики хорошо поработали
Ти сам навів новину чоторирічноі давнини що збирались.
https://minfin.com.ua/ua/invest/articles/revolut-yaki-mozhlivosti-ta-komisiyi-chekayut-koristuvachiv-z-ukrayini/#com4747445
Є ще принаймі два анонса запуска Монобанком крипто карти: в 2021 та в 2023 роках.
Твоя думка це просто чергова галюцинація відірвана від реальности та твоїх власних сліз сказаних кілька годин тому
Твои комментарии по этому вопросу на 60 % состоят из хамства про слезы или галлюцинации (к чему это?),
на 30 % рандомный (понравилось мне это словечко) набор каких то фактов или намеков на что-то без конкретного вывода, например, «Є ще принаймі два анонса запуска Монобанком крипто карти: в 2021 та в 2023 роках.».
и «..Чувак, згадай імʼя другої знакової людини в Революті..»
Ну згадав…Нібито все зрозуміло, але що конкретно ти маєш на увазі?!
10 % все-таки выводов, но которые ничего не говорят
Например, «.Почему тогда Моно не реализовало эту опцию (про крипту)?
Тому що Моно в Україні, а Револют в Великій Британії.»
При этом еше и откровенное вранье, так как ты уже подтвердил, что понимаешь, что твой счет Революта открыт не в Британии, а литовском банке.
Кто мешал/мешает Гороховскому тоже действовать от литовского банка? Или в Латвии, где с которой они сталкивались, еще с приватовских времен.
Мало того, ведь именно для этого и планировался выход в Европу… А не чтобы работать через Кото непонятно с кем
Или здесь: «.А Кото запустився в 2020 коли на ринку була купа необанків (подивись перелік діючих, їх там де
Верю-можешь
Не можу не погодитись: твої галюцинації про місяць між лютим 2025 та літом 2021 це така єрунда🤦♂️
«…Є ще принаймі два анонса запуска Монобанком крипто карти: в 2021 та в 2023 роках.»
То есть, Гороховский навешал украинцам лапши про запуск криптокарт, оба раза обманул.
Но ты продолжаешь верить, что он действительно хотел, просто что-то пошло не так???
У Революта теж не всі ідеї спрацювали, і ліцензію банка вони отримували доволі довго. Хіба це каже про те що вони не хотіли отримувати ліцензію?
У меня другое мнение на это счет, так как я не верю, что такой эксперт как Гороховский мог два раза ошибиться в своих проектах
"..але не врахував що законодавство це не дозволяє...."
Как может эксперт рынка не знать законодательство?!!!
В статье прямой намек на мысль, которую ты не хочешь слышать. Моно ставит не на технологичность, а на админресурс и недобросовестную конкуренцию
В Моно більше технологічних новинок, до того ж затребуваних на українському ринку, ніж в британських банках. Колись коли в 2018 році Монобанк запускався в нього дійсно було менше можливостей ніж в тодішніх застосунках Wise, Revolut, Monzo, Monese та інших. Зараз по наповненості послугами Моно затискає за пояс будь який британський банк. До слова і по дизайну він доволі суттєво обійшов більшість застосунків британських необанків які так і залишились в одному колись давно придуманому стилі.
Что ты имеешь ввиду?
Пожалуйста, приведи конкретные примеры
P.s. Надеюсь, ты не котиков имеешь ввиду
А что Гороховский делает в Совете Предпринимателей? Это не админресурс?
Сначала он подписывает меморандум с НБУ, суть которого противоречит философии Моно, а через пару месяцев НБУ тормозит его конкурента Рево.
Даже дядя Бодя не верит в такие совпадения
Рада підприємців не є державним органом, як вона може бути адмінресурсом? З таким успіхом можна догалюцинувати до того що реєстрація на сайті Мінфіну це теж наявність адмінресурсу 😂
«Ми були б раді бачити Revolut в Україні, але робити це потрібно з повагою до українських законів. Ніде у світі такий «вихід на ринок» був би неможливий. Та що там говорити нас не пустили до Польщі взагалі без жодної на те підстави, а тут Revolut поводиться так, ніби українські закони взагалі не заслуговують на жодну увагу», — додав співзасновник monobank…»
Как видищь. он даже не скрывает, наоборот, четко обозначил позицию, кто в доме главный. Еще и плюнул в Федорова. Минцифры и вообще во всю эту технологичность и инновационность
Но не спеши, закрывать карты Революта. Думаю, что время хуторских недолигархов с их админресурсом уходит. Трамп и прочие западники будут ломать их через колено
Гороховський підкреслив, що Revolut не звертався до регулятора, не отримував жодних дозволів та діє на українському ринку незаконно. Откуда простому банкиру знать кто и куда обращался.
Он вообще это может комментировать?!
Причем что ранее сообщалось о коллоборации Рево, Минцифры, Дии…
Либертарианцы так не говорят, если ты понимаешь о чем я
Коли Револют подасть заявку, коли Рада підприємців зробить якусь заяву після такої подачі, коли НБУ винесе якесь рішення — тільки тоді і можна буде говорити чи був застосований адмінресурс та чи взагалі до цього адмінресурсу має якесь відношення не чиновник Гороховський який вже два роки страждає від того що адмінресурс застосовують проти його Монобанка забираючи 50% прибутку заднім числом.
Тут ты насмешил. Уверен, что последние два года Гороховский не страдает, а наслаждается ситуацией, когда его ярый конкурент Альфа банк был по факту выжат с рынка в нерыночный способ.
Ты не подумай, я сам давно хотел, чтобы альфовские кацапы свалили, потому что я считаю, что Альфа уж как-то слишком подозрительно бодро действовала на украинском рынке.
Но это не меняет факта того, что украинский банковский сектор загнивает, огромную нишу занимают госбанки, с рыночной конкуренцией совсем туго. То есть ее нет.
И вот теперь и Рево тормозят
І знов твої галюцинації знають краще за Гороховського що він думає
постепенно перетекает в русло личных оскорблений и срача между
некоторыми участниками обсуждения…
Ще наприкінці грудня подав заявку, лист підтвердження прийшов тижні через 2. Далі ще тижні 3 висіло «ми проверяем Вашу личность», підтримки 0, чат-бот відповідає завченими фразами.
Тримати в такому гроші, як на мене дуже ризиково, в результаті видалив так і не дочекавшись коли таки вони закінчать ту «провєрку яка триває на протязі години»
Trustee Plus — это первая украинская платформа управления цифровыми активами. Основной продукт компании — одноименное приложение для хранения криптовалюты, которое можно скачать в App Store или Google Pay, а также связанная с ним криптокарта.
Карта выпускается в партнерстве с MasterCard. Заявлено, что платить картой можно по всему миру, в том числе на территории Украины с автоматической конвертацией евро в гривну. Ежедневный лимит — €5000. Стандартная стоимость выпуска карты — €10, но проект регулярно проводит акции, позволяющие получить ее бесплатно. О них команда пишет в своих соцсетях.