Danylova1985 5 лютого 2024, 18:38
22.01.2024р.о 18:26 невідомі вкрали гроші-32тис.грн.-з моєї карти Ощадбанку.Дані своєї карти я ніколи нікому не надавала!!! При кражі грошей банк не повідомив мене (смс-повідомлення про списання коштів з мого рахунку).Я не дозволяла нікому переказувати гроші з мого рахунку! Банк повинен повернути вкрадені гроші,є закон.Але його не дотримуються!!! Я одинока мама, сама виховую дітей.Як так?? Мій батько Данилов В.М.приходив до відділення Ощадбанку, щоб йому показали як правильно написати довіреність на розпорядження моїм рахунком для написання заяви на повернення вкрадених коштів, але ніхто цього не зробив!
Данилова Ольга Василівна.
Михаил Мельников 5 лютого 2024, 12:11
Відділення за адресою: Київ, пр-т Миколи Бажана, 3-А
Банковскую карту не принимают терминалы на кассах в магазинах. Срок карты закончился 01/24, её продлили, но отклеивается стрейчплёнка на карте и терминал её не считыает, хотя карта числится, как действующая. У нас отвратительная мобильная связь, живём в Бортничах, Дарницкий р-н. Мне 78 лет, до банка добираться сложно, ввиду возраста. Прошу сделать заявку на замену банковской карты Последние цифры в карте 2639
122Kristina 4 лютого 2024, 11:34
КОЛИ ПРАЦІВНИКИ БЕК-ОФІСУ ПОЧНУТЬ ПРАЦЮВАТИ???
На рахунку чоловіка заблоковані кошти в сумі 1845 грн (18 січня)
Повідомлення від виконавчої служби на ощадбанк про зняття обмеження, надійшло 19 січня
Чому досі не розблоковано???
навчіть своїх операторів працювати на гарячій лінії
три оператора і кожному потрібно пояснювати інформацію
Таке враження Ваші співробітники взагалі не хочуть допомагати.
klust 3 лютого 2024, 13:46
Ощад заарештував рахунок на 1 день, щоб списати з нього гроші, не дивлячись на те, що я оскаржила штраф в суді, моя Ухвала набрала чинності, я направила засвідчену копію Ухвали в виконавчу службу, після чого 22.01.2024 виконавець винесла Постанову про закінчення виконавчого провадження та скасування інших заходів примусового виконання рішення і направила цю Постанову в Ощад. 23.01.2024 Ощад зняв арешти з моїх рахунків після отримання Постанови, а 31.01.2024 знов заарештував на 1 день і списав кошти. Далі мені по-хамськи, погрожуючи, на гарячій лінії сказали, що гроші і надалі будуть списувати.
Yevhen97 31 січня 2024, 10:20
Ощадбанку исполнитель отправил письмо постановление о снятии ареста, письмо ощад получил 11.01.2024, на сегодняшний день 31.01.2024 арест не снят, горячая линия ощад и консультанты в отделении ничего не могут сказать и машут руками, когда будет снят арест никто из сотрудников ощада не знает. Наложили арест за несколько часов, а снять не могут и никто не даёт информации о снятии, реквизиты все правильные в письме. Другие банки сняли арест ещё 12.01.2024. Так же исполнитель повторно направлял письмо на снятие ареста, банк никак не реагирует.
Прошу ощадбанк рассмотреть и решить мой вопрос.
Demotelo 30 січня 2024, 15:17
Дуже приємні враження від роботи відділення. Оформлення рахунку, видача готівки все на дуже високому рівні! Освідомлюю що це все в більшості завдяки одній людині — менеджеру Ірині з одним відомим прізвищем). Але робота касирів теж приємно вразила — привітні і професійні 👍 Менеджери в фойє теж охоче допомагають. Може і через те що очікував іншого але в моїх очах заслуговують на тверду 12
vitaldes 29 січня 2024, 18:57
Я вирішив закрити рахунок, котрий був відкритий у іншій області. У відділенні оператор зажадала паспорт-книжечку, «на котрий відкривався рахунок». За документами з Дії (котрі мають таку ж силу, як і паперові) проводити операцію відмовилася.
Рахунок відкривався на мене, громадянина України з іменем, прізвищем та по-батькові.
Ці параметри підтверджують наявні в Дії закордонний паспорт і водійське посвідчення, котрі згідно статті 13 Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» посвідчують мою особу, чого має бути достатньо. Ну, якщо банк дотримується законодавства України, а не власних інструкцій
26852667 29 січня 2024, 12:29
Добрий День! Тут така проблема виникла у мене.Користувався віртуальною карточкою, кілька років.Коли срок придатності основної карточки (до якої прив«язана віртуальна картка), закінчився.Я взяв і заблокував повністю віртуальну картку. Я думав, що коли в банку получу нову основну карточку, то тоді я зможу знову відкрити самостійно віртуальну картку. Але не так сталося, як думав…Нову (основну)картку, з продовженим строком її дії, я получив! А от нову віртуальну картку, на цій основній картці, я вже відкрити не можу (((Там на основній новій картці, вже немає такої вкладки (відкриття віртуальної картки).Що мені робити???
honcharenkovb09 28 січня 2024, 14:45
1 січня мої рахунки були заблоковані через виконавче провадження. 1 січня я оплатила визначену суму. Виконавець закрив виконавче провадження про що проінформував банки. 5 січня мої рахунки в інших банках були розморожені. Станом на 28 січня мої рахунки в Ощад залишаються замороженими. Авторизуватись в додаток не можливо — сповіщає про не вірний пароль та пінкод. Контакт центр каже штурмувати виконавця і цікавитись чи він подав дані в Ощад.
AlinaKvl 27 січня 2024, 22:01
Сьогодні надсилала з карти ощад на карту іншого банку. З ощада кошти списалися, а до отримувача не прийшли!!! Де вони? Оператори говорять зарахування близько 2 діб. Щось дуже в цьому сумніваюся. Вперше зі мною таке. З інших банків приходять кошти моментально. І з ким вирішувати цю ситуацію? Кошти не малі! До кого звертатися?
1234567899mihha 24 січня 2024, 23:29
Відділення за адресою: Київ, вул. Деревлянська, 2-6
касири дуже хамовиті, у квитанціях замість ком. збіру 15 грн нараховують 30 грн, в деяких 45 грн.Кліент не завжди перевіряє, на це і розрахунок. Зіткнувся з таким з касиром Пікулік Ніна Віталіівна.На помсту чи з корупційних складових.
Мінфін
Відповідь адміністратора
28 січня 2024, 10:38
Відгук не зарахований (на 28.01.2024).
Відкрили рахунок без відома працівника, тепер не хочуть закривати і не йдуть на контакт.Що робимо в такому випадку.
Michael29 23 січня 2024, 17:31
Я долгое время работаю на ОЛХ, мне когда не каких проблем не было, у меня был кредит в ощад банке мошейники скинули мне ссылку, и сняли деньги не каких действий со стороны банка не было!!!
Windows242 19 січня 2024, 17:02
Списывают деньги с карты кто куда хочет.пол года назад с карты сняли3000 мошенники.теперь с зарплатой карточки снимают деньги левые люди без ведома.причем карты в интернете не светились, покупаю суто наличкой везде.любимая фраза уродов работников обращайтесь в кибер полицию.банк ***
123vitia 18 січня 2024, 21:50
Поменять номер телефона Ощадбанк
Snezaha 17 січня 2024, 23:25
Я стала жертвой машеничства у меня сняли деньги с карты Ощадбанк 9500 грн после 12 ночи мне пришло ВПО вечером деньги снять я не успела до комендантского часа после 12 было первое списание потом сработал лимит я начала звонить в банк карту заблокировали всеравно сотрудники банка сказали что была создана виртуальная карта банка я в жизни ее не создала да и не умею в полиции меня утром красиво послали ссылаясь на то что мне нужна выписка с банковского счёта по карте, а я не могу ее взять так как у меня донецкий филиал я пошла в банк в банке сказали ожидайте карту через 10 дней придет карта получаете выписку мне пришлось звонить на горячую линию и тогда приехала полиция я написала заявление, а толку то доказательств нет и предоставить не могу Хотя в банке же могут для полиции предоставить номер карты куда был перевод и чья карта и теперь деньги детей некто не вернёт ужасный банк не безопастный
Олег Шолтыш 17 січня 2024, 9:39
Снимал деньги 10000грн. в банкомате приват банк, карточка была ощадбанк, деньги сняли, а банкомат не выдал деньги, сказали ждите обработку, я так понял ждать месяц, а если эти деньги на операцию нужны срочно…
Ще в 2018 році благополучно закрила кредит у цьому злощасному банку. Внесла все до копійочки. Йде мова про відділення банку у місті Волочиськ Хмельницької області Хмельницький район.
Через кілька років, при тому що послугами даного банку взагалі вже не користувалася і не користуюся. Ппийшло повідомлення, що у мене заборгованость мізерна, але є. Як виявилося в мене дивним чином не погашена заборгованость по кредиту.
От і почалися дзвінки від колекторів.
Люди, перевіряйте кількість разів свої рахунки, після закриття справи з цим банком. І то не факт, що все буде добре.
BepTokc 11 січня 2024, 18:41
Нещодавно я став клієнтом ощадбанку.
От тільки при реєстрації мене як клієнта чекав сюрприз — без мого відома (телефонний номер в мене єдиного — я дізнавався у Оператора Київстар, і вони кажуть я *єдиний* власник телефонного номеру і попередніх не було) мій телефонний номер вже присвоєний якомусь Яремківу Руслану Володимировичу.
Я спитався в працівника відділення (яка мене реєструвала) і у відповідь мені було сказано — шукати цього яремківа, приходити із ним у відділення і знімати *мій же ж* телефонний номер з реєстрації за його клієнтським записом.
Шедеврально.
Тобто я ніколи не мав жодного підтведження на цей номер (при реєстрації потрібно отримати смс і сказати код) що я його надаю для реєстрації у Ощадбанку, і тим не меньше *лєва* людина змогла його використати для реєстрації.
Так от шановна адміністрація цієї установи — я не можу додзвонитися до вашого оператора, і завтра я це роблю в останнє. Якщо і там (у відповідь оператор) порадять ту саму лобуду з пошуками людини яку я навіть не знаю — я подаватиму позов до суду, посилаючись за європейським стандартом даних якого ви не дотримуєтеся (про використання персональних даних користувача без його відома).
Будете мати і розголос цієї справи під час війни і піар (чорний) — може він вам навіть і піде на користь, бо ситуація зовсім із розряду неадекватщини.
Чому я мушу інший номер шукати щоб зареєструватися у банку, коли в мене є мій власний багаторічний номер?!
Чому ваша система не дозволяє людям під час війни *нормально* вирішити довбані питання такого характеру коли вони виникають?!
Katya1984 11 січня 2024, 18:12
На дверях в відділені, на офіційних сайтах. Є час роботи без перерви. Знаючи це, декілька разів підходила у відділення, виявляється, в них офіційний обід! 8акрили перед носом двері! Кажу, поясніть тоді те, що на ваших же дверях у вас обіду немає! В нас обід і все! Поясніть, як це?!
Змініть графіки роботи тоді всюди!
Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝