19 листопада президент Володимир Зеленський представив у Верховній Раді свій План внутрішньої стійкості України.
19 листопада 2024, 15:49
План стійкості від Зеленського: що передбачає
► Читайте сторінку «Мінфіну» у фейсбуці: головні фінансові новини
Що передбачає план
«Попри всі складнощі війни українська економіка зберігає базову стійкість. І потребує нової економічної політики нашої держави. Політики, яка буде базуватися на кількох ключових речах», — зазначив президент.
План стійкості містить 10 пунктів: Єдність, Фронт, Зброя, Гроші, Енергетика, Безпека, Громади, Людський капітал, Культурний суверенітет, Політика героїв.
Єдність
- за Конституцією України вибори під час війни неможливо провести. Ніхто у світі не вимагає від нас терміново проводити вибори. Першочергово — справедливий мир, а вже потім — вибори;
- план стійкості буде деталізовано за участю громадянського суспільства, бізнесу та експертів;
- важливо об'єднатися як всередині країни, так і зовні.
Фронт
- не буде зниження мобілізаційного віку;
- створення посади Військового омбудсмена;
- нова система контрактів для громадян, які не досягли мобілізаційного віку.
Зброя
- у наступному році планують виробити 30 тис. далекобійних дронів, 3 тис. крилатих ракет та розширити програму «Нептун»;
- буде створено Технологічну ставку;
- більше фінансової самостійності для бригад, менше бюрократії;
- 2,5 млн снарядів цього року та збільшення виробництва в наступному;
- ми повинні технологічно випереджати росію;
- власні та іноземні інвестиції у виробництво зброї.
Гроші
- максимальна локалізація виробництва та закупівля українського;
- дерегуляція, страхування військових ризиків, детінізація економіки;
- безпека бізнесу від тиску правоохоронців та стимулювання чесних відносин;
- зменшення частки перерозподілу ВВП державою.
Енергетика
- пріоритетність атомної генерації;
- енергоефективність;
- Укрнафта сплатила 70 млрд податків, історичні результати;
- паспорти стійкості регіонів та паспорти генерації.
Безпека
- сучасні укриття;
- безпека в школах та державних установах;
- система цивільного захисту та підготовки населення;
- укріплення державного кордону.
Громади
- максимальна ефективність при управлінні громад;
- громади які прийняли більшу кількість ВПО потребують спеціальної підтримки;
- міжмуніципальне міжнародне співробітництво;
- приклад ефективного управління в Харкові потрібно імплементувати на інші громади;
- лібералізація податкових умов для прифронтових громад.
Людський капітал
- національний стандарт безбар'єрності;
- цифровізація державних послуг;
- впровадження множинного громадянства;
- ліквідація впливу московської церкви;
- оновлення дипломатичної служби;
- створення Міністерства обʼєднання України.
Культура
- створення «культурного Рамштайну»;
- сприяння україністичним кафедрам за кордоном.
Політика Героїв
- реабілітаційні відділення у кожній громаді до 2025 року;
- ветеранські простори;
- 11 тис. фахівців супроводу ветеранів;
- квартири для ветеранів;
- залучення ветеранів до держслужби.
«Головне — справжня стійкість для України. Тисяча днів війни. Тисяча днів, як українці дали Путіну по зубах. Ми маємо закінчити цю війну — завершити її справедливо. Але так, щоб навіть беззубим Путін в Україну не повернувся. Ми це повинні забезпечити», — підсумував президент.
Джерело:
Мінфін
Коментарі - 66
будемо чекати план потужної потужності)
військові котрі погрожують вже у своїх відео розправами над цивільними котрі не воювали, а забезпечували армію своїми податками і донатами, теж потужно додають потужної єдності))
Думаю в більшості цивільних з обліком так само як і в пана стерненка і притули, котрі цілком здорові отримали повістки, але самі за себе вирішили, де вони будуть «кориснішими» і наплювали на законодавство))
У Зе-плана заготовлено много разных планов, на все случаи жизни.
Ось це сподобалось:
«оновлення дипломатичної служби», але не забуваємо, що в США на перемовини поїде єрмак…
''створення посади Військового омбудсмена", ще одна посада на якій як і звичайний омбудсмен він не буде вирішувати нічого без команди з офісу.
''реабілітаційні відділення у кожній громаді до 2025 року'', до 2025 року залишилось 43 дні, хз. може він не в курсі звичайно… але це нездіснений задум як і все це …
емм, взагалі можна
ст. 8 — Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй.
ст. 83 У разі закінчення строку повноважень Верховної Ради України під час дії воєнного чи надзвичайного стану її повноваження продовжуються до дня першого засідання першої сесії Верховної Ради України, обраної після скасування воєнного чи надзвичайного стану.
ст. 103 — Чергові вибори Президента України проводяться в останню неділю березня п’ятого року повноважень Президента України. У разі дострокового припинення повноважень Президента України вибори Президента України проводяться в період дев’яноста днів з дня припинення повноважень.
ст. 112 — У разі дострокового припинення повноважень Президента України виконання обов’язків Президента України на період до обрання і вступу на пост нового Президента України покладається на Голову Верховної Ради України.
Тому якби добрий вечір, за Конституцією, котра вище за будь-які закони, президента мали обрати в травні, або має приймати управління країною стефанчук. Плюс, дані оновити придумали за допомогою застосунку, а голосувати в за
Вы уважаемый слова выбирайте, а эти «сказки» о том в чем вы ничего не понимаете, рассказывайте в другом месте, пока вам другое «место» не определили решением Суда! Вот там у вас. возможно. будет время ознакомиться с документом —
Закон України
Про правовий режим воєнного стану (редакция 2015 года)
… Стаття 11. Діяльність Президента України в умовах воєнного стану…
…Стаття 12. Діяльність Верховної Ради України в умовах воєнного стану.
Президент УкраїниП.ПОРОШЕНКО
м. Київ
12 травня 2015 року
№ 389-VIII
Григорій, ну чого ти ганьбишся так…тобто в тебе закон вище за Конституцію?
Жоден закон не може суперечити Конституції, читай статтю 8 Конституції)
А в ст. 103 Конституції чітко сказано коли проводяться чергові вибори президента України, під час воєнного стану можуть продовжуватися повноваження Верховної Ради України, а не президента.
p. s. Перш ніж наводити якісь статті з закону, почитай що в Україні має найвищу юридичну силу Закони котрі суперечать Конституції — є нікчемними, тому ти можеш в законі писати що завгодно, але якщо це суперечить Конституції, як у випадку повноважень *, то Конституція має вищу силу ніж будь-який закон, а в Конституції чітко вказано, що вибори проводяться раз на 5 років, там немає нічого про те, що у випадку воєнного стану, повноваження президента продовжуються Президент мав скласти свої повноваження 20 травня 2024 року, і керування країною, у випадку, якщо не проводити вибори, прийняв би на себе Голова Верховної Ради України, тому Григорій тобі ще треба розбиратися в цьому питанні, перш ніж щось казати і видавати колкощі про «соловьйов тв»:)
ст. 8 — Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй.
Конституція України
прийнята на п’ятій сесії Верховної Ради України
28 червня 1996 року
Тому твоє «Про правовий режим воєнного стану (редакция 2015 года)
… Стаття 11. Діяльність Президента України в умовах воєнного стану…
…Стаття 12. Діяльність Верховної Ради України в умовах воєнного стану.
Президент УкраїниП.ПОРОШЕНКО
м. Київ
12 травня 2015 року
№ 389-VIII»
можеш залишити собі, в порівнянні з Конституцією всі закони котрі суперечать положенням Конституції — це ніщо буде, бо всі закони мають прийматися виключно на основі Конституції)
Тому слухай більше, що тобі по телемарафону розказують
«Спікер українського парламенту Руслан Стефанчук заявив, що в Конституції немає заборони щодо проведення виборів під час війни.
Про це він сказав в етері телемарафону.
„Такої заборони в Конституції немає. Така заборона міститься в Законі України „Про правовий режим воєнного стану“. І тому конституційної заборони проводити вибори під час воєнного стану немає. Але є друга важлива річ … треба обрати баланс“, — сказав Стефанчук»
Так так)) а то оно в коментарях деякі унікуми намагаються спорити зі мною, з Конституцією та з Головою Верховної Ради))))
А про вибори, могли б провести так само, як зробили оновлення даних в резерв+, врешті решт всі ми підписуємо петиції на сайті ОП через Дію, де містяться наші дані, нічого не заважало б зробити аналогічний застосунок, щоб провести вибори, ще б і зекономили мільярди на виборчих дільницях, а якщо брати села та пенсіонерів, котрі без смартфонів, то умовно можна було б відрядити до них працівників місцевих і селищних рад, щоб ті маючи умовну бодікамеру (для забезпечення прозорості) з списками для голосування приходили до пенсіонерів і все, бо цікаво виходить, Вакарчук концерти проводить, стадіони ми будуємо, а вибори проводити не хочемо, бо бачте «скупчення людей велике буде»))
Це жарт в тебе такий?) Ще раз, закони котрі суперечать Конституції — є нікчемними, тому ти можеш в законі писати що завгодно, але якщо це суперечить Конституції, як у випадку повноважень, то Конституція має вищу силу ніж будь-який закон, а в Конституції чітко вказано, що вибори проводяться раз на 5 років, там немає нічого про те, що у випадку воєнного стану, повноваження президента продовжуються Президент мав скласти свої повноваження 20 травня 2024 року, і керування країною, у випадку, якщо не проводити вибори, прийняв би на себе Голова Верховної Ради України.
Немає в Конституції такого, що як ти придумав «попередник виконує обов’язки», він мав скласти повноваження і передати владу Голові Верховної Ради України)
А в Конституційний суд * і компанія не звернулися лише тому, що не були впевнені в отриманні бажаного результату
«Багато критики від вас, мало конструктиву.»
Тобі написано конкретні статті, якщо ти не можеш читати Конституцію, то який ще тобі конструктив потрібен?
а щодо статті 108, виходить колізія, бо відповідно до ст. 103 «Чергові вибори Президента України проводяться в останню неділю березня п’ятого року повноважень Президента України. У разі дострокового припинення повноважень Президента України вибори Президента України проводяться в період дев’яноста днів з дня припинення повноважень.»
Плюс сама ст. 112 каже тобі про те, що у випадку зокрема, але не виключно, ст. 108, У разі дострокового припинення повноважень Президента України виконання обов’язків Президента України на період до обрання і вступу на пост нового Президента України покладається на Голову Верховної Ради України.
Вы же видите что это «яркий» пример, когда «хотелка» и нигилизм подменяют законодательство.
Тем более, сам гражданин ну очень не воспитанный.
Поэтому сама полемика теряет смысл.
ви з 2022го обіцяли квартири переселенцям з окупованих територій, так тепер ці переселенці повертаються назад на окуповані території, бо ви не можете їх забезпечити домівкою
бл*ть, ну це потужно, в бюджеті діра в 500 лярдів, а ми міністерства нові створюємо, дуже «на часі»
якого кордону, на Заході України, щоб кріпаки не тікали з цієї потужної демократично тоталітарної потужності?
Потужно, а на скільки мільярдів доларів Укрнафта і ГТС Оператор України прокачали транзитом по території України російські нафту та газ з початку повномасштабного вторгнення? :)
У меня только пара вопросов. Об «уменьшение доли перераспределения ВВП государством» — Гетьманцев в курсе? :)
И еще, «Министерство объединения Украины» — это точно «на часі»? :). И деньги на это у нас есть? А может лучше перестать вести себя как ***, постоянно вкидывая в информпростарнство разъединяющие нарративы? И хоть как-то привлекать к ответствености тех кто это делает?
P. S. Предлагаю еще создать Министерство дождя, Министерство алкопития и песнопения, и ряд других, так как деньги из бюджета надо куда-то девать.
Потому что он никогда ничего не решал, а выполнял команды своих кураторов.
Судья-миллиардер Ярослав Головачев претендует на кресло главы Апелляционного суда столицы
Статье 10 лет, а он в том же кресле!
Судебная система часто, практически, не работает, суды тянутся годами, пока кто-то не занесет.
тут собрались достаточно образованные граждане (не все), вот и давайте постройте модель государства. учитывая, что Украина находится в затяжном законодательном кризисе. общество разделено, в стране война. Конституция не работает, у государства нет реальных механизмов на выживание в таких условиях… Начинаем с «0»!
Фундаментальные составляющие -исторический. национальный. этнический, ментальный. социальный, территориальный, материальный, общий фактор образованности населения, факторы.
Вот и начнем создавать «алгоритм», законодательного начала. для законодательной, исполнительной и судебной власти . И посмотрим что получится.
Только одно условие -при «общих» фразах как «коррупция» начните секторально раскрывать значение этого явления как и личное обогащение используя служебное положение, получение материальной выгоды за незаконное лоббирование интересов отдельных граждан и компаний, вмешательство отдельных «сил» в избирательные процессы и т. п.
Это лучший способ прийти к реальному пониманию всех противоречий и всех проблем которые существуют в стране.
Так что начинайте, вот реальный шанс обменяться действительно «умными» мыслями.
Ні нові вибори, ні навіть перемога нічого кардинально не змінять, — ще ніколи країна не перебувала в такій корупційній ямі як зараз, коли потрібно міняти все, — законодавців, виконавців і судову гілку влади, з самого низу і догори, а їх просто немає ким міняти бо остальні, такі ж вже на старті в надії зайняти крісло.
Ну от назначать дату нових виборів і ? не факт що теперішні їх програють, немає ні здорової опозиції ні альтернативи серед якої хоч хтось виділявся з цієї жлобської маси. Колишні не кращі, а нових просто немає…
В цьому не розумію ворога, — зараз можна просто вивести війська і дати провести вибори інвестувавши суму рівнозначну одному тижню ведення війни в умовного Бойка і мудрий нарід в теперішніх умовах повторив би результат теперішнього президента.
+100