Мінфін - Курси валют України

Встановити
13 грудня 2024, 14:56

Світові продажі електромобілів досягли рекордного рівня

Світові продажі повністю електричних і гібридних транспортних засобів зростали сьомий місяць поспіль у листопаді, підскочивши на 32% у річному обчисленні, що є третім рекордним показником поспіль. Про це пише Reuters з посиланням на дані дослідницької компанії Rho Motion.

►Підписуйтесь на сторінку «Мінфіну» у фейсбуці: головні фінансові новини

Що відомо

Світові продажі електромобілів — як повністю електричних, так і гібридних — зросли на 32,3% до 1,83 мільйона в листопаді.

Продажі в Китаї зросли на 50% до 1,27 мільйона автомобілів.

У США і Канаді продажі електромобілів зросли на 16,8% до 0,17 млн, а в Європі — до 0,28 млн, що трохи нижче в річному обчисленні, але на 7,7% більше, ніж у жовтні.

Повідомляється, що Китай продовжує лідирувати у зростанні продажів, на його частку припадає майже 70% загального обсягу продажів електромобілів за місяць, в той час, як реєстрації в Європі продемонстрували незначне зниження.

Деталі

Ринок електромобілів зазнає критичної трансформації, оскільки зростаючий попит і виробництво в Китаї конкурують з ринками електромобілів в інших країнах.

Автовиробники в Європі та Америці заявляють, що зростаюча торговельна напруженість, правила щодо викидів CO2 та скасування стимулів у деяких країнах впливають на ціни і ставлять під загрозу тисячі робочих місць.

У повідомленні додають, що у решті світу продажі не змінилися порівняно з листопадом 2023 року.

Вигідно оформлюйтеОСЦПВ на авто онлайн з Minfin.com.ua та отримуйте поліс на свій e-mail за 5 хвилин

Коментарі - 1

+
0
neverice
neverice
13 грудня 2024, 17:20
#
Ціна та різноманіття моделей вирішують все. І поки весь світ шукає виправдання, чому вони не здатні виробляти електромобілі, Китай вже продає по 15 млн електрокарів на рік, і темпи ростуть. Більше половини проданих машина там — електричні. Що фактично гарантує — через десять років як мінімум половина всіх машин Китаю будуть електричні.
Просто для справки — на імпорт одного лише бензину Україна витрачає близько $1 млрд на рік. Скільки витрачає умовна Німеччина навіть страшно уявити (тільки сирої нафти вони імпортують десь на $40 млрд). Шалені гроші йдуть на утримання країн-бензоколонок з кишень громадян інших країн, яким не так пощастило з нафтою.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися