В Україні впроваджуватимуть модель економічного бронювання. Наразі рішення вже ухвалено. Про це повідомив перший заступник керівника Комітету ВР з питань податкової та митної політики Ярослав Железняк.
Рішення про запровадження економічного бронювання вже ухвалено — нардеп
►Читайте сторінку«Мінфіну» у фейсбуці: головні фінансові новини
За його словами, під час засідання фінансового комітету Ради заступник міністра економіки Віталій Кіндратів сказав, що для запровадження економічного бронювання потрібна місячна звітність за податком на доходи фізичних осіб (ПДФО) замість чинної квартальної.
«Сказав що точно будуть впроваджувати модель економічного бронювання. Рішення прийнято. Зараз розглядають декілька моделей (три). Чекають «рішення політичного керівництва», — передав Железняк слова заступника міністра економіки.
Він також зазначив, що планується перехід від критичності підприємства до критичності працівника.
«Начебто на рік, але з щомісячним підтвердженням зарплати», — додав він.
Читайте також: Більшість компаній не зможуть компенсувати підвищення військового збору працівникам — опитування
Нагадаємо
У вересні 2024 року голова фінансового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев заявив, що економічне бронювання від мобілізації можуть запровадити в Україні вже цього року.
Раніше прем'єр-міністр Денис Шмигаль анонсував, що основним принципом нової системи стане формула «воюй або працюй». Цей процес має на меті стимулювання підвищення зарплат, що, своєю чергою, збільшить надходження в бюджет через податки.
За підрахунками Міністерства фінансів, щомісячні надходження до держбюджету від цього можуть становити близько 8 млрд грн.
Це з урахуванням того, що більшість військовозобов'язаних, які сьогодні працюють і отримують зарплату менше ніж 35 тис. грн, будуть отримувати по 35 тисяч.
Коментарі - 38
все життя робили в державних органах та набронювали готівки майже 5,244 млн$, 300 тис€, понад 5 млн.грн, прикраси, коштовності, володіють 30 об'єктами нерухомості в Хмельницькому, Львові, Києві, 9 елітними автівками, корпоративними правами на 48 млн.грн, готельно-ресторанним комплексом на майже 3 тис.кв.м. в одному із парків Хмельницького, за кордоном у їхній власності нерухоме майно в Австрії, Іспанії, Туреччині, на валютних закордонних рахунках родина також накопичила майже 2,3 млн доларів США.
«Для чого ви це питаєте в публічному просторі?» © мосейчучка))
Якщо в 20 років то на м’ясо не можна, а в 30 то забирайте?
Я також можу змоделювати ситуацію коли мене 40-ка річного загребуть після тижня учебки на передок і Я там пропаду безвісти або приїду самоваром, хто дасть майбутнє моїм двом дітям?
Держава (ха-ха), оці 20-ти річні може? А ніхто окрім мене…
Бо залишається одне з їх «економічним бронюванням» — хто стоятиме в загранзагонах пояснювати бідним чим їх обовязок відрізняється від обовязку багатих.
От дурні депутати, які повтікали, не дочекались, а могли б відкуплятись і нести дурню в маси далі. Здається когось просто зависть чорна задавила що прості тцкашники і лікарі радянської влк стали мільйонерами кого бусифікували кого відкупили — без усякої хитромудрості, не знають ні відкатів ні тендерів ні звязків серйозних у Києві, а стали мільйонерами, як це? Гроші можуть збирати інші, а їм зарплати вистачить і «людської вдячності». Пройшли привілеї по майновому стану з платними СІЗО — думають і тут пройде. Розумніші країни ще в середньовіччі не так це робили. Багатий феодал просто наймав хто йшов за нього, але обовязку з нього ніхто не знімав «бо багатий», наче кріпаку більше треба. Але то ж не для того це все робиться, дискредитується ідея захисту свого дому свого майна в тому числі. Терплячі люди в Україні…
і
Пока решение уже принято.
Ви знов яндекс-перекладачем перекладаєте?
А позбутися москальської версії хіба не спростить роботу? І я не буду задовбуватись постійним пошуком кнопки повернення на українську версію сайту
ну можливо у вас на Московії з українськими текстами дійсно проблеми, але ті хто мешкают в Україні розуміють і знають українську навіть якщо самі говорять москальською
тож проще
Тож питання для кого рос варіанти сайтів досі незрозумілі
Найутопічніший варіант, це Білорусь, це мова власна є, але її взагалі по суті ніде не використовують))